0
zpět
 

diskuze k tématu: Bezpečná limuzína do 300.000 Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 18:21, RE: BMW
anonym napsal:
3,5 R6 byl celkem užranej motor ( svižnej průměr 13l a 155kw) nicméně totálně neprůstřelnej,spolehlivej a tahoun, osmiválce od M60 nahoru jsou taky neskutečný držáky
Diky za clanek i diskuzi. Dnesni dny dokazuji ze jedinou moznosti z techto 3 aut je Audi. Radsi bych BMW 7 - 4x4, ale bohuzel :) z debaty pro me vyplynulo, ze pokud clovek nema vyslovene smulu, tak starsi audinu uzivi i "nemilionar".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.10.2006 20:02,
jestli mi tady někdo v poradně řekne, že audi 2.5 tdi bere 11litrů .tak si oněm řeknu že je pěkný hnup.Měli by ho od tam tud vyhodit...............
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.02.2007 12:33, z bmw by som nemal strach
minuly rok som predal 730iA E32 297000km. Jediny Dovod - spotreba v meste 15/100km. Bol to rocnik 1990 a servisovany bol vyhradne v znackovych servisoch. Paralelne s nim bola cca 4 roky prevadzkovana Octavia Combi 1,9TDI.
Octavia mala o 255 vyssie serviesne naklady, a stale mala nejake drobne poruchy. V BMW sa vymienali pravidelne sviecky, olej, predne brzdy a kvapaliny. Vacsie zavady: pri 120000 vymeneny chladic, pri 160000 cely kardan. To je vsetko. Pri mensich nehodach po meste napr s oplom astra (naraz zo zadu pred zebrou)bolo uplne neposkodene, na astre zlikvidovany pr. naraznik, maska, svetla, chladic, kapota, ... . Pri celnej zrazka s mondeom bolo bmw pojazdne, z fordu bola totalka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.04.2007 15:52, RECENZIA
Tato stranka je to najlepsie co som o autach nasiel.V poslednom case ma zaujal ROVER 75 2.0td no okrem ceny a vzhladu neviem o tomto aute nic.Rad by som sa dozvedel viac pretoze uvazujem o kupe a nechcem kupit macku vo vreci.DAKUJEM
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.