0
zpět
 

diskuze k tématu: Mesicne 4000km , 80% dalnice jake auto?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, typ vozidla, osobní
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Neděle 22.01.2017 20:16, RE: Mesicne 4000km , 80% dalnice jake auto?
mori napsal:
Dobry den.Prosim o radu.Pracuji v D a veskere moje cestovani je po dalnicich. Lib. -Praha - Plzen - Mnichov.Jsem monter tzn. vlastni vercajk - vetsi kufr. Chtel bych auto do 210 000,- kc s min nez 200 000km.Opravdu mesicne nalitam spoustu km. Ted k veci ..chtel jsem octuli 2 rs 2.0 tdi 125kw ,jenze jsem cetl ,ze to jsou poruchove a zaroven hrozne motory s praskajici hlavou.Dale,ze do roku 2007 se delali PD (cerpadlo- tryska) a taky zadna slava.. max ten Common rail ve 2.0 tdi ,ktery nemuzu nejak porad najit.popripade superb. Ford mondeo, toyota avensis ci passat v techto autech absolutne nemam sajn co a jak vydrzi a zda jezdi dobre za dobrou spotrebu .cely zivot jsem benzinak, ale to co bych chtel 1.8 tsi octuli by me sezrala.nejsem zadnej zavodnik staci mi 130km/h ,tempomat a pravy pruh.Opravdu uz si nevim rady..tu v D kdyz se divam po bazarech vse pres 220tis. km . coz neni spatne pokud vim ze je radna serviska.Dekuji za radu hezky den


Ahoj, na takové ježdění je třeba už střední třídu, komfort zde není luxus, ale věc, která snižuje únavu na dlouhých cestách. Za mě teda určitě Ford Mondeo 2.0 TDCi, kde na dlouhé cesty není třeba ani automat, ale spíše co nejméně najetých km s jasnou historií.
Jinak můj kamarád je velmi spokojený s Peugeotem 508 2.0 HDI, ale toto auto jsem neřídil, tak nevím jak pohodlné a tiché je
Octávie není ani komfortní ani dobře odhlučněná, takže na velmi dlouhé trasy je to jen auto z nouze, ne auto na míru pro tvé používání...
reagovat
Tommm
počet příspěvků79
datum registrace14.09.2015
Pondělí 23.01.2017 11:39, RE: Mesicne 4000km , 80% dalnice jake auto?
BobanHTP napsal:
mori napsal:
Dobry den.Prosim o radu.Pracuji v D a veskere moje cestovani je po dalnicich. Lib. -Praha - Plzen - Mnichov.Jsem monter tzn. vlastni vercajk - vetsi kufr. Chtel bych auto do 210 000,- kc s min nez 200 000km.Opravdu mesicne nalitam spoustu km. Ted k veci ..chtel jsem octuli 2 rs 2.0 tdi 125kw ,jenze jsem cetl ,ze to jsou poruchove a zaroven hrozne motory s praskajici hlavou.Dale,ze do roku 2007 se delali PD (cerpadlo- tryska) a taky zadna slava.. max ten Common rail ve 2.0 tdi ,ktery nemuzu nejak porad najit.popripade superb. Ford mondeo, toyota avensis ci passat v techto autech absolutne nemam sajn co a jak vydrzi a zda jezdi dobre za dobrou spotrebu .cely zivot jsem benzinak, ale to co bych chtel 1.8 tsi octuli by me sezrala.nejsem zadnej zavodnik staci mi 130km/h ,tempomat a pravy pruh.Opravdu uz si nevim rady..tu v D kdyz se divam po bazarech vse pres 220tis. km . coz neni spatne pokud vim ze je radna serviska.Dekuji za radu hezky den
Ahoj, na takové ježdění je třeba už střední třídu, komfort zde není luxus, ale věc, která snižuje únavu na dlouhých cestách. Za mě teda určitě Ford Mondeo 2.0 TDCi, kde na dlouhé cesty není třeba ani automat, ale spíše co nejméně najetých km s jasnou historií.Jinak můj kamarád je velmi spokojený s Peugeotem 508 2.0 HDI, ale toto auto jsem neřídil, tak nevím jak pohodlné a tiché je Octávie není ani komfortní ani dobře odhlučněná, takže na velmi dlouhé trasy je to jen auto z nouze, ne auto na míru pro tvé používání...


Tady musim souhlasit. Ja rozdil v cestovani ve vozech Octavia, Astra, Mondeo poznam. Jak jizdni vlastnosti, tak chovani ve vyssich rychlostech a hlavne hluk. Nizsi stredni je od 140+ nepohodlna k vuli akustice. Ve stredni tride nevim, ze jedu 180. Vetsi prostor v kabine celkove ve vsech aspektech prispeje k pohodlnejsimu cestovani kam se pocitaji snad i vetsi sedacky atd.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.