0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda CRX, Fiat Barchetta nebo MG?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, anglická vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 09:22, hmm...
Ja osobne bych tiez bral asi tu Mazdu, ale ked ju vylucim, tak na druhom mieste je urcite Fiat. Ma svoje muchy, ale je pekny a LACNO opravitelny. Motor 1.8 nieje lamac ojnic jak stary 4valec 2.0 takze ani tohto by som sa nebal. Takze najprv Mazdu, potom Fiat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 09:33, RE: hmm... - EHMM :)
bubu napsal:
Ja osobne bych tiez bral asi tu Mazdu, ale ked ju vylucim, tak na druhom mieste je urcite Fiat. Ma svoje muchy, ale je pekny a LACNO opravitelny. Motor 1.8 nieje lamac ojnic jak stary 4valec 2.0 takze ani tohto by som sa nebal. Takze najprv Mazdu, potom Fiat.
Tak to promin, ale kdybys nebyl slovak, tak napisu, ze jsi typicky cech. Radeji levne opravovat a mit smejd, nez vedet, ze se na vse auto mohu spohnout - timpadem jezdit i o mnoho bezpecneji a v souctu nakladu i levneji. Njn, ach jo, tak narod skodovkaru neni jeden, ale rovnou dva, ach jo :o(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 09:37, RE: hmm... - EHMM :)
Infernits napsal:
Tak to promin, ale kdybys nebyl slovak, tak napisu, ze jsi typicky cech. Radeji levne opravovat a mit smejd, nez vedet, ze se na vse auto mohu spohnout - timpadem jezdit i o mnoho bezpecneji a v souctu nakladu i levneji. Njn, ach jo, tak narod skodovkaru neni jeden, ale rovnou dva, ach jo :o(
100 % spolehlivé auto neexistuje. Proto mnoho lidí se raději smíří s možnými opravami a hedá auto s co nejnižší cenou N.D.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 09:57, RE: hmm... - EHMM :)
Riccardo napsal:
100 % spolehlivé auto neexistuje. Proto mnoho lidí se raději smíří s možnými opravami a hedá auto s co nejnižší cenou N.D.
Otazka je, zda je lepsi delat malo oprav za relativne vice penez, nebo naopak...Asi nemusim zduraznovat, co je lepsi...takze bych sel do Mazdy, event. Hondy. Nicmene je to jen subjektivni zkusenost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 10:33, MG
Nedávno jsem si v bazaru prohlížel jedno MG a za ty prachy se mi to auto moc líbilo, ale jak řiká autor, ty náhradní díly asi budou drahý.Fiat je z nich nejlevnější a jízdní vlastnosti budou nejhorší.Honda mi ani nepřipadá jako kabrio, takže asi Mazda MX5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 10:48, RE: MG
Andrew napsal:
Nedávno jsem si v bazaru prohlížel jedno MG a za ty prachy se mi to auto moc líbilo, ale jak řiká autor, ty náhradní díly asi budou drahý.Fiat je z nich nejlevnější a jízdní vlastnosti budou nejhorší.Honda mi ani nepřipadá jako kabrio, takže asi Mazda MX5.
Hmm, s MG by se asi dalo nejvíc frajeřit, ale o MG toho po technické stránce moc nevím narozdíl od MX-5, takže bych šel asi do Mazdy. Na druhou stranu vzadu uložený motor u MG je lákavý...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 10:50, RE: MG
Andrew napsal:
Nedávno jsem si v bazaru prohlížel jedno MG a za ty prachy se mi to auto moc líbilo, ale jak řiká autor, ty náhradní díly asi budou drahý.Fiat je z nich nejlevnější a jízdní vlastnosti budou nejhorší.Honda mi ani nepřipadá jako kabrio, takže asi Mazda MX5.
