0
zpět
 

diskuze k tématu: Je Ford Fusion dobrou volbou?

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.11.2008 22:34, RE: Ještě "focusovi"
vasapasa napsal:
Ajejej tady si někdo zase obhajuje svoje antipatie...jinak až se za pár let babička nedoplatí za vstřikovače tak ji pak může hřát to jak to při cestě do Lídlu pokaždý natřela tomu mladíkovi v 1,4i ...... jedno vám zde uniká ne každej potřebuje ten nej motor s kterým každýho trumfne (chápu že pro vás je vaše ego víc jak vaše peněženka) ale ne každej si vidělává na provoz auta točením u tyče.
Jawohl, guten Ware :) hohe der Preis....Infektionsrisiko niedrigen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.11.2008 22:37, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
Jste opravdu trapný ubožák! Skončila jsem s vámi (překročil jste mez). To už není ani sprosté - to je JEN a jen UBOHÉ!
Smiřte se s tím, že jsou miliony a miliony lidí, kteří si vydělávají více než vy - prostě protože mají vyšší kvalifikaci.
O autech a motorech evidentně nevíte (také) naprosto nic (asi PROTO tak vaše "mrzká" výplata - vypadá to, že nerozumíte vůbec ničemu - umíte alespoň "něco"? Myslím krom "zastydlepoubertálněomezených" urážek), míti "lepší" motor je důležité (u auta je to skor...
tady se někdo nasral......:o) s tou emigraci bych tak nepospíchal....podíváme se, až bude v OP národnost, kdo tu nemá co dělat, že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.11.2008 23:26, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
Jste opravdu trapný ubožák! Skončila jsem s vámi (překročil jste mez). To už není ani sprosté - to je JEN a jen UBOHÉ!
Smiřte se s tím, že jsou miliony a miliony lidí, kteří si vydělávají více než vy - prostě protože mají vyšší kvalifikaci.
O autech a motorech evidentně nevíte (také) naprosto nic (asi PROTO tak vaše "mrzká" výplata - vypadá to, že nerozumíte vůbec ničemu - umíte alespoň "něco"? Myslím krom "zastydlepoubertálněomezených" urážek), míti "lepší" motor je důležité (u auta je to skor...
Jsem se málem poch..... smíchy (strachy teda rozhodně ne) a jinak odvolávat se na jedno přepsání v podobě ypsilonu tomu říkám trumfování...ostatně mi tady něco povídejte o tempomatu a jak jezdítě pomalu a podobně a pak jak je potřeba trumfnout motorem všechny ostatní.....jo masírovat si ego to je potřeba (u chlapů se tomu říká měřit si péro autem,ale ve vašem případě se obávám že si není co měřit).Mě ještě napadlo jestli nejste transexuál. když máte tyto potřeby.....podle těch fotek........ bych se ani nedivil. Jo a že bych si o vás myslel že jste o 20 let mladší....??? no viděl bych to na takovou odkvetloou vytahanou doly akorát méně úspěšnou .... takže nezbývá než dodat klidnej důchod..... a říkat někomu že si to a to nemůže dovolit a natřásat se....to je dost trapný. Tady už se nejdná o rady, ale o machrování. Každej dotaz od člověka co autům nerozumí ..... chci sploehlivej motor a taky levný opravy.... jo a rvát někmu supr moderní commonrail ještě k tomu jetej....? Ten kdo autům nerozumí jste vy!! Jen interpretujete co jste vyčetla va časopisech a neustále se na ně odvoláváte.Jestlipak si doma měnítě olej desky výfuk......NE? Vždyt přece auta tak milujete tak ikdyby měl někdo mega peněz tak pokud má vztah k autům tak si tyto věci provádím sám doma....jenže když je někdo barbie a nepozná 8mičku matku od 10tky a