0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetý Jeep Cherokee a motor 2,5 TD 85kW

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 00:56, Pro určité "specifické" ...
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDNOZNAČNĚ Subaru Forester - vždy a ve všem LÉPE poslouží a SKVĚLÝ podvozek KOMBINOVANÝ se SKVĚLÝMi motory (no motorEM - 2.5 turbo - TEN je skoro "fenomenální") - o spolehlivosti a NE"zničitelnosti" NEmluvě ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 04:41, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
Já ti nevím, co na tom písmu vidíš, je to hrozné. Kdyby ti bylo 13 let, tak to snad pochopím, ale jinak je to neskutečné. Bylo by možné začít psát normálně?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 06:05, WM motori
Až sa mi zježili vlasy na hlave. Pamätám si na ten motor z Chrysleru Voyageru, čo mal známi. To bola hrôza a des. To auto sa viac ťahalo na lane, ako pálilo vlastnú naftu. Všetky tie závady sa na motore naozaj vyskytli, bol to presne motor pre americké auto (nespoľahlivý ako auto samotné). Nechápem doteraz, čo na tých "amerikách" ľudia vidia. Ono je to pohodlné v nútri a človek si myslí, že je v obývačke, ale čo z toho, keď viac bude pod autom, ako v ňom.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 06:12, RE: Pro určité "specifické" ...
lagu napsal:
Já ti nevím, co na tom písmu vidíš, je to hrozné. Kdyby ti bylo 13 let, tak to snad pochopím, ale jinak je to neskutečné. Bylo by možné začít psát normálně?
Kylie, radši sem dávejte své modelingové fotky, to je větší zábava)) málem jsem se připosral, jak se díváte do objektivu tím uhrančivým pohledem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 07:05, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
A JE TO TADY ZASE. Pokud vím tak dotaz byl veden na Jeep Cherokee 2,5TD a už tady zase mámé nějaké 2,2HDi které tam nikdy nebylo a tím pádem je to MIMO téma stejně jako Subaru. Pokud jsem pozorně četl dotaz tak v něm nebyla prosba o jinou alternativu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 07:05, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
A JE TO TADY ZASE. Pokud vím tak dotaz byl veden na Jeep Cherokee 2,5TD a už tady zase mámé nějaké 2,2HDi které tam nikdy nebylo a tím pádem je to MIMO téma stejně jako Subaru. Pokud jsem pozorně četl dotaz tak v něm nebyla prosba o jinou alternativu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 08:06, RE: Pro určité "specifické" ...
Reno napsal:
Kylie, radši sem dávejte své modelingové fotky, to je větší zábava)) málem jsem se připosral, jak se díváte do objektivu tím uhrančivým pohledem
Můžeš sem hodit link? Taky bych se pokochal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 08:32, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
Kylie neprijdes si uz trosku trapne? Porad psat jak pubertacka co pise vsude misto jednoducheho V to dvojite W atd? A za druhe Dotaz znel JASNE JEEP CHEROKEE, pochopil bych jeste mozna kdybys nabidla neco ve stejen cenove hladine a stejneho zamereni auta ale 2.2 HDI cpes proste do kazde diskuze na jakekoliv auto. A SUBARU? Je to dobre auto, ale proste ho nevnucuj taky kazdemu a hlavne Forester a Cherokee jsou troski jine kategorie. Pekny den vsem :)

Jinak abych napsal neco take k autu, ten benzin se jevi opravdu jako lepsi alternativa a pri prestavbe na LPG by to nemuselo byt tak zrave auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 09:16, RE: Pro určité "specifické" ...
Kylie napsal:
... účely toto auto - možná (snad), ale motorizace 2.5 je vyloženě ŠPATNÁ, ta opravdu s V6 2.5 TDi o NEJ-horší naftový motor kategorie do 2.5 litrů soupeří (NEchci tím někoho "popichovat", ale můj "oblíbený" 2.2 HDi jenž párkrát to "opačné" NEJ- ocenění získal je vzorem "motorové pohody" - i co do poruchovosti - ty dva výše zmiňované 2 a půl-litry jsou pravým OPAKem.
