0
zpět
 

diskuze k tématu: Existuje celoročně použitelné a přitom zábavné auto?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 07:20, rada
montec: díky za upřesnění motoru 3.2 V6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 08:55, rada
pro Davida-DeLorean je DMC-DeLorean Motor Company, nikoli GMC, to je zase jiná parta a máš pravdu, i když má jen 170k tak by za hřích stál. kdysi jeden parkoval v Áčkách, trochu zdevastovanej ale stejně jsem nad ním slintal. aktuálně je jeden na prodej v Polsku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 13:48, rada
KROM BMW 645 ČI 65o BYCH PORADIL I LEXUS IS-F , ALE ZÁLEŽÍ KOLIK MÁTE PENĚZ NA POŘÍZENÍ VOZU KAŽDOPADNĚ LUXUSNÍ LEXUS IS-F ROZHODNĚ JE .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 14:40, rada
Velice doporučuji se poohlédnout po audi tt 1.8 turbo v quatru 165 kw. auto drží jako přilepené a díky poměrně malému oběmu motoru nemá na přední nápravě mnoho kil a tudíž je velice hravé a miluje zatáčky. Nejhorší auto kterému se prosím vyhněte je BMW 645 nebo 650 i. to jsou největší zla.... Žere to nejede to a sere se to. Nikdy žádné auta od BMW . třeba i 760. všechno je špatné. zNAL JSEM JEDNOHO kMOTRA... TEN SE JMENOVAL VOJTĚCH FILIP A TOMU SE TA 650 TAK DOSRALA ŽE SE NA NI NESRAL A JEBNUL DO NÍ PĚSTÍ. VYLETĚL JÍ AIRBAG A TEN HO JEBNUL PŘÍMO DO HLAVY. A OD TÉ DOBY JE KOMOUŠ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 18:54, rada
Tak kolik různých Křížů tady je ? Jinak jsem si vzpomněl na Kajlí, dík za připomenutí. Takže navrhuji Citroen C5. To je sqělé auto !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 19:11, rada
Někdo mě chce zdiskreditovat, ale to mi neva , audi 1,8 je plečka a za bmw 645 a 65O i si stojim citroen je skřap který si nemůže koupit normální člověk . zervus a hezky den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.08.2012 22:04, rada
Marek Kříž F-M: no připadám si celkem normálně a citroenů jsem měl hned několik a nemůžu na ně říct křivého slova... naopak třeba ZX 2,0 16v byla skvělá motokára:) a svým způsobem splňuje veškeré požadavky tazatele: to jest 170koní a bezproblémové celoroční použití, zábavy jsem si sním užil až až. I když uzávám, že dnes je to už skoro veterán, kterej se bude shánět podstatně hůř, než 6kové bávo:) ale nikde nebyla ani zmíňka o tom, že se musí jednat o horkou novinku od prestižní značky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 06:54, rada
Porsche 917, 5000ccm, 720k,tuk, trošku více válců, co dodat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 07:32, rada
Citroeny az po xantiu mali co ponuknut aj na zabavu, ale to je uz minulost. Zial. Kazdy mame nieco svoje. A kazdy mame iny styl zabavy. Mna napriklad BMW vobec neberie. Miesta napr v trojke jepomaly menej ako v xsare, a interier sa mi tiez nepaci. Len ma pohon zadnych kolies. A neviem co by to bola za zabava z dvojtonovou lodou z 400 kilovym X valcom, co pri nastartovani stiahne 5 litrov, a pri rozhybani auta dalsich 5. Keby chcel tazatel nieco, co bude sediet normalne aj v zakrutach, urcite nechce taky kamion. Porsche, male hothatche, popripade aj to BMW 3.
