0
zpět
 

diskuze k tématu: Daewoo Kalos

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 10:17, RE: Majitel
anonym napsal:
Dobře,že si z těch keců nic neděláte.Já jsem korejce měla postupně tř,jsou to auta,který za málo peněz poskytnou hodně muziky.A moje zkušenost? Všechny naprosto spolehlivý a to najezdím ročně cca 30 tis.Je fakt,že si kupuju to,na co mám,ale nevím, kolik bych musela mít prachů,abych byla ochotná investovat třeba půl mega do kusu plechu,který stojí v zimě v létě venku.Tak ať Vám slouží
To je sice hezký, ale pro spoustu lidí (včetně mě), akceptovatelnost korejců začíná zlomem v podobě Ceed/i 30, možná ještě Ch. Lacceti a Captiva. Vše před tímto jmenovaným se jeví jako pravěk A nemá to nic společného s nacoinalismem, např. gumám Hankook a Kumho dávám přednost před "domácími" značkami. Zatím pouze v létě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 20:45,
Kalos splňuje pro mě důležitá kriteria: 1) je spolehlivý 2) dobře se mi v něm sedí 3) při jízdě je tichý. Jinak se mi zdá naprosto s srovnatelný s ostatními plechovými krámy brázdícími silnice. Názory "znalců" jsou mi ukradené. Mým potřebám vyhovuje, a komu se to nelíbí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.11.2007 14:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Kalos splňuje pro mě důležitá kriteria: 1) je spolehlivý 2) dobře se mi v něm sedí 3) při jízdě je tichý. Jinak se mi zdá naprosto s srovnatelný s ostatními plechovými krámy brázdícími silnice. Názory "znalců" jsou mi ukradené. Mým potřebám vyhovuje, a komu se to nelíbí...
To je právě to, oč tu běží. Fabia je určitě kvalitnější, ale spousta lidí to ani nepozná, protože nejsou tak technicky nadaní. Pro obyčejné lidi ten Kalos bohatě stačí, pokud splňuje jeich nároky na prostor a variabilitu. No a lidi, kteří chtějí trochu víc než auto na přeppravu, musí trochu připlatit, nebo jít do staršího. Je to naprosto jasné, ale spousta lidí to pořád nechápe a proto tady někoho neustále uráží. Kolega jezdí vozem Kia Sephia z roku 1997, ale má nový krásný dům a takovým kecům se tady směje. Je to taky pohled na svět,ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.11.2007 14:49, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To je právě to, oč tu běží. Fabia je určitě kvalitnější, ale spousta lidí to ani nepozná, protože nejsou tak technicky nadaní. Pro obyčejné lidi ten Kalos bohatě stačí, pokud splňuje jeich nároky na prostor a variabilitu. No a lidi, kteří chtějí trochu víc než auto na přeppravu, musí trochu připlatit, nebo jít do staršího. Je to naprosto jasné, ale spousta lidí to pořád nechápe a proto tady někoho neustále uráží. Kolega jezdí vozem Kia Sephia z roku 1997, ale má nový krásný dům a takovým kecům s...
No a někdo bydlí v paneláku, je každých 14 dní někde v luftu, leze po horách po celém světě nebo jezdí ochutnávat kulinářské speciality v místě původu, a směje se právě těmhle kolegům, co jsou u svýho baráku uvázáni jak pes u boudy... To je taky pohled, ne? Taky budu radši splácet hypotéku než leasing, bohudík to zvládnu oboje. Jedno totiž nevylučuje druhé...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.11.2007 20:07, Pepe
Pardon, vodím Vás za nos. Bydlím ve psí boudě, přežívám a podvodně žebrat jezdím na kole na václavák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.11.2007 12:50, RE: Konečně!!!
anonym napsal:
Pardon, vodím Vás za nos. Bydlím ve psí boudě, přežívám a podvodně žebrat jezdím na kole na václavák.
S radostí zjišťuji, že už i v Jedličkově ústavu mají děti možnost pracovat s PC a mají přístup na internet. Myslím si, že je zcela v pořádku a že je správné, aby měli stejné možnosti, jako my. To, že sem občas přispějí, byť se dětinským způsobem vydávají za nás by nás nemělo odrazovat, ale právě naopak motivovat k tomu, abychom přestali myslet jen na sebe! Takže tímto zdravím Jedličkův ústav a klidně nám zase něco napiš a můžeš si říkat klidně Pepe, edmund, mastrercar, nebo jak chceš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 15:46, RE: podivuhodné
anonym napsal:
Opravdu by asi bylo lepší koupit Yaríska, Hondu Jazz nebo něco podobného. S tímto autem bych si připadal všude jako chudý příbuzný
Donedávna jsi jezdil trabantem a tady budeš vykřikovat,že by jsi se styděl!!Kalos oproti jiným značkám alespoň dobře vypadá a nemá ho každej douda!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 15:50, RE: podivuhodné
anonym napsal:
Vidím, že i dnes jsou mezi motoristy opravdu nenároční jedinci, kteří se spokojí s Matisem, potažmo s Kalosem. Bohužel se řadím mezi ty druhé, což mě stálo hodně peněz za opravy (AR 33 1.7 16V) a dnes u benzíky - Peugeot 406 coupe 3.0, ale přesto mně to asi za ten požitek z jízdy stojí. Osobně bych místo Daewoo volil třeba o rok starší Toyotu Yaris, ale proti gustu...
bu bu
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.