0
zpět
 

diskuze k tématu: Fiat Bravo 1.6 76 kW - pár nedotažených detailů

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 02:38, Odezva
Po pravdě řečeno, čekal jsem větší odezvu. Škodovkáři asi vyspávají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 06:15, článek
Dost qvalitní a čtivý článek. Mám Multiplu se stejným motorem a super!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 07:24, Parada
Musim velmi velmi pochvalit auora! Clanek je perfektne napsany, plny uzitecnych informaci....proste za 1*. A Fiat Bravo/Brava/Marea hodnotim jako jedno z nejpovedenejsich aut z techto let, kdyz se podivam na golfa z te doby, tak spolehlivosti se muze prinejlepsim rovnat, ale po strance dyzajnu (obzvlaste vnitrniho) nesaha Fiatum ani po paty....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 07:52, bravo
bravo je ok a ta zadní partie je dodnes zajímavá, minulý týden tu vyšla moje zkušenost s mareou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:11, bravo Bravo
Bravo, fakt hezký článek plný spousty informací. Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:12,
Bravu jsem taky chtěl, ale po zkušenostech okolí a po přečtení pár článků jsem to vzdal.......................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:22, Mirda
No, stačilo mi jezdit s firemním puntem. Díky žádnýho Fiata fakt nechci, a co se týká charismy a designu, tak fiat je zrovna docela blitka srovnatelná s korejcema Kia a Hyundai (ale ty jsou alespoň spolehlivý)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:27, móda
nechybí módní rýpnutí do VW - recenze hotová. jen jestli ono to nebude tím, že ten, kdo si pořídí koncernové auto má nastavenu laťku poněkud výše a nestačí mu pouhé: skoro se to nekazí a jede to. takže recenze sice dobrá ( dokonce velmi ), ale podobné výlevy mi spíše připadají jako nadšení majitele Trabanta, že se mu nikdy nepokazila klima.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:58, RE: bravo Bravo
Martaslover napsal:
Bravo, fakt hezký článek plný spousty informací. Díky
Slušný článek, jen autor zbytečně používal metafory a některé věty jsem musel číst dvakrát, abych pochopil, co tím myslí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 09:07, Recenze
Recenze je pěkná, po dlouhé době článek, který byl věcný i vtipný. Srovnání s koncernem mě neprudí a někdy je naopak účelné, protože většina jsme s nějakým takovým autem přišla do styku, takže si obraz uděláme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 09:32, RE: Recenze
David V napsal:
Recenze je pěkná, po dlouhé době článek, který byl věcný i vtipný. Srovnání s koncernem mě neprudí a někdy je naopak účelné, protože většina jsme s nějakým takovým autem přišla do styku, takže si obraz uděláme.
Souhlas, takových článků je méně než pověstného šafránu. Staré bravo pořád vypadá dobře, a nové je vyloženě nádherné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 09:58, RE: bravo Bravo
PV napsal:
Slušný článek, jen autor zbytečně používal metafory a některé věty jsem musel číst dvakrát, abych pochopil, co tím myslí.
Mám stejnou výtku. Pán recenzent se asi trochu cítí být umělcem (viz třeba ty fotky auta, jak kdyby to bylo do žurnálu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 10:18, Souhlas
anonym napsal:
Musim velmi velmi pochvalit auora! Clanek je perfektne napsany, plny uzitecnych informaci....proste za 1*. A Fiat Bravo/Brava/Marea hodnotim jako jedno z nejpovedenejsich aut z techto let, kdyz se podivam na golfa z te doby, tak spolehlivosti se muze prinejlepsim rovnat, ale po strance dyzajnu (obzvlaste vnitrniho) nesaha Fiatum ani po paty....
Koupili jsme Bravu rodicum. Rok vyroby 1997 s 1.6 benzinem za 77tis. A uplne jsem se do nej zamiloval, hlavne kvuli venkovnim tvarum a odezve motoru. Je fakt, ze rizeni je hodne preposilovane a musim si na nej zvykat hlavne kdyz presednu z Megana 01 dti. Fakt super auticko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 10:19, RE: bravo Bravo
anonym napsal:
Mám stejnou výtku. Pán recenzent se asi trochu cítí být umělcem (viz třeba ty fotky auta, jak kdyby to bylo do žurnálu
No a ? Fotky jsou pěkné tak co ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 12:11, RE: článek
Alda napsal:
Dost qvalitní a čtivý článek. Mám Multiplu se stejným motorem a super!
Dobrý den, mohl bych vás požádat o pár vašich zkušeností? Uvažuju právě kvůli orzrůstající se rodině o pořízení Multiply, ale spousta hlasů na netu zrazuje od motoru 1.6, prý je do Multiply slabý, hodně žere a musí se vytáčet, a tím pádem je od něj hodně hluku uvnitř. Co vy na tyhle výtky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 12:15, zadní ostřikovač
Hele já na Bravu mám ostřikovač zadního skla, stejné to je i u Bravy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 13:08, RE: móda
edmund napsal:
nechybí módní rýpnutí do VW - recenze hotová. jen jestli ono to nebude tím, že ten, kdo si pořídí koncernové auto má nastavenu laťku poněkud výše a nestačí mu pouhé: skoro se to nekazí a jede to. takže recenze sice dobrá ( dokonce velmi ), ale podobné výlevy mi spíše připadají jako nadšení majitele Trabanta, že se mu nikdy nepokazila klima.
"...ten, kdo si pořídí koncernové auto má nastavenu laťku poněkud výše a nestačí mu pouhé: skoro se to nekazí a jede to..." ako pokus o vtip dobre, koncernovi asi maju radsej "je to tuctove a kazi sa to", ze ano?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 14:31, RE: zadní ostřikovač
anonym napsal:
Hele já na Bravu mám ostřikovač zadního skla, stejné to je i u Bravy...
No Jsou tam standardně na všech ostřikovače vzdau. Ještě se na to mrkni a uvidíš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 17:03, RE: Mirda
anonym napsal:
No, stačilo mi jezdit s firemním puntem. Díky žádnýho Fiata fakt nechci, a co se týká charismy a designu, tak fiat je zrovna docela blitka srovnatelná s korejcema Kia a Hyundai (ale ty jsou alespoň spolehlivý)
Aha blitka, tak nás pane pouč o tom, co je a není hezký... vsadím se, že nejhezčí je VW Golf, že?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 17:07, RE: Recenze
Pepe napsal:
Souhlas, takových článků je méně než pověstného šafránu. Staré bravo pořád vypadá dobře, a nové je vyloženě nádherné...
Staré Bravo je hezčí, než to nové
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.