podobně..... tak nezbývá než si prohlížet v časopise obrázky a interpetovat něco co nepsal novinář a pak machrovat jak se v autech vyznáte. Jo a abych nezapomněl. Pokud commonrail tak novej...radit někomu at si koupí 1,4HDI který bude mít najetý tak akorát tolik že přijdou nařadu ty drahý závady... no já tedy bych si raděj koupil benzin u něhož je předpoklad že se kupoval pro menší nájezd. A navíc v něm určitě nejezdilo egoistický pako který to honilo za studena a myslelo si že když ma na motoru štítek PSA že je to nesmrtelnej motor......takže bych vám poradil kupte si supr spolehlivej 4-5 roků starej HDI motor co má najeto 300 000 a víc a 2 roky s ním jezděte a pak nám napište recenzi...... to se to žvaní lidem co si koupěj nový auto a pak by druhejm radili jj kup 1,4HDi je to supr motor.... ale že nebude už v záruce a kolik stojí vstřikovač....? proč to sem nenapíšete když se tak vyznáte.....? že byste ho nikdy nekupovala? a čím to asi bude? že by třeba tím že jste nikdy neměla 5 let starý auto....? nemá cenu se hádat s někým kdo je chytrej jak opice co sežrala všechnu moudrost světa, ví jen to co si přečte v časopisech a myslí si že motor je to plastový když se otevře kapota.... zase mi můžete napsat kde jsem udělal hrubku rád se zasměju..... a nezapomeňte dodat že vám závidím ty peníze...to je vono prachy prachy ... a taky že mě váš starej pupkáč omotá kolem tyče....jinak ho celkem lituju mít doma někoho kdo má vždycky pravdu a všechno ví a zná...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.11.2008 23:55, RE: Ještě vasapas(ovi)
focus napsal:
Tady vasapasa asi šlápl někomu na kuří oko jů ouvej,kde udělali soudruzi z NDR chybu?
To není kuří oko, to není "ouvej" - to je "jen" urážka ... ale to vy jistě dobře víte ,-)
PS: Jinak vaše reakci "klasifikuji" 4-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.11.2008 23:57, RE: Ještě vasapas(ovi)
dpwagen napsal:
tady se někdo nasral......:o) s tou emigraci bych tak nepospíchal....podíváme se, až bude v OP národnost, kdo tu nemá co dělat, že?
"Nacionalistické" narážky? Nebyl jste vy tuhle v Litvínově?
PS: Nacionalistické "hrátky" - klasifikuji za 5
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 00:12, RE: Ještě vasapas(ovi)
vasapasa napsal:
Jsem se málem poch..... smíchy (strachy teda rozhodně ne) a jinak odvolávat se na jedno přepsání v podobě ypsilonu tomu říkám trumfování...ostatně mi tady něco povídejte o tempomatu a jak jezdítě pomalu a podobně a pak jak je potřeba trumfnout motorem všechny ostatní.....jo masírovat si ego to je potřeba (u chlapů se tomu říká měřit si péro autem,ale ve vašem případě se obávám že si není co měřit).Mě ještě napadlo jestli nejste transexuál. když máte tyto potřeby.....podle těch fotek........ byc...
,-))) "schován" se "jakoby" smějete, v reálu by jste se opravdu spíše poch... (což ale také oba víme, že .-)
Takovéhle "hrdiny" (schované za nick - anonymní srábky co si dokonce na ženu "troufnou" - to jste na sebe jistě "hrdý" - autům moc nerozumíte, řídit asi také moc ne, ale anonymně holky dívky ženy urážet - na to "máte")
Podle fotek jsem "transsexuál" - vy idiot? S šedým zákalem? Dnes vám opravdu spadla cihla na hlavu, nebo jste to s dávkou (fakt) přehnal - teď to NEmyslím jako urážku - ale dnes opravdu PLÁCÁTE neuvěřitelné "nesmysly" "pitomosti" ... už asi nevíte CO si vymyslet ..
