0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 7 740iL

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 00:07, opět bída
Tak recenze více než krátká a moc se toho člověk nedozvěděl. Naštěstí je to alespoň částečně nahrazeno hodnocením pana Kose. Takže díky redaktorům, že když tam mají tak to povedené články alespoň přidejí něco navíc a má smysl to číst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 03:45, RE: opět bída
Falco napsal:
Tak recenze více než krátká a moc se toho člověk nedozvěděl. Naštěstí je to alespoň částečně nahrazeno hodnocením pana Kose. Takže díky redaktorům, že když tam mají tak to povedené články alespoň přidejí něco navíc a má smysl to číst.
Dyť to je stejné jak ten Passat co tu byl před pár dny . Recenzi snad do redakce zaslal přes sms Se devím že to nemá míň jak 160 znaků dál se nebudu ani rozčilovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 08:10, RE: opět bída
Ráďa napsal:
Dyť to je stejné jak ten Passat co tu byl před pár dny . Recenzi snad do redakce zaslal přes sms Se devím že to nemá míň jak 160 znaků dál se nebudu ani rozčilovat.
Ta recenze není špatná - stručně a výstižně to hlavní - co chtít víc?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 08:49,
verim ze je to asi dobre pojezdenicko , na muj vkus trochu drahe, recenze nic moc, do hor bych volil uplne jine auto ale pisatel ma jiste nejakou druhou karu v zaloze , nevim jestli takovato limuzina pri skoro 10 letech starí ma najeto jen 190 tkm. jinak at vam slouzi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 08:53, Super kauf.
Další kvalitní "recenze". Zřejmě to frajer psal, když čekal na autobus cestou ze servisu. Zajímalo by mě kolik takový "prkotiny" jako pojebaná řídící jednotka převodovky u báva stojí. Za tu dobu co to má, si myslim každej soudnej udělá obrázek o kvalitě tohoto starýho verklu se zaručeným počtem nalítaných kilometrů. Byl to prostě zase jednou super kauf a pořád platí, že každý auto má svýho kupce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:53, RE: Super kauf.
bestrifter napsal:
Další kvalitní "recenze". Zřejmě to frajer psal, když čekal na autobus cestou ze servisu. Zajímalo by mě kolik takový "prkotiny" jako pojebaná řídící jednotka převodovky u báva stojí. Za tu dobu co to má, si myslim každej soudnej udělá obrázek o kvalitě tohoto starýho verklu se zaručeným počtem nalítaných kilometrů. Byl to prostě zase jednou super kauf a pořád platí, že každý auto má svýho kupce.
no mě to jako prkotina moc nepřipadá ale budiž.oprava jednotky stojí podle toho co jí je.od 2500,- do třeba 25-30 000 ale je to závada hodně neobvyklá.já sám 740i mám 3 roky a nic podobného se mi nestalo.mám najeto 230 000km a měnil jsem jen volnoběžný ventil. jinak se mi zdá také že mu to nějak moc žere-něco bude v nepořádku. já mám spotřebu 13,7l/100km ale moc to nešetřím.17l /100 to by musel pořád jezdit jako prase.napíšu sem recenzi kapku delší abyste neřekli
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 10:33, RE: Super kauf.
rObert napsal:
no mě to jako prkotina moc nepřipadá ale budiž.oprava jednotky stojí podle toho co jí je.od 2500,- do třeba 25-30 000 ale je to závada hodně neobvyklá.já sám 740i mám 3 roky a nic podobného se mi nestalo.mám najeto 230 000km a měnil jsem jen volnoběžný ventil. jinak se mi zdá také že mu to nějak moc žere-něco bude v nepořádku. já mám spotřebu 13,7l/100km ale moc to nešetřím.17l /100 to by musel pořád jezdit jako prase.napíšu sem recenzi kapku delší abyste neřekli
no tak sa daj do toho pisania, uz sa tesime, takze nas nesklam sakra...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 12:14, RE: Super kauf.
bubu napsal:
no tak sa daj do toho pisania, uz sa tesime, takze nas nesklam sakra...