PS: Xantia mala s trojlitrom V6 okolo 1430 kg, to je myslim o dost lepsi pomer vaha/vykon, ako na nejakom BMW 699i
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 08:06, rada
abys nekřivdil, tak 650i mi jezdila za 12-13 a dostat ji přes 15 už byl hodně velký kumšt, v zatáčkách seděla dobře a utrhnout ji byl docela problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 11:10, rada
Jinak by ještě byla jakš takš poříditelná mazda rx8. 170kw z 1.3 motor je myslím velice lehký na to aby auto bylo dostatečně točivé a v zatáčkách drží perfektně. Zábavy jsem si s ním vždycky užil spoustu hlavně na okreskách a třeba jet s ní na passo stelvio v alpách byl super zážitek. Rady caps lockáče si prosím neberte vážně. ne že by BMW nebyla perfektní auta ale určitě nejsou o tolik lepší než ostatní značky. Problémem rx 8 je trošku větší spotřeba která při šnečím tempu na okreskách byla kolem 10 litrů. To však byla daň za spolehlivost a super jízdní vlastnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 12:10, rada
RX8 je nesmysl. spotřeba 10? možná s lehkou nohou na dlouhé trase. jinak 15+, 20 není problém. spolehlivost? u Wankelu mizerná. motor najede max. 100k, potom musí přijít generálka nebo nový motor. žrout oleje-i když je v pořádku tak litr na 1000 je minimum. daň za konstrukci. poslední auto s Wanklem, i Mazda která se ho držela od něj ustupuje. navíc je RX8 relativně těžká, skoro 14 metráků na nějakých 200Nm je na sporťák bída. podstatně lepší byla RX7 poslední generace, ale ta je prakticky nesehnatelná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 14:47, rada
jediná nadřazenost BMW vyplývá ze zadního náhonu. Totéž možno pořídit ještě u Mercedesu, ale tam je ta zábavnost na pováženou, protože se prakticky nedají pořídit jinak než s automatem, u MB tradičně mizerným.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 15:36, rada
Servus Reno , nemyslim si , že MB má mizerný automat 7 mi stupnový automat šetří spotřebu a co se tyka AMGE modelů jsou špičkové .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 16:51, rada
AMG dávalo do svých modelů většinou pětikvalt, až poměrně nedávno přešli na 7G tronic speedshift. Standardní 7G tronic je mizerný, váhavý a poruchový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 17:37, rada
5 ti stupen montujou do 65 ky amge , ale nejsem si jistý každopadně S-class 5oo, po faceliftu VYPADÁ VELKOLEPĚ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 18:57, rada
Z dotazu není zcela jasné, co tazatel od auta očekává, takže můj příspěvek bude asi zcestný...
Hned v úvodním obrázku je docela dobrý tip: Alfa Romeo 159. Ceny jsou příznivé, auto je to pěkné a bude použitelné celoročně i jako "rodinné auto". Rozhodně bych se poohlédl po motoru 1750 TBi, je to ten nejlepší benzín, který do 159 dávali, je to sice předokolka, ale podvozek je špičkový, řízení velmi přesné a informativní, takže řídit jí je docela zábava. Není to sice nejrychlejší auto, ale tu jde o to, co si tazatel představuje pod pojmem zábava.
Pokud chce tazatel ryzí potěšení z řízení auta a přitom ho chce mít jen pro radost a ne na každý den a jízdu do práce, tak bych doporučil Alfu Romeo 75 se šestiválcem. Je to ještě zadokolka, převodovka je vzadu, brzdy jsou hned u diferenciálu a kvůli symetrii je i výfuk veden středem. Je to sice velmi náchylné a nepraktické řešení, ale z hlediska jízdních vlastností je brilantní. Za docela málo penež získáte hodně muziky, akorát je potřeba sehnat zachovalý a hlavně nezrezlý kus a pak taky investovat do servisu. 75 je ale konstruována tak, aby byla dobrá jako auto, stručně. Je tam spousta ústupků a nešťastných konstrukčních řešení, které jsou sice z pohledu jízdních vlastností žádoucí a vítané, ale z pohledu spolehlivosti a praktičnosti nikoliv. Není jinak ani pěkná, ani praktická, ani spolehlivá, ani nenáročná, není ani lehce sehnatelná, nejsou na ní už tak snadno dostupné všechny díly a má spoustu dalších drobných nedostatků. Jako auto pro potěšení z jízdy je ale perfektní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 19:11, rada
jen tak pro zajímavost: v posledním Autocaru dělali test několika aut na okresce. Mercedes C 63 AMG Black Series dostal výprask od Renault Megane RS, který má o cca 200 koní míň a navíc je to předokolka!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 22:11, rada
Auto pro zábavu Mondeo ST 220, nechá se s ním jezdit za rozumné peníze. Spotřeba, cena náhradních dílů a pod. Pokud má sloužit jen pro zábavu, doporučil bych Renault Clio Wiliems V6.
Pane Kříž, Buďte na zemi. Každý nemá auto jen na zábavu, potažmo za 1 mega a víc.Umíte i jinou značku, než je BMW ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.08.2012 23:05, rada
Pane Gaspare Tachov , vlastním již 5 tý kus bmw a mohu vám říci že jsem byl vždy naprosto spokojený auto servisuju v Car Tec Ostrava u přijímacího Technika pana Pařila , nemohu si NIKDY NA NIC STĚŽOVAT A PROPO proč kupovat vůz za milion když za 5OO tisic koupite dnes docela raketu jako například bmw 65O , 335 cupe , 55o ku , 75O ku , o bmw nesním JÁ TÍM ŽIJU . SERVUS.
reagovat
  1 2 3 4 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.