Víte, s tím tempomatem to je pravda, ale to "něco" jako vy asi nikdy nepochopí (k tomu je potřeba to silné auto a to ... jak se to řekne ... ííííí kvok)
Nejste v pozici, kdy by jste si mohl dovolit říkat co je a není "na úrovni" - PŘEKROČIL jste hranici (a NEmyslím si že by jste si to neuvědomoval) - teď jen nevíte "kudy z toho ven"
PS: Chtěla jsem si to nechat "napozději", ale když už jste ty své pocity "na uzdě neudržel" a tak se pěkně "vy......", tak vám to "prozradím". Víte, jak jsem se zmiňovala, že malou maličkou praxi a chvilku chviličku jsem v jedné automobilce pracovala? Jste sice CENZURA CENZURA CENZURA, ale i tak vám to po nápovědě dojde: Byla to ta menší jihoevropská automobilka na "F" (a i když se asi budete vší silou snažit tomu NEvěřit - je to pravda, čestné slovo ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 09:12, RE: 166 - Thesis - S-Type
kocourisko napsal:
Dobry den,

potrebuju se prepravovat skoro kazdy tyden mezi Svycarskem a Prahou a protoze i tam i tam bydlim hodinu od letiste, auto bude stejne rychle a pohodlnejsi. Mam auta rad, ale v tuhle chvili za auto nechci utratit vic nez 300,000 Kc. Z politickych duvodu nemuzu mit nemecke auto (leda VW/Opel/Ford a to nechci) a japonska auta se mi (vsechna cest jejich technice) moc nelibi. Zvazuji AR 166, Lancii Thesis a Jag S-Type, AR a Jag po faceliftu. U Italu bud 2.4 JTD 129kw nebo 3.0/3.2 benzin u ...
Dobrý den,
vybral jste poměrně zajímavé automobily, z podobných bych si asi pro tyto účely vybíral i já.
AR 166 je velice hezký automobil a (zvláště s motorem 3,0/3,2 asi nejspolehlivější alfa současnosti. Motor je výborný, spotřeba se odvíjí od způsobu jízdy, tak asi 11 - 13 litrů je myslím při dálničním tempu rozumný odhad. Podvozek je ale poněkud více do sportovna, což může zejména v kombinaci s nevhodně zvolenými pneumatikami a rozměrem ráfků naprosto zničit komfort jízdy, takže pro transevropské cestování asi ne.
Jaguar S-Type s motorem 4,2 l je opravdovou srdcovkou (alespoň pro mne), ale v jeho případě bych se bál vysokých provozních a udržovacích nákladů. Tento motor je opravdu považován za spolehlivý (dokonce velice), to ale neznamená, že Vám nemůže připravit nečekané nemilé překvapení. Riziko zejména drahé opravy automatické převodovky se také doslova nabízí (netvrdím, že nutně musí přijít, jen by mne to u většího kilometrového proběhu nezaskočilo), navíc spotřeba bývá v praxi docela vysoká (dle mých informací cca 13-16 l v kombinaci).
Nakonec Lancia Thesis, předpokládám, že též se 6v motorem se dá považovat za v podstatě převlečenou AR 166 s mírně upravenými motory a podvozkem více zaměřeným na komfort. Upřímně se přiznám, že o ní nic moc nevím, jen to, že je opravdu krásná (zejména záď), nepochopená (má výbornou cenu) a nejspíš bude i stejně kvalitní a se stejnými motory asi i podobně spolehlivá jako AR.
Na závěr si dovolím jedno doporučení. Volvo S80 T6, s výkonem 272 ks dýchá na záda Jaguaru a troufám si tvrdit, že na silnici i dálnici je mu rovnocenným soupeřem. Kombinovaná spotřeba je podobná jako u AR, přitom je velice pohodlné a dosti kvalitní. Svého času o něm vyšel obsáhlý článek ve SPEEDu a tam ho vychvalovali pro jeho spolehlivost a podmanivou jízdu. Samozřejmě, že podobný motor nemusí být každému po chuti, tak proč nevzít povedený D5 nebo některý z menších osvědčených motorů.
Na závěr bych Vám chtěl popřát šťastnou ruku při výběru, do všech se posaďte, projeďte se s nimi a on ten výběr proběhne tak nějak za Vás. Rozhodování Vám nezávidím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 11:34, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
,-))) "schován" se "jakoby" smějete, v reálu by jste se opravdu spíše poch... (což ale také oba víme, že .-)
Takovéhle "hrdiny" (schované za nick - anonymní srábky co si dokonce na ženu "troufnou" - to jste na sebe jistě "hrdý" - autům moc nerozumíte, řídit asi také moc ne, ale anonymně holky dívky ženy urážet - na to "máte")
Podle fotek jsem "transsexuál" - vy idiot? S šedým zákalem? Dnes vám opravdu spadla cihla na hlavu, nebo jste to s dávkou (fakt) přehnal - teď to NEmyslím jako urážku ...
