0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord - nová a úsporná

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 15:56, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
Muroň napsal:
Úniky ve veřejné správě se tématicky hodí spíš do jiného diskusního fóra...pracujete ve státní správě nebo samosprávě? Ze státních podniků používá nekoncernová (tu a tam ještě opel či ford) auta jen pošta. Je divné, že by někdo prosadil Citroeny.
Bohužel u nás se prosadily.Ve stejné době je nakoupila i KB.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 16:06, Test nové C5
Petr - TipCars.com napsal:
Dobrý den,
mohla byste mi napsat, co Vám v Subaru umřelo za motor, popř. co bylo příčinou? Díky moc.

Jinak brzy se zde dočkáte testu nové C5.
Díky, na test nové C5 se těším (a jsem zvědava), jen doufám, že jste nešli "masovou cestou" a nebude to verze se zřejmě nejrozšířenější 2.0 HDi, ale "ta pravá" s 2.2 HDi Biturbo (která v onom německém srovnávání opravdu zvítězila, což vy ale asi víte lépe než já).
Pěkný den Kylie
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 16:18, Kylie NENÍ chlap!
anonym napsal:
by me zajimalo jestli Kylie je chlap, pac ma pravdu hodne casto :) ale na druhou stranu objem 2,4 a ta spotreba tu samou nebo podobnou ma BMW 3,0 benzin :)
Tatínek mi sice odmala říkal, že jsem "chlapo-baba", ale doufám, že na vzhledu se to příliš neodrazilo a pokud se zítra mrknete na
http://www.flickr.com/photos/30576410@N08/
najdete tam pár fotek Brumly a Brumly a ...
Kylie
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 16:20, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
anonym napsal:
Nemohu posoudit zda je váš příspěvek pravdivý, ale mé zkušenosti a statistiky (jak TÜV, tak J.D.Power) mluví jinou řečí. Mám v C5 před i novou po faceliftu nejeto vcelku dost kilometrů a netrvdím, že je spolehlivější než Porsche 911, ale mé vlastní zkušenosti odpovídají oněm statisícům vozů ve statistikách, kde je v některých letech hodnocena ve spolehlivosti jako NADpůrměrný vůz, ve některých jako průměr ("nejvtipněji" působí výsledky letošního německého J.D.Power, kde C5 skončila př...
Tak ja osobne myslim, ze pravdu maji vsichni! Ono totiz to, ze Kylie napise, ze jeji zkusenosti odpovidaji statistice, pouze znamena, ze si koupila prumerny C5. Pak zakonite musi nekdo mit NAD prumerny C5, a nekdo PODprumerny C5. Stredni hodnota poruchovosti je dana systematickou casti, rozptyl pak nahodnou casti.
Jde jen o to, ze ten rozptyl je podle me u francouzu hodne velky (rozumej kvalitativne nestabilni vyroba). Jde jen o MUJ nazor na vec. Pokud si totiz projdete ruzna fora a diskuse, je mnoho lidi s francouzi (obecne) hodne nestastnych. Na druhou stranu jsou i velmi spokojeni uzivatele. U koncernu VW je kvalitativne stabilnejsi vyroba, tudiz mensi pravdepodobnost, ze narazite na zmetek (muj nazor).

P.S. to Kylie - to byl duvod, proc jsem psal frantikovi bych se vyhnul. Muzete si rikat, ze to jsou hospodske kecy, ale na kazdem sprochu pravdy trochu (problemem zde je setrvacnost povesti - napr. chrochta TDI motory - vzor dieselu vyrabejiciho naftu)
rohYpnol
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 16:36, RE: Natural 95?
anonym napsal:
Není náhodou předepsaným palivem pro V-TEC motory Hondy natural 98?

Opravdu se dá standardně jezdit na natural 95 nebo je to nouzové řešení a doporučen je nat. 98?
Nevíte někdo jak to je?
