0
zpět
 

diskuze k tématu: Maserati 3200 GT - Krása, síla, revoluce

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.11.2006 19:41, RE: Nádhera
Štěpán napsal:
Nádhera. Koupil bych to hned kdybych na to měl. Ty zadní světla sou proste original. Novy kupé pěkný ale tohle je prostě originál. Italové dělaj nejlepší auta at si řiká kdo chce co chce o jejich kvalitě.
woe dal bych temu na prdel mam krasnou stodvácu 120 GLS se super tuzing kridlem co dela pritlak jako krava, zadohrabka gumuje prdeló jak swina. V predu kua pluhy jak swina na rozrázeni vzduchu, pruduchy na kapote kamo aby to vic kua luftovalo kyslik. Vzadu POZOR napis TURBO a NO LIMIT a fofr pruhy pres kapoty aj strechu. Nadhery super extra poklice made in tamanos z trzice. Uz ale setrim na super votuzidlo Fobie HTP f kobajnu woe cago
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 06:13, RE: Fuj
zigi napsal:
Sám seš škaredej jako to tvoje jméno a cruise ty už mě neser!
Cruise:To zigiho neres,to nejsem ja,ale nejaky debil co si resi mindraky,asi je uchyl bo co a vsimni si,ze pise odpoledne a ja max do 14hod,tak cus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 07:38, RE: VW
wendys napsal:
Ano,máš pravdu v tom ,že za milion si koupíš novou krásnou káru,ale vo tom to je,sebrat tu odvahu a udělat si radost,třeba takovou károu.Přede třemi lety jsem něco podobného řešil také.Jednalo se o koupi zánovní 911tky,syn mi řekl ,táto v šedesáti už tu odvahu mít nebudeš,tak jsem ji koupil a nelituji toho ,Nedávno jsem ji po třech letech sice už prodal,ale zážitky s tímto fenomenálním vozem mi zůstanou do smrti.Nejsilnější zážitek byl vždy ten moment vytáčeného motoru od 4000ot. nahoru a projí...
Wendys co ti je pade seš blázen a to to píšu dopoledne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 07:41, RE: Fuj
Zigi napsal:
Cruise:To zigiho neres,to nejsem ja,ale nejaky debil co si resi mindraky,asi je uchyl bo co a vsimni si,ze pise odpoledne a ja max do 14hod,tak cus
Cruise přeci jen jdi do prdele at je rano ,poledne nebo odpoledne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 07:56, RE: Fuj
Zigi napsal:
Cruise přeci jen jdi do prdele at je rano ,poledne nebo odpoledne
Uz na tebe nebudu reagovat,hlavne ze se ti ulevi)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 08:30, RE: Fuj
zigi napsal:
Uz na tebe nebudu reagovat,hlavne ze se ti ulevi)))
too: zigi...tak koukám, že ten kokot nepíše jen za tebe.... tohle je první příspěvek, co tu píšu k téhle diskuzi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 09:34, RE: Fuj
cruise napsal:
too: zigi...tak koukám, že ten kokot nepíše jen za tebe.... tohle je první příspěvek, co tu píšu k téhle diskuzi...
Asi nad jmenami onanuje... Debil jeden.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 10:04, RE: Fuj
Runcajs napsal:
Asi nad jmenami onanuje... Debil jeden.
Souhlas,je to nejaky debil a pekne me stve!
Ale jedna vec je jista,je to ubozak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 11:15, RE: VW
zigi napsal:
Wendys co ti je pade seš blázen a to to píšu dopoledne.
Jo ,jsem blázen,jsem blázen do aut už od narození a bláznem zůstanu.Zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 11:35, srdcová záležitost
Musím poděkovat autorovi. Opravdu dobrý výběr. Tato kráska je prostě srdcová záležitost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 15:08, RE: srdcová záležitost
toreto napsal:
Musím poděkovat autorovi. Opravdu dobrý výběr. Tato kráska je prostě srdcová záležitost.
Pekná recenzia. Ale ten 4 stupňový automat ma prekvapil. Čakal som minimálne 5 stupňový automat s možnosťou manuálneho radenia...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 16:11, Autor je novinářské prase
...S trochu rozporuplnými pocity píši pro národ oktávek...
...ale nevím, zda lidé pochopí mé poselství...
...tak se jistě těch vnímavějších v vás...
...Ti informovanější v vás...
...mojí novinářské práci...
...jeden celý ... den...