Určitě,v nějaké automobilce jte určitě pracovala, to je bez pochyb a závora se otevírala ručně, že?A každý kdo přijel se u Vás musel hlásit a vy jste ho uložila do počítače a teď nevím - čtečkou,nebo jste ho musela uložit ručně?A na hale byl veliký nápis TRABANT.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 12:54, Ještě focus(ovi)
focus napsal:
Určitě,v nějaké automobilce jte určitě pracovala, to je bez pochyb a závora se otevírala ručně, že?A každý kdo přijel se u Vás musel hlásit a vy jste ho uložila do počítače a teď nevím - čtečkou,nebo jste ho musela uložit ručně?A na hale byl veliký nápis TRABANT.
Je mi (vás) líto, ale jsem z té "druhé" části německa a byť tam příbuzné máme, já osobně tam až po pádu železné opony byla..
Ano, 17 let jsem studovala a (jakž/takž) se pěti jazyky domluvím, abych "závory" zvedala .. (to byla aplikace: "podle sebe soudím tebe"?) .. mimochodem "mrkal" by jste, JAK je japonský "zvedač" závor "hrdý" na svou práci! A to BEZ jakékoliv ironie, opravdu pracuje s "absolutním" zápalem "pro firmu"
PS: Už jsem tu "prozradila" kam mne "osud zavál" a kde jsem pracovala - a je mi fuk, jestli tomu věříte či ne (nebo jestli si opravdu raději představujete, že jsem uklízečku či vrátnou dělala /a dělám/ ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 12:57, RE: Ještě "focusovi"
dpwagen napsal:
Jawohl, guten Ware :) hohe der Preis....Infektionsrisiko niedrigen
Ehm, was wollte der Autor damit sagen?
PS: War es versuch deutsch zureden ..
L.G. Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 13:41, RE: Když focus "bajky" vypráví ..
focus napsal:
Kylie,s tebou je fakt sranda,ale jestli sis nevšimla,lidi tady chtěji poradit a ne jen číst tvoje vtipy.Opravdu jsem se dlouho takhle nepobavil.Že prý jsem ve Fusionu nikdy nejel, no ha ha ,Představ si, že jsem jezdi a ještě jezdím i v Citroenech.S tou C3 jsme to i zkoušeli na dálnici,jel v ní kolega a kupodivu zadřel motor,no jaké překvapení......Ale škoda řeči.Piš, piš ,možná ti to i v nějakém humoristickém časopise otisknou.I když teď mě vlastně napadá,možná jsi měla snahu někde něco publikov...
Focusi, když už si vymýšlíte, nešlo by to trochu "inovativněji"? Tohle je fakt "nuda" (a velká).
"Výplody" typu "...zadřel motor, no jaké překvapení ..." jsou fakt "ubohé" - já vám odpovím statistikou: Za poslední desetiletí měl ford "násobně" (a to NEní vtip) větší problémy s motory, dokonce naftové motory HDi (které mimo jiné od PSA odebírá i Ford - jeho nafťáky docela "zlobivé" byly, to ale asi sám víte) jsou ze všech výrobců dieslových agregátů nejspolehlivější - bubé, že? Mezi výrobci motorů je už dost let světovou jedničkou bmw, pokud vím v poslední "pětiletce" má "motorářskou" spolupráci ... ah - s Citroën (to ale asi také víte - nafta i benzín).
"Laici" (jako vy) to sice možná neví, ale právě motory patří u citroën k tomu nejspolehlivějšímu (bez legrace, v TÉTO oblasti konkurenci docela "válcuje") - "zlobí" trochu "jiné" věci.
PS: Můžete se na hlavičku stavět, o autíčkách toho asi vím více než vy, v daleko více autíčkách jsem asi jela - než vy a s tím nic, věru nic NEnaděláte - jen urážet a napadat můžete - to jediné vám "zbylo" v tom jediném jste "lepší" (a tu pohádku, kteraj ZZZZáááááávisti se v česku "daří" jsem viděla - byla moc pěkná - bohužel i trochu pravdivá .. - víte já na rozdíl od vás mám "koule" říci, že focus se mi řídil dobře a s motorem R5 2.5 T od Volvo, nebo R4 1.6 HDi od citroën ho považuji za povedený vůz - vážně! ... pravda, "vlastní" ford motory nejsou "až tak" ..)