Velmi strucna recenze ... tech 17 litru je opravdu hodne, u toho 4 litra dela obvykle 12,5 - 14 litru, mel sem rok totez, jen '96 a "ne long", ridici jednotka muze odejit, mne odesla na centralu, obcas to fakt zlobi, ale daji se sehnat docela dobre a ne prilis draze na vrakovistich. Celkove E38 je super vuz, jen na zimu je potreba druhe auto:) , na snehu, snehove brecce nebo nedej boze naledi temer neovladatelne (ta moje nemela el. uzaverku diferencialu , mozna, ze verze s uzaverkou jsou na tom lip) a nejakych 100kg v kufru nema bohuzel temer zadny vliv...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 16:03, RE: Super kauf.
PRASAK napsal:
Velmi strucna recenze ... tech 17 litru je opravdu hodne, u toho 4 litra dela obvykle 12,5 - 14 litru, mel sem rok totez, jen '96 a "ne long", ridici jednotka muze odejit, mne odesla na centralu, obcas to fakt zlobi, ale daji se sehnat docela dobre a ne prilis draze na vrakovistich. Celkove E38 je super vuz, jen na zimu je potreba druhe auto:) , na snehu, snehove brecce nebo nedej boze naledi temer neovladatelne (ta moje nemela el. uzaverku diferencialu , mozna, ze verze s uzaverkou jsou na tom ...
to bych neřekl. já bydlím v rokytnici nad jizerou a se sedmou nemám problém. je jasné že 0,5metru sněhu to nejede ale dokud je tak do 25cm na silnici tak se to dá celkem normálně-chce to samo dobré pneu.na sněhu je cejtit že je 740i hodně velká ale taky hodně poslušná,takže alespon podle mých zlkušeností se krásně ovládá volantem i plynem.vyhrabat se do kopců také myslí není problém.bydlím ve svahu cca 500m od hlavní silnice a za poslední 3 roky jsem nevyjel 2x-zafoukalo to u nás do roviny 60cm.spíš mě překvapuje že někdo myslí že je to málo ovladatelné-já jsem ted zároven jezdil rok a půl na superbu a i v zime jsem rád za 740ku....dá se s ní alespon zatočit, superb je proti ní jednak nedotáčivý a v pořetáčivém smyku když už se do něj dostane je dost agresivní takže na zimu mi bmw rozhodně nevadí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 16:11, RE: Super kauf.
bubu napsal:
no tak sa daj do toho pisania, uz sa tesime, takze nas nesklam sakra...
to bych rád ale nejde mi to-když chci napsat zkušenost vyrobí se mi moc velké okno a nedostanu se k tlačítku pookračovat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 18:42, RE: opět bída
Falco napsal:
Tak recenze více než krátká a moc se toho člověk nedozvěděl. Naštěstí je to alespoň částečně nahrazeno hodnocením pana Kose. Takže díky redaktorům, že když tam mají tak to povedené články alespoň přidejí něco navíc a má smysl to číst.
To nejpodstatnější, že to je neuvěřitelnej sráč jsme se dozvěděli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 20:42, Prkotiny
Během jednoho roku poruchy za 21 000 korun a prý prkotiny...no každej máme holt jiný měřítka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 22:25, RE: Super kauf.
rObert napsal:
to bych rád ale nejde mi to-když chci napsat zkušenost vyrobí se mi moc velké okno a nedostanu se k tlačítku pookračovat...
posli im na email rovno recenziu a hotovo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 23:29, RE: Super kauf.
rObert napsal:
to bych rád ale nejde mi to-když chci napsat zkušenost vyrobí se mi moc velké okno a nedostanu se k tlačítku pookračovat...