Lidi, zamyslete se trochu. Pokora ještě nikomu na světě neuškodila. Popis vozu a zkušeností s ním může být zajímavý i bez namyšlených a ubohých hesel. Auto je pěkné a věřím, že autor má zkušenosti, ale zde se pěkně schodil, projevil. I elity, což autor není, mají být pokorné. Jinat totiž nejsou elitami, ale prasaty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 18:20, RE: Autor je novinářské prase
Filip napsal:
...S trochu rozporuplnými pocity píši pro národ oktávek...
...ale nevím, zda lidé pochopí mé poselství...
...tak se jistě těch vnímavějších v vás...
...Ti informovanější v vás...
...mojí novinářské práci...
...jeden celý ... den...

Lidi, zamyslete se trochu. Pokora ještě nikomu na světě neuškodila. Popis vozu a zkušeností s ním může být zajímavý i bez namyšlených a ubohých hesel. Auto je pěkné a věřím, že autor má zkušenosti, ale zde se pěkně schodil, projevil. I elity, což autor není, mají být...
OOO niekto sa tu urazil, ale pán redaktor má pravdu, a pravda bolí však. Presne tak to je aj na SK. Sme národ škodovkárov, našťastie sa nájde aj pár vínimiek.. A pán Vaculík zatiaľ vždy vie o čom píše takže nazývať ho prasa je dosť nemiestne, nemyslíš Filip?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 18:25, RE: Autor je novinářské prase
Filip napsal:
...S trochu rozporuplnými pocity píši pro národ oktávek...
...ale nevím, zda lidé pochopí mé poselství...
...tak se jistě těch vnímavějších v vás...
...Ti informovanější v vás...
...mojí novinářské práci...
...jeden celý ... den...

