0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus 1.8 TDDi GHIA

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.05.2007 23:49, jsem pa..
Jsem úplný pako a jdu si to hodit, sbohem miláčci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.05.2007 23:55, RE: Výška řidiče
Kuba napsal:
Tak to zřejmě opravdu autor recenze sedí za volantem v nějaké divné poloze. Kamarád má Focuse právě proto, že měří přes dva metry a je to jedno z mála aut do kterých se vejde. Já mám 197 a Focus u mě v prostoru pro řidiče nad spoustou konkurence vyhravá. Je fakt, že jediný Mondeo, který jsem řídil nebylo nejnovější a může to být teď jinak, ale neměl jsem pocit, že by v něm pro řidiče bylo víc místa...
Měřím 203cm, nejhorší sezení pro mě bylo ve focusu, říkám bylo, protože jsem s tím autem byl schopen ujet 200km a záda nemohla, takže focus už není.
Tohle auto má nejhorší sedačky, co jsem zažil, navíc s krátkým posuvem. Jinak jízdní vlastnosti, motor, podvozek, řízení, brzdy - výborné.. Akorát opravdu nechápu, jak mohli tak sprasit ty sedačky..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 07:30, RE: Výška řidiče
Kuba napsal:
Tak to zřejmě opravdu autor recenze sedí za volantem v nějaké divné poloze. Kamarád má Focuse právě proto, že měří přes dva metry a je to jedno z mála aut do kterých se vejde. Já mám 197 a Focus u mě v prostoru pro řidiče nad spoustou konkurence vyhravá. Je fakt, že jediný Mondeo, který jsem řídil nebylo nejnovější a může to být teď jinak, ale neměl jsem pocit, že by v něm pro řidiče bylo víc místa...
musim ja suhlasit s autorom, Focus je vnutri skutocne dost maly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 13:13, RE: 190km/h.
Moncol napsal:
jsem ten autor, takze strucne:
nepisi, ze nevejdu do auta - pisi, ze ty sedacky nejsou pro 190cm ridice, zvlast na dlouhe cesty - je to muj nazor, mel jsem spousty ruznych aut, nechvalim/nehanim jenom nejakou znacku...a auta miluji vsechny...i Fiat 126P...
ten kopanec pri Octavkach - mel jsem O1 81kW, casem cipnutou na cca 150koni...bez ohledu na vykon jsem musel radit 3,4 kdyz jsem obihal kamion...Focus tahnul rozhodne v sirsim rozsahu...nepisi, ze motor ve Focusu je lespi nez 81kW Octavka - je...
kdyz jedu 190km/h podle GPS, tak mi Octavie ukazuje tachometrovych cca 220km/h... to mi nerikej, ze tohle ten focus zvladl... sam s nim mam zkusenosti... na 180 tachometrovych se rozhybe, ale pak uz je to mizerny.... Ovsem zalezi jaky jsi mel kousek, ale stejne se mi to nezda...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 16:53, RE: 190km/h.
krakatit napsal:
jak autor pise 190km/h. tak to je jiste tachometrovych, tudiz to muze byt klidne i 160kmh. realnych
Ja mam presne ten isty Focus mam nanom predpisane pneumatiky 195/60 r 15 a isiel som z nim 205km/h 4 v aute a co to zalezi ako kto jazdi ty mudrlant
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 20:45, RE: 190km/h.
Jozef zo Slovenska napsal:
Ja mam presne ten isty Focus mam nanom predpisane pneumatiky 195/60 r 15 a isiel som z nim 205km/h 4 v aute a co to zalezi ako kto jazdi ty mudrlant
Ja som David a nejlepšie rozumiem všetkým autám, do frasa, lebo som není kokot. Mám doma Ford Mondeo a keby ste viděli oko jazdí, tak byste sa z toho celkom ojebali. Išiel som aj vyše 260kou. Ide ako šliak, do piče to autko, ako čučorietka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 21:16, RE: Výška řidiče
Petr napsal:
Měřím 203cm, nejhorší sezení pro mě bylo ve focusu, říkám bylo, protože jsem s tím autem byl schopen ujet 200km a záda nemohla, takže focus už není.