Honda často u svojich motorů udává rozsah předepsaného paliva 91-98 octanů. Ale co kdyby jsi se podíval na stránky Hondy. Tam to nepíšou?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 16:39, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
Muroň napsal:
Ve porovnání s mým 1,9 TDi 66 KW to žere opravdu hodně. Jinak výborné auto i motor.
No v porovnání s tvým TDI to asi fakt žere o něco více, ale doufám, že jsi tento příspěvek trochu myslel jako vtip. Vím, že 66 kW verze tédéíčka je fakt úsporná, ale koukni jaký má výkon a jaký má výkon Accord s motorem 2.4. O 110 koní více, které taky potřebují nějak nakrmit. No pokud bychom si dlouhodobou spotřebu rozpočítali hezky na jednotlivé koníky, tak dostaneme celkem zajímavá čísla. Ty máš dlouhodobou spotřebu 4,67l/100km s 90 koňma - to dělá asi 51,9 ml paliva na jednoho "koně". A teď Accord: 8,3l/100km s 200 koňma... to máme 41,5 ml paliva na jednoho "koně" výkonu. Takže kdybych to spočítal a bral tyto výpočty takhle hrubě, tak vzhledem k výkonu vychází lépe se spotřebou Accord s 2,4 motorem.
Ale samozřejmě jsem si vědom, že je potřeba brát v úvahu další faktory. 8,3l by si to určitě nevzalo, kdyby se z toho neustále mačkalo těch 200 koní, ale zároveň ani ty bys neměl takovou spotřebu při využívání maximálního výkonu. Pak je tu ještě sice ještě trochu horší tak v nízkých otáčkách, ale tak hrozné to určitě vzhledem ke spotřebě nebude.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:07, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
anonym napsal:
Bohužel u nás se prosadily.Ve stejné době je nakoupila i KB.
oprava neprosadily!!!!!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:13, RE: Nejsem až tak prudérní...
anonym napsal:
....ale děkuji. Hondu mám ráda a Accord také (s tímhle posledním jsem ještě nejela), ale nedávno jsem to pod článek o "Accord: diesel nebo benzín?" psala, že zaskočená jsem. Tedy přepis velkého testu (kombajn se mi moc nelíbí) naftových kombi z německého auto ZEITUNG, kde se střetly Honda Accord 2.2 i-DTCE, Renault Laguna GT 2.0 dCi, Ford Mondeo 2.2 TDCi a Citroën C5 HDi 170 Biturbo (t.j. také objem 2.2). Test působí opravdu precizně a důvěryhodně (český Svět motorů to nepřip...
Jen popichujte, já se nedám... Když to není kombi, tak to není auto . Ale nově bude možnost odpočtu DPH bez mříže i u limuzín, takže jeden důvod ubude. Protože 19% u 2,2 HDi Biturbo v adekvátní výbavě nebude zrovna málo...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:14, RE: Spotřeba u 2,4 vítku
Muroň napsal:
Nemám octávku, ani hlíny, ani křídlo...
Tak to nemůžeš závodit, to dá rozum
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:23, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
anonym napsal:
Pracuji ve státní firmě a ten únik byl na naší pobočce.Škoda,že je to zde veřejné,dal bych Vám klidně kontakt na sebe i na vedoucího autoprovozu.Kdybychom C5 něměli,tak zde ani nepíšu příspevěk,protože bych s tímto autem neměl žádnou zkušenost.Nejsem proti C5 zaujatý,ale u nás se neosvědčily jako služební vozidla.
Možná nejsou ta auta nespolehlivá, jen nejsou blbuvzdorná. Dost často se problém nachází mezi sedačkou a volantem. No, zatím máme v C5 najeto jen 15 tkm, uvidíme...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:25, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
anonym napsal:
Děkuji za rytíře mého Brumlu ochraňujícího, ale on si opravdu asi jen vymýšlí!
