0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 - jaké jsou zkušenosti majitele?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:01, achjo
anonym napsal:
Sice do skupiny obdivatelu SUV nepatrim, ale chapu ze se nekomu libi ridit velky auto. Proc ne? Hlavne ze rizeni dela radost. me zase dela radost mit podobny vykon (30 koni navic) v aute temer o tunu lehcim. Stejne chaupu skupinu lidi, kterym dela radost nova Fabia Htp v garazi. Jo i cesta muze byt cil :)
Nebudte takovy zasrani materialisti, je mi z toho na bliti, auta jsou skvely, ale je to, a hlavne bmw x5 a jim podobni neopodstatneni zrouti penez, na nas takova past, jak utratit vic penez nez mame v planu a o to vic zase se snazit nejakym zpusobem urvat co nejvic, prehnana ctizadost je taky hrich a lidi na to kaslou, chteji se snad vic vracet ke korenum a uprednostnit agresi a svuj druh pred civilizovanym projevem a trochou mysleni. Spoustu prizpevku svedci o dynosaurech nasi doby. Kdyby takovych bylo mene, bylo by lepe. Hruza , hruza. Lidi se asi nenauci premyslet poradne o svem zivote v ramci nekolika generaci, proste mysli jen na sebe. Majkl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:08, RE: No nevím
anonym napsal:
Snažil jsem se již v recenzi ukázat na tězko pojmenovatelnou subjektivně vnímanou hodnotu mého auta - "duši". Opravdu nevím jak to definovat, chce to zažít. Doporučuji koupit BMW, snad se to povede i Vám. J.N.
Právě proto, že jsem za svůj živor jezdil v mnoha vozech (i v BMW, i v Hyundai) tak jsem onu "duši" nikde neviděl. Mám i motorku, což je pro mnoho lidí zase "stroj s duší", ale ani tam jsem ji nenalezl. Prostě můžu ten který stroj obdivovat pro jeho technické řešení, zatracovat pro různé nedostatky, ale že bych v něm viděl něco s duší. Často tuto potřebu mívají ženy a dívky, které autům dávají roztomilá jména. Důvod však popravdě stále nechápu. Vždyť je to jen obyčejná věc, stroj, hromada smrdícího plechu. Má snad dům duši? Nebo počítač? A ten k tomu má s těch věcí nejblíž, možná ji jednou i mít bude. No nic, to jsem se nechal unést. Přeji hodně oduševnělých zážitků s Vaším BMW...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:08, RE: achjo
anonym napsal:
Nebudte takovy zasrani materialisti, je mi z toho na bliti, auta jsou skvely, ale je to, a hlavne bmw x5 a jim podobni neopodstatneni zrouti penez, na nas takova past, jak utratit vic penez nez mame v planu a o to vic zase se snazit nejakym zpusobem urvat co nejvic, prehnana ctizadost je taky hrich a lidi na to kaslou, chteji se snad vic vracet ke korenum a uprednostnit agresi a svuj druh pred civilizovanym projevem a trochou mysleni. Spoustu prizpevku svedci o dynosaurech nasi doby. Kdyby takov...
Děkuji autorovi za skvělou recenzi, bohužel i diskuzi je vidět malý český člověk, který si myslí že každý kdo si může dopřát luxusní auto dle svého gusta, tak je zloděj ověšený řetězy a teplákovkou adidas pokud možno pět pruhů...Já mám třídy R, na třiválce HTP nekoukám s opovržením, ale taky mě nedonutíte v tom jezdit, když mám prostě na lepší auto a nestydím se za to, že umím vydělat hodně peněz (mimochodem poctivě v developerských projektech).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:15, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Ta historka s tim zavistivym dedkem je super. To slysim poprve, ze by nekdo byl takto spravedlive potrestan. Mozna , ze kdyby se te historce dostalo nalezite publicity, tak by si to nekteri zavistivci rozmysleli. Kdovi ale na cem by si zavistivci tu svoji nenavist vybijeli pak. A me nejaky hlupak objel hrebikem Octavku .-)
Předpokládám ovšem, že byla v tdíčku, v metle a na hlínách???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:17, RE: achjo
anonym napsal:
Nebudte takovy zasrani materialisti, je mi z toho na bliti, auta jsou skvely, ale je to, a hlavne bmw x5 a jim podobni neopodstatneni zrouti penez, na nas takova past, jak utratit vic penez nez mame v planu a o to vic zase se snazit nejakym zpusobem urvat co nejvic, prehnana ctizadost je taky hrich a lidi na to kaslou, chteji se snad vic vracet ke korenum a uprednostnit agresi a svuj druh pred civilizovanym projevem a trochou mysleni. Spoustu prizpevku svedci o dynosaurech nasi doby. Kdyby takov...
