0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Hyundai Accent nebo Kia Rio?

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, korejská vozidla, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 00:25, Miky
To já se rozhoduji mezi koupí horského kola a závodničky, takový ty nějaký favoritky. Do práce to mám 5 km, byla by ta favoritka ideální? Poradí někdo, je to mnoho peněz atak musím pečlivě vybírat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 06:22, RE: Miky
anonym napsal:
To já se rozhoduji mezi koupí horského kola a závodničky, takový ty nějaký favoritky. Do práce to mám 5 km, byla by ta favoritka ideální? Poradí někdo, je to mnoho peněz atak musím pečlivě vybírat.
Chceš li poznat co je dřina, kup si kolo UKRAJINA, chceš li poznat makačku, kup si kolo skládačku!

Hýk, hýk

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 07:15, Korea s automatem
Korea s automatem = dvojnásobná vstupenka do problémů přeju hodně štěstí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 07:27, RE: Korea s automatem
anonym napsal:
Korea s automatem = dvojnásobná vstupenka do problémů přeju hodně štěstí
Už jsi měl někdy korejské auto?? Já až třetí a problémy jsem měl předtím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 07:34, RE: Korea s automatem
anonym napsal:
Korea s automatem = dvojnásobná vstupenka do problémů přeju hodně štěstí
Soudruh jako znalec jistě jezdí domácí produkcí,to vypadá nejméně na tříválec.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 07:48, RE: Miky
anonym napsal:
Chceš li poznat co je dřina, kup si kolo UKRAJINA, chceš li poznat makačku, kup si kolo skládačku!

Hýk, hýk

Osel
Osle, Ty vypadas, ze tomu rozumis a mohl bys mi poradit. Do dnesni doby vzpominam na kolo Ukrajina a to z duvodu odpruzeneho sedla - jedna pruzina vpredu, dve vzadu. Dela se dnes neco podobneho a kde se to da sehnat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 07:48, RE: Korea s automatem
anonym napsal:
Soudruh jako znalec jistě jezdí domácí produkcí,to vypadá nejméně na tříválec.
Tříválec jsem používal 5 let, Hyunday Matrix. Za celou dobu odešla jen po 4 letech baterka a jeden vstřikovač. Najel jsem s tím 200 000. Na korejský auta nedám dopustit. Mimojiné mají u nás v kraji dobrý a levný servis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 08:14, RE: Korea s automatem
anonym napsal:
Tříválec jsem používal 5 let, Hyunday Matrix. Za celou dobu odešla jen po 4 letech baterka a jeden vstřikovač. Najel jsem s tím 200 000. Na korejský auta nedám dopustit. Mimojiné mají u nás v kraji dobrý a levný servis.
Ono kdyz do tech korejcu presednete z felicii a zigulu tak da rozum ze se vám to zda jako fajn auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 08:27, RE: Miky
anonym napsal:
Osle, Ty vypadas, ze tomu rozumis a mohl bys mi poradit. Do dnesni doby vzpominam na kolo Ukrajina a to z duvodu odpruzeneho sedla - jedna pruzina vpredu, dve vzadu. Dela se dnes neco podobneho a kde se to da sehnat?
Já jsem jednou zkusil přendat za crossového autora odpružené sedlo z ukrajiny a musím říct, že to bylo bohovské svezení,. Sedíte si jak paša na křesle!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 08:31, RE: Miky
anonym napsal:
Osle, Ty vypadas, ze tomu rozumis a mohl bys mi poradit. Do dnesni doby vzpominam na kolo Ukrajina a to z duvodu odpruzeneho sedla - jedna pruzina vpredu, dve vzadu. Dela se dnes neco podobneho a kde se to da sehnat?
Klasika je vyrobce sedel Brooks - http://www.brooksengland.com/

