0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní Kia Rio a zkušenosti uživatele

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 05:19, Servis
Bohužel, valná většina značkových servisů u nás má nevalnou úroveň. A to napříč všemi značkami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 05:41, RE: Servis
Borik2 napsal:
Bohužel, valná většina značkových servisů u nás má nevalnou úroveň. A to napříč všemi značkami.
Tohle nechápu. Prostě podle mně pisatel článku není dostatečně přesvědčivý. Udělat ostudu, bengál, seřvat je tam tak, až se na showroomu budou lidi otáčet, oni si to rozmyslí. Auto je v záruce, takže neexistuje aby něco neuznali, neopravili. U bmw mi upadl z klíče emblém, servisní technik mlel něco o tom, že to nemá vliv na funkci, ale asi tak třicet sekund. Pak mi ho radši vyměnil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 07:11,
je amatérské paušalizovat vozy Kia a házet je do jednoho pytle tvrzením že ještě nedorostly evropské úrovně. KIA RIO je starý končící model. Podle něj nelze soudit automobilku a její moderní produkci.
Ještě dodávám, že Kiu nemám, neměl jsem a ani neplánuji. K značce nemám ani jiný vztah.
Značkové servisy jsou bohužel přímo determinovány lidmi, kteří sedí za přijímacími přepážkami v autosalonech. Někdy jsou to příšerní idioti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 07:49, RE: bez předmětu
anonym napsal:
je amatérské paušalizovat vozy Kia a házet je do jednoho pytle tvrzením že ještě nedorostly evropské úrovně. KIA RIO je starý končící model. Podle něj nelze soudit automobilku a její moderní produkci.
Ještě dodávám, že Kiu nemám, neměl jsem a ani neplánuji. K značce nemám ani jiný vztah.
Značkové servisy jsou bohužel přímo determinovány lidmi, kteří sedí za přijímacími přepážkami v autosalonech. Někdy jsou to příšerní idioti.
Přesně tak Krásně ji to napsal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 07:55, Naivka
Radovane Ňoumo vy musíte být pěkný blázen, když napíšete, že by jste si auto opět koupil. Ukažte mi zdroj (časopis,net..) kde vás přesvědčili ke koupi tohoto vozu. Student a uvažuje o novém autě za 300 000,- - to měla být jako omluva, že za tak málo ?! Vy jste nejspíš student ekonomie z Phy.
Připomínáte mi jednoho šílence co si koupil za 0,5 mega Fabii - jo je slušně vybavená - ale "za tolik vejplat pár plechů a hejblat" v tak malém balení....?!
Předchozí názor měl pravdu - Rio patří ještě ke staré korejské škole a o nějaké kvalitě nebo krásném autě nemůže být řeč. To Ceed už je jiné kafe - ano je větší a dražší, ale také mnohem mnohem modernější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 08:09, RE: Naivka
watchtower napsal:
Radovane Ňoumo vy musíte být pěkný blázen, když napíšete, že by jste si auto opět koupil. Ukažte mi zdroj (časopis,net..) kde vás přesvědčili ke koupi tohoto vozu. Student a uvažuje o novém autě za 300 000,- - to měla být jako omluva, že za tak málo ?! Vy jste nejspíš student ekonomie z Phy.
Připomínáte mi jednoho šílence co si koupil za 0,5 mega Fabii - jo je slušně vybavená - ale "za tolik vejplat pár plechů a hejblat" v tak malém balení....?!
Předchozí názor měl pravdu - Rio patří ještě ke st...