To by mne zajimalo, co kdyz mam fajn rodinu, tri deti, chodim do kostela a ziju sporadany zivot, dari se mi v praci, mam pekny domek a Q7, zena ma X3, protoze k domku vede 100m prasna cesta a tak nam k tomu SUV pasuje, navic mame 3 stredoasiatsky pastevecky psy a ti se do Fabie neposkladaji...Deti jsem zabezpecil, zenu taky a vydelavame dost na to, abychom si proste auto koupili a neresili, jestli stoji 500 tis. nebo 3 mega. Jsem taky materialista, nebo proste jen uzivam, co jsem si s pomoci zhury vydelal..??? Ja se totiz za nicim nehonim, je mi malo pres 30 a tak uzivam toho, ze jsme zdravi a stastni a detem se snazim neco predat, takze generaci po nas rozhodne neprehlizim. Ale dokud muzu budu makat a dam kazdemu diteti radsi skvele vzdelani, dum a poradne bezpecne auto, nez nic a furu kecu jak penize kazi lidi... To honeni se za necim spis to delaji ti, co nemaji tolik a tak se pokrytecky schovavaji za rousku smirenosti s chudobou, ale zavist jimi doslova zmita. Co je lepsi?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:30, RE: No nevím
anonym napsal:
Právě proto, že jsem za svůj živor jezdil v mnoha vozech (i v BMW, i v Hyundai) tak jsem onu "duši" nikde neviděl. Mám i motorku, což je pro mnoho lidí zase "stroj s duší", ale ani tam jsem ji nenalezl. Prostě můžu ten který stroj obdivovat pro jeho technické řešení, zatracovat pro různé nedostatky, ale že bych v něm viděl něco s duší. Často tuto potřebu mívají ženy a dívky, které autům dávají roztomilá jména. Důvod však popravdě stále nechápu. Vždyť je to jen obyčejná věc, stroj, hromada smrd...
I to se stane..podívejte, spousta lidí Vám bude tvrdit, že práce je ničí a chodí tam neradi, já svoji práci miluji a mám k ní vřelý vztah, což mnoho lidí nepochopí. Já se zas neztotožním s jinými "nadšenci", třeba Vámi zmiňovanými motorkáři, pro mne je to příliš veliký hazard, ale chápu jejich vášeň ke stroji a rychlé jízdě, přestože já sám tam nic takového nenašel. Auto však používám denně, a chtě nechtě tam nějaký vztah je. U Hyundaie jsem ale opravdu pociťoval to, co píšete - z bodu A do bodu B a nic víc. A samozřejmě ta duše je tam v uvozovkách, je to stroj s duší, nebo jak říkali naši předkové s "géniem"..J.N.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:31, RE: achjo
anonym napsal:
Nebudte takovy zasrani materialisti, je mi z toho na bliti, auta jsou skvely, ale je to, a hlavne bmw x5 a jim podobni neopodstatneni zrouti penez, na nas takova past, jak utratit vic penez nez mame v planu a o to vic zase se snazit nejakym zpusobem urvat co nejvic, prehnana ctizadost je taky hrich a lidi na to kaslou, chteji se snad vic vracet ke korenum a uprednostnit agresi a svuj druh pred civilizovanym projevem a trochou mysleni. Spoustu prizpevku svedci o dynosaurech nasi doby. Kdyby takov...
nechápu proč řešíte jaký si kdo koupí auto, horkotěžko jsem si našetřil na šestiválec a jsem spokojenej, je každýho věc kam svoje peníze narve, já si splnil svůj sen
taky nikomu nevyčítám, že jezdí na dovolenou mezi indiány nebo eskimáky, pokud ho to baví
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:32, RE: achjo
anonym napsal:
Děkuji autorovi za skvělou recenzi, bohužel i diskuzi je vidět malý český člověk, který si myslí že každý kdo si může dopřát luxusní auto dle svého gusta, tak je zloděj ověšený řetězy a teplákovkou adidas pokud možno pět pruhů...Já mám třídy R, na třiválce HTP nekoukám s opovržením, ale taky mě nedonutíte v tom jezdit, když mám prostě na lepší auto a nestydím se za to, že umím vydělat hodně peněz (mimochodem poctivě v developerských projektech).
Ba, ba není nad poctivou práci! Já jsem si díky ní zase pořídil docela zachovalého Favorita...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:38, RE: achjo
anonym napsal:
To by mne zajimalo, co kdyz mam fajn rodinu, tri deti, chodim do kostela a ziju sporadany zivot, dari se mi v praci, mam pekny domek a Q7, zena ma X3, protoze k domku vede 100m prasna cesta a tak nam k tomu SUV pasuje, navic mame 3 stredoasiatsky pastevecky psy a ti se do Fabie neposkladaji...Deti jsem zabezpecil, zenu taky a vydelavame dost na to, abychom si proste auto koupili a neresili, jestli stoji 500 tis. nebo 3 mega. Jsem taky materialista, nebo proste jen uzivam, co jsem si s pomoci zhu...
