0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Stilo 1,8 Dynamic - spokojenost i po pěti letech

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.10.2008 09:58, RE: Fiat
Kylie napsal:
Zdali mluvíte o megane z roku 2005 - jste poměrně "klikař" - renault teď měl docela "černou" pětiletku (Laguna se "probojovala" dokonce na post absolutně nejporuchovějšího vozu) - nu co říci - štěstí nechť vás provází i nadále ..
Ano je to magane RV. 2005 grandtour 1,5 dci 78 Kw , dynamique + spousta příplatků - xenony, bezdotyková entry karta, auto klima, vyhřívání sedadel, 8x airbag ...... Jen mě trochu překvapil servis - prohlídka po 20 tis km za 9000 je dost za nižší střední. Ale auto funguje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.10.2008 10:39, RE: Fiat
Pavlik napsal:
Ano je to magane RV. 2005 grandtour 1,5 dci 78 Kw , dynamique + spousta příplatků - xenony, bezdotyková entry karta, auto klima, vyhřívání sedadel, 8x airbag ...... Jen mě trochu překvapil servis - prohlídka po 20 tis km za 9000 je dost za nižší střední. Ale auto funguje.
Ta prohlídka mi příjde opravdu docela drahá. Já mám vůz střední třídy, šestiválec, prohlídky po 30.000 a jsou levnější (přiznávám, že nevím úplně přesnou cenu, vždy si dám i "něco k tomu", na ten den či dva si půjčím náhr. vůz, někdy navoskovat karoserii, vyčistit klima, vyměnit stěrače, někdy přezout atd - prostě když už jedu do servisu snažím se ať udělají vše co jde a klidně tam vůz nechám o den déle. . ale jedna prohlídka vyjde tak 5 - 7 tisíc maximálně!)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.10.2008 10:45, RE: Xenony
Pavlik napsal:
Musím se zastat Kylie . Mám v autě také xenony a problikávání pitomců za volanty styrých aut mi také vadí. Když máš problém vidět v noci - nejezdi. Nebo jeď tak abys viděl. Když mě někdo blikne - blinu také, zapne dálková světla - zapnu také. Nic špatného na tom nevidím - agrese jde z druhé strany a já vidím pořád stejně.
PS: speciáně pro Vás milý xf, když Vám xenony vádí - kupte si je, ale jak Kylie správně konstatuje - asi na ně nemáte a dobře Vám tak.
Já hodně jezdím v noci (na dálkové trasy mi vyhovuje ten slabší provoz, proto jsem také koupila ty sice drahé, ale jinak výborné "noční" brýle) a mám v tomto směru docela "praxi", navíc díky TAG Heur Night Vision to "oslnění" dálkovými je docela "zvládnutelné" "k přežití" (opravdu pomáhají), ale v případě "xf" vůbec nešlo o "podstatu věci", on to čas od času dělá, že "chrlí špínu" ..
PS: Prostě, pokud já vím není jiné cesty jak protijedoucímu ukázat že NEsvítím dálkovými, než je na chviličku zapnout ..
PPS: Jinak těm co občas v noci jezdí ty brýle vřele doporučuji, po první cestě jsem maličko rozpačitá byla (opravdu "vidíte" lépe, jakoby jasněji, ale chvíli trvá, než si zvyknete), nyní si cestu bez nich představit nedovedu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.10.2008 10:47, RE: Epica?!?
free78 napsal:
Pardon - přehlédl jsem se - fakt - 6-ti válec. No toto...
Já vím, proto jsem chválila, je to takový trochu netypický 6ti, ale ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.11.2008 21:40, RE: Fiaty zrovna nemusim...
Kylie napsal:
Já vím! Ale stejně si lidé více kupují ... ty problémové motory (a s /novějšími/ TDi je to stále dokola to samé .. opravdu). Je k nevíře, že i přes tolik článků a testů jsou v "myslích" lidí stále považovány za ... snad až to nejlepší! Skoro nechápu.
Doporučím ti koupi nového českého Auto Tip, kde probírají "servnisní praktiky" při problémech s TDi - to je také "jízda" ... ucpávající filtr pevných částic firma řeší omezením výkonu a točivého momentu (o polovinu!!!!!!!!) - PAK už se neucpává ......
A mají ještě jeden problém jsou docela slabé oproti těm zatracovaným Tdi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.11.2008 02:08, Milý Jurke!
Jurke napsal:
A mají ještě jeden problém jsou docela slabé oproti těm zatracovaným Tdi.
Mohl-li by jste svoji myšeňku "rozvést"?
TDi nejsou "masou" až tak "zatracované", spíše právě naopak "glorifikované".
A které že to motory jsou vůči (PORUCHOVÝM - TO je ten "nej-" problém!) TDi "slabé" ... bmw to asi nebude, tak co? Která značka?
PS: Nej- časy motory TDi zažívaly koncem let devadesátých kdy i výrazná ocenění sbíraly (z té doby asi přežil ten český pohled na ně), pak přišly problémky, pak problémy a vzdor očekávání ani dlouhodobě mnoho let připravované varianty s common rail (kupodivu - nechápu) nepřinesly zlepšení.
PPS: K čemu se tedy vztahuje a jak je myšlen váš příspěvek?
Pěkný den
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.