0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 3 E36

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 03:30, Nebrat
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 08:13, RE: Nebrat
Ice napsal:
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
Taky to neni zadna novinka ... O mnoho lepsi vysledek nedosahlo treba ani tehdejsi Audi A4, ale se spolehlivosti a poctivosti auta to nema co delat. S poslednim odstavcem nadsene souhlasim :) Tohle je opravdu jeste BMW kazdym coulem ... blahopreji!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 13:14, RE: Nebrat
Ice napsal:
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
No nevim co máš proti vozum BMW, ale tahle 3 řada byla na svou dobu tj konec roku 91 - 98 dost vychytana a měla dost neotřelý design a měli skvělé motory. Sám výrobce řekl, že právě tento motor 2,5 TDS a 2,0 i V6 jsou nejlepšimi motory, které koncern BMW dosud vyrobil. Když se kouknu na jiná vozidla stejně stará tak nevím, nevím... BMW z roku 92 je stejně drahé jako automobily z roku 97 - 99 např. Fort, Peugeot, Alfa, Fiat atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 13:18, SKVĚLÝ AUTO
BMW 3 řady nemá prostě chybu, jen ta kluzká silnice a náhon na zadek a lehká prdel to do sebe moc nejde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 15:48, RE: Nebrat
Ice napsal:
Já teda tohle BMW nedoporučuju nikomu. Doporučuju se podívat na euroncap.com a zjistíte proč. Nesednul bych si do něj ani za nic a rozhodně bych netvrdil, že je to poslední solidní BMW.
Co se píše na různých servrech je jedna věc a osobní zkušenosti jsou věc druhá, E36 asi těžko nadchne někoho, kdo je zvyklý na auta novější a vyšší třídy, je to dneska jen otázkou peněz. Za svými názory si rozhodně stojím, co se týče bezpečnosti, myslím si že crash-testy jsou dosti vymodelované a dokážou zaútočit na konkrétní slabinu daného vozu. Tuhost karoserie - zesílené nosníky+masívní výztuha v předním nárazníku mluví sama za vše - čelní náraz do zdi je přece jen extrémní situace, při kontaktu s běžným autem ( feldy, fiaty, korejci nebo podobné schrottwerkzeugy ) se o lepší kvalitě karoserie dá jen těžko pochybovat - zkušenosti přátel vlastnících BMW.
Nikomu samozřejmě nic nenutím - o nic přece nejde, někdo rád holky jíný vdolky...německé :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 18:27, RE: Nebrat
Roman napsal:
Co se píše na různých servrech je jedna věc a osobní zkušenosti jsou věc druhá, E36 asi těžko nadchne někoho, kdo je zvyklý na auta novější a vyšší třídy, je to dneska jen otázkou peněz. Za svými názory si rozhodně stojím, co se týče bezpečnosti, myslím si že crash-testy jsou dosti vymodelované a dokážou zaútočit na konkrétní slabinu daného vozu. Tuhost karoserie - zesílené nosníky+masívní výztuha v předním nárazníku mluví sama za vše - čelní náraz do zdi je přece jen extrémní situace, při konta...
Nic proti BMW sou to dobrý držáky, jenom když vidim tu fotku na euroncap kdy ta 3 vlítne do deformovatelné bariéry ( ne do zdi !!!! )
64 km rychlostí tak mě mrazí. Pro mě je nejduležitější bezpečnost, dostat se z odu A do B. Nechci tim říct, že bych jezdil ve fabii 1.9 SDI, dostatek výkonu k bezpečnýmu předjíždění je potřeba, ale hlavní je zdraví!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 18:47,
V tý době když tahle kára vznikla se jesště nehledělo na to co to s autem udělá při nárazu do zdi.Jako ted je strašnej hit FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC.Máš super vůz s dobrým motorem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 20:23, nova bmw
anonym napsal:
V tý době když tahle kára vznikla se jesště nehledělo na to co to s autem udělá při nárazu do zdi.Jako ted je strašnej hit FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC.Máš super vůz s dobrým motorem
co je to za blbost ze to je posledni poradne bmw? Bmw ma stale stejnou strategii a snazi se ji drzet vic nez kdokoliv jiny a navic se nova bmw vyrazne zlepsila v uz tak dobre kvalite staci mrknout na poruchovost jd power. a nove benziny i diesly jsou nater - myslim tim bmw. proc by jinak novy benzin 3l patril mezi top motory stejne jako 2ld 3ld motor z m3 i m,5 .Priste si o tom neco precti a az budes mit na nove bmw tak budes mluvit jinak kazdopadne bmw je jen jedno a vsichni kdo nekoupili strelu s vymlacenym motorem udelali dobre.je to drzak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 21:43, RE: nova bmw
lukin napsal:
co je to za blbost ze to je posledni poradne bmw? Bmw ma stale stejnou strategii a snazi se ji drzet vic nez kdokoliv jiny a navic se nova bmw vyrazne zlepsila v uz tak dobre kvalite staci mrknout na poruchovost jd power. a nove benziny i diesly jsou nater - myslim tim bmw. proc by jinak novy benzin 3l patril mezi top motory stejne jako 2ld 3ld motor z m3 i m,5 .Priste si o tom neco precti a az budes mit na nove bmw tak budes mluvit jinak kazdopadne bmw je jen jedno a vsichni kdo nekoupili strel...
