0
zpět
 

diskuze k tématu: Daewoo Kalos

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 11:38, RE: podivuhodné
kuko napsal:
tak toho "miláčka" jsem myslel hodně nadneseně, auto je pro mně jenom auto, nejsem na něj citově navázaný. ale úpřimně - koupíte si nový vůz, investujete do toho vlastní peníze, a pak jenom škrábance a bulky a odřeniny - neštvalo by vás to ani trošičku? Já myslím, že 90% lidí určitě jo. Nebo vám nevadí si pak koupit 3-4 roky starou ojetinu, která je celá poškrábaná, plechy pomačkané, odřená barva.... ale jinak jako nová
Ale na tohle všechno rychle zapomenu když přijedu k pumpě a uvidím cenu za litr.....
mě to teda pěkně štve, když mi nějaký, s prominutím, debil škrábe do laku auta, na který jsem šetřil několik let (doufám , že mu to podobný debil oplatí)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 12:11, RE: podivuhodné
anonym napsal:
mě to teda pěkně štve, když mi nějaký, s prominutím, debil škrábe do laku auta, na který jsem šetřil několik let (doufám , že mu to podobný debil oplatí)
Jak s prominutim? Bez prominuti! Imbecilom co vojizdi auta klucom, ci uz od zavisti alebo z nejakeho primitivizmu by som lamal ruky... :(((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 12:27, RE: podivuhodné
bubu napsal:
Jak s prominutim? Bez prominuti! Imbecilom co vojizdi auta klucom, ci uz od zavisti alebo z nejakeho primitivizmu by som lamal ruky... :(((
Je fakt ze BMW¨, MB a Audi jsou jina auta, jsou jina hlavne tim pocitem, co mate a co ridite....velky drahy auto co nema slabinu...tak jo....dejte me dva miliony a taky si ho koupim:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 12:54, RE: podivuhodné
anonym napsal:
Je fakt ze BMW¨, MB a Audi jsou jina auta, jsou jina hlavne tim pocitem, co mate a co ridite....velky drahy auto co nema slabinu...tak jo....dejte me dva miliony a taky si ho koupim:)
Lopatu ti dáme do ruky, aby sis zkusil ty 2 melcky sám vydělat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 12:58, RE: podivuhodné
anonym napsal:
Lopatu ti dáme do ruky, aby sis zkusil ty 2 melcky sám vydělat.
Lopatou?? Jeden život by mu nestačil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 12:59, David V.
Doma žeru suchej chleba, ale hlavně že mám na splátky mýho - sobi 20.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 13:22, RE: podivuhodné
David V napsal:
Lopatou?? Jeden život by mu nestačil.
Lopatou se dá vydělat 1000,- za den x 365dní=365000,-.2000000/365,-=5.5roků!!! za 5.5roku by vydělal na mercedes ale musel by žrát kůrky pro slepice!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 15:31, tak tohle je i zadarmo drahe
pri 130 litat z pruhu do pruhu je myslim i pro skalniho fanouska favoritu dost silna kava. Nicmene pokud pan na to presedlal z Matizu, ci jak se ta pojizdna rakev jmenuje, verim mu ze je spokojeny.:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 15:35, RE: David V.
anonym napsal:
Doma žeru suchej chleba, ale hlavně že mám na splátky mýho - sobi 20.
Sobi se ještě dělá? A kolik splácíš? Ty budeš asi podobnej ročník jako já, když znáš Sobi 20. Já nesplácím nic a vyhýbání nákupu na splátky se mi zatím daří. Snad to tak půjde i dál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 15:58, K zasmání!
K recenzi se nebudu vyjadřovat i když za ty peníze je možná lepší něco od Hyundaie potažmo Kiu než Daewoo - ale to je věc názoru. Pobavilo mě hodně jak autor píše hlášku "jsem celkem korba" !! Při jeho výšce to určitě je kus chlapa, ale takhle se nazvat?! No sranda!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 17:11, RE: podivuhodné
anonym napsal:
Lopatou se dá vydělat 1000,- za den x 365dní=365000,-.2000000/365,-=5.5roků!!! za 5.5roku by vydělal na mercedes ale musel by žrát kůrky pro slepice!