Když Jeep - tak JEDNOZNAČNĚ něco BENZÍNového (a "víceválcového") - jinak raději NEee.
PS: Já bych (trochu) v kategorii volila JEDN...
Vypadá to na vzpouru proti Kylie, tak to se musím přidat :) Kylie pořád opakujete dokola to samé jako Jiří Paroubek, ten má zase oblíbenou větu o nějakým francouzským filozofovi a když se dostane do úzkých tak ji vytáhne ať už jde o Otázky VM nebo o Partii na Primě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 09:32, pro Kylie
Zdravim :) tak bych si taky rad napsal jeden prispevek mimo tema...i kdyz, jak tak ctu mistni fora, zas tak mimo to nebude :) velmi me bavi, jak dokaze jedna zena nastvat, popudit nebo dokonce vytocit ostatni muzskou cast populace jen tim, ze neco napise :) Nekteri si stezuji, ze porad pisete o jiste znacce nebo modelu, ale kdyz se podivam do diskuzi, hodne velka cast reakci je prave na vas a ne auto recenzovane. Tak si ti chlapci trochu odporuji :)) Nic neni pritom jednodusiho, nez si vaseho prizpevku nevsimat, kdyz nechci. Ale oni evidentne chteji. Podle reakci snad nekteri i vstavaji ze zidle a rychle pisi vulgarni radoby drsne chlapske vzkazy a asi si mysli: jak ja ji to ted natru. A spolecne si pak pochlebuji, jaci jsou to borci, ze dokazali neco tak inteligentniho vyplodit :)) No a kdyz se branite, nevymysli nic jineho, nez se vymlouvat. Musim rici, ze v nekterych situacich se opravdu za muzskou populaci stydim. I kdyz doufam, ze ta lepsi cast se techto aktivit vubec nezucastnuje a jen by zakroutila hlavou. A me nezbyva, nez se nad celou situaci co tu je usmivat. Piste si klidne co chcete a na ty kluky kaslete ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 09:56, RE: Pro určité "specifické" ...
Baruch_Spinoza napsal:
Vypadá to na vzpouru proti Kylie, tak to se musím přidat :) Kylie pořád opakujete dokola to samé jako Jiří Paroubek, ten má zase oblíbenou větu o nějakým francouzským filozofovi a když se dostane do úzkých tak ji vytáhne ať už jde o Otázky VM nebo o Partii na Primě.
Pokud se držíme ověřeného faktu, že písmo je zrcadlem duše, tak z Kyliina způsobu psaní vyplývá zhruba následující:
Nadužívání velkých písmen - snaha za každou cenu prosadit svůj názor
Zdrobněliny, "cool" výrazy - u osoby starší patnácti let infantilnost
Velký počet a délka příspěvků - hyperaktivita
Dlouhá a často opakované reakce na každé i sebehloupější pošťouchnutí, neschopnost "nechat něco být" - konfliktnost, citlivost až přecitlivělost, ale i nedostatek sebevědomí až sebeúcty
Ustavičné zdůrazňování toho, že moje auto a jiné věci jsou nej - neschopnost kompromisu a akceptování cizího názoru, ale i přesvědčování sama sebe o tom, že jsem vybrala správně
Celkový vizuální obraz příspěvků - chaotičnost, zmatenost, spousta práce vynaložené zbytečně.
Chlapi se podvědomě bojí žen s takovými vlastnostmi (a nutno říci, že oprávněně - takováhle žena je hrob každého vztahu), tak proto tolik reakce na vaše příspěvky, Kylie. Škoda, že sem nemůžete dát něco napsaného vlastní rukou, to bychom si smlsli!
