0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 3 E36

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 17:25,
No jasně ale víš co dostaneš za ty peníze,i kdyby sis koupil starou 5 tak je to 100 lepší než FIAT CROMA
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 21:42, RE: bez předmětu
Dektr napsal:
No jasně ale víš co dostaneš za ty peníze,i kdyby sis koupil starou 5 tak je to 100 lepší než FIAT CROMA
Já vlastním 318 E36, protože sem mladej cucák, takže je s ní nuda,(teda krom zimy - všichni zkušení řidiči si stěžujou, jak to v zimě stojí za prd, ale já si s ní dával od 18let divoký jízdy po prázdnym parkovišti - taková škola smyku, a po pár hodinách si člověk docela zvykne i na silnici a pak je to legrace) ale příjemný svezení. Občasný kecy o spotřebě bych rád vyvrátil, jelikož jezdím i okolo 7,5l kombinovaná a to je to r93, díly se daj v druhovýrobě sehnat za absolutně srovnatelný ceny jako "obyčejnější" vozy. Má dost náchylný nápravy, ale jinak slušnej držák, vůbec nejede od spodu, špatná přístupnost zavazadlového prostoru-sedan a já bohužel nemám ani dělený sedačky, takže větší věci vozit nemůžu, leda by čouhaly šíbrem.
Fajn auto, ale do dalšího BMW bych nešel - nástupce je předraženej, jako bazarový auto Pro srovnání já svou 3 před 3 rokama koupil za 104 000 s necelyma 130 000Km...
Měnil jsem zadní tlumiče+úchyty a silentbloky, vš čepy přední nápravy, vejfuk(BMW stojí asi 8 000Kc v druhovyrobe, mam jinej celkem za 1500Kc :), spínač brzdových světel, oprava - olej z kardanu, oleje+filtry, řemen a mám vystaráno(to v průběhu 3let na 13starym autě).
Za slušný prachy tohle auto doporučuju, parádní design(na tu dobu) a svezení...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 16:57, RE: Nebrat
Ice napsal:
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
Možná by jste ho nedoporučil nikomu,ale já díky němu žiju a relativně bez následků.Měl jsem 325 TDS z 95 roku, a při předjíždění mě vytlačil mnou předjížený vůz ze silnice /podle policie/ a já nabral v cca 125 km/h čelně strom.... /z auta moc nezbylo,mě lékaři dávali dohromady půl roku,za to jim dík,ale žiju/ Nevím,ale stát se mi toto v jiném autě tak jsem asi mrtvej,ale díky BMW žiju. /foto vozu klidně pošlu meilem/
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 21:15, Mam rád své BMW
bůh napsal:
idioti, zamyslete se co tady píšete - všichni se z těch BMW může posrat aniž byste věděli proč - co je na nich tak dobrého ?? je to spotřební věc jak každé jiné auto. Cenově je to tak nahoře právě kvůli takový bláznů co to furt budou obhajovat do nebes !!
Zdravím všechny idioty,kteří milují BMW.Jsem z Bavoráku posranej až za ušima a proto jsem si taky jednu tu spotřební věc pořídil.Je to dvoulitr V6 a žere jak sviňa,ale i tak je to jedno z nej aut které jsem kdy měl a řidil.Možna by sis to měl taky vyzkoušet a neodsuzovat něco,co neznáš.A jako majitel BMW jsem velice rád, že se ceny drží pořád tak vysoko.No nic,jdu si zajezdit!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 14:57, RE: Mam rád své BMW
Bori napsal:
Zdravím všechny idioty,kteří milují BMW.Jsem z Bavoráku posranej až za ušima a proto jsem si taky jednu tu spotřební věc pořídil.Je to dvoulitr V6 a žere jak sviňa,ale i tak je to jedno z nej aut které jsem kdy měl a řidil.Možna by sis to měl taky vyzkoušet a neodsuzovat něco,co neznáš.A jako majitel BMW jsem velice rád, že se ceny drží pořád tak vysoko.No nic,jdu si zajezdit!!!!!!!!!!!
pisatel je asi typicky cesky tuningar, pod kapotou ma V6 V BMW a jako hlavni vyhodu uvadi VELKE MNOZSTVI TUNINGOVYCH DOPLNKU. doufam, ze ho nepotkam na silnici
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.02.2006 15:18, bawo
mel jsem e30, ted mam e36 a hadejte co bude za dalsi 2 roky....jasne i bawa maj mouchy, ale to maj vsechny auta, ja miluju od prvniho okamziku (v e30) paradni ergonomii, palubka je proste resena uplne nejlip ze vsech aut co jsem kdy ridil (Merc, Audi, VW) ihned padne do ruky. 6-val nadherne sametove tahne, sedi to jak pribyty, proste paradni karka za rozumnej peniz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.03.2006 13:32, 2,5l tds a jede 235km/h?to těžko!!!!