Nevím jak vy ostatní, ale já mít přebytečné 2 milióny, raději vyměním družstevní byt za domek se zahrádkou, než to utratit za auto. Ten můj pětiletý swiftík mi na převoz do práce a s rodinkou po výletech bohatě stačí a ještě pár let stačit určitě bude. A těch 85 koníků na 850 kilo váhy ho při přijatelné spotřebě dokáže taky docela slušně rozhýbat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 17:14, RE: Kalos
anonym napsal:
Omlouvám se ale mě se kalos zdá být nejšerednější současně vyráběné auto a za tyto peníze bych si ho nikdy nekoupil.Jinak recenze dobrá a souhlasím s názory diskutujících.Sám mám primeru P11C s CVT převodovkou-taky žádný vrchol designu ale technika na špičce.Zdá se že v této republice kdo nemá něco z koncernu VW nebo nebo BMW a mercedes není in ale ve světě se na auto dívají jinak-jako na spotřební věc.
Ještě šerednější než fobie Mk. II??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 18:17, Majitel
Děkuji všem za objektivní a konstruktivní kritiku. V podstatě jsem se dozvěděl, že jsem socka, která nemá na pořádné auto pro manželku a ještě, že neumím vlastně řídit. Velmi jsem se poučil, přístě koupím ten pravý supersport MB, AR, Kapu, či jiné pokladničky, narvu tam manželku a pošlu vstříct zamindrákovaným VW onanům a jím podobný. Že korejce nikdo z nich nikdy neřídil, nevadí. Šit zůstane šitem, držák držákem a to na věčné časy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 20:14, RE: Majitel
anonym napsal:
Děkuji všem za objektivní a konstruktivní kritiku. V podstatě jsem se dozvěděl, že jsem socka, která nemá na pořádné auto pro manželku a ještě, že neumím vlastně řídit. Velmi jsem se poučil, přístě koupím ten pravý supersport MB, AR, Kapu, či jiné pokladničky, narvu tam manželku a pošlu vstříct zamindrákovaným VW onanům a jím podobný. Že korejce nikdo z nich nikdy neřídil, nevadí. Šit zůstane šitem, držák držákem a to na věčné časy.
Tím shrnutím jsi mě vážně pobavil , ale hlavu vzhůru. Z anonymů, kteří nemají na to se ani podepsat, si nic nedělej. Lidi, kteří prachy skutečně vydělali, takový kydy o sockách nevedou a na ostatní kašli. Já se taky nenechávám rozhodit tím, že nemám poslední motoristickou novinku, ale jezím autem, který má momentálně hodnotu jednoho mýho platu. Jsou důležitější věci na investování než auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 20:26, RE: Majitel
anonym napsal:
Děkuji všem za objektivní a konstruktivní kritiku. V podstatě jsem se dozvěděl, že jsem socka, která nemá na pořádné auto pro manželku a ještě, že neumím vlastně řídit. Velmi jsem se poučil, přístě koupím ten pravý supersport MB, AR, Kapu, či jiné pokladničky, narvu tam manželku a pošlu vstříct zamindrákovaným VW onanům a jím podobný. Že korejce nikdo z nich nikdy neřídil, nevadí. Šit zůstane šitem, držák držákem a to na věčné časy.
