0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord - jaka je po čtyřech letech provozu?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 06:31, RE: Tady Koloss, mám dotaz
Koloss napsal:
No já mám v Mondeu 2.0 na pětikvaltu při 130 km/h 3700 otáček. Vím že Hondy jsou víc v otáčkách, hlavně u těch starších to tak bylo. Tak mě zajímalo, kolik to je při 130 u tohohle poměrně nového kousku. Ono to souvisí s tou hlučností. Dost mě třeba zarazilo, že nová Mazda 6 s tím samým dvoulitrem co je v Mondeu má při 130 na ŠESTKU 3600 otáček, to mi uniká smysl toho šestikvaltu.
mám accorda 2.4 při 130 na dálnici má 3 000 otáček na šestku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 06:34, RE: Můj "favorit" č. 2 ...
Kylie napsal:
... při posledním výběru auta, jen bych JEDNOZNAČNĚ před dvoulitrem (který sice NEní "špatný", ale ...) doporučila motor 2.4 (nebo dieslel, kdo ho potřebuje/chce, samozřejmě, ale byť "povedený" - dokonce "hodně"; stejně bych ten silnější benzín volila) - neb "NEJ-" (dle mne) a "ten pravý" pro tento vůz je.
PS: Tak "nechť slouží"...¨
Mnoho spokojených km (a příště ten 2.4) přeji ,-)
souhlasím s tou 2.4 mám ji a ta spotřeba se pohybuje kolem 8 L (nejezdím město a nebo velice málo)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.03.2010 21:39, RE: Můj "favorit" č. 2 ...
hubby napsal:
souhlasím s tou 2.4 mám ji a ta spotřeba se pohybuje kolem 8 L (nejezdím město a nebo velice málo)
Měla jsem accorda z rv.1992,2.0i 16 V,66 kW,byl to taky dobrý tahoun....stejné zrychlení jako 96kW,jen to mělo maximálku 170 km/h....to auto nebylo na rychlost,nýbrž na výdrž.....v ČR jen pár kousků....vše dotahy většinou z Německa, u nás accordy dealeři začali prodávat až v roce 1993....Kdo má stímto motorem zkušennosti,napište....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.12.2010 15:05, RE: Servis Honda
Riccardo napsal:
O jakém servisu Honda píšete ? Zaujalo mně slovo "profesionální" - rád bych taky takový našel.
Honda Kolín,blbe.....
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.