Lidi, zamyslete se trochu. Pokora ještě nikomu na světě neuškodila. Popis vozu a zkušeností s ním může být zajímavý i bez namyšlených a ubohých hesel. Auto je pěkné a věřím, že autor má zkušenosti, ale zde se pěkně schodil, projevil. I elity, což autor není, mají být...
No, spíš bych se měl zamyslet nad tím, jak odlišně si lze některé věci vyložit. Filip evidentně není mým stálým čtenářem zde, ani jinde. Popravdě, až jsem se nad tímto výkladem vyděsil. Národ oktávek nebyl myšlen jako národ chudých lidí, ale jako národ lidí majících jiné priority (kufr, spotřeba paliva, zvenku velké a jako by honosné auto za málo peněz). Nepochopení poselství by bylo znakem jeho nepochopitelnosti, nikoliv neinteligence čtenárů. Vnímavější z vás jsou ti, které auta vzrušují, kteří ve spánku jezdí smykem, kterým jízda silným vozem zlepšuje náladu. Ti informovanější z vás jsou ti, kteří kromě mnoha jiných v běžném životě zásadních, ale na tomto serveru bezvýznamných věcí rozumí i sportovním autům. Jeden celý den je dost na základní seznámení s autem, málo na opravdový test. Moje novinářská práce je mezi čtenáři známa svojí svérázností a stálý čtenáři už myslím ví, co ode mne mohou čekat. Proboha opravdu se necítím jako nafoukaný, což myslím mohou potvrdit už stovky lidí, kteří mi kdy zavolali do redakce a já jim bezplatně, na úkor volného času a dle nejlepšího vědomí i svědomí, poradil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 19:22, RE: Autor je novinářské prase
Martin Vaculík napsal:
No, spíš bych se měl zamyslet nad tím, jak odlišně si lze některé věci vyložit. Filip evidentně není mým stálým čtenářem zde, ani jinde. Popravdě, až jsem se nad tímto výkladem vyděsil. Národ oktávek nebyl myšlen jako národ chudých lidí, ale jako národ lidí majících jiné priority (kufr, spotřeba paliva, zvenku velké a jako by honosné auto za málo peněz). Nepochopení poselství by bylo znakem jeho nepochopitelnosti, nikoliv neinteligence čtenárů. Vnímavější z vás jsou ti, které auta vzrušují, kteř...
Pane Vaculíku, mě se ta recenze moc líbila, myslím, si že vůbec není na závadu, ba naopak, že je psaná tak trochu srdcem. Díky. PP
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.12.2006 22:01, krása
SUPER KÁRA KTEROU BYCH CHTĚL MÍT. Taky sem si původně domíval v úvodu, že sme národ tupců a pitomců co si kupujou škodu,vw,a pod.Naštěstí bylo vše uvedeno na pravou míru. Super kára ve které by se chtěli mnozí svézt, ale ne každému se to splní.(čož je fakt velká škoda) já ted např řeším byt takže auto tak za 20 let až splatím hypotéku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.12.2006 10:48, Klid v duši
wumpy napsal:
SUPER KÁRA KTEROU BYCH CHTĚL MÍT. Taky sem si původně domíval v úvodu, že sme národ tupců a pitomců co si kupujou škodu,vw,a pod.Naštěstí bylo vše uvedeno na pravou míru. Super kára ve které by se chtěli mnozí svézt, ale ne každému se to splní.(čož je fakt velká škoda) já ted např řeším byt takže auto tak za 20 let až splatím hypotéku
Taková recenze mě naprost odzbrojuje. Nyní mě připadá moje 96kW TDíčko jako auto z druhého pytle. A to opravdu tak je. V prvním pytli je zde popisované nádherné Maserati, Ferari a spol. Do toho druhého patří ten zbytek, ať je vytuněný třeba až na maximum. Vzhledem k mým příjmům a mým prioritám mě pohled na takové auto sice nádherně vzruší, ale stejně jsem přes půl mega vrazil raději vrazil do té Oktávky. Je pravda, že jsem si v začátku připadal, že když auto "gumuje na dvojku", tak je to super kára. Po pár měsících jsem si uvědomil, že ze sebe dělám vola. Od té doby beru Oktávku jako auto, které mě a mou rodinu dopraví s velkým pohodlím a se vším všudy z místa A do místa B. A tohle by si měli uvědomit všichni frajírci v rodinných autech předělávaných na sporťáky! Skutečně si myslím, že tunění Oktávky, Passata nebo dokonce kombíků jakýchkoli značek je ptákovina na n-tou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.12.2006 15:46, super auto
Tohle je konečně o něcem super auto na které se člověk rád podívá a udělá si radost. před týdnem jsem se moc zasmál jak se pár bezmozků hádalo o calibre (skoro mám strach jestli není lepší ta calibra .....HA,HA)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.12.2006 17:36, Pro mistra Filipa
Pan kolega se ještě nedokázal smířit s pravdou, že je to tak, že oktávka je auto opravdu pro českou chudinu a ostatní nařážky na kamna na kolech - tédéíčka jsou prozpestření článku. Jinak pane Vaculíku díky za předvánoční dárek a jen tak dál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.12.2006 17:29, RE: Autor je novinářské prase
Filip napsal:
...S trochu rozporuplnými pocity píši pro národ oktávek...
...ale nevím, zda lidé pochopí mé poselství...
...tak se jistě těch vnímavějších v vás...
...Ti informovanější v vás...
...mojí novinářské práci...
...jeden celý ... den...

Lidi, zamyslete se trochu. Pokora ještě nikomu na světě neuškodila. Popis vozu a zkušeností s ním může být zajímavý i bez namyšlených a ubohých hesel. Auto je pěkné a věřím, že autor má zkušenosti, ale zde se pěkně schodil, projevil. I elity, což autor není, mají být...
Souhlasím, ale v případě pana Vaculíka spíš Passaty než prasaty:))
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.