0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetý Jeep Cherokee a motor 2,5 TD 85kW

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:03, RE: pro Kylie
Willy321 napsal:
Tak mi řekněte, kdo ze zdejších přispěvatelů je žena.
Tedy popravdě, milý Willy321, někde píše o svém Citroën C5 V6 3.0 (NEuvěřitelné, že?) ještě jedna žena (opravdu!) - ale vskutku to NEjsem já ...
A Vicky Parrot píše do britského AutoCar a Michelle O´Connor je zodpovědná za podvozky u Jaguár (a v česku jsou myslím 2 "profi" auto-novinářky) a ... das was (ne "v oboru" pracuje MNOHO žen a MNOHO již je MNOHem "lepších" než já - pro mne je to jen "odreagování" a "zábava" ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:05, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
Kylie, po shlédnutí tvých modelingových fotek jsem nucen ti tvůj příšerný psaný projev odpustit ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:32, RE: pro Kylie
Kylie napsal:
Tedy popravdě, milý Willy321, někde píše o svém Citroën C5 V6 3.0 (NEuvěřitelné, že?) ještě jedna žena (opravdu!) - ale vskutku to NEjsem já ...
A Vicky Parrot píše do britského AutoCar a Michelle O´Connor je zodpovědná za podvozky u Jaguár (a v česku jsou myslím 2 "profi" auto-novinářky) a ... das was (ne "v oboru" pracuje MNOHO žen a MNOHO již je MNOHem "lepších" než já - pro mne je to jen "odreagování" a "zábava" ,-)
Pěkný den
To jsme si nerozuměli. Některé ženy samozřejmě mohou mít větší znalosti o autech než někteří muži (třeba konkrétně vy než já, což je i pravda). Jde o to, že většinu z nich jich tato problematika stejně jako např. stíhačky či myslivost až do takových technických detailů nezajímá a tak sem skoro vůbec nepíšou. Pak to svádí k nesprávnému dojmu, že tu jde primárně o hádku žena kontra muži, kteří nesnesou, že se jim do jejich výsostného území naváží.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:34, RE: Tak PAROUBEK tedy ...
Willy321 napsal:
Muži se žen jako vy skutečně bojí, protože spolupráce , resp. v horším případě život s nimi je plný konfliktů, nenadálých zvratů a scén. Velký úd a konto sice zvyšuje sebevědomí a tím i potencionální šanci těmto řenám čelit, ovšem ani tak to většinou nedělá dobrotu. Že by bohatí muži vyhledávaly cíleně takové ženy, o tom nevím - obráceně to ale rozhodně platí. A v práci? Vzpomeňte si na Barboru Tachecí, jestli jste tu kauzu od vás z BRD sledovala. To byl klasický příklad ženy vašeho typu.
Popravdě NEmyslela jsem "mužský ..." ale to čím se "kasal" minulý český premiér, tedy "VELKÉ k....", a navíc v POZITIVNíM slova smyslu, tedy schopný sebevědomý inteligentní (a tím pádem rozumně sebevědomý) CHLAP (tak TĚCH, těch je opravdu jak "šafránu")
Bohatý - to JE (protože jsem SPOLU ... a šťastní) - ale samozřejmě "rozumný" příjem - proti tomu NIC NEmám - BEZ uzardění se hlásím k (německé) STŘEDNí třídě (ale tam se tomu NEříká "bohatý") - ono dost/hodně záleží na "úhlu pohledu" (tedy ODKUD se díváte - ale zato, že se na českém území prováděl desítky let podivný ekonomický "experiment" jež VĚTŠINU obyvatelstva dost OCHUDIL- za to já opravdu NEmohu ... ale na druhou stranu na tom česko NENí nějak "zle" ... takový bulharský pohled na místní standardy ... no nic - to je téma MOC "složité" (na písmenka "náročné")
Paní Tachecí? Nu ta mi až tak sympatická NENí a její vystoupení v ranním televizi bylo docela "děsivé" a je HODNĚ SMUTNÉ, že to "odnesla" JEN ona (a NE ti - jež jí těmi ZMĚNAMi "pověřili", že? ,-)
PS: Co se "bohatství" týče - já "spokojena" budu se SVOU stávající "Brumlo-úrovní" - tedy když se "hodí" vždy nový Citroën C5 V6 Exclusive míti - to myslím NENí "luxus" a "bohatství" (jak mi na těchto stránkách "vysvětlili" .-) - je to "normální" vůz STŘEDNí třídy (který mám ráda a "vyhovuje" mi)
PPS: Myslím, že jste si mne trošičku "spletl" s typem "zlatokopka" - ty myslím docela JINÝMi vozy jezdí .... ,-)
Do deníčku: Musím OPATRNÁ být a NEprozradit, že vedle Brumly v garáži stojí Ferrari
Pěkný den ,-)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:36, RE: Pro určité "specifické" ...
Riccardo napsal:
Kylie, po shlédnutí tvých modelingových fotek jsem nucen ti tvůj příšerný psaný projev odpustit ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:36, Milý Riccardo!
Riccardo napsal:
Kylie, po shlédnutí tvých modelingových fotek jsem nucen ti tvůj příšerný psaný projev odpustit ...
