0
zpět
 

diskuze k tématu: J.D. Power: VW je podprůměrný a skončil až za Citroënem!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 07:57, RE: NADPIS ČLÁNKU? DEMAGOGIE NA DRUHOU
anonym napsal:
Když před pár dny vyšel (od stejného autora) článek o totožné anketě v Anglii, tak se zase leckdo pohoršoval nad titulkem "stranícím" Škodovce....
no jenže s tím rozdílem, že tam škodovka skončila druhá, tak to byl opodstatněný článek o úspěchu škodovky. Ale z cca 20 "neúspěšných" značek vypíchnout VW , že je horší než citroen je prostě demagogie...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 08:31, RE: NADPIS ČLÁNKU? DEMAGOGIE NA DRUHOU
cruise napsal:
no jenže s tím rozdílem, že tam škodovka skončila druhá, tak to byl opodstatněný článek o úspěchu škodovky. Ale z cca 20 "neúspěšných" značek vypíchnout VW , že je horší než citroen je prostě demagogie...
moje řeč! Pod průměrem skončila řada značek, ale autor článku opět vybral pouze VW, to nemá cenu dál komentovat.
Pro nějakýho slovenskýho anonyma: audi mě prostě oslovilo mnohem víc než honda, navíc mám radši diesela než benzíny, takže mi vyhovuje TDI mnohem víc než ty vysokootáčkový "motocyklový" motory od hondy, možná tak i-CTDI by stálo za úvahu, ale pro mě je stále ještě moc drahý.
Prod dalšího anonyma: no samozřejmě, že jsem hondu nikdy neměl, když mě nikdy nezaujala, co je na tom nelogickýho? Jednou jsem jel v CRX, to mi stačilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 09:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nevím, co je na tabulce oblíbenosti nejasného? Je to prostě anketa a hotovo. Nikdo ne se neptal proč a jak a zač, je to prostě jejich anketa a tečka. Každý vždy zkoumá objektivitu nějaké stupnice hlavně když s tím nesouhlasí, ale stupnice prostě dopadla takto a šmitec. Pro A4: Jo a tu Audinu si asi nech, na Hondu nemáš!
Normálně mě tyto přízemní věci mechávají klidným,ale tentokrát zareaguji. mám několik vozů mj. yarise který je fantasticky spolehlivý,
totéž lze říci o malém 206 1,4 hdi,další skvělé auto je 911 turbo 996,méně
chvalitebné je ovšem audi s8 kde má výtka směřuje ani ne tak ke spolehlivosti,ale k obrovské nedotáčivosti. Dobré je i 330i e46 ale naprostoupohromouse jeví BMW M5 E39 a VW Touareg V10. Ale BMW
5 je snad velmi zlý sen,neustále je porouchané a dealeři pouze tvrdí "máte sportovní auto,to je normální". PORSCHE umí vsechno tisíck
rát lépe,dá si M5 a M3 k snídani,jako zákusek tu chudinku gti a přitom je
neskutečně spolehlivé. Takže pánov a dámy,z němců jen a pouze Stuttgart,jinak opravdu japonec. Ani ti malí francouzi tak zlobiví jako VW
group. Nejsem nikterak zaujatý vůči VW,mluvím jen a pouze z toho,kolik
vydám za svá,pardon, firemní auta. David
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 10:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Normálně mě tyto přízemní věci mechávají klidným,ale tentokrát zareaguji. mám několik vozů mj. yarise který je fantasticky spolehlivý,
totéž lze říci o malém 206 1,4 hdi,další skvělé auto je 911 turbo 996,méně
chvalitebné je ovšem audi s8 kde má výtka směřuje ani ne tak ke spolehlivosti,ale k obrovské nedotáčivosti. Dobré je i 330i e46 ale naprostoupohromouse jeví BMW M5 E39 a VW Touareg V10. Ale BMW
5 je snad velmi zlý sen,neustále je porouchané a dealeři pouze tvrdí "máte sportovní auto,to ...
Já si nemyslím, že by koncern někomu ležel v žaludku. Mě ty auta prostě nezajímají, nekupuji je, nehaním je a jsem rád, že si může každý vybrat tu svoji značku. Vystřídal jsem hodně vozů a mám v tom naprosto jasno, ale Frantíkům se moc nedivím, nepatří mezi výrobce spolehlivých aut, ale děljí auta, co mají něco do sebe. Dá se toto řící o koncernu, když si odmyslíme několik vrcholných verzí? A kluci proč taková hysterie kolem Audiny? To auto již dávno není to co bývalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 13:10, RE: Frantíci
Passat napsal:
Normálně moc do diskuze nepíšu ale tohle mě donutilo.Co se týče Franc. řidičů....jsem vůči tomuto článku skeptický.Né že bych byl fanda VW (i když můj nick tomu napovídá ale mám ho už dlouho protože se mě to auto líbí) ale tohle musel napsat někdo kdo nemá koncern v lásce.Mě by zajímalo jestli byl autor ve francii.Před 12ti hodinama jsem přiletěl z Paříže a to co jsem zažil na letošním Le Mans 24h mě opravdu šokovalo....né závod,ale Fancouzi samotní.Bodejť by tam měl někdo rád němce?vždyť jim da...
