0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW řady 5 (E39)

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.11.2007 10:21, RE: koupě
olda napsal:
..no, tam jsem na to kápnul, středem jejich zájmů je však kappa.
a tady zřejmě většina expertů zná Báwo tak akorát z okénka autobusu :)
no nic no...
Nj, kappa, to jo, ale je tam presny navod jak to zjistit u toho BMW!!!!!! zatimco pro kappku jedine examiner ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.11.2007 16:30, RE: jo
anonym napsal:
Nemáš pravdu, nebyl to jenom Mkovej.
Ono to není tak jednoduché co je pravdou a co ne. Chtělo by to trochu upřesnit.

Předchozí přispěvky navazovaly na tvrzení, že "bmw třílitr vyhrává motor roku snad každoročně", což zcela jistě v době výroby E39 platilo. A současně platilo, že to byl //M motor (který se E39 nedával, od toho bylo M5)
Tou nepravdou asi narážíš na to, že letos vyhrál taky bmw třílitr, ale s turbem (+35i). Ten se ovšem v E39 objevit nemohl, jelikož výroba dávno zkončila.

Takže shrnuto. Benzínový třílitr v bmw E39 bude vždy normální motor, který může jak nadchnout tak i zklamat. Záleží na každém z nás jaké má nároky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 17:10, RE: Třílitr benzin
anonym napsal:
Kup Fabia HTP, kam se hrabe e 39 fakt!
Chlapi víte proč to označení HTP?? ........Hovno To Predjíždja
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.12.2007 11:59, RE: konečně přijatelné auto
Ráďa napsal:
Do 2500ccm? Zbytečně tomu moc přistřihuješ křídla. Dej si vstupní podmínku první majitel a ok stav, tím ušetříš daleko víc než pár cenťákama zdvihu. Slušně vypadající výkon na papíře ještě nemusí být slušný v praxi. Benál 528 bych volil jako vyvážený kompromis pro běžného klidného řidiče, tedy tebe . ...Jinak proč by proboha nebylo pro českého řidiče??? Co to je za myšlení! To mají češi jezdit v levičáckých plečkách? Ne E39 je úplně normální běžné auto. A mimochodem docela dobré. Že jdou díly...
Kuciii..nekdo srovnava nesrovnatelne.Ja mam 535automat,MNAM!!!Spotrebu neresim,11-12?Vzdyt je to bmw,Mondea polykam a nejen ty.Pruznost?Nenechejte se vysmat,nechtejte od oslika (520,523) aby delal zazraky panove.Ja mohl srovnavat Peugeot 406 coupe 3,0 automat a moje bawo a to Peugeot neni zadna sracka a preci je lepci bmw.A servis?Ano ted jsem byl..vodni pumpa 2.490,-czk plus prace a tak.Kolega ma Kiu a na tuby VP stala tak 8tis.. Kuci,bezte si hrat at nezlobite..Hezke svatky vsem priznivcum Aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.12.2007 12:25, RE: konečně přijatelné auto
anonym napsal:
Kuciii..nekdo srovnava nesrovnatelne.Ja mam 535automat,MNAM!!!Spotrebu neresim,11-12?Vzdyt je to bmw,Mondea polykam a nejen ty.Pruznost?Nenechejte se vysmat,nechtejte od oslika (520,523) aby delal zazraky panove.Ja mohl srovnavat Peugeot 406 coupe 3,0 automat a moje bawo a to Peugeot neni zadna sracka a preci je lepci bmw.A servis?Ano ted jsem byl..vodni pumpa 2.490,-czk plus prace a tak.Kolega ma Kiu a na tuby VP stala tak 8tis.. Kuci,bezte si hrat at nezlobite..Hezke svatky vsem priznivcum Aut.
A koho to vubec napadlo srovnavat BMW 5 e39 a Mondeo?V tech letech jsme se jen my tady v evrope hrali na pimprlatka jako chromovy kliky dveri, ramecky koleem budiku..na americko-asijskem trhu si na tohle nehraji.Panove,radsi si nekupujte ani e39 ani mondeo.Pro vas by byla lepsi Octavie,ne bila,nejlip tak do 50tis.km po nejakem dedeckovy, sblikaci antenkou a nejvys tak do 100 tis kc.Zdar.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.