Bude to trochu "v uvozovkách", ale DĚKUJi ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:37, RE: pro Kylie
Willy321 napsal:
To jsme si nerozuměli. Některé ženy samozřejmě mohou mít větší znalosti o autech než někteří muži (třeba konkrétně vy než já, což je i pravda). Jde o to, že většinu z nich jich tato problematika stejně jako např. stíhačky či myslivost až do takových technických detailů nezajímá a tak sem skoro vůbec nepíšou. Pak to svádí k nesprávnému dojmu, že tu jde primárně o hádku žena kontra muži, kteří nesnesou, že se jim do jejich výsostného území naváží.
Ok - tahle věta (tento příspěvek) snad až VELMi "rozumně" působí (opravdu to "vidíme/cítíme" STEJNĚ)
Pěkný den (končím/vypínám/přepínám)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:48, Ještě k těm "fotkám" ...
David V napsal:
... TĚŠTE SE! - chystám mírnou (asi příští týden) "aktualizaci" ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:51, A opravdu VŠEM ...
... pěkné VOLNÉ/sváteční dny (BEZ nehod - vloni jich bylo "příšerně")
PS: A mně to nikdo NEpopřál, tak to přeji i "sobě"
PPS: Už jste vyměnili PNEUmatiky? Já nějak NEstíhám ...
Pěkné dny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 13:26, RE: Ještě k těm "fotkám" ...
Kylie napsal:
... TĚŠTE SE! - chystám mírnou (asi příští týden) "aktualizaci" ,-)
Musím Tě upozornit, že u žen jsou většinou starší fotky lepší než mladší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 13:29, RE: A opravdu VŠEM ...
Kylie napsal:
... pěkné VOLNÉ/sváteční dny (BEZ nehod - vloni jich bylo "příšerně")
PS: A mně to nikdo NEpopřál, tak to přeji i "sobě"
PPS: Už jste vyměnili PNEUmatiky? Já nějak NEstíhám ...
Pěkné dny
Jo, pneu už mám týden letní. Ztratil jsem v zimě poklici, tak jsem v rámci rovnoměrnosti otrhal i ostatní, a protože mám starýho Opela, tak mi disky "přirostly" k nábojům.
Tak se moc nezmrskej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 14:16, RE: A opravdu VŠEM ...
Kylie napsal:
... pěkné VOLNÉ/sváteční dny (BEZ nehod - vloni jich bylo "příšerně")
PS: A mně to nikdo NEpopřál, tak to přeji i "sobě"
PPS: Už jste vyměnili PNEUmatiky? Já nějak NEstíhám ...
Pěkné dny
Zdravicko Kylie, hezka holka, mate pekne nohy, obzvlast na fotke HPIM1837, HPIM3890, HPIM3873 a HPIM3897 vyzerate rajcovne, tie vypasovane dziny vam slusia, len tak dalej....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 14:23, vesele velikonoce
PS: Skoda ze nemam cestu do nemecka, zastavil by som sa u Kylie, vyobsival bych ju korbacom , vylial na nu vedro studenej vody a flasku vonavky a este by som aj cokoladove vajicka do daru dostal :))) A moznoze by ma aj povozila v citrone.... :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 15:43, prispevky od Kylie
pro me je Kylie ten spravny katalyzator v diskuzi, takze se pak clovek dozvi lecos zajimaveho. z tohoto pohledu diky, ze sem prispiva. a co se tyce pisemneho projevu - je sice ponekud neobvykly, ale na druhou stranu konzistentni a promysleny a da se na nej zvyknout. a kdyz neco pise, tak u toho premysli. cimz nerikam, ze s tim musim souhlasit. ale cenim si toho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 15:43, RE: Pro určité "specifické" ...
mufik.martin napsal:
Kylie neprijdes si uz trosku trapne? Porad psat jak pubertacka co pise vsude misto jednoducheho V to dvojite W atd? A za druhe Dotaz znel JASNE JEEP CHEROKEE, pochopil bych jeste mozna kdybys nabidla neco ve stejen cenove hladine a stejneho zamereni auta ale 2.2 HDI cpes proste do kazde diskuze na jakekoliv auto. A SUBARU? Je to dobre auto, ale proste ho nevnucuj taky kazdemu a hlavne Forester a Cherokee jsou troski jine kategorie. Pekny den vsem :)

Jinak abych napsal neco take k autu, ten ben...
Na LPG to bude žravé pořád, dokonce o trochu víc, ale nepoleze to tolik do peněz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 16:51, 2,5 Td nebrat
Nedoporučuji,známý si nenechal říct a i přes mé naléhání,že mu ten motor nevydrží ho koupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 17:09, RE: 2,5 Td nebrat
Jirka jeep napsal:
Nedoporučuji,známý si nenechal říct a i přes mé naléhání,že mu ten motor nevydrží ho koupil.
Následovaly neustále se opakující opravy motoru,které dnes po dvou letech přesáhly polovinu pořizovací ceny vozu.
Jednoznačně doporučuji 4.0 řadový šestiválec s výkonem na rozdávání.
Rezerva se dá umístit na hagusy a dobře to i vypadá.Nebál bych se pořídit si vůz s nájezdem 300000km v lpg,kde ušetříte značné investice za instalaci lpg (cca 40000kč) a budete jezdit za cenu spotřeby benzinové fabie.V případě prošlé nádrže (životnost je omezena na 10 let),se vám vyplatí novou umístit za zadní nápravu,kde se vám vejde,když si namísto stávající benzinové necháte udělat menší na cca 20 l.Investice za max 10000 se vyplatí - získáte velký prostor v zadní části vozu.
Sám mám Granda se 4 l benzinem v lpg a spokojenost.
Ceny spotřebních n.dílů,jako na Škodofku a dostupnost dobrá.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.