prave sa chystam neco podobne koupit-asi bude v kombiku.super vuz.BMWto neni V6 ale R6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 00:18, RE: Nebrat
Ice napsal:
Nic proti BMW sou to dobrý držáky, jenom když vidim tu fotku na euroncap kdy ta 3 vlítne do deformovatelné bariéry ( ne do zdi !!!! )
64 km rychlostí tak mě mrazí. Pro mě je nejduležitější bezpečnost, dostat se z odu A do B. Nechci tim říct, že bych jezdil ve fabii 1.9 SDI, dostatek výkonu k bezpečnýmu předjíždění je potřeba, ale hlavní je zdraví!!
Tak tobe se da hochu doporucit jen jedno reseni: T72 M4-CZ ... videl jsem ho v akci a reknu ti, ze ten 26-litrovy motor s vykonem 736 kW taha super, no a bezpecnost - myslim ze hned tak nejaky nakladak ti fasadu nepocechra :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 00:19, všem magorů
idioti, zamyslete se co tady píšete - všichni se z těch BMW může posrat aniž byste věděli proč - co je na nich tak dobrého ?? je to spotřební věc jak každé jiné auto. Cenově je to tak nahoře právě kvůli takový bláznů co to furt budou obhajovat do nebes !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 10:16, RE: všem magorů
bůh napsal:
idioti, zamyslete se co tady píšete - všichni se z těch BMW může posrat aniž byste věděli proč - co je na nich tak dobrého ?? je to spotřební věc jak každé jiné auto. Cenově je to tak nahoře právě kvůli takový bláznů co to furt budou obhajovat do nebes !!
Nic proti německým autům nemám,ale štve mě jak je každý protěžuje a to pak způsobuje jejich cenu,která dle mého názoru neodpovídá kvalitě(samozřejmě kvalita zde je ale mám pocit že by měla být za jiné peníze :o)).....ale zaplať bůh už i ostatní automobilky se od němců poučili a dnes je myslím kvalita srovnatelná ...ehmmmmm nemá například poslední generace golfu problem s prodejností? a ehmmmm díky čemu to tak je? ...pravě díky ceně....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 11:21, RE: nova bmw
lukin napsal:
co je to za blbost ze to je posledni poradne bmw? Bmw ma stale stejnou strategii a snazi se ji drzet vic nez kdokoliv jiny a navic se nova bmw vyrazne zlepsila v uz tak dobre kvalite staci mrknout na poruchovost jd power. a nove benziny i diesly jsou nater - myslim tim bmw. proc by jinak novy benzin 3l patril mezi top motory stejne jako 2ld 3ld motor z m3 i m,5 .Priste si o tom neco precti a az budes mit na nove bmw tak budes mluvit jinak kazdopadne bmw je jen jedno a vsichni kdo nekoupili strel...
Přečti?
Nepotřebuju si to tom nic číst, v opravách BMW se aktivně několi let pohybuji, takže svoje názory vyčtené z netu nebo ze světu motoru si strč někam...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 16:01, RE: nova bmw
Roman napsal:
Přečti?
Nepotřebuju si to tom nic číst, v opravách BMW se aktivně několi let pohybuji, takže svoje názory vyčtené z netu nebo ze světu motoru si strč někam...
hm ty jsi hlava!!!
no tak se dal aktivne pohybuj a v bmw jsou pitomci ze to auto nedelaji porad a jsou cim dal horsi ze? je mi te lito ale vazne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 16:24, RE: nova bmw
Roman napsal:
Přečti?
Nepotřebuju si to tom nic číst, v opravách BMW se aktivně několi let pohybuji, takže svoje názory vyčtené z netu nebo ze světu motoru si strč někam...