ale furt korejec..........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 08:20, RE: Naivka
watchtower napsal:
Radovane Ňoumo vy musíte být pěkný blázen, když napíšete, že by jste si auto opět koupil. Ukažte mi zdroj (časopis,net..) kde vás přesvědčili ke koupi tohoto vozu. Student a uvažuje o novém autě za 300 000,- - to měla být jako omluva, že za tak málo ?! Vy jste nejspíš student ekonomie z Phy.
Připomínáte mi jednoho šílence co si koupil za 0,5 mega Fabii - jo je slušně vybavená - ale "za tolik vejplat pár plechů a hejblat" v tak malém balení....?!
Předchozí názor měl pravdu - Rio patří ještě ke st...
tak tak student ekonomie, to je trefný)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 09:25, RE: Naivka
anonym napsal:
tak tak student ekonomie, to je trefný)
Nemyslím si. Student ekonomie by si při výběru nového vozu nepočínal tak neekonomicky a nekoupil by později špatně prodejnou Kia RIO
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 09:42, RE: Naivka
anonym napsal:
Nemyslím si. Student ekonomie by si při výběru nového vozu nepočínal tak neekonomicky a nekoupil by později špatně prodejnou Kia RIO
Ale vždyť píšu že je z Prahy. To dost vysvětluje. :o)
Skutečně racionálně uvažující ekonom (ať už vydělává kolik chce), natož student by si nové auto nekoupil, ať už je to Rio či cokoli jiného. Propad ceny je zdrcující. Spíš takové rok staré referenční vozidlo apod.
Na jeho omluvu - je to teprve student, takže ještě NEVÍ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:00, Praha x zbytek ČR
myslite ze mimopražští lidé uvažuji jinak? myslim si spis opak kdyz vyjedu za Prahu tak je mnohem castejsi pripad kdy je videt i 5-ticlenou rodinu napr v novem matizu nez aby si koupili starsi rodinny vuz.
Je vseobecny nesmysl koupit si nove auto tot muj nazor. 1-3 roky stare za temer polovicni cenu at uz je to jakkakoliv znacka = idelani volba.
Jinak co se tyce Ceedu tak ho zatim nemuzem ani chvali ani hanit jako RIO pac pripadne problemy mohou prijit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:00, RE: Servis
anonym napsal:
Tohle nechápu. Prostě podle mně pisatel článku není dostatečně přesvědčivý. Udělat ostudu, bengál, seřvat je tam tak, až se na showroomu budou lidi otáčet, oni si to rozmyslí. Auto je v záruce, takže neexistuje aby něco neuznali, neopravili. U bmw mi upadl z klíče emblém, servisní technik mlel něco o tom, že to nemá vliv na funkci, ale asi tak třicet sekund. Pak mi ho radši vyměnil.
Souhlas, zjevně je největší problém v servisu, v jeho laxním přístupu. Špatný softvér je myslím celkem běžná závada i u jiných značek, a určitě tam na to mají technické vybavení aby s tím něco udělali.
Vrzající autorádio - nevím, já jsem si taky dokupoval rádio (přes internet, tam jsou ceny trošku jinde než v prodejně). Bylo bez problémů, po cca 2 letech začal trošku vrzat rám který se tam dává kolem toho panelu, než jsem se ale dostal k tomu to přilepit (ne páskou na koberec, stačilo by sekundový) tam mi ho ukradli. Takže znova - přes internet, malý prodejce, který mi to na místě za kilo i namontoval (kdybych věděl že je to tak jednoduché udělám to sám, ale nevěděl jsem jestli jsou kabely ok) a všechno OK.