PPS: S jakým motorem jste měl onu C3? ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 13:49, Vasapase
vasapasa napsal:
Ajejej tady si někdo zase obhajuje svoje antipatie...jinak až se za pár let babička nedoplatí za vstřikovače tak ji pak může hřát to jak to při cestě do Lídlu pokaždý natřela tomu mladíkovi v 1,4i ...... jedno vám zde uniká ne každej potřebuje ten nej motor s kterým každýho trumfne (chápu že pro vás je vaše ego víc jak vaše peněženka) ale ne každej si vidělává na provoz auta točením u tyče.
...co je trochu "prase" (chováním).
Babička spíše na vasapase dá na motoráře a odborníky a vám (neb v cizím jazyce by to asi smysl nemělo) doporučím český specializovaný magazín Auto Diesel (odborníci na naftové motory mají OPAČNÝ názor nežli vasapase, označují tento motůrek za vynikajícím způsobem konstruovaný /konstrukčně "předimenzovaný"/ a možná nejlepší maloobjemový diesel na světě).
PS: Pokud vy nakupujete v Lídlu - pěkně si to užijte - ona "babička" i já preferujeme potraviny (nikoliv potravinové náhražky)
PPS: A dobrá rada závěrem, neměl byste používat slova jako "...chápu ..." protože pro nás kteří vás známe to působí trošičku ... "směšně" maličko "trapně" ... VY a něco "chápat"? Ale jděte ..

Víte "urážet" a "napadat" je táááák snadné ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 13:53, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
,-))) "schován" se "jakoby" smějete, v reálu by jste se opravdu spíše poch... (což ale také oba víme, že .-)
Takovéhle "hrdiny" (schované za nick - anonymní srábky co si dokonce na ženu "troufnou" - to jste na sebe jistě "hrdý" - autům moc nerozumíte, řídit asi také moc ne, ale anonymně holky dívky ženy urážet - na to "máte")
Podle fotek jsem "transsexuál" - vy idiot? S šedým zákalem? Dnes vám opravdu spadla cihla na hlavu, nebo jste to s dávkou (fakt) přehnal - teď to NEmyslím jako urážku ...
Víte vasapase, nejsem "pomstychtivá" (ale "spravedlnost" a "každému co si zaslouží" se mi "líbí"), nicméně VÁM přeji, aby vám to někdy v budoucnu "uklouzlo" a něco takového jste v "reálu" nějaké ženě řekl (a její "RAMBO" manžel partner přítel "rytíř") poblíž byl a ty vaše "blitky" slyšel - s někým to holt "po dobrém" nejde ..
Takže .. PŘEJI SI (VÁM) TO!
PS: Sbohem ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 14:00, RE: To je hrůza ...
grovik napsal:
aha hruza protze ho nemate? Nebo protoze .... uz ani nevite proc?
To auto není "hrůza", ale výsledek marketingu a podvozkově patří k těm "slabším" ne-li nej(slabším) fordům.
PS: A jak to tak bývá ... prodejně jde o docela velmi úspěšný model (fiesta je opravdu /a jednoznačně/ "lepší" auto) - prostě tak jako je (byla) mazda 3 NEdoceněný vůz, tohle je zase PŘEceněné auto - ale tak to prostě chodí (KVALITA věru NErozhoduje - MNOHEM větší vliv na prodej mají "bajky" a "mýty")
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 14:05, RE: 166 - Thesis - S-Type
kocourisko napsal:
Dobry den,

potrebuju se prepravovat skoro kazdy tyden mezi Svycarskem a Prahou a protoze i tam i tam bydlim hodinu od letiste, auto bude stejne rychle a pohodlnejsi. Mam auta rad, ale v tuhle chvili za auto nechci utratit vic nez 300,000 Kc. Z politickych duvodu nemuzu mit nemecke auto (leda VW/Opel/Ford a to nechci) a japonska auta se mi (vsechna cest jejich technice) moc nelibi. Zvazuji AR 166, Lancii Thesis a Jag S-Type, AR a Jag po faceliftu. U Italu bud 2.4 JTD 129kw nebo 3.0/3.2 benzin u ...
Pěkný (před)výběr aut ...
Já bych na první místo dala Jaguar S-type, což je docela HODNĚ NEdoceněný vůz (po faceliftu doslova vynikající) ...