A CRX jako kupé se mi nelíbí vůbec a jako targu jsem ho ještě neviděl, takže nevim. Každopádně Honda dělá dobrý, spolehlivý a výkonný "sportovní" motory, takže poježdění bude s CRX určitě taky dobrý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 14:36, Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
Osobně mám na Barchettu už pár měsíců zálusk. Mám zájem o rok 1999 nebo 2000, tyto ročníky se ale běžně (v ČR) prodávají za 160 - 170 tisíc. Proto bych rád věděl, kde ji redaktor viděl za 100.000 z roku 2000.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.07.2006 16:08, RE: MG
Kybergreg napsal:
A CRX jako kupé se mi nelíbí vůbec a jako targu jsem ho ještě neviděl, takže nevim. Každopádně Honda dělá dobrý, spolehlivý a výkonný "sportovní" motory, takže poježdění bude s CRX určitě taky dobrý.
CRX jsou snad všechny targa. Jinak s tebou souhlasím. Honda dělá velmi kvalitní auta, oproti Fiatu... Známá má Barchetu a víc stojí v servisu než jezdí. Furt se jí na tom něco ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 00:43, RE: MG
aphex napsal:
CRX jsou snad všechny targa. Jinak s tebou souhlasím. Honda dělá velmi kvalitní auta, oproti Fiatu... Známá má Barchetu a víc stojí v servisu než jezdí. Furt se jí na tom něco ...
A víš co je zajímavý? Že sem nikdy nenapíše ta paní známá neznámá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 08:42, RE: Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
Mike napsal:
Osobně mám na Barchettu už pár měsíců zálusk. Mám zájem o rok 1999 nebo 2000, tyto ročníky se ale běžně (v ČR) prodávají za 160 - 170 tisíc. Proto bych rád věděl, kde ji redaktor viděl za 100.000 z roku 2000.
Nedávno jsme jednu Barchettu na TipCarsu z roku 2000 za 100 000,-Kč měli, ale byla hned pryč.Návíc se zřejmě jednalo o auto opravené po nehodě s velkým počtem najetých kilometrů a dovezené z Itálie.Nechci tím říct, že za 160 000,- Kč za Barchettu je moc.Pokud je v dobrém stavu s málo najetými kilometry, pak cena odpovídá.Nyní je také na otevřené vozy sezona, ale na podzim ceny zase trochu klesnou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 08:43, RE: MG
aphex napsal:
CRX jsou snad všechny targa. Jinak s tebou souhlasím. Honda dělá velmi kvalitní auta, oproti Fiatu... Známá má Barchetu a víc stojí v servisu než jezdí. Furt se jí na tom něco ...
aspon nebude treba neskor pri predaji stacat kilometre :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 08:45, RE: Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
David ( autor) napsal:
Nedávno jsme jednu Barchettu na TipCarsu z roku 2000 za 100 000,-Kč měli, ale byla hned pryč.Návíc se zřejmě jednalo o auto opravené po nehodě s velkým počtem najetých kilometrů a dovezené z Itálie.Nechci tím říct, že za 160 000,- Kč za Barchettu je moc.Pokud je v dobrém stavu s málo najetými kilometry, pak cena odpovídá.Nyní je také na otevřené vozy sezona, ale na podzim ceny zase trochu klesnou.
Jak som uz napisal, Mazda mx5 je asi najlepsie riesenie, ale ani toho fiatu by som sa nebal. Ostatnymi modelmi co tu boli spomenute by som sa ani nezaoberal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 10:12, MG F
Nahradni dily na MG F vyjdou zhruba stejne draho, jako na Hondu. Co se servisu tohoto skvostu tyka, tak je potreba mit na pameti, ze je to auto, ktere se neda sverit kazdemu mechanikovi nekde ve stodole, ale jedna se o kvalitni (a ne zrovna nejlevnejsi) vuz vyzadujici kvalitni peci. Ale provoz sportaku neni nikdy prilis cenove vyhodny. Jinak pokud by byl zajem, tak MG je uzce spjato take s Rovery, takze doporucuji navstivit stranky www.roverclub.cz ... v pripade dotazu radi zodpovime v diskuznim foru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.07.2006 15:11, RE: Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
David ( autor) napsal:
Nedávno jsme jednu Barchettu na TipCarsu z roku 2000 za 100 000,-Kč měli, ale byla hned pryč.Návíc se zřejmě jednalo o auto opravené po nehodě s velkým počtem najetých kilometrů a dovezené z Itálie.Nechci tím říct, že za 160 000,- Kč za Barchettu je moc.Pokud je v dobrém stavu s málo najetými kilometry, pak cena odpovídá.Nyní je také na otevřené vozy sezona, ale na podzim ceny zase trochu klesnou.