Já mám 328i E36 a jede mi 237 km/h a kamarád má 325tds a jede mu 208km/h tak pochybuju že tobě pojede o 23 víc.Joo možná z ňákýho mega kopce jo ale po rovince si nech zdát 235 km/h
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 13:43, RE: 2,5l tds a jede 235km/h?to těžko!!!!
Bašta Tomáš napsal:
Já mám 328i E36 a jede mi 237 km/h a kamarád má 325tds a jede mu 208km/h tak pochybuju že tobě pojede o 23 víc.Joo možná z ňákýho mega kopce jo ale po rovince si nech zdát 235 km/h
Psal, že 235 tachometrových !!! Papírová maximálka TDS je 214...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 00:40, 235km/h
psal že i ve 200km/auto pěkně zrychluje až do max,235km/h.Tak jestli mu to ukazuje 235 a ve skutečnosti jede 200 tak to je pašák
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 12:18, RE: Nebrat
Ice napsal:
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
Tvrdí člověk kterej určitě jezdí v rakvi typu škoda 1XX ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 12:22, RE: 2,5l tds a jede 235km/h?to těžko!!!!
David napsal:
Psal, že 235 tachometrových !!! Papírová maximálka TDS je 214...
K hodnotě co máš zapsanou v papírech si u každýho auto kromě korejskejch sráčů vždycky připočítej aleapoň 20km/h..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.10.2006 15:14, RE: Nebrat
Jakub napsal:
Možná by jste ho nedoporučil nikomu,ale já díky němu žiju a relativně bez následků.Měl jsem 325 TDS z 95 roku, a při předjíždění mě vytlačil mnou předjížený vůz ze silnice /podle policie/ a já nabral v cca 125 km/h čelně strom.... /z auta moc nezbylo,mě lékaři dávali dohromady půl roku,za to jim dík,ale žiju/ Nevím,ale stát se mi toto v jiném autě tak jsem asi mrtvej,ale díky BMW žiju. /foto vozu klidně pošlu meilem/
Tty fotky bych rád viděl.Kdy by to bylo možné poslat tak na e-mail dawe10@centrum.cz Předem dík
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.12.2006 17:48, RE: Nebrat
Roman napsal:
Co se píše na různých servrech je jedna věc a osobní zkušenosti jsou věc druhá, E36 asi těžko nadchne někoho, kdo je zvyklý na auta novější a vyšší třídy, je to dneska jen otázkou peněz. Za svými názory si rozhodně stojím, co se týče bezpečnosti, myslím si že crash-testy jsou dosti vymodelované a dokážou zaútočit na konkrétní slabinu daného vozu. Tuhost karoserie - zesílené nosníky+masívní výztuha v předním nárazníku mluví sama za vše - čelní náraz do zdi je přece jen extrémní situace, při konta...
Vzhledem ktomu že jsem už pár 36 rozbyl tak můžu říct že tato serie je fakt vklidu, no prostě je to držák. Vždy jsem vyváznul bez zranení, musím zaklepat..... A když de o čelní náraz tak jsem naprosto spokojenej, bylo to asi tak: vlítl sem doprotisměru když sem chtěl předjíždět, vtom na druhej směr začal taky někdo předjíždět, no nedalo se nic dělat. Byl to Ford Mondeo r.v. 97 na mé 36 bylo jen utržený rameno kola, zvohlá traverza nárazníku a držák na chladič. Vyšlo mě to tenkrát na 8000,- a na Fordovy to bylo 82 000,- A to by jste se divyli, že ikdyž to byl čelní náraz tak obě světla zůstali nepoškozený jen blinkr se poškrabaly, nárazník vpodstatě byl bez škrábnutí( po nárazu se vymrštil a prostě odletěl. A ford? tak ten....., všude tekl olej, voda z chladiču, servo olej, motor vytočenej i s nápravou skoro do pravýho úhlu. Ještě ten den sem ho sprovoznil a odjel jsem z odtahovky.
Tak pak tam byla ještě 36 s Cliem(totálka), nějaký srolovaný svodidla, jedna zidka.
Chcete víc?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.12.2006 18:04, RE: Mam rád své BMW
martin67 napsal:
pisatel je asi typicky cesky tuningar, pod kapotou ma V6 V BMW a jako hlavni vyhodu uvadi VELKE MNOZSTVI TUNINGOVYCH DOPLNKU. doufam, ze ho nepotkam na silnici
Pořád V6, V6 co je to za pičovinu?, HMMM? Ale co váš rozum. Každopádně teď mám 318Ti(iS) compact a můžu říct že bych to za jinej motor nevyměnil. Vzhledem ke spotřebě, výkonu, .....