mylys
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 09:26, RE: Korea s automatem
anonym napsal:
Ono kdyz do tech korejcu presednete z felicii a zigulu tak da rozum ze se vám to zda jako fajn auto.
Přesed jsem do něj ze Zafiry, jezdil jsem s tim poměrně dlouhý štreky. Bez problémů. Žádnej extra luxus, ale ani nic špatnýho. A pro dlouhý lidi rozhodně pohodlnější než Octávka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 10:02, Korejec
Paní, která má zájem o tento typ auta, určitě není novodobá Eliška Junková, takže nevím, proč by jí to nemělo stačit. Jinak bych korešjský auta nehanil. Při dnešní globalizované výrobě je celkem jedno jestli je auto z Koreje nebo ČR. Akorát si myslím, že Korejci jsou více pracovití než Češi, takže i kvalita proti českým autům bude asi lepší. Osobně bych raději Accenta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 12:01, RE: Korejec
klobrch napsal:
Paní, která má zájem o tento typ auta, určitě není novodobá Eliška Junková, takže nevím, proč by jí to nemělo stačit. Jinak bych korešjský auta nehanil. Při dnešní globalizované výrobě je celkem jedno jestli je auto z Koreje nebo ČR. Akorát si myslím, že Korejci jsou více pracovití než Češi, takže i kvalita proti českým autům bude asi lepší. Osobně bych raději Accenta.
Nic, proti Korejcum, ale zda se mi, ze pan tazatel je takovy nouma pod pantoflem u manzelky. To ji nemuze prinutit, aby se naucila ridit auto s manualem?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 12:14, RE: Korejec
anonym napsal:
Nic, proti Korejcum, ale zda se mi, ze pan tazatel je takovy nouma pod pantoflem u manzelky. To ji nemuze prinutit, aby se naucila ridit auto s manualem?
?? Co je špatnýho na tom, že někdo chce automatickou převodovku? Jsou lidi co trvají na tom, že chtějí v autě klimatizaci, jiní zase benzínový motor, další zase naftový. No a taky jsou lidi co chtějí automat. Na tom není nic divnýho. Mimochodem ten automat chce každý, kdo s ním kdy jel. Je to zkrátka lepší a pohodlnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 12:35, RE: Korejec
anonym napsal:
?? Co je špatnýho na tom, že někdo chce automatickou převodovku? Jsou lidi co trvají na tom, že chtějí v autě klimatizaci, jiní zase benzínový motor, další zase naftový. No a taky jsou lidi co chtějí automat. Na tom není nic divnýho. Mimochodem ten automat chce každý, kdo s ním kdy jel. Je to zkrátka lepší a pohodlnější.
ono je automat a automat.............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 13:10, RE: Korejec
anonym napsal:
Nic, proti Korejcum, ale zda se mi, ze pan tazatel je takovy nouma pod pantoflem u manzelky. To ji nemuze prinutit, aby se naucila ridit auto s manualem?
A proc by mela menit automat za manual? Pan je zrejme nejakej zpatecnik. Ja bych uz manual nechtel. Je to zbytecna prace a otrava.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 13:35, rozdíl v ceně
Cenová politika je také ovlivněna tím, že accent se vyrábí v Turecku a rio, pokud se nepletu, v Koreji. Ať tak či onak, vůz nebude mít typické škodovácké mouchy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 13:45, RE: Miky
anonym napsal:
Osle, Ty vypadas, ze tomu rozumis a mohl bys mi poradit. Do dnesni doby vzpominam na kolo Ukrajina a to z duvodu odpruzeneho sedla - jedna pruzina vpredu, dve vzadu. Dela se dnes neco podobneho a kde se to da sehnat?
Nevím, tam kde kupuju kola jsem to ale neviděl.

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 14:04, RE: Miky
anonym napsal:
Klasika je vyrobce sedel Brooks - http://www.brooksengland.com/

mylys
Tak se nám tady objevil skutečný znalec. Brooks - to je skutečně legenda. Osobně mám na silničce i horském kole Selle San Marco - Rolls. Jedno je hnědé, druhé černé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 14:31, RE: Korejec
anonym napsal:
Nic, proti Korejcum, ale zda se mi, ze pan tazatel je takovy nouma pod pantoflem u manzelky. To ji nemuze prinutit, aby se naucila ridit auto s manualem?
A proč někoho nutit k něčemu, co je zbytečné. Do města je automat naprosto opodstatněná věc. A kdo jezdí fakt hodně a může si vybrat, často po automatu šáhne, hlavně, když furt jezdí po městě.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.