0
zpět
 

diskuze k tématu: Kia a Hyundai - budou v Česku úspěšnější než Škoda?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.08.2007 20:29, Zapomeňte na to, že uvedené značky ohrozí Škodu.
Kia či Hyundai sice zvýší svou prodejnost, ale škodu nijak výrazně neohrozí. Protože Škoda je prostě Simply Clever. Podívejte se nejdříve na prodejní a servisní síť uvedených značek, a porovnejte to se Škodou. Nebo se podívejte ve svém okolí na prodejní a servisní podmínky uvedených značek. To je ale rozdíl, co? A tímto se právě začíná. Všude ve světě. Přečtěte si něco o Fordismu a porovnejte, která značka je tomu v Čechách blíže. Můj kamarád zakoupil manželce Hyundai Matrix, parádní vybavené auto. Jízda s ním byla doslova hračkou. Člověk nechápe, proč si někdo kupuje Fábii. Za dva roky se toho auta nemohl zbavit. Prodal ho hluboko pod zůstatkovou cenou. Ani se nezmiňuji o tom, kolik mu nabízeli protiúčtem, při koupi jiného. KIA Ceed je velmi dobré auto. Vyzkoušel jsem ho. Ale ta představa za kolik ho prodám byť i málo ojeté? Nekritizujte. Za rok, až se budou nabízet ojetá, se tady sejdeme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.08.2007 00:35, RE: Zapomeňte na to, že uvedené značky ohrozí Škodu.
anonym napsal:
Kia či Hyundai sice zvýší svou prodejnost, ale škodu nijak výrazně neohrozí. Protože Škoda je prostě Simply Clever. Podívejte se nejdříve na prodejní a servisní síť uvedených značek, a porovnejte to se Škodou. Nebo se podívejte ve svém okolí na prodejní a servisní podmínky uvedených značek. To je ale rozdíl, co? A tímto se právě začíná. Všude ve světě. Přečtěte si něco o Fordismu a porovnejte, která značka je tomu v Čechách blíže. Můj kamarád zakoupil manželce Hyundai Matrix, parádní vybavené au...
Takže kupuješ auto, abys ho záhy prodal? Kolik si myslíš, že ztratíš na nové Octávii? Kamarád Koupil novou Octávku za 490 000,- Kč, když ji za rok prodával, tak tratil 100 000,-Kč. Nemožné? Skutečné!!!! Kdo si myslí, že koupí nový vůz a za rok ho prodá za stejné peníze, tak je opravdu idiot. Je to stejné s každým vozem, už dnes vědí lidi, že Ceed je dobrý auto a budou ho chtít i jako ojetinu, akorát, že ten Ceed bude stát potom normálně, jako ojetina, ne jako nadhodnocená Octávie, která nabízí málo, ale stojí hodně!!!

Zase sem budou psát lidi, jak hodně Octávka vydrží a jak je to držák,ale já jsem ji měl a jsem rád, že je v hajzlu z domu, není to nic extrovního, jen hromada humbuku, pro nic!!!! Raději si koupím vybavené auto, co mě nezklame a nechám si ho klidně dýl, ale nebudu si kupovat předraženou Octávku ve výbavě nula hovno!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.08.2007 11:12, RE: Zapomeňte na to, že uvedené značky ohrozí Škodu.
anonym napsal:
Takže kupuješ auto, abys ho záhy prodal? Kolik si myslíš, že ztratíš na nové Octávii? Kamarád Koupil novou Octávku za 490 000,- Kč, když ji za rok prodával, tak tratil 100 000,-Kč. Nemožné? Skutečné!!!! Kdo si myslí, že koupí nový vůz a za rok ho prodá za stejné peníze, tak je opravdu idiot. Je to stejné s každým vozem, už dnes vědí lidi, že Ceed je dobrý auto a budou ho chtít i jako ojetinu, akorát, že ten Ceed bude stát potom normálně, jako ojetina, ne jako nadhodnocená Octávie, která na...
Já bych jen napsal k té servisní síti Škoda. Ha-ha-ha...... Například v Německu to funguje tak, že přijede stařík do značkového BMW servisu se svým stařičkým BMW a oni mu ho spraví a ještě mu uvaří kávu. U nás to funguje v servisu Škoda tak, že když jsem měl favorita, tak mě poslali tem, kam slunce nesvítí a řekli mi, že takové straré plečky už neopravují, ať to dám do neznačkového servisu. Prostě tady není tradice úcty k zákazníkovi a patriotovi značky. Proto taky dneska nepovažuji za nutné vlastnit škodovku, protože jsem z těch "servisních sítí a laciného servisu škoda" vyléčen. Naopak, takové nekalosti, jako se dějí v servisech škoda se jen tak nevidí: Výměna oleje - starý filtr tam nechají, naučtována výměna startéru-startér pouze opraven, výměna zadních (pátých) dveří z důvodu koroze- naúčtovány dveře nové, avšak použité z bouračky a sposta podvodů.

A to vše Auto Janák Ústí nad Orlicí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.08.2007 00:00, Nová Fabia je HNUS !!!
Nechápu "odborníky" co produkují "Lidové vozy", ale doufám, že to brzo zavřou. Škody je mi líto jen jako značky, ne toho, co odtamtud už více jak 40 let vyjíží... Doufám, že si mladí Češi dneska snad umí spočítat, že ten HTP-hovno to pojede je v normální evropský výbavě opravdu neskutečně předraženej HNUS. Ostatně celá Šáde. Stačí se podívat do ceníků. Kvalita? Roomsteru ani nevybouchly airbagy a Fabia neprošla-zklamala... A design? Ten, kdo navrhoval Roomster a Fabii byl snad zfetovanej, přijde mi to, jako telefony Nokia, hnusný a drahý... Viděli jste Ceed nebo I30 naživo? Co kombíky? A třeba kufr u Ceedu hatchbacku??? Zvenku to tak nevypadá, ale když nahlédnete,tak vás to ohromí...
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.