0
zpět
 

diskuze k tématu: reference na KUGA 2017

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla
eduard
počet příspěvků5
datum registrace05.06.2017
Pondělí 12.06.2017 16:20, cenzura
Proto se nám výrobci,prodejci a dovozci smějou, protože se o nich a autech negativně psát nesmí a když někdo napíše,tak se to smaže. Takže tady na tom diskuzním foru se vlastně nic nedovíte, protože si pohlídají,aby bylo všechno OK
reagovat
Maki
počet příspěvků2
datum registrace21.08.2018
Úterý 21.08.2018 07:11, RE: Amazing Kuga
Dobry den mam problem s autem ,mam fors kuga 2009 a jede v nouzovem rezimu ,mam novy filtr pev castic,egr ventil,delal jsem rozvody proste vse. Jezdil jsem bez egr ven cca 2 mes a kdyz jsem ho koupil altak stale stejna vada vyskoci cidlo motoru a pise to neco jako porucha motoru ,nevim.JE tam vrlky trojuhelnik s vykricnikem a auto jede pomalu tedy asi v nouzovym rezimem a nevim uz jak dal ,a to se staram o auto muzete poradit diky
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1008
datum registrace23.04.2014
Úterý 21.08.2018 08:45, RE: RE: Amazing Kuga
citace:
reakce na: Maki, 21.08.2018 07:11 (Dobry den mam problem s autem ...)


Tohle je jednoznačně na návštěvz servisu a pořádnou diagnostiku...
Takhle na netu je to věštění z křišťálové koule...
Jediný co mě napadá, tak vím, že při výměně DPF je nutné provádět nějké diagnostické kroky, byly provedeny?
reagovat
Maki
počet příspěvků2
datum registrace21.08.2018
Středa 22.08.2018 20:45, RE: RE: RE: Amazing Kuga
dobry den snad ano doufam ,jak rikam je tam filtr pev castic novy a jezdil jsem cca 2 3 mes bez egr ventilu a kdyz ho tam mam novy tak stejne je to v nouzaku tak jsem nasel servis ktery se primo timto zabiva a je to v Raspenave a dela to p Lubos Nneumann a stoji to 4 as 5 tisic tak jsem zvedav v patek mam vedet co se stim deje , jen doufam ze to nebude drahe ale dekuji
reagovat
TomasB
počet příspěvků401
datum registrace11.02.2019
Neděle 24.02.2019 23:24, RE: reference na KUGA 2017
Já jsem v roce 2017 nakonec objednal 2,0TDCi, i když jsem chtěl benzín. Ale ta 1,5EB je v tomto autě prostě mrtvola. Řekněme do cca 100km/h to jede podobně jako nafta, ale jen po rovině. Jakýkoliv kopeček a už významně oproti 2,0TDCi ztrácí. Na 140km/h to totálně ovadne a pak už to leze nahoru jen aby se neřeklo. Navíc nelze jako AWD, pouze v kombinaci se silnější verzí, která ale zase nelze bez automatu. Ani ta naftová 2,0TDCi není bůhví co, ale alespoň to nějak slučně táhne do těch 180km/h, kde to pak taky ovadne a pak už zrychluje jen velmi pomalu. Bohužel větší benzínový motor do toho prostě nejde objednat. Ta 1,5EB je dobrej tak do Fiesty. Navíc, když už takové auto, tak to musí být AWD, jinak je to o ničem.
Udělal jsem video po 1,5 roce od koupě a 30 tkm. Koupi bych znovu opakoval, jsem spokojen a manželka, která s tím hlavně jezdí, ta je taky spokojená. Tento konkrétní kus je vyjímečně vybavený, prakticky nebylo co dál objednat, protože je v tom nasypaný katalog. Vyjma toho, co jsme vyloženě nechtěli, např automat nebo kožené sedačky, která nelze objednat jako ventilované. https://www.youtube.com/watch?v=FRCs1SLaC-c
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.