Za zajímavou cenu vídám kousek od jednoho Einkaufszentrum Lancie Thesis a na to JAK jsou to "exclusive" automobily za vynikající ceny (momentálně je ta "správná" doba, kdy se při nákupu tohoto typu vozu dá dostat na "nepochopitelně" výhodnou cenu!)
PS: Na takové "štreky" bych doporučila k pozornosti i Citroën C6 (právě s vynikajícím motorem 2.7 HDi), který nový v pěkné výbavě stojí "hříšné" peníze (v česku miblion a třičtvrtě), ale bazarová cena prvního ročníku (poloručně dělané vozy, VELMi dobré až vynikající kvality - ostatně celá kostrukce, celé "pojetí" vozu je dost NADstandardní) bude zřejmě "silně" motivační (a její další snížení v této době "očekavatelné"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 14:14, RE: Když focus "bajky" vypráví ..
focus napsal:
Kylie,s tebou je fakt sranda,ale jestli sis nevšimla,lidi tady chtěji poradit a ne jen číst tvoje vtipy.Opravdu jsem se dlouho takhle nepobavil.Že prý jsem ve Fusionu nikdy nejel, no ha ha ,Představ si, že jsem jezdi a ještě jezdím i v Citroenech.S tou C3 jsme to i zkoušeli na dálnici,jel v ní kolega a kupodivu zadřel motor,no jaké překvapení......Ale škoda řeči.Piš, piš ,možná ti to i v nějakém humoristickém časopise otisknou.I když teď mě vlastně napadá,možná jsi měla snahu někde něco publikov...
...ještě k tomu "zadarmo" - já to tady mám na "odreagování", jinak psát za penízky také "umím" - a mohu se "pochlubit" i článečky v docela renomovaných časopisech a jednom českém (velkém) deníku - a OPĚT si NEvymýšlím (vyšly mi jak články o autech, tak recenze hudby - což jsou mé dva "koníčky") - takže pokud mne chcete "trumfnout" musíte HODNĚ jinam o HODNĚ hodně "výš"
PS: Autíčka a hudbu (hlavně klasickou) mám jako "zábavu" "odreagování" od náročné práce (to ale asi nepochopíte)
PPS: Dle nicku "focus" soudím na "fordfandu" (mne "mylně" za agentu citroën "označujte" "vidíte" - já jen na českou "absurditu" ve vnímání této značky upozorňuji), který motor (či motorY) ford za "výjimečné" či alespoň jakkoliv "zajímavé" považujete (a prosím jednotky Volvo a Citroën /které ford dnes - docela MASOVĚ - používá/ vynechte - myslím VLASTNí - původní motory ford)???
,-) na TUHLE odpověď se opravdu "těším", resp. jsem VELMi zvědavá ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 14:22, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
Víte vasapase, nejsem "pomstychtivá" (ale "spravedlnost" a "každému co si zaslouží" se mi "líbí"), nicméně VÁM přeji, aby vám to někdy v budoucnu "uklouzlo" a něco takového jste v "reálu" nějaké ženě řekl (a její "RAMBO" manžel partner přítel "rytíř") poblíž byl a ty vaše "blitky" slyšel - s někým to holt "po dobrém" nejde ..
Takže .. PŘEJI SI (VÁM) TO!
PS: Sbohem ,-)
Velice vám děkuji za vaše přání ale obávám se že se to hned tak nestane..... po světě chodí spousta osob ženského pohlaví které mají podobné povahové a i fyzické rysy jako vy,ale obávám se že na takovej extrém jako jste vy se hnedka tak nenarazí..... jinak pokud jste tedy natolik dobrá v cizích jazycích a milujete německo tak nám udělejte radost a obtežjute čtenáře internetových serverů tam a ne zde v ČR...... nejeden čtenář tipcars.com bude potěšen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 14:37, RE: Vasapase
Kylie napsal:
...co je trochu "prase" (chováním).
Babička spíše na vasapase dá na motoráře a odborníky a vám (neb v cizím jazyce by to asi smysl nemělo) doporučím český specializovaný magazín Auto Diesel (odborníci na naftové motory mají OPAČNÝ názor nežli vasapase, označují tento motůrek za vynikajícím způsobem konstruovaný /konstrukčně "předimenzovaný"/ a možná nejlepší maloobjemový diesel na světě).
