0
zpět
 

diskuze k tématu: J.D. Power: VW je podprůměrný a skončil až za Citroënem!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 12:54, název článku
Že by další z příspěvků nějakého "nestranného" kritika koncernu VW? Proč není nadpis třeba Fiat je podprůměrný... , Kia je podprůměrná.... atd?
Mám si kvůli tomu snad koupit Hondu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 13:32,
Nemyslel jsem si, že VW dělá zrovna kvalitní auta, ale že je dokonce horší než Citroen to mě fakt překvapilo!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 14:02, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nemyslel jsem si, že VW dělá zrovna kvalitní auta, ale že je dokonce horší než Citroen to mě fakt překvapilo!
To je subjektivní hodnocení uživatelů, snad vlastního auta, ne nějaká konkrétní statistika počtu závad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 14:10, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To je subjektivní hodnocení uživatelů, snad vlastního auta, ne nějaká konkrétní statistika počtu závad.
Přesně tak, výpovědní hodnota nula nula nic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 14:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Přesně tak, výpovědní hodnota nula nula nic
Francouzi nevynikají zrovna kvalitou vozů a nejspíš jsou si toho i vědomi. Na druhou stanu koncern VW dělá skládačky, do kterých je neustále tzřeby něco investovat. Obzvláště pak do Audi. Co je mi platný nádherný vnitřek z prvotřídních plastů, masívní volant a hezký zvuk zavírajících se dveří, když do firemní A6ky jsem už narval 75 000 za 2 roky používání! Tomu autu je přád něco, je prošpikované elektronikou a pořád se mu něco nelíbí. Asi to pochopili i Francouzi a asi vědí, že japonci nedělaj už šedý přístrojovky a hlučný motory))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 14:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Francouzi nevynikají zrovna kvalitou vozů a nejspíš jsou si toho i vědomi. Na druhou stanu koncern VW dělá skládačky, do kterých je neustále tzřeby něco investovat. Obzvláště pak do Audi. Co je mi platný nádherný vnitřek z prvotřídních plastů, masívní volant a hezký zvuk zavírajících se dveří, když do firemní A6ky jsem už narval 75 000 za 2 roky používání! Tomu autu je přád něco, je prošpikované elektronikou a pořád se mu něco nelíbí. Asi to pochopili i Francouzi a asi vědí, že japonci nedělaj ...
Nevím, co je na tabulce oblíbenosti nejasného? Je to prostě anketa a hotovo. Nikdo ne se neptal proč a jak a zač, je to prostě jejich anketa a tečka. Každý vždy zkoumá objektivitu nějaké stupnice hlavně když s tím nesouhlasí, ale stupnice prostě dopadla takto a šmitec. Pro A4: Jo a tu Audinu si asi nech, na Hondu nemáš!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 14:48, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nevím, co je na tabulce oblíbenosti nejasného? Je to prostě anketa a hotovo. Nikdo ne se neptal proč a jak a zač, je to prostě jejich anketa a tečka. Každý vždy zkoumá objektivitu nějaké stupnice hlavně když s tím nesouhlasí, ale stupnice prostě dopadla takto a šmitec. Pro A4: Jo a tu Audinu si asi nech, na Hondu nemáš!
Hele anonyme, ty nemáš ani na to, aby ses tady zaregistroval, tak si nech svý rady. Honda mě nikdy ničím nezaujala, takže to si radši fakt nechám audi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 15:26, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Hele anonyme, ty nemáš ani na to, aby ses tady zaregistroval, tak si nech svý rady. Honda mě nikdy ničím nezaujala, takže to si radši fakt nechám audi.
No neviem teda čo ťa potom zaujalo na A4. Aha predražené 4 kruhy a neoprávnené image, pretože nič iné Audi neponúka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 17:12, Audi
Zajima ve, ze nadpis je, jak VW dopadl spatne, az za francouzskymi auty, cekal jsem puvodne neco o spolehlivosti, a ne o oblibenosti, je logicke, ze v domaci zemi maji domaci znacky vzdycky vice priznivcu. Jinak je zajimave, ze nemaji radi VW, ale Audi se drzi v popredi, jako kdyby Audi byla neco jineho nez VW :) Ja osobne mam audi nejradeji, ale je rpavda, ze cena je prisenrna a dostavate stjenou techniku jako VW, Seat a Skoda. Trosku to mozna srazi Audi na jmenu. Preci jen Audi ma proti VW a zbytku koncernu jen ten vzhled a mozna jeste o neco malo lepsi dilenske zpracovani, ale motory a spousty dalsich dilu maji i levnejsi levnejsi zastupci VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 17:28, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Hele anonyme, ty nemáš ani na to, aby ses tady zaregistroval, tak si nech svý rady. Honda mě nikdy ničím nezaujala, takže to si radši fakt nechám audi.
