0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní Kia Rio a zkušenosti uživatele

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.06.2008 12:29, Kia Rio sedan 1.6
Take jsem majitelem Kia Rio sedan 1.6, r.v. 2007, bylo to predvadeci vozidlo a melo najeto 150km, ted mam najeto asi 5000tis.Km a vubec zadne problemy nemam, auto jezdi velmi dobre, je zive, tiche, plna vybava a jsem spokojen zatim, pred tim jsem mel Kia rio LX hatch r.v.2001, ktery jsem koupil ojety v r.2006 se 70000km, a muzu rict ze jsem taky nemel zadne problemy, ale ziji v austr. Melbourne tak ty auta tu vypadaji jinak, nebot tu neni zima a cesty tu jsou kvalitativne lepsi nez v CR, celkove jsem byl skepticky, nebot jsem v CR mel stale skodovku, posledni byla octavia 1.6.GLX r.v. 1998 ale Kia me prijemne prekvapila, skodovky jsou predrazena auta, asi bych si uz skodovku za momentalni ceny nekoupil, i zde v melbourne se da koupit skodovka primo od dealera octavia tu stoji 32tis AUD, ale kia rio 1.6 LX sedan jen 15tis AUD, za 28tis AUD tu uz koupite novou Toyotu RAV, tak kdo si tu koupi skodovku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.07.2008 13:33, RE: korejec je hnus
anonym napsal:
doporučil bych se podívat po nějakých akcích...např. VW Polo za 279 tisíc vč. 6 airbagů a klimatizace a orig. rádia s CD, navíc je to německé auto, což je kvalitativně o něčem jiném....
Ano a pod kapotou tříválec, který nejede, tomu se říká super koupě!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.08.2008 15:35, RE: Alex
anonym napsal:
...bohužel souhlas...servis jakékoli značky je něco šíleného. Proto poslední dobou jezdím do ATU atd...kde se chovají slušně, rozumějí tomu...bohužel tam nedělají zdaleka vše....jen ten základ.
Jsem asi 2 měsíce majitelem 1,4 KIA RIO sedan SAMBA a stačil jsem najet 4000 km. Hodně jezdím a je to v pořadí moje 7. nové auto. Dovoluji si tvrdit, že za 309 000 Kč je to velmi dobře vybavené a podle zatimní zkušenosti i velmi dobré, přátelské auto, které je navíc, řekl bych, klasicky hezké. I dílenské zpracování je, podle mne, srovnatelné s tzv. renomovanými značkami. Po ujetí 3000 km se vysloveně rozjelo a i spotřeba je kolem 6 l/100 km. Jízdní vlastnosti jsou překvapivě velmi dobré. Prostě přátelské, nezáludné auto se silným motorem, které perfektně brzdí a můžete si tedy dovolit jet. Snad bych jen doporučil, ani ne tak odhlučnit, jako tepelně odizolovat víko motoru. Navrhl jsem to i výrobci. Dále pak k provedení SAMBA jsou dodávána el. kola a je třeba si koupit jiný klíč na šrouby používané u těchto kol, protože dodávaný klíč má hlavičku příliš velkou. Auto jsem koupil v Kralovicích, kde je zároveň mimochodem velmi dobrý, seriozní servis, který mohu s klidným svědomím doporučit. Prodej proběhl naprosto elegantně a na úrovni. Faktem je, že jsem zatím moc nenajel, ale přesto si troufám ze zkušenosti tomu, kdo chce hodně muziky za málo peněz, právě tohle auto doporučit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.01.2009 10:39, KIA Sephia Leo
Toto auto aj po 8 rokoch slúžilo bez závážných závad, je síce pravda že pri kúpe mi na 4 deň odišla hlavná poistka ale to bola snád jedina velká závada ktorú som na aute registroval. Co som bol nepsokojný že som mal pocit akéhosi mäkkého materiálu najmä brzdného systému. Spotreba bola pod 5 l a motor úplne bez závad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.09.2012 20:18, RE: Servis
Borik2 napsal:
Bohužel, valná většina značkových servisů u nás má nevalnou úroveň. A to napříč všemi značkami.
Myslím, že Kia má dobrý servis. Na tomto webu hodnotí kladně.

http://kia-sportage.cz
reagovat
Zendulka
počet příspěvků1
datum registrace01.11.2021
Pondělí 01.11.2021 07:57, Rozměry pedálu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo neví jaký má Kia rio 2008 rozměry pedálu.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.