Souhlasím s Vámi, mrzí mne, že recenze na 6 let starého bavoráka vyvolá filozoficko-třídní rozpravu namísto debaty o technických aspektech a zkušenostech třeba i s jinými vozy..Snad pro pár lidí nebyla práce na napsání článku marným úsilím, což mne potěší.
J.N.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:40, RE: Nechci aby jste to nějak
kuko napsal:
zdravím autora

Recenze byla hezká, já moc sice tyhle "velký" vobludy nemusím, ale X5 se mi líbila vždy. S tím parkováním mám podobné skušenosti (a to mám obyčejného Megana), hlavně u supermarketů. Za cca 2 roky tam mám tolik dlabanců a škrábanců jako by mě pokropila policejní zásahovka z brokovnicemi. Taky už teď parkuji v prázdné části parkoviště a raději udělám o 20 kroků víc. Normálně se mi stávalo i třeba že jsem čekal se psem v autě na manželku, vedle zaparkovali nějací Homolkovic a prásk ...
Ono to bude málému českému člověku trvat déle než si uvědomí, že s vozíkem může vyjet ven taky proto aby si mohl dovolit zaparkovat dále od vchodu do chrámu komzumu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:41, RE: No nevím
anonym napsal:
I to se stane..podívejte, spousta lidí Vám bude tvrdit, že práce je ničí a chodí tam neradi, já svoji práci miluji a mám k ní vřelý vztah, což mnoho lidí nepochopí. Já se zas neztotožním s jinými "nadšenci", třeba Vámi zmiňovanými motorkáři, pro mne je to příliš veliký hazard, ale chápu jejich vášeň ke stroji a rychlé jízdě, přestože já sám tam nic takového nenašel. Auto však používám denně, a chtě nechtě tam nějaký vztah je. U Hyundaie jsem ale opravdu pociťoval to, co píšete - z bodu A do bod...
a zítra si počtete - "Mazda SUV s duší".
Nějak ta auta povýšila, co? :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:43, Klasika
Neobvyklý auto a spousta keců o všem možným, jen ne o autě. Jako technik se vztahem ke strojům, jako k vrcholu lidské činnosti mohu konstatovat jediné. Stroje duši nemají, žádné. A kupovat auto srdcem se vyplatí jen v případě, že se volba čirou náhodou shoduje s rozumem. Mimo to tyto dva mastodonty (X3 a X5) úplně nepovažuji za BMW, myslím že třídy 3,5,6,7 jsou nestárnoucí klasika, a to jsou pěkné vozy. Už se totiž těším na Ferrari v provedení kombi. A vůbec, přirovnání auta k ledničce nebo myčce na nádobí je docela trefné a když vezmu v potaz, že lednička už nám jede bez přestání 7 let a stála bakšiš, tak je auto drahá hora harampádí.
A abych nespad tam, co kritizuji, tak by mě zajímalo:
- proč manuál není vhodný? Při 3-litrovém motoru na 5-ku mimo město nemusím řadit nebo snad ano (na dálnici snad ne)? Mám jen 1800 ccm a 5-ka mi utáhne od 70-ti skoro všechno (existují stoupání, kde musím dát 4)
- má motor spotřebu oleje?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:43, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
I během 1 km to do Vás může někdo našít. Paní záleží na tom, aby její dítě přežilo. To se dá v 15-ti lété prohnilé Škodovce těžko zajistit.
Pokud je to opravdu kilometr, tak ona 10-15 minutova prochazka po ranu ani odpoledne ještě nikoho nezabila.
PROSTĚ SI TU ŽIJEM Z GENERACE NA DEGENERACI.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:46, RE: htp
anonym napsal:
X5 montujou američani.
ON ALE MLUVIL O ŠKODOVCE, ŽE ?!
A NAVÍC TREFNĚ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:49, RE: No nevím
anonym napsal:
I to se stane..podívejte, spousta lidí Vám bude tvrdit, že práce je ničí a chodí tam neradi, já svoji práci miluji a mám k ní vřelý vztah, což mnoho lidí nepochopí. Já se zas neztotožním s jinými "nadšenci", třeba Vámi zmiňovanými motorkáři, pro mne je to příliš veliký hazard, ale chápu jejich vášeň ke stroji a rychlé jízdě, přestože já sám tam nic takového nenašel. Auto však používám denně, a chtě nechtě tam nějaký vztah je. U Hyundaie jsem ale opravdu pociťoval to, co píšete - z bodu A do bod...
