0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda CRX, Fiat Barchetta nebo MG?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, anglická vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 12:24, RE: CRX
Libor napsal:
Tak do fiatu bych nešel ani náhodou....Velice nespolehlivý a design se mě vubec nelíbí. Pokud chceš dobrý sportovní motor s kvalitním podvozkem a slušnou spotřebou tak CRX. CRX se vyrábí tuším od 85 - 92 jako kupé a pak už jen jako Targa. Targa už je o něco těžší kvuli sklápěcí střeše a jízdní vlastnosti jsou o málo horší než u kupátka. MG je taky dobrá volba. Vychází z Roverů, které používali benzínové motory od Hondy a mnoho i karosářských dílu do r. cca 97. Na oplátku zase Rover vyráběl pro H...
Mám Bachettu už 2 roky. Najezdil jsem s ní poměrně hodně a můžu fiata pochválit. Ani jedna závada. Taky jsem měl strach z těch řečí o fiatu , ale můžu říct, že záleží na předešlých majitelích jak se vozu věnovali. Jinak jsem velkým fandou CRX. Super auto!! Mazdu MX-5 máme v rodině. Oproti fiatu lepší zpracování a taky zábavnější podvozek. Motor sametový - postrádá dravost Barchetty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.12.2006 16:06,
crx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.07.2007 22:22, RE: Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
Mike napsal:
Osobně mám na Barchettu už pár měsíců zálusk. Mám zájem o rok 1999 nebo 2000, tyto ročníky se ale běžně (v ČR) prodávají za 160 - 170 tisíc. Proto bych rád věděl, kde ji redaktor viděl za 100.000 z roku 2000.
Barchetta z roku 2000 do 100 000 proste nejde sehnat, max. nejakej vrak, coz je fakt na nic. Ja mam barchettu r.v. 1997 dovoz z nemecka za
95 000 - krasavec. Podle me u tehto aut nejde o rok, spise o stav.
Nehlede na to ze r.v. 2000 a dal maji upravenej motot kvuli emisim a malo tahnou od spodu.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.01.2008 17:33, RE: MG
Kybergreg napsal:
Hmm, s MG by se asi dalo nejvíc frajeřit, ale o MG toho po technické stránce moc nevím narozdíl od MX-5, takže bych šel asi do Mazdy. Na druhou stranu vzadu uložený motor u MG je lákavý...
mx5 je pro ženy...MG je motokára!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.