0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejlepší auta pro velkou rodinu

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 00:07, Opel Zafira OPC
Bral bych Opel Zafira OPC...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 00:30, jedině zafira
Zafira je moc krásná, mé snové auto. Bohužel do konce života na ni nenašetřím, tak jsem si pořídil alespon angličáka zafiry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 01:09, RE: jedině zafira
what A napsal:
Zafira je moc krásná, mé snové auto. Bohužel do konce života na ni nenašetřím, tak jsem si pořídil alespon angličáka zafiry.
A co takhle trabant v kombíku, strejda ho měl a taky všechno uvez a všichni sme se vešli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 06:04, RE: Opel Zafira OPC
Michal napsal:
Bral bych Opel Zafira OPC...
jj, jsem Opelák a Zafira se mi tím pádem moc líbí, ale hlavně ta starší generace, ta nemá chybu a ve své době neměla ani konkurenci!
A navíc starší OPC bych bral, jako rodinný vůz ideální, silný motor 190PS, dost místa pro děti a manželku a vyšší spotřebu bych vykompenzoval instalací plynu.
Pak někde na křižovatce to natřít túnerovi v Golfu, by čuměl jak mu taková krabice ukazuje záda:)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 07:09, zae nekdo pise mod mym nickem
tak sis zase udelal dobre ze pises pod mym jmenem... mam sice oplastru, ale nebudu hanit jakoukoliv znacku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 07:25, Opc
Taky bych bral Opc, i když můj punta mu porád dá na prdel. Takže bych asi neměnil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 08:34, RE: Opc
mufik.martin napsal:
Taky bych bral Opc, i když můj punta mu porád dá na prdel. Takže bych asi neměnil.
Jasnš úchyle, určit moje punto 1,2 dá na prdel Zafiře OPC, prober se prosím tě už z toho tripu co jsi si šlehnul a jdi otravovat jinam jo? Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 08:50, RE: Opel Zafira OPC
zigi napsal:
jj, jsem Opelák a Zafira se mi tím pádem moc líbí, ale hlavně ta starší generace, ta nemá chybu a ve své době neměla ani konkurenci!
A navíc starší OPC bych bral, jako rodinný vůz ideální, silný motor 190PS, dost místa pro děti a manželku a vyšší spotřebu bych vykompenzoval instalací plynu.
Pak někde na křižovatce to natřít túnerovi v Golfu, by čuměl jak mu taková krabice ukazuje záda:)))))
Vás to baví urážať VW , keď sú tak slabé a veľmi zlé tak ,prečo sa tak dobre predávajú ????? Radšej by ste sa premávali na Chevroletoch ???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 09:12, RE: Opel Zafira OPC
kiwko napsal:
Vás to baví urážať VW , keď sú tak slabé a veľmi zlé tak ,prečo sa tak dobre predávajú ????? Radšej by ste sa premávali na Chevroletoch ???
To kiwko: Mě ale nejde o VW, má pár dobrých kousků, co se mi líbí, ale těch je málo a dobře se prodávají jen díky dobré minulosti, nyní už to není etalon spolehlivosti jako dřív!
Já jen narážel na namyšlené týpky mezi 18-25 rokem, kteří si kupují Golfy a hrají si v nich na machry! Proto by mě zajímal jeho otrávený pohled, jak mu dá naprdel taková krabice))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 09:15, Každá
značka má dačo do seba ,ale pre tých čo majú penízky by som doporučil Touran a pre tých čo ich majú, menej Logan MPV
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 09:49, RE: Opel Zafira OPC
zigi napsal:
To kiwko: Mě ale nejde o VW, má pár dobrých kousků, co se mi líbí, ale těch je málo a dobře se prodávají jen díky dobré minulosti, nyní už to není etalon spolehlivosti jako dřív!
Já jen narážel na namyšlené týpky mezi 18-25 rokem, kteří si kupují Golfy a hrají si v nich na machry! Proto by mě zajímal jeho otrávený pohled, jak mu dá naprdel taková krabice))
to zigi: aha tak to máš pravdu ,lenže oni majú krídla a svetlá ako z časopisu a pritom pod kapotou 1.4 16V za lacní peniaz čo má naj časi za sebou ,tono položí do múky aj trabi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 10:05, RE: Opel Zafira OPC
kiwko napsal:
to zigi: aha tak to máš pravdu ,lenže oni majú krídla a svetlá ako z časopisu a pritom pod kapotou 1.4 16V za lacní peniaz čo má naj časi za sebou ,tono položí do múky aj trabi
Přesně!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 10:34, RE: Opel Zafira OPC
zigi napsal:
Přesně!
No abyste se z toho Opla neposrali!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 10:45, RE: Opel Zafira OPC
zigi napsal:
Přesně!
Punto da na prdel kazdy krabici, krabice totiz nemaj kola, nejsem blbej, abych to nevedel!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 11:06, RE: Opel Zafira OPC
anonym napsal:
No abyste se z toho Opla neposrali!
Ježiši, já už se posral. Co mám dělat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 11:09, Opel
mufik.martin napsal:
Ježiši, já už se posral. Co mám dělat?
Jasně že Multipla!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 15:19, :o)
Kdyz to tak ctu to snad neni mozny nektery ty prispevky. No jo sranda musi byt:)) Punto da na prdel kazdemu. Ten co se tu vydava za jiny lidi je pekne pomatenej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 15:30, RE: :o)
Zed napsal:
Kdyz to tak ctu to snad neni mozny nektery ty prispevky. No jo sranda musi byt:)) Punto da na prdel kazdemu. Ten co se tu vydava za jiny lidi je pekne pomatenej.
Jeste dodatek k ty pomatenosti. Musim to vedet, sam byvam pomateny pomerne casto a to hlavne tak, ze olizuji vyfuky od aut, samozrejme jen ty vychladle, jednou vychladlej nebyl a to bych vam nepral tu bolest.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 15:57, RE: :o)
Zed napsal:
Jeste dodatek k ty pomatenosti. Musim to vedet, sam byvam pomateny pomerne casto a to hlavne tak, ze olizuji vyfuky od aut, samozrejme jen ty vychladle, jednou vychladlej nebyl a to bych vam nepral tu bolest.
Koukam Zede, že už tě taky přepadl úchyl a vydává se za tebe, výtej do rodiny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 21:16, RE: :o)
mufik.martin napsal:
Koukam Zede, že už tě taky přepadl úchyl a vydává se za tebe, výtej do rodiny
Nezlob se na me, ale k tobe do rodiny me netahej, ta pomatenost byla myslena hlavne na tebe a tve nicky!
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.