Hele ty ses divnej viď? Ja tu káru měl uz pred 10 lety a bylo to dobry auto ale srovnavat ho s novejma bm to uz jsi asi mimo.
dobu nezastavis a urcite je lepsi zebricek jd pover ve kterem je zahrnuto nekolik set servisu a majitelu tehle aut nez nazor franty z garaze v horni vsi! A radim ti kdyz je to posledni dobry bmwicko kup si jich aspon 15 protoze pak uz si asi jiny auto nebudes moct koupit - poradny auta uz nebudou! ty ses ale vazne vul to je jako bys rekl ze felda je bezpecnejsi nez volvo a ze tem testum neveris protoze tvuj kamos to ve felde prezil a soused ve volvu ne. priste premyslej .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 16:33, RE: nova bmw
lukin napsal:
hm ty jsi hlava!!!
no tak se dal aktivne pohybuj a v bmw jsou pitomci ze to auto nedelaji porad a jsou cim dal horsi ze? je mi te lito ale vazne
Co člověk to názor, já nikomu nic necpu, jen si myslím svoje....
Mimo jiné pracuji ve společnosti, která se zabývá výrobou kompletních kabeláží pro světové automobilky - nedokážeš si představit co obnáší současná technologie rozvodu elektřiny v nových autech - já se na "staré poctivé auta" dívám z pohledu mechanika. Na starších autech se dá vlastní šikovností a rozumem ledacos spravit a nejen vyměnit celou sestavu elektroinstalace za x desítek tisíc ve značkovém servisu a na vlastní diagnostiku se taky spolehnout nedá - BMW Modic nebo Car-Soft ti vyhodí 15 sporadických závad a pak spravuj! Tím tě ale nebudu zatěžovat, protože podle toho co čtu, máš patrně auto ihned z veletrhu v Německu a k tomu i šoféra s týmem mechaniků.
Tím že se budeš chovat jako arogantní vševěd nikoho neohromíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 16:35, RE: nova bmw
cert napsal:
Hele ty ses divnej viď? Ja tu káru měl uz pred 10 lety a bylo to dobry auto ale srovnavat ho s novejma bm to uz jsi asi mimo.
dobu nezastavis a urcite je lepsi zebricek jd pover ve kterem je zahrnuto nekolik set servisu a majitelu tehle aut nez nazor franty z garaze v horni vsi! A radim ti kdyz je to posledni dobry bmwicko kup si jich aspon 15 protoze pak uz si asi jiny auto nebudes moct koupit - poradny auta uz nebudou! ty ses ale vazne vul to je jako bys rekl ze felda je bezpecnejsi nez vo...
Díky - viz má odpověď "lukinovi"
Ciao agip!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 20:39, RE: SKVĚLÝ AUTO
Gas napsal:
BMW 3 řady nemá prostě chybu, jen ta kluzká silnice a náhon na zadek a lehká prdel to do sebe moc nejde
Ale ale, to tedy nevíte, co dělá obyčejné auto podstivým BMWéčkem ) Vlastním 328 s vypínatelným TCS a tuto kombinaci si nemohu vynachválit , akorát nevím, proč se na 323/8 nenabízely samosvorné diferenciály.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 11:09, RE: SKVĚLÝ AUTO
anonym napsal:
Ale ale, to tedy nevíte, co dělá obyčejné auto podstivým BMWéčkem ) Vlastním 328 s vypínatelným TCS a tuto kombinaci si nemohu vynachválit , akorát nevím, proč se na 323/8 nenabízely samosvorné diferenciály.
Já mám 325i, a nemůžu si stěžovat, přestože to je rok 95, dělám jen údržbu.Mimochodem pisatel recenze patzrně neví co má pod kapotou BMW žádné V6 nevyrábí....

jen jednu věc nechápu NCAP testy tohle auto odsuzují jako rakev ale já jsem v něm-328i e36 v roce 98 nabral avii v 80km/h čelně a po 2 týdnech v nemocnici a nějaké rekonvalescenci jsem zase běhal.. mě se to auto zdálo docela bezpečné,je fakt že už se nedalo opravit ale já přežil, známej s 320i se vyboural loni-asi 60kmh strom a taky přežil tak nevim...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 15:30, RE: SKVĚLÝ AUTO
Piedro napsal:
Já mám 325i, a nemůžu si stěžovat, přestože to je rok 95, dělám jen údržbu.Mimochodem pisatel recenze patzrně neví co má pod kapotou BMW žádné V6 nevyrábí....

jen jednu věc nechápu NCAP testy tohle auto odsuzují jako rakev ale já jsem v něm-328i e36 v roce 98 nabral avii v 80km/h čelně a po 2 týdnech v nemocnici a nějaké rekonvalescenci jsem zase běhal.. mě se to auto zdálo docela bezpečné,je fakt že už se nedalo opravit ale já přežil, známej s 320i se vyboural loni-asi 60kmh strom a taky přežil tak nevim...
Nejsi první kdo to špatně pochopil - vycházím ze slangového pojmenování šestiválce V6, byť je to řadovka!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.