určitě se nejdřív pořádně ve všech proje´d,barchetu jsem řídil a konkrétně to auto co jsem s ním jel sice hezky vypadalo ale motoricky,spojka a brzdy,tlumiče to bylo oproti mojí mazdě kupé hrozný.a to mám mazdu 1.5 najeto 130 000 +- stejně měla ta barcheta.Takže pouze vlastní zkušenost s konkrétním autem ti asi napoví více.že má fiat levný servis může být k ničemu když budeš opravovat furt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 00:22, CRX
Tak do fiatu bych nešel ani náhodou....Velice nespolehlivý a design se mě vubec nelíbí. Pokud chceš dobrý sportovní motor s kvalitním podvozkem a slušnou spotřebou tak CRX. CRX se vyrábí tuším od 85 - 92 jako kupé a pak už jen jako Targa. Targa už je o něco těžší kvuli sklápěcí střeše a jízdní vlastnosti jsou o málo horší než u kupátka. MG je taky dobrá volba. Vychází z Roverů, které používali benzínové motory od Hondy a mnoho i karosářských dílu do r. cca 97. Na oplátku zase Rover vyráběl pro Hondu dieselové agregáty. MG je ale je trochu jiné než klasický Rover tak nevím kolik dílů se dá využít od Hondy...Protože Rover zkrachoval je problém se servisem a nakonec i proto jsem si nekoupil krasnou limuzínu Rover 75 :( Jo a MX5 bych bral taky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 01:17, fiat
Libor napsal:
Tak do fiatu bych nešel ani náhodou....Velice nespolehlivý a design se mě vubec nelíbí. Pokud chceš dobrý sportovní motor s kvalitním podvozkem a slušnou spotřebou tak CRX. CRX se vyrábí tuším od 85 - 92 jako kupé a pak už jen jako Targa. Targa už je o něco těžší kvuli sklápěcí střeše a jízdní vlastnosti jsou o málo horší než u kupátka. MG je taky dobrá volba. Vychází z Roverů, které používali benzínové motory od Hondy a mnoho i karosářských dílu do r. cca 97. Na oplátku zase Rover vyráběl pro H...
Jestli je Fakt ta Bára za 100 000 tak di do ní beze strachu...Ty povídačky "fiat nebrat"atd. jsou z velké části fmy ještě z doby Un a Tip.....+ malá pojistka za 130lkonovou 1.8
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.07.2006 13:00, RE: MG
wolff napsal:
A víš co je zajímavý? Že sem nikdy nenapíše ta paní známá neznámá...
co to meleš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.07.2006 19:19, RE: MG
anonym napsal:
co to meleš?
MAZDA nebo CRX je určitě dobrá volba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.09.2006 12:16, RE: Kde je Barchetta z roku 2000 za 100.000?
Mike napsal:
Osobně mám na Barchettu už pár měsíců zálusk. Mám zájem o rok 1999 nebo 2000, tyto ročníky se ale běžně (v ČR) prodávají za 160 - 170 tisíc. Proto bych rád věděl, kde ji redaktor viděl za 100.000 z roku 2000.
Dobrý den, jednu Barchettu mám na prodej. Je to sice r.v.95, ale cena je 125tKč. Velmi pěkná, najeto 87tkm, servisní knížka. tel. 739523558
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.