A NEZAREGISTRUJE SE A NEZAREGISTRUJE.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:49, RE: No nevím
anonym napsal:
a zítra si počtete - "Mazda SUV s duší".
Nějak ta auta povýšila, co? :)
No právě, zmíňky o autech s duší jsou evidentním důkazem toho, jaké mají místo v našich životech - totiž přední. Jsou to modly mnoha lidí. Stačí si přečíst reakce o "sockách v HTP". Zkrátka dnes již nejen šaty, ale i auta dělají člověka. Vynikající práce marketingových oddělení automobilek!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:53, Pavel
Recenze je dobra, uprimna. Dekuji za ni. Rad jsem si pocetl. Prihoda s dedulou je supr. Tohle chce dat na your tube.
Ostatni uvahy o plechovych krabicich jsou legitimni. Ale no a co? Proste jsme kazdy nejaky, kazdy jiny, leckdy uchylni. Pavel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 11:57, A porad ta zavist a zavist.
Je zajimave pozorovat, ze nekteri jedinci v drahych autech add prvni prispevek od pana s BMW, maji tendence si stezovat na zavist ostatnich. Pritom primo z jeho prispevku je patrna jista davka arogance, frajerstvi ala 15lety kluk na motorce. Opravdu vam ten pan od vedle ojel sroubovakem auto diky zavisti a nebo jste ho svym chovanim at bylo jakekoliv provokoval. Nezastavam se ho, nemel na to jiste pravo, a taky byl potrestan. Jen si nekteri lide nevidi na spicku nosu. Moc dobre vime, jak se pri kazde mozne prilezitosti Pepa a Lojza predhaneji co kdo ma lepsiho a co kdo dela. Znam par lidi co maji penize, prostredky a vyuzivaji je, a bohuzel musim konstatovat, ze jsem uz nekolikrat slysel, hlasky typu, tak a mame bazen, soused od vedle se z toho posere....To mi prijde ubohe, zvlaste pokud na neco mam penize, mel bych an to mit i hlavu a to neni vzdy pravda.Je taky zajimave, ze jsem tu jeste nevidel stezovat si na zavist okoli moc lidi co vlastni audi, lexuse, mercedes, ze by to bylo tim jaci lide si BMW kupuji? nechci strkat do jednoho pytle, mam par kamaradu co tyto auta vlastni a vyhledavaji pro jejich skvele jizdni vlastnosti a taky s nima na okruhu blbnou, pujci vam to, svezou vas, neresi co mate vy, vsak je to vase a hl vase vec.
Opravdu by me ale zajimalo kde berou to presvedceni majitelu drahych aut, ze jim je nekdo ojizdi klicky apod jen kvuli zavisti. V rodine nam takhle pred supermarketem poskrabali snad vsechny auta at uz to bylo par let nazpatek 120tka a nebo kupodivu felda, kterych je vsude plno a mohu pokracovat dal, az se dostanu k mercedesu meho pribuzneho, kteremu ho manzelka umyla dratenkou a mel po metalize :)
No berte to spis jako zamysleni, ano ceska zavist je, ale nemyslim, ze tak velika jak si tu vsichni mysli a stezuji. Ostatne dnes vam takhle znehodnoti auto i v Nemecku tak jako vykradou apod. Takze jakepak Cesko? ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 12:03, RE: achjo
anonym napsal:
To by mne zajimalo, co kdyz mam fajn rodinu, tri deti, chodim do kostela a ziju sporadany zivot, dari se mi v praci, mam pekny domek a Q7, zena ma X3, protoze k domku vede 100m prasna cesta a tak nam k tomu SUV pasuje, navic mame 3 stredoasiatsky pastevecky psy a ti se do Fabie neposkladaji...Deti jsem zabezpecil, zenu taky a vydelavame dost na to, abychom si proste auto koupili a neresili, jestli stoji 500 tis. nebo 3 mega. Jsem taky materialista, nebo proste jen uzivam, co jsem si s pomoci zhu...
Čoveče z Tvého příspěvku mám smíšený pocit, nějak mi tam nesedí ten kostel. Vypusť ho a příspěvek bude v pořádku. Pokud na něm trváš, tak by stálo za to, tam občas dávat pozor nebo otevřít bibli.
Mimoto těch pracovních míst, kde nemusíš řešit jestli koupíš auto za 1/2 M nebo 3M zase tolik není. Je totiž potřeba masa lidí, aby tyto vrcholové uživila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 12:07, automaticka prevodovka
V podstate se vsim, co napsal autor v recenzi, souhlasim. Jen s jednou vyjimkou - se spolehlivosti automaticke prevodovky. Jsem presvedcen, ze "automaty" v X5 z USA jsou naopak velmi spolehlive.
Pekny den, M.
reagovat
  1 2 3 4 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.