Inak už by mohli dačo spraviť s týmto webom. Obsah je celkom dobrý, forma je riadne-ale riadne zastralaaaaa
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 00:01, RE: Prkotiny
Čenda napsal:
Během jednoho roku poruchy za 21 000 korun a prý prkotiny...no každej máme holt jiný měřítka
no mezi náma já před 2 ma lety koupil fabii RS a myslíš že je na údržbu levnější? kupoval jsem ji z toho důvodu, že jsem si myslel jak to bude laciný udržovat.peněz bylo po návratu z iráku dost takjsem to koupil. letos když nepočítám gumy oleje apod samozřejmé věci za celkem 15 000kč přibyly účty za tyčky stabilizátorů s prací za 3500,- váha vzduchu 10 000,- regulace podtlaku 4500,- a oprava nefunkčního el okna za 1200,- to jsme tam za 19200kč+15000 za jinou údržbu.....auto se holt musí platit. za časů když jsem měl ještě fáčko tak to stálo na dílech 1000-1500kč měsíčně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 00:46, RE: Super kauf.
Kamil napsal:
to bych neřekl. já bydlím v rokytnici nad jizerou a se sedmou nemám problém. je jasné že 0,5metru sněhu to nejede ale dokud je tak do 25cm na silnici tak se to dá celkem normálně-chce to samo dobré pneu.na sněhu je cejtit že je 740i hodně velká ale taky hodně poslušná,takže alespon podle mých zlkušeností se krásně ovládá volantem i plynem.vyhrabat se do kopců také myslí není problém.bydlím ve svahu cca 500m od hlavní silnice a za poslední 3 roky jsem nevyjel 2x-zafoukalo to u nás do roviny 60cm...
A mas tam tu uzaverku?Vypada to, ze jo, take jsem parkrat slysel, ze sedma vyjela zasnezeny kopec, co treba oktavka nezvladla. Ja jsem tu posledni sedmu (740i) v zime rozboril o citroena (ktery ukoncil sve pusobeni na cestach:) ... Superb ma dost velkou trakcni nevyhodu a to je hodne predsazeny motor pred predni napravou, tento neduh ma i A6 (99) , se kterou ted jezdim, ale na jare neni jine reseni nez E38, popripade nejaka zachovala E31 (850) ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 07:49, RE: Super kauf.
PRASAK napsal:
A mas tam tu uzaverku?Vypada to, ze jo, take jsem parkrat slysel, ze sedma vyjela zasnezeny kopec, co treba oktavka nezvladla. Ja jsem tu posledni sedmu (740i) v zime rozboril o citroena (ktery ukoncil sve pusobeni na cestach:) ... Superb ma dost velkou trakcni nevyhodu a to je hodne predsazeny motor pred predni napravou, tento neduh ma i A6 (99) , se kterou ted jezdim, ale na jare neni jine reseni nez E38, popripade nejaka zachovala E31 (850) ...
jojo taky to znam, jeli jsme na chatu do harrachova a kamosi se mi smali jak tam prej chci s 528i vyjet....nakonec zůstali f octavkou a s C5 v pulcekopce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 09:38, RE: Super kauf.
PRASAK napsal:
A mas tam tu uzaverku?Vypada to, ze jo, take jsem parkrat slysel, ze sedma vyjela zasnezeny kopec, co treba oktavka nezvladla. Ja jsem tu posledni sedmu (740i) v zime rozboril o citroena (ktery ukoncil sve pusobeni na cestach:) ... Superb ma dost velkou trakcni nevyhodu a to je hodne predsazeny motor pred predni napravou, tento neduh ma i A6 (99) , se kterou ted jezdim, ale na jare neni jine reseni nez E38, popripade nejaka zachovala E31 (850) ...
Teda rozsekat někomu auto a ještě se tím veřejně chlubit, to je tedy velmi ubohé...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 09:54, RE: Prkotiny
Čenda napsal:
Během jednoho roku poruchy za 21 000 korun a prý prkotiny...no každej máme holt jiný měřítka
No je to fakt blbé. Já jsem byl trochu zklamaný z Hondy, že se mi pokazil rozdělovač. O BMW jsem si myslel, že je na stejné úrovni ne-li lepší než Honda, ale tohle je opravdu moc.
Ale ono to podle těch závad vypadá na nějaký společný problém v elektrice ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 11:56, RE: Super kauf.
Giorgio napsal:
Teda rozsekat někomu auto a ještě se tím veřejně chlubit, to je tedy velmi ubohé...
Jako stane se a pojistovna zaplati, ze ano ... Hlavne kdyz se nikdo nezrani.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.