Autům ale rozumíte, o tom žádná. Problém ale je, že forma ve vašem případě často překryje obsah vašeho sdělení.


reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 10:22, Milí "psyschologové" ,-)
Tak to napíši STEJNĚ jako v úvodní diskuzi:
Auto = možná/snad
Motor = zcela-jistě-určitě NEee
Spokojeni? ,-)
Pěkný den (ten Karfreitag - jen nechápu PROČ není v česku také volno/svátek)
Safra! NE"odběhla" jsem (zase) "příliš" OD TÉMAtu???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 10:37, Tak PAROUBEK tedy ...
Baruch_Spinoza napsal:
Vypadá to na vzpouru proti Kylie, tak to se musím přidat :) Kylie pořád opakujete dokola to samé jako Jiří Paroubek, ten má zase oblíbenou větu o nějakým francouzským filozofovi a když se dostane do úzkých tak ji vytáhne ať už jde o Otázky VM nebo o Partii na Primě.
... NE ... eee .... NEeeee!
Jasno? Můžete si "vymýšlet" na mou adresu RŮZNÉ věci, ale "... tuhle" "....tuhle" .... karikaturu POLITIKa tedy prosím opravdu NE (k něčemu TAKovému přirovnávána být NEchci!)
PS: Vím že Forester NENí zcela "srovnatelný", ale i tak ho v reálu za LEPŠí volbu pokládám (opravdu).
PPS: Už hóóóódně let rok co rok sleduji Engine of the Year - a když je zmínka/dotaz na NEJHORŠí v dané kategori MOTORizaci (do 2,5 litru) zmínit pro srovnání tu nejlepší - to zas TAK MOC "mimo" spíše NEní ...
Mne vždy "učili", že "uvažovat" se má "v souvislostech" - člověk si tak lépe vše "do-uvědomí" ... prý to tak dělají VŠICHNi ti "inteligentnější" - a teď si NEdělám "legraci"
Ach a Willy 321 - máte pravdu - já to HLÁSILA - já opravdu JSEM trošičku "hyperaktivní"
Tak fotky se vám "líbily"? NEbojte mám pár nových - příští týden až zas budu v česku - tak je proberu a něco "přidám" (třeba jak Brumla jezdí ,-)
Milý LORDe - jak jsem výše napsala ... zmínit ve stejné kategorii jiný motor to zas TAK "mimo" není - trošičku MOUDŘEJŠí a VZDĚLANĚJŠí (než my 2 dohromady) to tak dělají (a i já to za "správné" pokládám)
Milý mufik(u) - ano do Jeep jsem JEDNOZNAČNĚ doporučila "více"válec BENZÍNový a přestavba na LPG ... to JE (ne špatná - pro takový vůz) "alternativa" - zdá se mi
Milý Willy321 - chlapi se "bojí" takových holčiček jako jsem já? Nu již pár let po světě se rozhlížím a praxi "sbírám" (pravým jménem jsem Emilia Marty) a: "MÁTE PRAVDU" ,-)
Holčičku jako já JEN chlap "s HODNĚ VELKÝMA ......" nebo HODNĚ VELKÝM kontem "ustojí" - a najít jejich "kombinaci" - to byla VELKÁ PRÁCE - věřte mi ,-)
Pěkný den .... VŠEM - máme přeci "Karfreitag"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 10:45, RE: pro Kylie
Vywern napsal:
Zdravim :) tak bych si taky rad napsal jeden prispevek mimo tema...i kdyz, jak tak ctu mistni fora, zas tak mimo to nebude :) velmi me bavi, jak dokaze jedna zena nastvat, popudit nebo dokonce vytocit ostatni muzskou cast populace jen tim, ze neco napise :) Nekteri si stezuji, ze porad pisete o jiste znacce nebo modelu, ale kdyz se podivam do diskuzi, hodne velka cast reakci je prave na vas a ne auto recenzovane. Tak si ti chlapci trochu odporuji :)) Nic neni pritom jednodusiho, nez si vaseho pr...