PS: Pokud vy nakupujete v Lídlu - pěkně si to užijte - ona "babička" i já preferujeme potraviny (nikoliv...
Jo taky jsem četl o tomto motoru a všechno co reprodukujete je skutečně pravda a bylo to tak napsáno..... ALE NEMYSLÍM SI ŽE JE POTŘEBA TO PSÁT DO DISKUZÍ 10 krát
a už vubec bych si nemyslel že tento motor bude mít po 5-ti letech menší provozní náklady než benzínek.... já teda raději o něco méně kultivovanější motor a zároveň jistotu v podobě nižších provozních nákladů..... ostatně tak zněl i dotaz pokud jste ho vůbec četla předtím než jste začala se svým záchvatem v podobě ........ 1,4HDi nejmenší maloobjemovej motor na světě....... jé honem ten si musíte koupit..... babička ....bla bla bla

JO A JINAK JSTE NÁM NENAPSALA ODPOVĚD NA TO CO JSEM PSAL OHLEDNĚ CENY VSTŘIKOVAČŮ A PODOBNĚ.....PSA je vaše parketa tak napiště kolik stojí jeden vstřikovač a jestli se náhodou nemusí měnit celá sada (nevím jestli si to nepletu ale myslím že tomu tak bylo u některýho francouze protože ty puvodní origoš se nedají sehnat a motůrek by neběžel tak jak má kdyby byl jeden jinej) psalo se to zde na tipcars..... jistě jste si to přečetla ve vašem oblíbeném časopise auto diesel tak nam to prosím reprodukujte......???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 15:47, RE: Ještě vasapas(ovi)
Kylie napsal:
"Nacionalistické" narážky? Nebyl jste vy tuhle v Litvínově?
PS: Nacionalistické "hrátky" - klasifikuji za 5
Nebyl, to pro mě není, jsou důležitější věci na práci, než házet dlažkou, ovšem docela mě to pobavilo. Je vidět, že národ není se současnou situací spokojen. A bude hůř :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.11.2008 19:30, RE: Ještě focus(ovi)
Kylie napsal:
Je mi (vás) líto, ale jsem z té "druhé" části německa a byť tam příbuzné máme, já osobně tam až po pádu železné opony byla..
Ano, 17 let jsem studovala a (jakž/takž) se pěti jazyky domluvím, abych "závory" zvedala .. (to byla aplikace: "podle sebe soudím tebe"?) .. mimochodem "mrkal" by jste, JAK je japonský "zvedač" závor "hrdý" na svou práci! A to BEZ jakékoliv ironie, opravdu pracuje s "absolutním" zápalem "pro firmu"
PS: Už jsem tu "prozradila" kam mne "osud zavál" a kde jsem pracovala - a j...
Kylie prosím Tě, to že jsi Němka jsem poznal už dávno. (Naše rodina od tamtut též pochází, ještě dneska mám doma po prastrejdovi železný kříž za zničené sovětské tanky :) hrdý to člověk. Ale pokud se tady chlubíš, že mluvíš pěti jazykama, tak to nic neznamená. Bohužel, dnešní doba je taková, že stačí umět jazyk, a člověk může být uspěšný, aniž by něco dalšího uměl, vidím to u kolegů v práci. Jeden náš rodinný známý, já ho moc nezažil, je už asi 12 let mrtvej, mluvil 10 jazyky (aj, nj, fr,lat.,rus,arab,jap,it,šp.) Byl to církevní funkcionář, Dr, teologie. - mimochodem moc hodnej člověk, ale v praktickém životě a inteligenčně naprosto podprůměr. Nejedl nákladané okurky ani citron, nic kyselého, protože měl strach, že mu kyselina rozleptá kosti. Nadruhou stranu mu nevadilo vypít flašku vodky za večer.....takže asi tak, ono něco tady psát je lehčí, než se bavit tváří v tvář a mít to auto ještě před sebou, (jakékoliv, třeba Nového passata), nakonec bych oprávněně pohanil C5 práve proti passatu a neměla by jsi žádné argumenty...ono tak to většinou je :o) A to umím jenom čj, horkotěžko aj a malinko nj......
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.