Hmm Honda tě nezaujala, protože jsi ji nikdy neměl, jinak nic proti VW koncernu, ale tvoje příspěvky jsou pořád o tom samém. A to óda na VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 17:33,
U hrdých Frantíků mě potěšilo 12 místo MG Rover
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 20:21, Honda 4 ever
anonym napsal:
U hrdých Frantíků mě potěšilo 12 místo MG Rover
Co naplat. Kdo se jednou sveze Hondou, už nikdy nechce nic jiného. Není poruchová, výborné jízdní vlastnosti, nekrade se....... Jinak každý, kdo řídil Hondu, a nejel s ní na spotřebu, se nakazí tzv. H-virem... to znamená že se zamiluje, a po VW, Peugeotech.... už ani nekouká. U nás doma jsou nakaženi všichni.:o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 20:43, RE: Honda 4 ever
HondaMan napsal:
Co naplat. Kdo se jednou sveze Hondou, už nikdy nechce nic jiného. Není poruchová, výborné jízdní vlastnosti, nekrade se....... Jinak každý, kdo řídil Hondu, a nejel s ní na spotřebu, se nakazí tzv. H-virem... to znamená že se zamiluje, a po VW, Peugeotech.... už ani nekouká. U nás doma jsou nakaženi všichni.:o)
Spousta lidí tady hlásá věrnost nějaké značce, aniž by se někdy svezla v něčem jiném. Svědčí o tom třeba A4. To je auto, které žije z předchozích úspěchů automobilky zejména v 90 letech, kdy Audi bylo skutečně pojmem. Dnes jsou to auta na jedno brdo a Audi ohromuje nejen svým vzhledem, ale i servisními náklady. Myslím, že je daleko rozumnější už jít do BMW, protože je sice dražší při koupi, ale náklady na opravy tolik neskáčou, jako u Audi. Hovořím z vlastní zkušenosti, jak tady někdo psal o té A6, tak to mohu jen potvrdit. Já musel po 3,5 letech dávat komplet novou elektriku. Na cenu se mě raději neptejte, byla to třetina zůstatkové hodnoty vozu. Tak to je Audi! Jezdím hodně, firma celkem prosperuje, ale Audi si už dovolit nemůžeme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 21:19, RE: Honda 4 ever
HondaMan napsal:
Co naplat. Kdo se jednou sveze Hondou, už nikdy nechce nic jiného. Není poruchová, výborné jízdní vlastnosti, nekrade se....... Jinak každý, kdo řídil Hondu, a nejel s ní na spotřebu, se nakazí tzv. H-virem... to znamená že se zamiluje, a po VW, Peugeotech.... už ani nekouká. U nás doma jsou nakaženi všichni.:o)
No s těma Hondama bych to zase tolik neprožíval..Nezapomínej na to že většina virových onemocnění končí úmrtím:)) Motorku od Hondy ještě, ale auto??Ne děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 22:28, Frantíci
Normálně moc do diskuze nepíšu ale tohle mě donutilo.Co se týče Franc. řidičů....jsem vůči tomuto článku skeptický.Né že bych byl fanda VW (i když můj nick tomu napovídá ale mám ho už dlouho protože se mě to auto líbí) ale tohle musel napsat někdo kdo nemá koncern v lásce.Mě by zajímalo jestli byl autor ve francii.Před 12ti hodinama jsem přiletěl z Paříže a to co jsem zažil na letošním Le Mans 24h mě opravdu šokovalo....né závod,ale Fancouzi samotní.Bodejť by tam měl někdo rád němce?vždyť jim dali za 2hé světové nářez,ale že půlka Francouzů byli kolaboranti......že se semnou kolemjdoucí i řidiči když jsem se jich zeptal na cestu odmítly jinak než Francouzsky bavit (domluvím se v pohodě AJ a NJ).....že je tam v neděli skoro vše zavřeno to bych ještě překous ale odmítnutí se semnou bavit při řádosti o hotelový pokoj za 100E na noc protože neumím francouzsky je moc i na mě(druhý hotel byl lepší a anglicky to šlo krásně).Nehledě nato že při jakémkoliv pokusu o přejetí např. do dalšího pruhu se na vás vrhnou tuny bolševiků NIKDO vás nepustí a je jedno jestli máte franc. SPZ nebo ne.Takže tento článek "názor francouzských" řidičů beru s opravdu velkou rezervou.