Nic si z toho nedělej, jsou to trubky. Něco jinýho by bylo, kdyby jsme se všichni někde sjeli se svými auty, každý by viděl čím jezdí ten druhý, s každým bys prohodil pár slov a věděl bys na čem jseš. Takhle tu každý může krákat co chce, ale pravda je mnohdy zcela jiná. Vždycky je nejdůležitější vlastní pocit a pohled, cizí kecy jsou k hovnu, nikdo z těch tupců Ti na jiné auto nedá. Dneska jsem si dovolil předjet AR 156 na trase HK-Rychnov nad Kněžnou. Člověk, co ji řídil to bral jako závod na život a na smrt, musel mě předjet stůj, co stůj. Málem se zabil, ale předjel mě! (nepřehledná zatáčka a v protisměru auto!!!) Zdravím takové debily, co nechápou, že je zima, mokro a teplota 0 st. Tak hodně štěstí a ať se daří
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 22:55, RE: Majitel
anonym napsal:
Děkuji všem za objektivní a konstruktivní kritiku. V podstatě jsem se dozvěděl, že jsem socka, která nemá na pořádné auto pro manželku a ještě, že neumím vlastně řídit. Velmi jsem se poučil, přístě koupím ten pravý supersport MB, AR, Kapu, či jiné pokladničky, narvu tam manželku a pošlu vstříct zamindrákovaným VW onanům a jím podobný. Že korejce nikdo z nich nikdy neřídil, nevadí. Šit zůstane šitem, držák držákem a to na věčné časy.
já jen k tomu textu výše - vlastnost bez vlastnosti jako kost bez kosti = rod ženský = vlastnosti se zlepšili nebo zlepšily? cožpak redakce nemá někoho kdo by opravil gramatické šílenosti v jinak povedené recenzi? Daniel Šafránek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.11.2007 23:45, mastercar
Jsem trubka, tupec a debil. Při teplotě 0 c jezdím jako prase a předjíždím v zatáčkách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 06:51, RE: Majitel
David V napsal:
Tím shrnutím jsi mě vážně pobavil , ale hlavu vzhůru. Z anonymů, kteří nemají na to se ani podepsat, si nic nedělej. Lidi, kteří prachy skutečně vydělali, takový kydy o sockách nevedou a na ostatní kašli. Já se taky nenechávám rozhodit tím, že nemám poslední motoristickou novinku, ale jezím autem, který má momentálně hodnotu jednoho mýho platu. Jsou důležitější věci na investování než auto.
Správně. Jenže v okamžiku, kdy ohlásíš koupi toho nejlepšího supersportu ( či čehokoli jiného ) zase dostaneš kartáč za to, že to taky např. nevyužiješ apod. Prostě nemáš šanci. Takže buď spokojenej se svým autem i dál, to ty rejpaly totiž nejvíc sere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 09:34, RE: K zasmání!
anonym napsal:
K recenzi se nebudu vyjadřovat i když za ty peníze je možná lepší něco od Hyundaie potažmo Kiu než Daewoo - ale to je věc názoru. Pobavilo mě hodně jak autor píše hlášku "jsem celkem korba" !! Při jeho výšce to určitě je kus chlapa, ale takhle se nazvat?! No sranda!
Já za podobné prachy před rokem koupil 4 roky starý Hyundai Accent ve sušném stavu se serviskou, spotřebu mám nižší, auto větší a jsem spokojen (až na dvě drobnosti - spínač zadního stěrače umístěn nešikovně na palubce a od kol je slyšet každý kamínek). Navíc slušně velký skladný kufr, kastle liftback a boční vítr rozhodně není takový problém. Závoďák to není, ale na těch mých 20000 ročně postačuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.11.2007 09:56, RE: Majitel
anonym napsal:
Děkuji všem za objektivní a konstruktivní kritiku. V podstatě jsem se dozvěděl, že jsem socka, která nemá na pořádné auto pro manželku a ještě, že neumím vlastně řídit. Velmi jsem se poučil, přístě koupím ten pravý supersport MB, AR, Kapu, či jiné pokladničky, narvu tam manželku a pošlu vstříct zamindrákovaným VW onanům a jím podobný. Že korejce nikdo z nich nikdy neřídil, nevadí. Šit zůstane šitem, držák držákem a to na věčné časy.
Dobře,že si z těch keců nic neděláte.Já jsem korejce měla postupně tř,jsou to auta,který za málo peněz poskytnou hodně muziky.A moje zkušenost? Všechny naprosto spolehlivý a to najezdím ročně cca 30 tis.Je fakt,že si kupuju to,na co mám,ale nevím, kolik bych musela mít prachů,abych byla ochotná investovat třeba půl mega do kusu plechu,který stojí v zimě v létě venku.Tak ať Vám slouží
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.