0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW X5 - jaké jsou zkušenosti majitele?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:10, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
na ježdění 20 km do práce je to tedy opravdu super kára - u nás jedna ženská s tímto autem vozí 1km dítě do školky. Myslím že psychologický profil majitelů těchto vozů tu už někdo popsal velmi zdařile.
...a pochopitelně nejezdím s autem jenom do práce, průměrně najezdím 50 tis km ročně a to nikoli pracovně, ale ve volném čase. Jen jsem chtěl říci, že kolega, který jezdí stejnou trasu ale jiným vozem, jezdí nerad, protože ho jízda autem ráno štve. Mne naopak, toť vše. A máte pravdu, i na těch 20 km je to super kára, hlavně s mým psychologickým profilem:) J.N.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:12, Auta s duší chápu
Plně chápu lásku k autu, sám jsem jí také nakažen Nemám sice BMW, ale zase jsem našel zalíbení v Hondě, a ačkoliv nemám žádný super sport, a auto už má nějaký ten křížek na krku, není pro mě jen pouhý prostředek dopravy...A také se směji všem HTPčkařům a TDičkařům a rádobytuningářům, za ty skvosty...ale nechávám je žít, ovšem, co fakt taky nesnáším, je závist a zlodějna - to bych trestal lynčem!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:24, SPOTŘEBA
Tak teda musím říct, že jezdíš za super spotřebu. Já mám 730DA, ten silnější, 193 koní a po městě se pod 11 nedostanu. Ale zase na dálnici jezdím předpisově pod 7. Na tempomat...v klídečku. Ale dlouhodobou kombinovanou mám 10,2.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:27, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
I během 1 km to do Vás může někdo našít. Paní záleží na tom, aby její dítě přežilo. To se dá v 15-ti lété prohnilé Škodovce těžko zajistit.
Pokud se budeme řídit zákony evoluce i na silnicích, tak to si raději pořídim tank, pro případ, že by to do mě našila třeba nějaká ženská v X5 s děckem na zadní sedačce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:28,
Chtěl bych vám jenom říct, že každý nějak začínal. Byly doby, kdy pro mě HTP bylo letadlo, protože jsem prostě na lepší káru neměl a stejně jsem z ní byl šťastný. Ale myslím že i pro pilota HTP jsou zase úsměvní závodníci ve š105 a to je bez keců. Tak nevím proč se tady navážíte do někoho, kdo má krásné auto a jen se trochu (a právem!) otře o HTP, když stejně nejste o nic lepší, jen je pro vás usměvné jiné auto.....Dneska se směju sám sobě, když si vzpomenu jak jsem šaškoval s Fobií a myslím, že kdo se umí smát sám sobě, tak se může smát všemu ostatnímu, co mu šměšné připadá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:33, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
Pokud se budeme řídit zákony evoluce i na silnicích, tak to si raději pořídim tank, pro případ, že by to do mě našila třeba nějaká ženská v X5 s děckem na zadní sedačce.
Místo toho, abychom jezdili v co nejlehčích vozech s minimem emisí a co nejméně tak zatěžovali své okolí smradem, budem raději jezdit obaleni několika tunami plechu. Heslo dneška - hlavně přežít. Připomíná mi to pravěk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:36, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
Pokud se budeme řídit zákony evoluce i na silnicích, tak to si raději pořídim tank, pro případ, že by to do mě našila třeba nějaká ženská v X5 s děckem na zadní sedačce.
...a dopadnete úplně stejně, jako když to do Vás našije muž v X5-ce s dítětem, či bez dítěte na sedačce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:41, RE: jjízda na 20 km
anonym napsal:
...a dopadnete úplně stejně, jako když to do Vás našije muž v X5-ce s dítětem, či bez dítěte na sedačce.
To neměla být narážka na to jestli řídí muž či žena. Jen na fakt, že bezpečnost v závislosti na velikost auta je relativní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:42, htp
Já mám HTP a jsem spokojenej a nikomu nezávidim ani bmw ani jaguar...
a aspon jezdim v česky autě a ne v autě který vyrábějí fašouni...
Jinak ale bmw x5 je moc podařený
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:45, RE: htp
anonym napsal:
Já mám HTP a jsem spokojenej a nikomu nezávidim ani bmw ani jaguar...
a aspon jezdim v česky autě a ne v autě který vyrábějí fašouni...
Jinak ale bmw x5 je moc podařený
Máš pravdu, kromě Ukrajinců a Slováků ho montujou i Češi. Fašouni výrobu jen řídí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:46, RE: Nechci aby jste to nějak
anonym napsal:
Sručně se pokusím reagovat na více příspěvků: vůz jsem kupoval proto,že se mi líbí a je z hlediska kvality a bezpečnosti hodnocen nadprůměrně. Samozřejmě subjektivní zalíbení sehrává nejpodstatnější roli a přebíjí i předem jasný fakt, že auto není na parkování v centru města vhodné. To jsem samozřejmě věděl, do recenze jsem to uváděl jen jako mementum, aby si to případný zájemce uvědomil. Já parkuji na velkém parkovišti mimo, takže problém neřeším a u supermarketu stejně pakrkuji nejdál od vchod...
zdravím autora

Recenze byla hezká, já moc sice tyhle "velký" vobludy nemusím, ale X5 se mi líbila vždy. S tím parkováním mám podobné skušenosti (a to mám obyčejného Megana), hlavně u supermarketů. Za cca 2 roky tam mám tolik dlabanců a škrábanců jako by mě pokropila policejní zásahovka z brokovnicemi. Taky už teď parkuji v prázdné části parkoviště a raději udělám o 20 kroků víc. Normálně se mi stávalo i třeba že jsem čekal se psem v autě na manželku, vedle zaparkovali nějací Homolkovic a prásk mi dveřmi do boku jako by se nechumelilo....