Máte pravdu, jsou tu, božínku, hrozní hrubiáni O tom, proč chlapi takhle reagují, jsem psal výše, navíc si těch příspěvků nelze nevšímat. Kdybyste měl někoho takového na oslavě u stolu, taky byste ho nedokázal ignorovat. To prostě nejde. Tohle je svým zaměřením server spíš pro chlapy, tak sem ženské nechodí a jejich reakce proto neznáme. Ukázal jsem teď několik Kyliiných příspěvků svým kolegyním v práci (aniž jsem je ovlivňoval) a vytáčely je úplně stejně jako nás.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 10:56, RE: Tak PAROUBEK tedy ...
Kylie napsal:
... NE ... eee .... NEeeee!
Jasno? Můžete si "vymýšlet" na mou adresu RŮZNÉ věci, ale "... tuhle" "....tuhle" .... karikaturu POLITIKa tedy prosím opravdu NE (k něčemu TAKovému přirovnávána být NEchci!)
PS: Vím že Forester NENí zcela "srovnatelný", ale i tak ho v reálu za LEPŠí volbu pokládám (opravdu).
PPS: Už hóóóódně let rok co rok sleduji Engine of the Year - a když je zmínka/dotaz na NEJHORŠí v dané kategori MOTORizaci (do 2,5 litru) zmínit pro srovnání tu nejlepší - to zas TAK MOC "...
Muži se žen jako vy skutečně bojí, protože spolupráce , resp. v horším případě život s nimi je plný konfliktů, nenadálých zvratů a scén. Velký úd a konto sice zvyšuje sebevědomí a tím i potencionální šanci těmto řenám čelit, ovšem ani tak to většinou nedělá dobrotu. Že by bohatí muži vyhledávaly cíleně takové ženy, o tom nevím - obráceně to ale rozhodně platí. A v práci? Vzpomeňte si na Barboru Tachecí, jestli jste tu kauzu od vás z BRD sledovala. To byl klasický příklad ženy vašeho typu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 11:00, RE: pro Kylie
Willy321 napsal:
Máte pravdu, jsou tu, božínku, hrozní hrubiáni O tom, proč chlapi takhle reagují, jsem psal výše, navíc si těch příspěvků nelze nevšímat. Kdybyste měl někoho takového na oslavě u stolu, taky byste ho nedokázal ignorovat. To prostě nejde. Tohle je svým zaměřením server spíš pro chlapy, tak sem ženské nechodí a jejich reakce proto neznáme. Ukázal jsem teď několik Kyliiných příspěvků svým kolegyním v práci (aniž jsem je ovlivňoval) a vytáčely je úplně stejně jako nás.
Server zamereny spise pro chlapy? :D Ted jste me opravdu pobavil. Pane pise se rok 2009, vitejte v nem :)))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 11:05, RE: Pro určité "specifické" ...
Willy321 napsal:
Můžeš sem hodit link? Taky bych se pokochal...
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 11:07, RE: pro Kylie
Vywern napsal:
Server zamereny spise pro chlapy? :D Ted jste me opravdu pobavil. Pane pise se rok 2009, vitejte v nem :)))))
Pan Matěj Brouček byl jednou v životě v Drážďanech a vždycky když se debatovalo o cestování, vmísiil se do hovoru se slovy "To tenkrát v Drážďanech..." něco mi to připomíná, a zdá se, že v každé diskusi se dozvíme něco o Citroenu a motorech HDI...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 11:08, RE: Pro určité "specifické" ...
Reno napsal:
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Díky. Hm, tak to je jasný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 11:10, RE: pro Kylie
Vywern napsal:
Server zamereny spise pro chlapy? :D Ted jste me opravdu pobavil. Pane pise se rok 2009, vitejte v nem :)))))
Tak mi řekněte, kdo ze zdejších přispěvatelů je žena.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.