Zajímalo by mě,jestli má někdo lepší zkušenost s Francouzema a nebo jestli jsem narazil na špatné lidi.Tímto nechci nijak hanit Francii ale tato zkušenost mě prostě naštvala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 22:35, NADPIS ČLÁNKU? DEMAGOGIE NA DRUHOU
Kenník napsal:
No s těma Hondama bych to zase tolik neprožíval..Nezapomínej na to že většina virových onemocnění končí úmrtím:)) Motorku od Hondy ještě, ale auto??Ne děkuji
nic naplat buďte pánové soudní a přiznejte, že A4 má pravdu...zase je to přímo demagogicky napsaný nadpis s důrazem na naúspěch VW, krom toho neúspěch pouze u frantíků, zajímavé je, že Audi je u nich oblíbená, ale to bych tu tak moc neřešil . Anketa prostě vypovídá pouze o vkusu Francouzů a vůbec ne o kvalitách toho či onoho auta. A kecy o tom jak kdo se sveze Hondou nechce jinak si tu nechte pro sebe... Svezl jsem se v rámci testování kam jsme byli pozvaní s hodně Hondama a vše to byly sportovní Hondy. Acord R-Type, Integra a S-2000... neříkám, že to nejsou kvalitní vozy, to chraň bůh, ale mě rozhodně neoslovily natolik, že bych po nich toužil... svezl jsem se ale s Audi RS4 i s RS6 a s Audi Q7 3,0 Tdi... to jsou ale vozy, po kterých toužím a dost ...v porovnání s Hondou ? Dle mého názoru o dvě třídy výš... Ale je to můj názor a všechny sympatie k různým značkám jsou prostě otázkou vkusu... Tenhle nadpis ale pouze opět ukazuje jak VW a koncern všeobecně leží prostě hromadě lidí, včetně novinářů v žaludku a tím pádem to dokazuje jediné...že je prostě koncern úspěšný a proto to takovou hromadu lidí sere...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 23:01, RE: Frantíci
Passat napsal:
Normálně moc do diskuze nepíšu ale tohle mě donutilo.Co se týče Franc. řidičů....jsem vůči tomuto článku skeptický.Né že bych byl fanda VW (i když můj nick tomu napovídá ale mám ho už dlouho protože se mě to auto líbí) ale tohle musel napsat někdo kdo nemá koncern v lásce.Mě by zajímalo jestli byl autor ve francii.Před 12ti hodinama jsem přiletěl z Paříže a to co jsem zažil na letošním Le Mans 24h mě opravdu šokovalo....né závod,ale Fancouzi samotní.Bodejť by tam měl někdo rád němce?vždyť jim da...
Jseš trotl,co to meleš o kolaboraci,proboha,jak to souvisí se spokojeností aut?Hlavně že tenhle ex-bolševicko ódésácký bordýlek je suprovka,zlatá Francie,ráno tam opět jedu a už se těším.Jak nedá domluvit anglicky? Sice jsem tam byl teprve 40 krát,ale v pohodě,všude,tak neplácej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 23:08, ale no tak....
A4 nieje zly voz, akurat je trocha drahy. U Audiny clovek plati za vyborne spracovanie a kvalitne materialy (a hlinikovu napravu :((( ), ale pokial s nou A4 jazdi v pohode a nema problemy tak co...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 23:53, RE: Honda 4 ever
anonym napsal:
Spousta lidí tady hlásá věrnost nějaké značce, aniž by se někdy svezla v něčem jiném. Svědčí o tom třeba A4. To je auto, které žije z předchozích úspěchů automobilky zejména v 90 letech, kdy Audi bylo skutečně pojmem. Dnes jsou to auta na jedno brdo a Audi ohromuje nejen svým vzhledem, ale i servisními náklady. Myslím, že je daleko rozumnější už jít do BMW, protože je sice dražší při koupi, ale náklady na opravy tolik neskáčou, jako u Audi. Hovořím z vlastní zkušenosti, jak tady někdo psal o t...
Já musím souhlaaist také..Spolehlivost Audi není žádnej zázrak za to jaký image ta značka má a za jakou cenu vozy prodává.A to platí i pro BMW s ním jsem také neměl dobré zkušenosti..Zkrátka němce už domu nechci.Frantíků se bojím, italové pěkný design ale taky se jich bojím (nezn. že bych si je nevyzkoušel!!) a zatím jsem nejlepší zkušenost měl z Toyotou, Lexusem a Hondou...Trvanlivost materiálů a kavalita zpracování je na vysokké urovni. Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.06.2007 04:52, RE: NADPIS ČLÁNKU? DEMAGOGIE NA DRUHOU
cruise napsal:
nic naplat buďte pánové soudní a přiznejte, že A4 má pravdu...zase je to přímo demagogicky napsaný nadpis s důrazem na naúspěch VW, krom toho neúspěch pouze u frantíků, zajímavé je, že Audi je u nich oblíbená, ale to bych tu tak moc neřešil . Anketa prostě vypovídá pouze o vkusu Francouzů a vůbec ne o kvalitách toho či onoho auta. A kecy o tom jak kdo se sveze Hondou nechce jinak si tu nechte pro sebe... Svezl jsem se v rámci testování kam jsme byli pozvaní s hodně Hondama a vše to byly sporto...
Když před pár dny vyšel (od stejného autora) článek o totožné anketě v Anglii, tak se zase leckdo pohoršoval nad titulkem "stranícím" Škodovce....
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.