0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Hyundai Accent nebo Kia Rio?

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, korejská vozidla, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 14:40,
Jedine nova skoda fabia 1.6 s automatem, lepsi nove auto z automatem za slusny peniz nesezenete. Od korejcu radsi ruce pryc!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 15:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jedine nova skoda fabia 1.6 s automatem, lepsi nove auto z automatem za slusny peniz nesezenete. Od korejcu radsi ruce pryc!!!
Do fabie se dává 1.6? Od kdy? jsem asi nějak zaspal.Pokud ano tak prosím napište něco bližšího k motoru.Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 16:25, RE: bez předmětu
vasapasa napsal:
Do fabie se dává 1.6? Od kdy? jsem asi nějak zaspal.Pokud ano tak prosím napište něco bližšího k motoru.Díky
Tak blbej a píše tady ty nesmysly. Tak se podívej na skoda-auto.cz. Nová fabka 1,6 s automatem v nabídce je. Potom tady pindej ty hovadiny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 16:43, RE: bez předmětu
vasapasa napsal:
Do fabie se dává 1.6? Od kdy? jsem asi nějak zaspal.Pokud ano tak prosím napište něco bližšího k motoru.Díky
1.6 77 kW 6-stup. automat
Šestnáctiventilový čtyřválec o zdvihovém objemu 1,6 l s výkonem 77 kW (105 k) je nejvýkonnějším benzinovým motorem pro model Fabia. Představuje optimální volbu pro řidiče, kteří požadují motor s dostatkem výkonu za všech okolností.
Šestistupňová automatická převodovka umožňuje také manuální volbu převodových stupňů (Tiptronic).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 18:14, Boční airbagy do Accenta
Když jsem se ze zvědavosti zajímal o toto vozítko tak mi řekli, že můžu ihned odjet autem s 1,4 a výbavou Elegance (barvy tam měli všechy). Ale když jsem se zmínil o bočních airbagach tak mi bylo řečeno, že v ČR žádný takový auto není a že to snad ani neobjednávaj. Otázka je zda to byla "ochota" jen jediného prodejce nebo je to holý fakt. Jestli by třeba dokázali v dohledné době dodat 1,6 v Eleganci s bočními bagy (což je kombinace, která mi přijde dost zajímavá) nebo jak píše žadatel 1,4 s automatem a bočními bagy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 19:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tak blbej a píše tady ty nesmysly. Tak se podívej na skoda-auto.cz. Nová fabka 1,6 s automatem v nabídce je. Potom tady pindej ty hovadiny.
Se normálně ptám tak klidek o škoda auto s emoc nezájímám tak mě to překvapilo páč dlouho byl nejsilnější benzín 1.4 16v a jednou jsem dokonce viděl ve fabii I 2.0i (to byla ale záchranka tak nevím jestli se to dalo koupit i standartně)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 22:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
1.6 77 kW 6-stup. automat
Šestnáctiventilový čtyřválec o zdvihovém objemu 1,6 l s výkonem 77 kW (105 k) je nejvýkonnějším benzinovým motorem pro model Fabia. Představuje optimální volbu pro řidiče, kteří požadují motor s dostatkem výkonu za všech okolností.
Šestistupňová automatická převodovka umožňuje také manuální volbu převodových stupňů (Tiptronic).
ten motor má sice prd výkon, fabie je extrémě hnusná (můj názor, někomu se to může líbit, pro mě je při mých 192 cm fabie prostě úzká a malá) ale pokud se to vejde do 300 klacků tak bych zařadil tenhle kchár do výběru ke kii i hyundai. Samozřejmě, záleží ještě i na spotřebě, na tenhle motor (1,6 16V 77 kW) jsem toho moc pozitivního neslyšel, ale třeba to zachrání ta šestiqvaltová automatika. A jestli je to DSG tak za třikila by to pro spohodlnělé parchanty jako jsem já, relativně ušlo a dokázal bych i já překousnout ten dizajn a na krátké trasy tlačící bok středového tunelu. Ale maximálně do města na nákupy, probůh, hlavně s tím nevyjíždět mimo město hasit ego jak je u škodovkářů zvykem...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.