0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Sierra 2.9

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 16:29, RE: Spotřeba
BMW napsal:
Sám mám BMW 735 E-32 v automatu a po městě jezdím tak za 13L a venku za 10L,je to moje páté auto s větším obsahem a nevidím na tom nic nereálného,že se dá jezdit za 8,5 mimo město,měl jsem dvě OMEGY 3000 24V a dalo se tam jezdit i za míň,záleží na tom,jak s tím kdo umí jezdit a podle mě se dá jezdit i s 1.3 za 10L,když to nikdo neumí...když jsem si první šestiválec nastartoval a poslouchal ten zvuk při kažém přidání plynu,tak jsem zjistil že už nikdy nechci nic jiného...
Souhlas Hodně dlouho jsem jezdil s šestivály do V od Fordu. Šestivál je prostě jinej svět Teď jsem sice se Sirrkou hluboce klesl ke čtyřválcům, ale moje další auto bude opět šestivál, namontovanej v BMW 3 e36.. Takže ať sedmička dlouho slouží... Zdraví budoucí kolega
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 20:33, RE: Spotřeba
BMW napsal:
Sám mám BMW 735 E-32 v automatu a po městě jezdím tak za 13L a venku za 10L,je to moje páté auto s větším obsahem a nevidím na tom nic nereálného,že se dá jezdit za 8,5 mimo město,měl jsem dvě OMEGY 3000 24V a dalo se tam jezdit i za míň,záleží na tom,jak s tím kdo umí jezdit a podle mě se dá jezdit i s 1.3 za 10L,když to nikdo neumí...když jsem si první šestiválec nastartoval a poslouchal ten zvuk při kažém přidání plynu,tak jsem zjistil že už nikdy nechci nic jiného...
Absolutne souhlasim, mam BMW E38 728 a umi bez problemu 7l, celorocni prumer pak 9,5. Je pravda, ze jsem ridic ktery nikam nespecha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.03.2006 13:23, RE: bez předmětu
David napsal:
Sierra je šrot a sám jezdíš v šáde 105, co? Tak tady laskavě nepruď, chytrolíne. Pokud nemáš nic věcnýho do diskuze, tak zajeď a ten svůj mozkovej průjem laskavě ventiluj třeba v hospodě....
to bylo do diskuze vejre, a netykej mi frajere, bych ti mohl dělat tátu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.03.2006 17:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
to bylo do diskuze vejre, a netykej mi frajere, bych ti mohl dělat tátu...
No.....ja nikdy nechtel decko v 16ti...ale proti gustu zadnej....

tak sedni do sve skudky...a odjed zvracet do jine diskuze!

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 08:22, RE: bez předmětu
Tomas napsal:
No.....ja nikdy nechtel decko v 16ti...ale proti gustu zadnej....

tak sedni do sve skudky...a odjed zvracet do jine diskuze!

Tomas: )) Máš bod
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 08:49, RE: Spotřeba?
davy napsal:
Ta spotřeba 8,5l bude asi překlep. Ty hodnoty odpovídají na motor 1,8-2,0 ale určitě ne na vůz 2,9 zrychlující za 7,4s. Ještě ke všemu autor tu spotřebu uvedl do záporů.
Se sierrou 2,9 ghia (ne 4*4) jsem najezdil za 3 roky cca 200 000 km, mimo město si vezme asi 9l/100km po městě 15l/100km. S odpojováním baterie jsem problém neměl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.04.2006 14:37, RE: Spotřeba?
Dadoch napsal:
Se sierrou 2,9 ghia (ne 4*4) jsem najezdil za 3 roky cca 200 000 km, mimo město si vezme asi 9l/100km po městě 15l/100km. S odpojováním baterie jsem problém neměl.
Nevím jak někdo může řísc že fordy do r.v.98 stojí za h...o?mě jsem mondeo z r.93 1.8 16v a absolutně bezproblémový auto se super jízdníma vlastnostma a hlavně perfektní řízení.za dva roky co mě vozilo jsem do něj dal na opravu do 4000,-pak jsem chtěl 2.5V6 combi a nakonec skonččil u omegy 2.5td kde už těch oprav bylo víc ale taky celkem dobrý auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.12.2006 11:22, zrychlení?
bruno napsal:
Nevím jak někdo může řísc že fordy do r.v.98 stojí za h...o?mě jsem mondeo z r.93 1.8 16v a absolutně bezproblémový auto se super jízdníma vlastnostma a hlavně perfektní řízení.za dva roky co mě vozilo jsem do něj dal na opravu do 4000,-pak jsem chtěl 2.5V6 combi a nakonec skonččil u omegy 2.5td kde už těch oprav bylo víc ale taky celkem dobrý auto
Chci se tady pozastavit nad jednou věcí: Autor zmiňuje, že má s touto Sierrou zrychlení 0-100 za 7,4s. Obávám se že to není možné... Pokud by byl motor ve 100% stavu, tak stejně nebude zrychlovat lépe než za cca 9s.... Kilowaty jsou totiž neúprosné. Výrobce udává nějakých 8,6sec. v čemž je už započtena jakási optimističnost těchto údajů, v praxi takřka nedosažitelná. Co se týká té spotřeby tak není důvod nevěřit autorovi. Mimo město se dá cestovat i výrazně pod 10
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.