0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Uno Fire 1.0 i.e. - závodníkům bere i 7,5 l/100km

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 01:56,
JJ TO BYLY AUTICKA, JAKO VZPOMINKA SUPER DIKY
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 06:23,
HUSTOKRUTOST !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 08:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
HUSTOKRUTOST !
Hm...5l/100l tady by se meli dnesni vyrobci motorů ucit, že Vy ve Škodovce....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 08:48, Slunce, seno...
Inženýrka, to je něco, auto má z Tuzexu, peněz jako šlupek..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 09:27, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Hm...5l/100l tady by se meli dnesni vyrobci motorů ucit, že Vy ve Škodovce....
Jseš trochu mimo. Fabie neváží nějakých 600 kg jako Uno s papírovejma plechama... To se pak těžko jezdí za pět litrů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 09:49,
Skončete už tady vychvalovat tyhle 17let starý plechovky za zenitem.. není rok 1998 ale 2008!!! To se fakt nedá..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 10:00, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Jseš trochu mimo. Fabie neváží nějakých 600 kg jako Uno s papírovejma plechama... To se pak těžko jezdí za pět litrů...
Ne, tohle uno opravdu váží víc. Měl jsem uno s litrovým motorem před i po faceliftu, takže (asi) narozdíl od tebe jsem taky viděl jeho technické údaje v dokladech. Byť pravdou je, že další půltunu fakt nemá... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 10:07, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Skončete už tady vychvalovat tyhle 17let starý plechovky za zenitem.. není rok 1998 ale 2008!!! To se fakt nedá..
Souhlasím s autorem nade mnou.Tuto motorizaci jsem také vlastnil,skvělé nenáročné auto.Vzpomínám na něj jen v dobrém,ale je pravda že v dnešní době je to auto jaksi mimo mísu...Ale kdyby se ten motor dnes dával třeba do Grande Punta,asi by vážně nebral 5 litrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 10:49, zlata 120tka
no ro radeji starou dobrou 120tku nez tudle hruzu. pohon i motor vzadu, na snehu to bylo k nezaplaceni...... a s pytlem cementu v kufru uz se s tim dalo obcas i zatocit :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 11:07, RE: zlata 120tka
anonym napsal:
no ro radeji starou dobrou 120tku nez tudle hruzu. pohon i motor vzadu, na snehu to bylo k nezaplaceni...... a s pytlem cementu v kufru uz se s tim dalo obcas i zatocit :o)
do kopca to este islo ale co dole ;-D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 12:01, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Skončete už tady vychvalovat tyhle 17let starý plechovky za zenitem.. není rok 1998 ale 2008!!! To se fakt nedá..
Drž pec, když jsem já kupoval tohle auto zhruba za 28.000 DM tak si ještě tahal gumového kačera na provázku....tyhle starý káry mají větší kouzlo, než dnešní vysírky tipu ceed, sonata, super uzka fabie a rodinne MPV.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 12:13, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Drž pec, když jsem já kupoval tohle auto zhruba za 28.000 DM tak si ještě tahal gumového kačera na provázku....tyhle starý káry mají větší kouzlo, než dnešní vysírky tipu ceed, sonata, super uzka fabie a rodinne MPV.....
tomu rikam pateticnost s prechodem do senility....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 13:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Drž pec, když jsem já kupoval tohle auto zhruba za 28.000 DM tak si ještě tahal gumového kačera na provázku....tyhle starý káry mají větší kouzlo, než dnešní vysírky tipu ceed, sonata, super uzka fabie a rodinne MPV.....
tak to asi ne, za to bys měl 190ku Mercedesa, Una stály tak sotva polovinu. takže buď jsi kecálista nebo trubec. nebo obojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 14:02, RE: Slunce, seno...
anonym napsal:
Inženýrka, to je něco, auto má z Tuzexu, peněz jako šlupek..
a ještě trefí chlapa na kole
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 14:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Skončete už tady vychvalovat tyhle 17let starý plechovky za zenitem.. není rok 1998 ale 2008!!! To se fakt nedá..
tak tak, včera se psalo o prehistorický xantii , dneska o uno a zítra o warburgu)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 14:19, RE: zlata 120tka
anonym napsal:
no ro radeji starou dobrou 120tku nez tudle hruzu. pohon i motor vzadu, na snehu to bylo k nezaplaceni...... a s pytlem cementu v kufru uz se s tim dalo obcas i zatocit :o)
SEŠ Cvok !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 14:40, tomek
nadcasovy design ... haha, nezlobte se na me, ale tento clanek je silne zaujaty .. jak pak ma nekomu pomoci pri vyberu auta ?
Ale chapu citovou vazbu majitele, moje prvni 120ka, byla taky nejjj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 14:57, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Skončete už tady vychvalovat tyhle 17let starý plechovky za zenitem.. není rok 1998 ale 2008!!! To se fakt nedá..
Pokud bylo auto primárně dobré, tak bude dobré i za 20-30 let. To , že jezdíš koncernem který se za 3-5 let rozzsype je tvoje mínus. Tak nekidej kidy o plechovkách a kup si něco pořádného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 15:28, RE: tomek
anonym napsal:
nadcasovy design ... haha, nezlobte se na me, ale tento clanek je silne zaujaty .. jak pak ma nekomu pomoci pri vyberu auta ?
Ale chapu citovou vazbu majitele, moje prvni 120ka, byla taky nejjj
recenze o ničem, autor je silně zaujatý a výraz, že majitelé si je kupují bla bla bla... Mluví, jak kdyby byl rok 1995, kdy se to v bazarech opravdu prodávalo hojně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 15:44, RE: tomek
anonym napsal:
recenze o ničem, autor je silně zaujatý a výraz, že majitelé si je kupují bla bla bla... Mluví, jak kdyby byl rok 1995, kdy se to v bazarech opravdu prodávalo hojně.
Uno bývalo supr. Nostalgická recenze:)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.