0
zpět
 

diskuze k tématu: Hyundai Coupé - dobrá koupě?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 16:07, rada
jak už jsem jednou psal - tohle auto bude vabnicka na holky pred mistni vesnickou tucarnou...jenomze abyste nenarazil....opravdu se svezte E46 Ci jedno jestlo 318, 320, 325, 328 ci dokonce etalonem 330i..sice nevypada jako cistokrevnej sportak, ale je 3x sportovnejsi - jizdne, nez hyundai a navic Vas nevyklepe a pojedete v tichu limuziny (temer).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 16:10, rada
Je to o vkusu. Já nemám východ rád, takže bych nechtěl jezdit ani v jejich vozech. A můžou být jakkoliv spolehlivé...navíc existují 4 značky obyčejných aut, zbytek jsou kompromisy (MB, Alfa, BMW, AUDI).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 18:04, rada
já doporučuji jedině korejce sám mám hyundai sonatu 2.7 V6 rok 2002 a super kára hlavně spolehlivé.Vůbec bych se toho nebál.jak se říká kdo se s veze v japonském či korejském autě už nechce jiné.BMV nebrat!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 19:34, rada
Jak tak čtu jsou tu samí milovníci německých aut...Já vystřídal snad vše od Alfy GTV, Mazdy MX3, RX8 i tu Celicu a BMW...coupe jsem měl rok 2004, jezdilo bez nejmenší závady a jízdně je to super auto. Pán co vyzdvihuje golfa nad coupe je asi trochu mimo. Rozhodně za ty peníze je to super auto, za kterým se každý otočí a ve dvoulitru žere okolo 10l, když hodně šlapeš tak 12l. Takže pán s BMW 328 ti sice možná ujede, ale milé BMW ho svleče do naha. Celica je taky výborná, nicméně je to už starší auto a podle mého trošku cenově nadsazené. Ale jinak skvělé. Co se spolehlivosti týče, tak si myslím, že kluci korejští fakt zapracovali a v této chvíli je ROZHODNE A NEPOCHYBNE 100x spolehlivejsi nez BMW z roku 1999!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.08.2008 19:49, rada
kamarad ma coupe rok2005 spolehlive auto, prijemne se ridi, bez sebemensi poruchy..myslim ze za ty penize rozumna koupe na auto "toho druhu"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 00:12, rada
ja bych se tohoto auta vubec nebal,navic pro potencialniho kupce je to urcite srdcovka... No a ze ma motor jen 100kw,no a co,to auto si kupuje protoze se mu libi a ne kvuli vykonum. Navic bmw 2.8 je cenove jinde hlavne v dilech a hlavne je to tuctovka.... Ja osobne mam fiat coupe a jen 1.8 a jede to a 200 to taky umi a na dnesnich cestach... dalnice ucpane,silnice derave.... Jestli se ti libi bez do toho!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 08:08, rada
Kolega má tento vůz, najel s ním 200 tisíc km a nepokazilo se na něm vůbec nic. Měnil jen olej, brzdové destičky a další spotřební materiál. A že mu dával do těla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 12:03, rada
vy Bagoni!! proc by me mela 328 svlikat do naha????? mam 328ci uz 5 let a je to nejspolelivejsi auto co jsem mel.Krom oleje,brzd a gum nic nechce,nic se nesere proste pohoda kara.Pan co pise o fiatu 1.8 a jede 200?? to bych se tady vubec nechlubil,to jede i nase firemni fabie 1.4 .Nekde sem cetl,ze tady do tech priblizovadel davaji i 2.7??? tak proc nevzit tento motor a ne 2.0 kterej nejede,je linej a zere.kdyz uz poradny cupecko,tak s poradny m motorem.Bmw 325 a vis,Celicu C.S. a nebo uz tu 2.7 nebo co to tam davaji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 12:04, rada
Možná Vás to překvapí, ale tohle kupé má podvozek naladěný docela dost sportovně, ale trochu jako ze staré školy. Ma hladkých silnicích projíždí zatáčky opravdu brilantně s pocitem lehké nedotáčivosti a solidní přilnavosti přední nápravy. Na rozbitých je to ovšem katastrofa. Tvrdé úvozy pružin znamenají velmi omezený komfort a k tomu navíc karosérie zrovna nevyniká torzní tuhostí, což tento dojem ještě znásobuje. Nparsoto fantastický je ale řízení. Tolik komunikativnosti jsem už dlouho u žádného auta nezažil. Zmíněná "ukecanost" je ovšem někdy trochu púrotivná, hlavně při pomalé jízdě na rozbitých silnicích. Jinak se mi kupé velmi líbilo a osobně ho mohu s klidem doporučit. Rozhodně to není špatná volba. sil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 13:35, rada