PS: A ano k Brumlovi se chovám láskyplně, to nepopírám
Kylie
Jenom dotaz. Proč se KAŽDÁ diskuze do které dáma přispěje strhne ve frašku o gayích a Citroenu C5????? Tohle je diskuze o Hondě Accord 2,4. Stejně se výsledku nedoberete, neboť Kylie z názoru neustoupí a ten kdo má s C5 špatnou zkušenost se k ní prostě nechová dobře. Kylie je žena s vlastním názorem schopná tvrdit, že Citroen Xsara VTS je "sporťák", no nevím jak vám, ale mě tohle docela stačí a do dalších debat ohledně Citroenu se pouštět nehodlám. Dále pak argumentace statistikou jako je TÜV je značně zavádějící, neboť nelze do stejného pytle házet různé druhy závad (př. "spolehlivé" Porsche 911, nevím kolik znáte 911 se 300 a více tis. najetých km, ale já pár takhle ojetých Favoritů, Felicií a Lanosů viděl, tzn. nejde o počet závad, ale o schpnost dopředného pohybu).
K té Hondě, já ji považuji za asi nejlepší auto ve své kategorii. Jedná se o auto s dobrými předpoklady k dlouhověkosti a používá zajímavé technologie kde ovšem narozdí od jiných výrobců Hondě věřím, že jsou řádně vyzkoušené (viz počet svolávacích akcí u Peugeotu 307). Asi se shodneme, že podobný motor přímou konkurenci nemá a nejspíš ani v budoucnu mít nebude.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 18:40, RE: WOW!
anonym napsal:
Přesně tak, mám rád Hondu protože jde jiným směrem než ostatní automobilky.
Většina japonských aut jde jiným směrem, Japonci jsou prostě TOP! A u nového accordu to zřejmě platí dvojnásob. Pomalu si začínám hodně moc vyčítat, že jsem si koupil dieslové auto (samozřejmě taky japonce)...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 19:08, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
anonym napsal:
Tak ja osobne myslim, ze pravdu maji vsichni! Ono totiz to, ze Kylie napise, ze jeji zkusenosti odpovidaji statistice, pouze znamena, ze si koupila prumerny C5. Pak zakonite musi nekdo mit NAD prumerny C5, a nekdo PODprumerny C5. Stredni hodnota poruchovosti je dana systematickou casti, rozptyl pak nahodnou casti.
Jde jen o to, ze ten rozptyl je podle me u francouzu hodne velky (rozumej kvalitativne nestabilni vyroba). Jde jen o MUJ nazor na vec. Pokud si totiz projdete ruzna fora a diskuse, je ...
Tohle je opravdu, ale opravdu kvalitní názor. Pěkně vysvětleno z hlediska syntézy statistiky i laických teorií. Souhlasím s tím já (mám státní zkoušku ze statistiky i kvalitativní sociologie), souhlasil by s tím i můj švára, kterému prošly rukama stovky německých (hlavně VW a Opel) i francouzských (a samozřejmě jiných vozů).
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 19:21, accord bez servisky
anonym napsal:
Většina japonských aut jde jiným směrem, Japonci jsou prostě TOP! A u nového accordu to zřejmě platí dvojnásob. Pomalu si začínám hodně moc vyčítat, že jsem si koupil dieslové auto (samozřejmě taky japonce)...
já už 2měsíce koukám na Accorda právě s 2,4 a pořád sem se bál spotřeby,proto ho asi nikdo nechce,ale jestli to jezdí za takovou spotřebu tak je to až k neuvěření.Jenže nemá servisku a toho se bojím...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 19:25, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
i napsal:
Jenom dotaz. Proč se KAŽDÁ diskuze do které dáma přispěje strhne ve frašku o gayích a Citroenu C5????? Tohle je diskuze o Hondě Accord 2,4. Stejně se výsledku nedoberete, neboť Kylie z názoru neustoupí a ten kdo má s C5 špatnou zkušenost se k ní prostě nechová dobře. Kylie je žena s vlastním názorem schopná tvrdit, že Citroen Xsara VTS je "sporťák", no nevím jak vám, ale mě tohle docela stačí a do dalších debat ohledně Citroenu se pouštět nehodlám. Dále pak argumentace statistikou jako je TÜV je...