Tak to mě zase rozesmálo.... Ve Fra jsem byl hodněkrát, často i s autem a na delší dobu (manželka tam za svobodna studovala). A franc. řidiči? Podobní blázni jako Italové - od semaforu plnej k dalšímu, přes pruhy sem a tam, samé troubení - a minimum nehod. V Marseille auta zaparkovaná v řadě za sebou z kopce tak 12% po 20 - 25 cm, jak kdyby přijela po sobě. Spousta šoférů u nás takhle nezaparkuje ani na rovině. Politiku bych do toho pletl až v poslední řadě. A historické souvislosti jsou jasné - německy minimálně, anglicky neradi a Rover tam určitě nejoblíbenějčí značka nebude....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 21:23, RE: Frantíci
anonym napsal:
Jseš trotl,co to meleš o kolaboraci,proboha,jak to souvisí se spokojeností aut?Hlavně že tenhle ex-bolševicko ódésácký bordýlek je suprovka,zlatá Francie,ráno tam opět jedu a už se těším.Jak nedá domluvit anglicky? Sice jsem tam byl teprve 40 krát,ale v pohodě,všude,tak neplácej...
tak je pravda, že mluvit o kolaboraci je trochu nešťastný, ale pravda je, že my ve firmě jezdíme do Francie velmi často, a absolutní neochota mluvit německy a cokoliv německého alespoň trochu respektovat tam čiší snad všude. Co se týče využití angličtiny, je to sice o trochu lepší, ale ani s tou moc velkou parádu neuděláte, snad jen v lepších hotelích, restauracích, turist centrech atd... Frantíci jsou prostě zatvrzelí v tomhle až moc, a je to jen na škodu. Byl jsem svědkem, kdy hlídkující policisty oslovil řidič českého autobusu německy a měli byste vidět jak se k němu chovali.
Co se týče aut, podle mě francouzi měli zůstat u sýrů a vín. Spolehlivost a např. Renault, to prostě nejde dohromady. S koncernovými vozy,konkrétně škoda a VW mám jen ty nejlepší zkušenosti, a opravdu moc nerozumím tomu, proč mají tolik zatvrzelých odpůrců. Pochopím, že se někomu ta značka nelíbí, ale tolik nenávistných reakcí snad nebudí žádná jiná. Stačí se podívat na stálé růsty prodeje Škodovky (nejen u nás v ČR), a to jak ojetých tak nových vozů, to asi nebude náhoda.
To je vše
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.07.2007 10:47, RE: Frantíci
anonym napsal:
tak je pravda, že mluvit o kolaboraci je trochu nešťastný, ale pravda je, že my ve firmě jezdíme do Francie velmi často, a absolutní neochota mluvit německy a cokoliv německého alespoň trochu respektovat tam čiší snad všude. Co se týče využití angličtiny, je to sice o trochu lepší, ale ani s tou moc velkou parádu neuděláte, snad jen v lepších hotelích, restauracích, turist centrech atd... Frantíci jsou prostě zatvrzelí v tomhle až moc, a je to jen na škodu. Byl jsem svědkem, kdy hlídkující polic...
Más naprostou pravdu!!! Jelikož vlastním Škodu 120GLX tak do toho moc kecat nebudu aby si někdo nemyslele ze dělám ze sebe chytrého. Za svůj život jsem řidil Favorita, Felinu. Podivejme se třeba trochu do te poválečne historie. Kdo pomoh Japoncikům? No přece USA a to především (FORD) , je naučil vyrábět vozidla a to ani už neřikam o nasich Jawach co je Japonci okopčily. A kde sou teť? No přece v předu expanduji do USA, EU, atd. Mím velkým snem od mala bylo AUDI Quattro. Doufam že se mi to splní.
Všem přeji přijemný den.
__120GLX__
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.11.2007 16:35, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To je subjektivní hodnocení uživatelů, snad vlastního auta, ne nějaká konkrétní statistika počtu závad.
Je to tak, prostě subjektivní hodnocení uživatelů, ale ani tak moc mě nepřekvapuje. Céčka na tom vůbec nejsou tak zle, jak se o frantících mluví obecně. Třeba Xantia se velice dobře umisťuje i ve statistikách spolehlivosti TÜV, prostě "držák", s minimálními nákl. na údržbu. Nebo třeba C8 vychází o něco lépe než VW Sharan a spol. Atd.
Nebo třeba již zmíněná C8, ve 100tisícovém testu AutoBild dopadla mnohem lépe než konkurence od VW. Proti VW nic nemám, kromě cenové politiky, a cen ojetin. Za to už fabrika nemůže, zo je ztráta soudnosti českého "autíčkáře". Např. tatík má VWPolo, které má jediný problém: diletanty v servisech. To je ale věčné téma české kotliny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.01.2008 01:08, RE: Frantíci
Pepe napsal:
Tak to mě zase rozesmálo.... Ve Fra jsem byl hodněkrát, často i s autem a na delší dobu (manželka tam za svobodna studovala). A franc. řidiči? Podobní blázni jako Italové - od semaforu plnej k dalšímu, přes pruhy sem a tam, samé troubení - a minimum nehod. V Marseille auta zaparkovaná v řadě za sebou z kopce tak 12% po 20 - 25 cm, jak kdyby přijela po sobě. Spousta šoférů u nás takhle nezaparkuje ani na rovině. Politiku bych do toho pletl až v poslední řadě. A historické souvislosti jsou jasné -...
"Žiadnu nehodu som nevidel" nie je štatistika.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.