Tak mě připadá že sou tady samí pánové placení od BMW aby jim dělali reklamu...Mimochodem sem auto této značky vlastnil a rozhodně to není taky žádná velká sláva co se týče poruchovosti za 2 roky 100000 v opravách.Jízdní vlastnosti,pohodlí jsou super(když teda zrovna všechno funguje) ale to je jediný na tom autě dobrý.Roční Náklady na celkový provoz HRUZA!!! Nikdy více...Přešel jsem na Korejce a absolutní spokojenost!!! Ale k věci, myslím že toto auto je dobrá volba ale dal bych si pozor aby mělo opravdu maximálně 100 000 najeto,první majitel a v žádným případě nebourané.Pak budete určitě spokojen ale samozřejmně nečekejte zázraky jako od Porsche...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 16:28, rada
Panove, nechapu, proc cpete sem BMW. Je to prece uplne jina trida. Pokud pan chce Hyundai, tak muzete mu treba jako alternativu nabidnout Forda Pumu, nebo Celicu, nebo toho Fiatka kupe. Prece kdyz se nekdo zepta na nejlepsi desitku, tak mu nebudete nabizet Plzen 12ku:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.08.2008 23:17, rada
Jen drobná poznámka k předchozímu příspěvku. ALEXi, Celica a obzvlášť Puma, jsou taky jiná třída. Na ně Hyundai nemá. S Fiatem Coupé jsem neměl tu čest.
Ale jak už jsem psal níže - jako stylovka pro běžné použití je Hyundai Coupé výborná volba, do sporťáku mu ale leccos chybí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 09:41, rada
Hyundaie Coupé mohu doporučit ale běžte do motoru 2.7 V6!!! Z tímto motorem se jedná opravdu o sporták! Sice jich na trhu neni tolik jako 2.Oi ale dá se sehnat.Jinak spolehlivost je srovnatelná se západníma značkama.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 13:29, rada
Hyundai coupe je nejlepší desítka? Spíš podprůměrná osmička Měšťan z Kauflandu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 13:34, rada
Pár Hyundaiů Coupé každodenně potkávám, a vzhledem k tomu, že nemají prokopnuté dveře od naštvaných majitelů tak na tom nebudou se spolehlivostí špatně. Je to moc pěkné auto s osvědčenou technikou, což je výhoda pokud ho jeho majitel bere jako alternativu k obyčejnému cestovnímu autu. Pokud ho bude brát jako "sporťák" tak bude zklamán. Díky výklopným dveřím kufru je i docela praktický. Akorát ten zadní stěrač bych okamžitě vyhodil, vypadá dost ohyzdně. Pár lidí tu psalo o alternativě BMW. Hlavně E46 jezdí opravdu skvěle, ale já myslím že za ty peníze je Coupé skvělá koupě. P.S Jsem rád, že po dlouhé době si chce někdo koupit zajímavé auto a ne pořád "komfortní kombi v dieselu s co největším kufrem".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 14:48, rada
Dobrá volba - za málo peněz hodně muziky - mrkni na www.gumball.cz a kup
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 15:23, rada
Mohu doporučit vše co tu je psáno je pravdivé ,akorát je třeba počítat s hlučností motoru ve vyšších otáčkách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 19:12, rada
zdravím Vás,predem vseho chci rici,že mám už čtvrtou hyundai od accenta,přes coupe.Ted momentalne lantru combi 2000.Vse velmi spolehlive,COUPE je dobrej výběr ale model 05 čire blinkry je enonuno.držim Vam palec ve výběru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.08.2008 20:34, rada
měl jsem možnost zkusit 2.7 pouhých 107kw a nebral bych stale jenom korejec, průměrný evropský diesel s turbem 80-100kw tomu ujede
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.08.2008 09:05, rada
Jako kupe s podobnym vykonem bych volil Peugeot 406.
reagovat
1 2 3 4


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.