No ještě za 323Ti(iS) compact. e36 sou pohodoví a z této série mám nejradši COMPACTy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 20.05.2007 21:56, ??? dotaz ???
co je pravdy na tom, ze u techto sestivalcu odchyzeji 2 valce pze jsou spatne chlazeny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.08.2007 23:21, RE: všem magorů
Wenny napsal:
Nic proti německým autům nemám,ale štve mě jak je každý protěžuje a to pak způsobuje jejich cenu,která dle mého názoru neodpovídá kvalitě(samozřejmě kvalita zde je ale mám pocit že by měla být za jiné peníze :o)).....ale zaplať bůh už i ostatní automobilky se od němců poučili a dnes je myslím kvalita srovnatelná ...ehmmmmm nemá například poslední generace golfu problem s prodejností? a ehmmmm díky čemu to tak je? ...pravě díky ceně....
ehm no ty si nakej chytrej ehm...vlastni zkusenost s BMW asi zadna, vid, a vesele drtis fotrovou 105S ...vyzkousej BMW a uvidis rozdil. nedam na to auto dopustit a nechci nic jinyho..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.09.2007 18:02, RE: nova bmw
lukin napsal:
co je to za blbost ze to je posledni poradne bmw? Bmw ma stale stejnou strategii a snazi se ji drzet vic nez kdokoliv jiny a navic se nova bmw vyrazne zlepsila v uz tak dobre kvalite staci mrknout na poruchovost jd power. a nove benziny i diesly jsou nater - myslim tim bmw. proc by jinak novy benzin 3l patril mezi top motory stejne jako 2ld 3ld motor z m3 i m,5 .Priste si o tom neco precti a az budes mit na nove bmw tak budes mluvit jinak kazdopadne bmw je jen jedno a vsichni kdo nekoupili strel...
Podle nasich zkusenosti s firemnimy BMW 530d AC-Schnitzer musim rict ze zkusenosti nejsou zas tak dobre. Stala skoro vice krat v servisu nez jela na silnici. Nevim jestli to byli nejaky "spatny kousky" ale dost nas to od te znacky odradilo. Dnes mame MB C220CDI-sami drzaky, po 60000km zadne problemy s ani jednim techto vozu. Ale BMWcka mela najeto vsechny kolem 90000km. Nevim. Ale velmi dobra recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 13:43, RE: Nebrat
Cvalda napsal:
Vzhledem ktomu že jsem už pár 36 rozbyl tak můžu říct že tato serie je fakt vklidu, no prostě je to držák. Vždy jsem vyváznul bez zranení, musím zaklepat..... A když de o čelní náraz tak jsem naprosto spokojenej, bylo to asi tak: vlítl sem doprotisměru když sem chtěl předjíždět, vtom na druhej směr začal taky někdo předjíždět, no nedalo se nic dělat. Byl to Ford Mondeo r.v. 97 na mé 36 bylo jen utržený rameno kola, zvohlá traverza nárazníku a držák na chladič. Vyšlo mě to tenkrát na 8000,- a na ...
Vzhledem k tomu že si už pár 36 rozbyl, tak to svědčí o řidičských kvalitách a schopnosti předvýdání a případného neriskování cizých životů. Takovým lidem už jedině Fabia 1,2 HTP, tak snad nikoho neohrozí. Pokud si nebudou dále hrát na závodníky a pokoušet se sní předjíždět. Takových lidí kteří rozbíjej auta o auta ostatních se na silnicích opravdu bojím a když by to po nárazu do mě přežily a nezabyli by mě, šel bych je asi dorazit. (v zájmu všech dalších slušných řidičů)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 18:31, RE: Mam rád své BMW
Bori napsal:
Zdravím všechny idioty,kteří milují BMW.Jsem z Bavoráku posranej až za ušima a proto jsem si taky jednu tu spotřební věc pořídil.Je to dvoulitr V6 a žere jak sviňa,ale i tak je to jedno z nej aut které jsem kdy měl a řidil.Možna by sis to měl taky vyzkoušet a neodsuzovat něco,co neznáš.A jako majitel BMW jsem velice rád, že se ceny drží pořád tak vysoko.No nic,jdu si zajezdit!!!!!!!!!!!
V6? Pozri sa lepšie pod kapotu, máš tam radovku )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.07.2008 10:02, RE: Nebrat kec
Gas napsal:
No nevim co máš proti vozum BMW, ale tahle 3 řada byla na svou dobu tj konec roku 91 - 98 dost vychytana a měla dost neotřelý design a měli skvělé motory. Sám výrobce řekl, že právě tento motor 2,5 TDS a 2,0 i V6 jsou nejlepšimi motory, které koncern BMW dosud vyrobil. Když se kouknu na jiná vozidla stejně stará tak nevím, nevím... BMW z roku 92 je stejně drahé jako automobily z roku 97 - 99 např. Fort, Peugeot, Alfa, Fiat atd.
myslim,ze vyrobce rekl,ze nejlepsi motor co vyrobily je 2.8.ale jinak¨,ze vsechny 6valce jso podareny.z 2.8 jsou dnes delany 3.0.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.