Je potřeba přitlačit na servis. Když to jinak nepůjde, zavolat si šéfa (přijímací technik bude asi jenom zaměstnanec, takže to má na háku), případně klidně nadhodit alternativu řešění právní cestou. Člověk nemusí být vulgární, stačí když bude působit odhodlaně.

Hodně zdaru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:11, RE: Naivka
watchtower napsal:
Ale vždyť píšu že je z Prahy. To dost vysvětluje. :o)
Skutečně racionálně uvažující ekonom (ať už vydělává kolik chce), natož student by si nové auto nekoupil, ať už je to Rio či cokoli jiného. Propad ceny je zdrcující. Spíš takové rok staré referenční vozidlo apod.
Na jeho omluvu - je to teprve student, takže ještě NEVÍ.
Neurážel bych někoho, jenom pro to, že si koupil nové auto....on si zedník těžko koupí nové auto....ale to je v pořádku. Jinak Kiu RIU nebo jak se ten křáp skloňuje, bych si nekoupil ani kdybych byl nucenej pod palbou..takovej vrzající, řvoucí /v případě diesel pohonu/ a hnusně vypadající auto...pfuj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:13, JUSTL
...bych se styděl jezdit v takové plečce...hnusnější auto na našich silnicích těžko natrefíš....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:30, xXx
Jen me prekvapuje, ze navzdory tolika /a myslim si, ze zasadnim zavadam / hodnoti majitel auto velice kladne.
5 x v servisu za 11 000 km by byl pro me dostatecnej duvod se auta rychle zbavit.Celkem bych rekl, ze tech 11 tis natocil jen cestovanim do nej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 10:36, RE: xXx
anonym napsal:
Jen me prekvapuje, ze navzdory tolika /a myslim si, ze zasadnim zavadam / hodnoti majitel auto velice kladne.
5 x v servisu za 11 000 km by byl pro me dostatecnej duvod se auta rychle zbavit.Celkem bych rekl, ze tech 11 tis natocil jen cestovanim do nej.
a student matfyzu,jezdí v Matizu:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 11:13, Alex
...bohužel souhlas...servis jakékoli značky je něco šíleného. Proto poslední dobou jezdím do ATU atd...kde se chovají slušně, rozumějí tomu...bohužel tam nedělají zdaleka vše....jen ten základ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 11:17, RE: Naivka
anonym napsal:
Neurážel bych někoho, jenom pro to, že si koupil nové auto....on si zedník těžko koupí nové auto....ale to je v pořádku. Jinak Kiu RIU nebo jak se ten křáp skloňuje, bych si nekoupil ani kdybych byl nucenej pod palbou..takovej vrzající, řvoucí /v případě diesel pohonu/ a hnusně vypadající auto...pfuj.
Proč by si zedník nekoupil nové auto? Šikovní vydělávají (v čistym) na ruku víc jak doktoři a většina inženýrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 12:33, RE: Naivka
watchtower napsal:
Ale vždyť píšu že je z Prahy. To dost vysvětluje. :o)
Skutečně racionálně uvažující ekonom (ať už vydělává kolik chce), natož student by si nové auto nekoupil, ať už je to Rio či cokoli jiného. Propad ceny je zdrcující. Spíš takové rok staré referenční vozidlo apod.
Na jeho omluvu - je to teprve student, takže ještě NEVÍ.
referenční auto nebo převáděcí automobil bych si teda rozhodně nekoupil, to si raději připlatím a koupím novotu a propad ceny mi je u pr.dele. Vím jak se s těmi zánovními auty zachází, to auto dostane takový kouř, jaký si normální nezasvěcený neumí představit. Kolegové občas měnili i 4x krát za půl roku gumy. Děs.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 12:55, RE: Naivka
watchtower napsal:
Radovane Ňoumo vy musíte být pěkný blázen, když napíšete, že by jste si auto opět koupil. Ukažte mi zdroj (časopis,net..) kde vás přesvědčili ke koupi tohoto vozu. Student a uvažuje o novém autě za 300 000,- - to měla být jako omluva, že za tak málo ?! Vy jste nejspíš student ekonomie z Phy.
Připomínáte mi jednoho šílence co si koupil za 0,5 mega Fabii - jo je slušně vybavená - ale "za tolik vejplat pár plechů a hejblat" v tak malém balení....?!
Předchozí názor měl pravdu - Rio patří ještě ke st...
no nevim.... ale jsou to jeho penize a je to ciste jeho vec, co s nima dela - nikoliv Vase - to az si zas budete hrat na Vseveda.

Vase predsudky jsou na muj vkus docela prizemni - a dost ubohe. rozhodne nesvedci o tom, ze byste mel jakoukoliv intelektualni uroven.

P.S. homo economicus se na skolach nevyucuje - prekvapuje me, ze pri takove znalosti vyuky ekonomie v Pze toto nevite

Key
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.06.2008 13:09, RE: Naivka
anonym napsal:
Proč by si zedník nekoupil nové auto? Šikovní vydělávají (v čistym) na ruku víc jak doktoři a většina inženýrů.
No nebral bych toho zedníka doslovně...vůbec nepochybuji, že si šikovný zední vydělá více /jelikož skoro žádné daně/ než třeba nějaký inženýr....
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.