0
zpět
 

diskuze k tématu: Daewoo Leganza - dobrý vůz za dva platy?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 28.05.2011 00:23, RE: není co řešit
Thomassino napsal:
Pánové, máte někdo nějáký jiný nápad na srovnatelné auto za tyhle peníze? Jasně, interiér je fekální, ty imitace dřeva mě jednou zničí a celkově jeho design je podobný rozbité skříni, zvenku je to už o něco lepší....... Ale napadá vás někoho něco podobného, s podobným rokem výroby, třídou, za podobné peníze?
Cena není špatná. Za takřka stejné peníze mám VW Passat rok 98 1,8T + Tiptronic. Spotřeba se jen těžko dostává pod 10l/100km a v městském provozu se nebezpečně blíží 14ti litrům. Auto bylo na první pohled nic moc lákavého, ale jinak v překvapivě dobrém stavu. Motor i převodovka byly v pořádku, navíc servisní knížkou doložená výměna rozvodů. Koupeno v ČR, najeto poctivých 174000km. Po důkladném vyčistění a výměně všech náplní a filtrů (pamatováno i na převodovku) zatím vcelku spokojenost, pro mé potřeby ideální poměr výkon (i ten v kilowatech)/ cena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.05.2011 08:59, RE: Za tu cenu...
Alkantpan napsal:
Cruze na pohled pěkný vůz ale při bližším zkoumání je vidět, že se na autě šetří... přední kapota - příjde mi ten plech kapoty až moc tenký. Plastove viko krytu baterie bez těsnění. Zvedání víka kufru ala Vectra B, čili zasahující do zavazadlového prostoru. Kabeláž do světel víka kufru vedena v obyčejném husím krku podél pantu(proč né v něm?) a přichycena stahovacími páskami. No a tapecírunk víka kufru z materiálu, který na mě působí jak tvrzený papír. Neříkám, že je vše špatně, ale je vidět šet...
Ono leckdy něco vypadá jako šetření na nesprávném místě, ale může to mít své důvody: například snadná oprava.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.05.2011 09:43, RE: Za tu cenu...
Riccardo napsal:
Ono leckdy něco vypadá jako šetření na nesprávném místě, ale může to mít své důvody: například snadná oprava.
Nebo úspora hmotnosti....
To zní skoro jak v nedávném hodnocení Mitsubishi, kde ticho od motoru a komfortní jízda jsou vnímány jako něco nepatřičného. Auto přece musí být slyšet a být cítit přejetý kladívák.
Co se týká vyjmenovaných nedodělků, tak se mi nelíbí řešení otevírání kufru, měl jsem to na Vectře A a bylo to otravné. A kabeláž? Když by mi to vadilo, dal bych si ji do bužírky sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.05.2011 10:58, RE: Za tu cenu...
David V napsal:
Nebo úspora hmotnosti....
To zní skoro jak v nedávném hodnocení Mitsubishi, kde ticho od motoru a komfortní jízda jsou vnímány jako něco nepatřičného. Auto přece musí být slyšet a být cítit přejetý kladívák.
Co se týká vyjmenovaných nedodělků, tak se mi nelíbí řešení otevírání kufru, měl jsem to na Vectře A a bylo to otravné. A kabeláž? Když by mi to vadilo, dal bych si ji do bužírky sám.
Mám také nějaké podobné nešvary na VectřeB, třeba kabeláž v rozpraskaném husím krku, ovšem moje Vectra je 14 let stará, kdežto Cruz je novinka. Tam bych očekával něco úplně jiného. Takže je to "auto", na kterém se šetřilo všude a je to bohužel poznat.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.