Správně, vraťme se k tématu. Domníváte se, že Honda Accord 2,4 je vhodné auto pro geje?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 19:54, RE: Nejsem až tak prudérní...
Pepe napsal:
Jen popichujte, já se nedám... Když to není kombi, tak to není auto . Ale nově bude možnost odpočtu DPH bez mříže i u limuzín, takže jeden důvod ubude. Protože 19% u 2,2 HDi Biturbo v adekvátní výbavě nebude zrovna málo...
Souhlasím, "vynález" mřížky za zadními sedadly je opravdový český úřednický "skvost" který patří k tomu nejpitomějšímu, co jsem slyšela.
Snad by mělo být zveřejněno foto idiota (takováto slova nepoužívám, ale tady ho uvádím naprosto úmyslně), který tento nesmysl vymyslel (a samozřejmě i následujících nadřízených, kteří toto "brutální" omezení které nikomu ničemu neprospělo, každého otrávilo (a praktičnost vozu omezilo) schválili. Pro tyto drobnosti "chválím" současného ministra dopravy (šaška co pěší chůzí po místy nedodělané, místy vlnící se dálnici do Ostravy podniká právě předvolební kampaň - raději nekomentovat) i když jinak je to typický český politik (sobě-sobě-práce-sobě REPEAT). I to málo co pro řidiče dělá, je lepší než dřívější NIC. Je škoda, že po cca desetiletí, kdy ekonomika pěkně "běžela" se nezvládlo postavit více dálnic, trochu menší a trochu komplikovanějším terénem obdařené Rakousko již má stále zhruba dvojnásobek.
Kylie
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 19:54, automat..
Accord je předmětem mýho zájmu.. auto ale chci výhradně s automatem a oni tam nabízejí pouze 5 rychlostí letitej hydrodynamickej.. a to snad pouze k benzínu, k naftě pouze manuál.
Škoda že nenabízejí něco na způsob vynikajícího japonského DSG, 6 nebo nejlépe 7r..
Jinak oproti předchozímu Accordu prakticky žádná změna v motorizaci, pořád stejná nabídka. Změna v interiéru mě ale baví.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.09.2008 22:54, RE: Ad příspěvek v 10:53 (15.9.)
Muroň napsal:
Copak se gej nemůže bavit o autech?
Myslel jsem Kylie ze rikala ze se jde zeptat manzela, ona je manzelka s sulinem ( transsexual )
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 07:20, RE: Nejsem až tak prudérní...
anonym napsal:
Souhlasím, "vynález" mřížky za zadními sedadly je opravdový český úřednický "skvost" který patří k tomu nejpitomějšímu, co jsem slyšela.
Snad by mělo být zveřejněno foto idiota (takováto slova nepoužívám, ale tady ho uvádím naprosto úmyslně), který tento nesmysl vymyslel (a samozřejmě i následujících nadřízených, kteří toto "brutální" omezení které nikomu ničemu neprospělo, každého otrávilo (a praktičnost vozu omezilo) schválili. Pro tyto drobnosti "chválím" současného ministra...
Ten idiot musel mít spřízněnou firmu, co "přestavby" vyrábí a montuje. Páč je to šolich jak hovado. Na druhou stranu, dobře se o mříž opírá složený kočárek, věší se na ní plyšáci a dětem nepadá drobná bagáž za krk
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.09.2008 08:07, RE: automat..
anonym napsal:
Accord je předmětem mýho zájmu.. auto ale chci výhradně s automatem a oni tam nabízejí pouze 5 rychlostí letitej hydrodynamickej.. a to snad pouze k benzínu, k naftě pouze manuál.
Škoda že nenabízejí něco na způsob vynikajícího japonského DSG, 6 nebo nejlépe 7r..
Jinak oproti předchozímu Accordu prakticky žádná změna v motorizaci, pořád stejná nabídka. Změna v interiéru mě ale baví.
HONDA FOREVER !!!!
reagovat
nahlásit
  1 ... 3 4 5
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.