Tohle auto má nejhorší sedačky, co jsem zažil, navíc s krátkým posuvem. Jinak jízdní vlastnosti, motor, podvozek, řízení, brzdy - výborné.. Akorát opravdu nechápu, jak mohli tak sprasit ty sedačky..
Kup si Škodu ROOMSTER.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 21:24,
Jozef zo Slovenska napsal:
Ja mam presne ten isty Focus mam nanom predpisane pneumatiky 195/60 r 15 a isiel som z nim 205km/h 4 v aute a co to zalezi ako kto jazdi ty mudrlant
tak hoši co ?! Ve Focusu je teda "extra hodně místa a je to nejlepší ve své třídě" nebo "je to o ničem je to menší než ve Fabce". se rozhodněte
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 21:33, RE: Výška řidiče
NONAME napsal:
Kup si Škodu ROOMSTER.
Díky za radu,
ale mám to štěstí, že teď jezdím V70 2,4 D5 a doma jsme fabii vyměnili za Picasso)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.05.2007 14:00, RE: bez predmetu
Dukem napsal:
tak hoši co ?! Ve Focusu je teda "extra hodně místa a je to nejlepší ve své třídě" nebo "je to o ničem je to menší než ve Fabce". se rozhodněte
tárajú debiliny..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.05.2007 10:45, RE: Focus TDDI
podpis napsal:
No a co, že se za tebe nikdo nevejde? Koho bys tam chtěl vozit? Vždyť nikoho nemáš, ty troubo. Se na sebe podívej, si to radši jdi hodit, vole. A nevotravuj tady slušné lidi.
Že se nestydíš , a to tě vychovával Křemílek s Vochomůrkou !!! Polepši se !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.05.2007 08:46, RE: Výška řidiče
meky napsal:
musim ja suhlasit s autorom, Focus je vnutri skutocne dost maly.
Kecy, uvnitř je Focus větší než oktávka, všem dlouhánům, co se do Focusu nevešly bych chtěl poradit, že auto má nastavitelnou i výšku sedáku, takže ho lze snížit a na hlavu se vejde ještě klobouk!!! Já mám 1,8 TDCI kombi, prům. spotř. 5,8 - absolutní spokojenost.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.06.2007 09:45, Ford Focus sedan 2002: dotaz TDDI ? TDCI ? CDTI
Dobrý den!
Mám možná hloupý dotaz ale prosím:
Jaký je rozdíl v motorech pro tyto vozy 1,8 l - TDDI ? TDCI ? CDTI
resp. JAK jako LAIK poznám o jaký motor jde - když to nemá dekl příp tam může být napsáno cokoliv...
Děkuji předem za radu Nik
dominicus@seznam.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 23:19, RE: bez předmětu
Dukem napsal:
tak hoši co ?! Ve Focusu je teda "extra hodně místa a je to nejlepší ve své třídě" nebo "je to o ničem je to menší než ve Fabce". se rozhodněte
auto, kde je méně místa než ve fabce snad neexistuje
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 23:19, RE: 190km/h.
Moncol napsal:
jsem ten autor, takze strucne:
nepisi, ze nevejdu do auta - pisi, ze ty sedacky nejsou pro 190cm ridice, zvlast na dlouhe cesty - je to muj nazor, mel jsem spousty ruznych aut, nechvalim/nehanim jenom nejakou znacku...a auta miluji vsechny...i Fiat 126P...
ten kopanec pri Octavkach - mel jsem O1 81kW, casem cipnutou na cca 150koni...bez ohledu na vykon jsem musel radit 3,4 kdyz jsem obihal kamion...Focus tahnul rozhodne v sirsim rozsahu...nepisi, ze motor ve Focusu je lespi nez 81kW Octavka - je...
jestli bude majitel toho focusu cili autor teto recenze auto prodavat at se ozve, shanim tohle auticko uz nakej patek a je opravdu problem narazit na peknej kousek... popripade by mi mohl doporucit nakej ten bazarek v dojclandu:)) uvital bych napr www odkaz;) predem moc diky!
reagovat
zorro
počet příspěvků1
datum registrace17.03.2018
Sobota 17.03.2018 09:27, ford focus
Ahoj prosím o radu, mám ford focus 18 tddi 2000,stává se mi zě auto zničeho nic při jízdě chcípne, počkám až pípne imo a auto zase nastartuju,ale většinou se to stává v kopci,dík
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.