Ať vám vůz slouží a hlavně že jste s ním spokojený vy sám. A potom, kde jste si na ně vzal peníze, je každému leda kulové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 09:53, No nevím
Auto je spotřební materiál sloužící k rychlému přesunu z místa A na místo B. Dělat si z toho "srdeční záležitost" je opravdu zvláštní ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:03, RE: No nevím
anonym napsal:
Auto je spotřební materiál sloužící k rychlému přesunu z místa A na místo B. Dělat si z toho "srdeční záležitost" je opravdu zvláštní ...
Jo a taky by mě zajímalo, co to znamená, že "auto má duši". Když se už léta používají bezdušové pneu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:07, RE: No nevím
anonym napsal:
Auto je spotřební materiál sloužící k rychlému přesunu z místa A na místo B. Dělat si z toho "srdeční záležitost" je opravdu zvláštní ...
..to tvrdí i moje žena, ale ona je pragmatik a uvažuje chladně, já jsem opak-a myslím, že muži většinou považují auta tak trochu za srdeční záležitost, ale třeba se pletu a pak jsem zvláštní, jak píšete. A jsem za to rád. J.N.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:09, RE: SUV jsou slepým ramenem automobilového průmyslu
anonym napsal:
...poskytující útěchu slabému egu jejich majitelů zbytečně velké, zbytečně žravé, ve městě obtížně zaparkovatelné, stejně jako na parkovištích před supermarketem, na dálnici pomalé a v terénu směšné...
no tak kdyz v nich vidis sama negativa, tak si suv nekupuj a budes spokojenej, kdyz se nekomu libi, tak at si poridi...jednoducha matematika...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:11, RE: No nevím
anonym napsal:
Jo a taky by mě zajímalo, co to znamená, že "auto má duši". Když se už léta používají bezdušové pneu.
Snažil jsem se již v recenzi ukázat na tězko pojmenovatelnou subjektivně vnímanou hodnotu mého auta - "duši". Opravdu nevím jak to definovat, chce to zažít. Doporučuji koupit BMW, snad se to povede i Vám. J.N.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:14, RE: htp
anonym napsal:
Máš pravdu, kromě Ukrajinců a Slováků ho montujou i Češi. Fašouni výrobu jen řídí.
X5 montujou američani.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:33, Pekna recenze
Sice do skupiny obdivatelu SUV nepatrim, ale chapu ze se nekomu libi ridit velky auto. Proc ne? Hlavne ze rizeni dela radost. me zase dela radost mit podobny vykon (30 koni navic) v aute temer o tunu lehcim. Stejne chaupu skupinu lidi, kterym dela radost nova Fabia Htp v garazi. Jo i cesta muze byt cil :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:46, RE: No nevím
anonym napsal:
Snažil jsem se již v recenzi ukázat na tězko pojmenovatelnou subjektivně vnímanou hodnotu mého auta - "duši". Opravdu nevím jak to definovat, chce to zažít. Doporučuji koupit BMW, snad se to povede i Vám. J.N.
Přesun sám o sobě je jen nutným ukonem s cílem dostat se na jiné místo. Dělat z toho aktu "zážitek" a hledat v něm "duši" mi připadá hodně mimo, včetně vyhazování spousty peněz navíc. Nehledám "duši" ani ve vysavači, ledničce apod. Jsou to jen praktické spotřební předměty, které by měly fungovat k danému účelu. Pozlacené je nepotřebuji. Spíše hledám "duši" ve skutečně tvůrčích činnostech, které mají smysl. Hledat v přesunování se v plechové krabici cíl (místo prázdného a bezvýznamného prostředku) je trochu mutace hodnot
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 10:57, RE: Taky mám:-)
anonym napsal:
Teď ještě zbývá, aby mistr M.Vaculík vylezl ze záhrobí a nám tady do zamindrákovaných závistivců, co se vozí ve Fábii HTP a koupené na desetiletý lízing.)))

Ale vážně - většina těch majitelů X5 v ČR není kdovíjak bohatých, ale prostě si na to hraje. Je to jen vyšší level 20letýho venkovskýho tydýta, co všechy vydělaný prachy narve do vylítaný 15letý trojky.
Přesně tak. hodně lidí má pěkný dražší auta, ale taky hodně z nich nemá vůbec žádné zázemí, aby si auto schoval v garáži či na obrovském dvoře své vily, prostě hodně těhle těch týpků se musí ukazovat a hrát si na něco, vím o čem mluvím, v mém okolí jich pár takových je. Bydlí v městským bytě, ale hlavně že mu na sídláku stojí A6, chodí jak páv, když promluví, tak by se člověk zblul, prostě nadčlověk.
reagovat
  1 2 3 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.