0
zpět
 

diskuze k tématu: Mercedes-Benz E 320 CDI 4-matic

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.11.2007 14:40, RE: Boxer - lingvistická hádanka
zigi napsal:
Chválím pěkné auto i zlatého boxera, taky jsme ho měli, výborné plemeno mající velmi rádo děti.

PS: sorry za OT )
Které psí plemeno má děti nejradši?
Brazilská pedoFila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.11.2007 09:17, muj W210
Ahoj. Mám W210 (2.5 D, V5). koupil jsem ho již dosti jetého (250.000 km - dovoz). Zatím mám najeto 40.000 km bez problémuů a bez nehod. Po dovezení jsem nechal měnit všechny oleje, filtry, žhaviče a takové ty provozní věci. Startuje v pohodě, je trochu línej při rozjezdu, ale dá se s ním jet 220, pokud je dlouhý rovný úsek, kde má čas se rozběhnout. Do 150 kmh je velmi tichý, potom už je dost hluk od pneu a vzduchu. Pochválit musím terénní schopnosti na hnusných cestách - velmi dobře projíždí i bahnem a sněhem (srovnávám s Opel Omega 2.4i). A taky komfort - sedadla jsou snad tvarovaná podle mých zad. Spotřeba dlouhodobá 8,2 l/100 km. Verdikt: Veliká spokojenost, zatím žádná závada, až budu velký, koupím si S-class.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.11.2007 14:54, RE: fyzikální zákony
anonym napsal:
Umět číst a umět pochopit napsané, jsou dvě zcela odlišné věci. Třeba to jednou pochopíte
Pán doslova píše že může v zatáčce na náledí dupnout na brzdu.
Co ještě potřebuješ za písmenka abys takový text pochopil?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 21.06.2010 00:45, RE: zlepšení?
anonym napsal:
Snad se mercedesy už lepší, kdekdo říká, že poslední dobré mercedesy byly 124-ky.
MB uz nikdy,mel jsem 3,posledni 124 a celkem dobre,ale dal konec posledni E 320 CDI r.v. 2006-jen v garanci 68 oprav z toho 21x odtah Ted mam Lexus GS 300 a absolutni spokojenost,pravda drahsi provoz,ale kdybych mel platit opravy,tak bych se asi posr.....sorry.Podle informaci mechaniku jsou benziny lepsi,ale........
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.