0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Panda

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 18:32, RE: to Logins-nelogins
anonym napsal:
Není se čemu divit - Panda je o cca 200 kg lehčí než Fabie...a navíc jsou italský motory tak nějak "od přírody" točivější,než ty škodovácké (Wolksvagen)
Nemůžu se ubránit nadšení z toho, jak tady píše ten Logins, jak vezl ve fábii známou a jak byla nadšená z jízdních vlastností a ticha. Nevím, máme ve firmě 5 x 1,2HTP47KW a to ticho bych si chtěl v této rychlosti předtavit taky, ale nějak mi to nejde. Můžeš mi poradit, kde jsi to ticho ve fábce koupil, je to za příplatek? Nám to tam ty kurvy zapoměly asi dát.
PS: Nejsi Ty a tvoje známá hluchý?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 18:50, RE: to Logins-nelogins
anonym napsal:
Nemůžu se ubránit nadšení z toho, jak tady píše ten Logins, jak vezl ve fábii známou a jak byla nadšená z jízdních vlastností a ticha. Nevím, máme ve firmě 5 x 1,2HTP47KW a to ticho bych si chtěl v této rychlosti předtavit taky, ale nějak mi to nejde. Můžeš mi poradit, kde jsi to ticho ve fábce koupil, je to za příplatek? Nám to tam ty kurvy zapoměly asi dát.
PS: Nejsi Ty a tvoje známá hluchý?
Mhm, koukám, že to tady bude zase tipicky čeké: Moje známá říkala.............
Můj známý viděl....................
Kámoši v hospodě říkali, že viděli........................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 20:36, Pokus o auto
V Pandě jsem seděl a zkusil si i předváděcí jízdu. Dle mého názoru je to taková parodie na auto - mám cca 190 cm, koleno zaražený o středovou věc, levý rameno narvaný na b sloupku. Hlava se mi tam vešla tak tak. Když jsem se pak podíval jestli by se vešel někdo za mě tak možná batole. Když se otevřeou páté dveře tak do nich člověk narazí hlavou protože jsou nízko. Fábii nemám a ani bych jí nechtěl, ale párkrát sem jí jel a pro lidi je tam o dost místa víc. Pokud bych vybíral pidiauto tak bych bral spíš kia picanto (je ještě levnější a vepředu je místo) nebo twingo (je to zajímavé autíčko).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 21:23, RE: bez předmětu
David_Logins napsal:
No tak kdyz jsem znamou svezl ve Fabii HTP 47kW12V, tak zasla, jak je auto odhlucnene a dobre jede na dalnici - oproti jejimu fiatu(takchometrove jsem jel mezi 140 - 160km/h). Sama ma tuto pandu, s nejslabsi motorizaci. Tak nevim, co tu zase nasazujete.
V recenzi je řeč o verzi 40 kw 6V
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 22:29, RE: ABS
anonym napsal:
Proč si bez ABS neumíte jízdu představit?Mám Pandu bez ABS a ujištuji Vás,že to není problém.
no u tak malýho auta si umím představit i řízení bez posilovače
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 15:34, RE: Pokus o auto
anonym napsal:
V Pandě jsem seděl a zkusil si i předváděcí jízdu. Dle mého názoru je to taková parodie na auto - mám cca 190 cm, koleno zaražený o středovou věc, levý rameno narvaný na b sloupku. Hlava se mi tam vešla tak tak. Když jsem se pak podíval jestli by se vešel někdo za mě tak možná batole. Když se otevřeou páté dveře tak do nich člověk narazí hlavou protože jsou nízko. Fábii nemám a ani bych jí nechtěl, ale párkrát sem jí jel a pro lidi je tam o dost místa víc. Pokud bych vybíral pidiauto tak bych br...
jak se muze nekdo prerostlej certit, ze ma v aute malo mista. jediny auto, kteve kterym na me bylo malo mista byl maluch. to proste snad ani nejde kritizovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 19:46, RE: to Logins-nelogins
anonym napsal:
Nemůžu se ubránit nadšení z toho, jak tady píše ten Logins, jak vezl ve fábii známou a jak byla nadšená z jízdních vlastností a ticha. Nevím, máme ve firmě 5 x 1,2HTP47KW a to ticho bych si chtěl v této rychlosti předtavit taky, ale nějak mi to nejde. Můžeš mi poradit, kde jsi to ticho ve fábce koupil, je to za příplatek? Nám to tam ty kurvy zapoměly asi dát.
PS: Nejsi Ty a tvoje známá hluchý?
Tichá Fabie HTP - to je dobrej joke...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.12.2007 16:55, RE: Pokus o auto
anonym napsal:
V Pandě jsem seděl a zkusil si i předváděcí jízdu. Dle mého názoru je to taková parodie na auto - mám cca 190 cm, koleno zaražený o středovou věc, levý rameno narvaný na b sloupku. Hlava se mi tam vešla tak tak. Když jsem se pak podíval jestli by se vešel někdo za mě tak možná batole. Když se otevřeou páté dveře tak do nich člověk narazí hlavou protože jsou nízko. Fábii nemám a ani bych jí nechtěl, ale párkrát sem jí jel a pro lidi je tam o dost místa víc. Pokud bych vybíral pidiauto tak bych br...
Volant je v picantu tak blizko sedaku,ze tam nedas nohy. Zkousel sem pandu i picanto. Panda je jasne lepsi,merim185cm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.12.2007 16:55, RE: Pokus o auto
anonym napsal:
V Pandě jsem seděl a zkusil si i předváděcí jízdu. Dle mého názoru je to taková parodie na auto - mám cca 190 cm, koleno zaražený o středovou věc, levý rameno narvaný na b sloupku. Hlava se mi tam vešla tak tak. Když jsem se pak podíval jestli by se vešel někdo za mě tak možná batole. Když se otevřeou páté dveře tak do nich člověk narazí hlavou protože jsou nízko. Fábii nemám a ani bych jí nechtěl, ale párkrát sem jí jel a pro lidi je tam o dost místa víc. Pokud bych vybíral pidiauto tak bych br...
Volant je v picantu tak blizko sedaku,ze tam nedas nohy. Zkousel sem pandu i picanto. Panda je jasne lepsi,merim185cm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.10.2011 10:05, RE: Fiat Panda
anonym napsal:
Proč si bez ABS neumíte jízdu představit?Mám Pandu bez ABS a ujištuji Vás,že to není problém.
Přátelé.
Využíval jsem Pandu 1,1 pro služební účely cca. rok a půl a najel jen v Brně 71.000 km ve dvou řidičích. Ani jeden z nás toto auto nějak nešetřil, takže u spotřeby kolem 9-10 litrů /100 km, byla průměrná norma. Co se týče dravosti, tak na prvních padesáti metrech jsme poráželi i sportovní auta, jako jsou BMW, mercedes, apod. Při jízdě do kopce nám stačilo, když jsme porazili škodovky, ale i tak to bylo hodně živé auto. Co se týče servisu; tzv. long-life olej bych nedoporučoval, spíše 10W40 po 10-12000 km, (long-life) je určen pro výkendové řidiče na nákupy, apod. ABS a podobné vymoženosti - jestliže jste dobrý řidič, tak jej ani nepořebujete. Spíše využijete tzv. CITI-mod - neboli přídavný posilovač např. při couvání nebo jízdě dříve narozených řidičů.
Hodně najetých kilometrů, kolama dolů a anténkama nahoru
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.