0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Ulysee, Citroen Evosion, Peugeot 806

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, italská vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.04.2006 18:00, RE: NO....
Max napsal:
Pardon, s tím HDI a JTD jsem reagoval již nikoliv na vás, ale ne "znalce", pana Pepeho. Někdy mám pocit, že sem píšou převážně 15ti letí kluci, kteří si dokazují svoje znalosti aniž by jakékoliv měli. Osobně mi pouze nebyla pouze jasná vyšší hodnota Peugeotu, ale vaše vysvětlení mě plně postačuje. Díky
Nehraju si na znalce, jen s těmi auty jezdím a občas se podívám i do TP. A 15 už mi dáááávno bylo.
reagovat
makojtd
počet příspěvků1
datum registrace10.09.2014
Středa 10.09.2014 20:02, Fiat Ulysse 2,0 JTDm 88kW r.v. 2010.
Pred týždňom som sa stal majitelom Ulyssáčika. Som celoživotným fandom Fiatu a cez F 127, UNO, Bravo -Brava , som teda ostal verný talianom...... aj keď už prvý pohlad pod kapotu nasvedčuje že sa tam skrýva v podstate motor Peugeot HDI.... Fiat ale vsadil na vstrekovací systém Multijet... myslím že to je dobrá volba... Môj Ulysse má nabehané poctivých overených 62 000 km.. Takže motor je zabehnutý.... Trochu som sa bál že 88kW bude na túto potvorku málo.. Ale JTDm ma milo prekvapil pružnosťou a aj celkom slušným zrýchlením... Ešte aj 5 a 6 rýchlostný stupeň je po 2000 ot cítiť ako oprie do sedadla. A spotreba ? Myslím že újde.. Dlhšie jazdy mimo obce sa dá jazdiť na primernej spotrebe 6,6l . po meste som sa udržal pod 8l... Moj celkový dojem z tohto avetka je velmi dobrý. Z mojimi skúsenosťami a ďalšími poznatkami sa v budúcnosti podelím.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.