0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën Xantia - jak jezdí po 372 tis. km?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 11:07, RE: Xantia
sgt napsal:
Zdravím spokojného majiteľa. Ja mám trochu novšiu Xantiu (r.v.2000) z motorom 2.0 HDi a mením len spotrebný materiál. Najazdených 280 tis., spojka originál. Len olej mením po 20 tis a nebadám žiadny úbytok pri výmene
též zdravím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 11:11, RE: Gratulace!
Thor napsal:
Každá liška si chválí vlastní ohon ? Jen by mě zajímalo, když má vůz šest let a zcela evidentně ho plně využívá, jak stihl ještě vystřídat tolik dalších vozů (vraků)
tolik vraků jsem vystřídal jednoduše - je mi 39, jezdím od 18, dělal jsem pár roků u sousedů v De a když byla doba, kdy se na autech ještě neprodělávalo, tak jsem prostě koupil, 1/2 roku, rok jezdil a pak prodal bez prodělku. Když si to spočítáš, fakt se to stihnout dá .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 11:15, RE: Gratulace!
Kylie napsal:
Jako(žto) HLAVNí "místní" CITROËN(ářka) "gratuluji" a přeji MNOHO dalších šťastně/spokojených kilometrů ...
Popravdě mám(e) kamaráda, který má TEN SAMÝ vůz (jen "o pár" měsíců novější a s motorem 2.0 HDi) a "ťukám" na dřevo, co vím DOBŘE a BEZ problémů mu stále slouží!
Tak mnoho spokojených kilometrů a pěkný den/týden/měsíc/rok ... ,-)
děkuji a přeji to samé. Jsem rád, že se najdou xantiáři co vědí.>....... Již z principu nikdy koncern "fauvéééé" a jejich předražené kostitřasy a předraženým servisem a díly. Např. fóbia 1,2 HTP sport co žere na dálnici 12 litrů ) a stojí 300 000 . Takové nákupy rád přenechám jiným . A nebo šáde oktávia za 3/4 milionu a v servisu 5x do měsíce ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.05.2009 11:27, žádost
díky všem za reakce. Jen těm, co nevěří, nebo se snaží trošku "rýt" apod. vzkazuji - nemám důvod si vymýšlet a někomu kecat. Je mi zcela jedno, kdo s čím jezdí, co komu jak vydrží, kdo jak co zničí apod. Píši pouze a jen vlastní zkušenost s tímto konkrétním autem. Věřím tomu,že jsou kazisvěti, co by "odrajblovali" za 14 dní i tank. Každému kdo nevěří,jak na tom tohle konkrétní auto je po těch 370 000 km , mohu ho s klidem ukázat. domluva na michali@seznam.cz . A to nejsem otrokem toho auta, myju 2 x za rok , uvnitř generální úklid jen před letní dovolenou atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.07.2009 13:34, RE: Gratulace!
xantijka napsal:
děkuji a přeji to samé. Jsem rád, že se najdou xantiáři co vědí.>....... Již z principu nikdy koncern "fauvéééé" a jejich předražené kostitřasy a předraženým servisem a díly. Např. fóbia 1,2 HTP sport co žere na dálnici 12 litrů ) a stojí 300 000 . Takové nákupy rád přenechám jiným . A nebo šáde oktávia za 3/4 milionu a v servisu 5x do měsíce ).
No jelikoz jezdim s Oktavii uz tri roky a pritom servis moje auto videlo jen pri vymene oleje a filtru tak musim rici, brzdi kamarade nez zase zacnes trousit dalsi nemoudra. Jinak taky preji citro-milnym mnoho stastnych km a pevne nervy.
reagovat
magicaf
počet příspěvků1
datum registrace30.05.2013
Pondělí 02.12.2013 18:13, RE: spojka
A4 napsal:
368tkm na původní spojku, je to vůbec možný?


Nevím, zda si to někdy někdo vůbec přečte. Přesto to musím napsat. Mám Xantii 2.0i 16V rok 1997. A já mám najeto už 530.000km a spojku původní. Je to babička a jezdí denně. Ještě před dvěma lety jela Chorvatsko. Teď to za ní jezdí vnučka C5 Jo, a 340.000km má holka na plyn LPG. Motor též původní. Zdravím všechny s Xantiema.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.