0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 320d - první dojmy spokojeného majitele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 10:57, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
Valnoha napsal:
Valeo jsem teda nenašel ale spojková sada bez setrváku v Elitu Sachs a LUK 7900,- resp 8100,- na zde recenzovane bmw
kdežto na O1 tdi 96Kw nejlevnější sada 8500,- a na O2 103Kw tdi 10 500,-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 11:15, RE: Combi
dagoš napsal:
Jsem rád,že je pán vozem spokojen,jsem taktéž velký fanda i majitel vozů BMW i když si myslím,že po 15.000Km je trochu brzy na nějaké větší závěry ohledně poruch.Měl jsem všechny 5.kové BMW bohužel na poslední model jsem zatím nedosáhl. Podotýkám,že vždy ojeté,někdy více někdy méně,dříve i opravené po havárii.začal jsem E28 524Td,asi tak 300.tis v zádech, v roce 1993.Klasický problém prasklá hlava.Pak bylo několik E34 jak tds tak i benzíny,nebyl nejmenší problém!!!Opravdu jen provozní věci.Pak E...
Jak to tak čítam tak každý si háji tu svoju značku.Poviem vám svoju skúsenosť.Na moje auto nemá žiadne BMW a ani Škodovka.Mám VW passat rv.2003 combi 1,9TDI všetky písmenka v červenom.Mám ho načipovaného na xxx koní,18palcove kolesá,krídlo v predu aj v vzadu,takisto zatmavené okná,znížené pružiny.Iba tolko,že ide to jak blázen v hociktorej zátačke natrhnem BMW a vôbec hocijakému športiaku prdel,proste na mna nikto nemá lebo mám TDI a nič mi to nežere.Priemerná spotreba z lahkou nohou na dlhé trate je 3,5Litra.Sa čudujete ale za to môže ten "čip" čo mi zvýšil výkon a znížil spotrebu o 1 liter.Za čip som dal 8000 tisíc a nechápem ako je to možné že sa to nerobí priamo z výroby ked to tak zvýši výkon o 35koní a spotrebu o -1L.Že by boli predsa tí vo vedení VW až taký hlúpy?Alebo sme to mi hrdý vodiči značiek VW čo nám prší do nosa a chceme byť za každú cenu všade prvý a najlepší?
Ďakujem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 11:22, RE: Combi
jarokukla napsal:
Jak to tak čítam tak každý si háji tu svoju značku.Poviem vám svoju skúsenosť.Na moje auto nemá žiadne BMW a ani Škodovka.Mám VW passat rv.2003 combi 1,9TDI všetky písmenka v červenom.Mám ho načipovaného na xxx koní,18palcove kolesá,krídlo v predu aj v vzadu,takisto zatmavené okná,znížené pružiny.Iba tolko,že ide to jak blázen v hociktorej zátačke natrhnem BMW a vôbec hocijakému športiaku prdel,proste na mna nikto nemá lebo mám TDI a nič mi to nežere.Priemerná spotreba z lahkou nohou na dlhé tra...
nejdůležitější je aby táhlo vocpodu!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 11:33, RE: Combi
Valnoha napsal:
nejdůležitější je aby táhlo vocpodu!!!
... že by sraz místních vtipálků?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:00, RE: Combi
A4 napsal:
... že by sraz místních vtipálků?
Jj, pobavil, a Valnoha mu na to skocil. Btw, chip za 8milionu, to je neco, ja chci taky :o)))
Je zajimave ze v opacnem gardu se tady takove stupidni prispevky neobjevuji, cim to asi bude ;o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:06, RE: Pěkné auto, ale
mikes napsal:
Prvni adept se ozval... :o)))
Proč ozval? Já jsem ho nějak sežral? Asi by to chtělo srovnat myšlenkové pochody
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:21, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
Valnoha napsal:
kdežto na O1 tdi 96Kw nejlevnější sada 8500,- a na O2 103Kw tdi 10 500,-
Tak to mate nedostatecne informace, ja vidim na O2 103kW spojku bez setrvaku Sachs za 7455Kc s DPH, LUK za 5562Kč s DPH. Spojka Sachs na O1 96kW je za 5171Kc s DPH. Eshop www.cc-autodily.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:23, RE: Pěkné auto, ale
Radek napsal:
Proč ozval? Já jsem ho nějak sežral? Asi by to chtělo srovnat myšlenkové pochody
Ano, doporucuju...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:31, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
Valnoha napsal:
Valeo jsem teda nenašel ale spojková sada bez setrváku v Elitu Sachs a LUK 7900,- resp 8100,- na zde recenzovane bmw
Ja vidim cenu za LUK na BMW 8775 Kc BEZ dph, takze 10400 s dph. Sachs v jejich shopu nevidim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 12:35, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
mikes napsal:
Ja vidim cenu za LUK na BMW 8775 Kc BEZ dph, takze 10400 s dph. Sachs v jejich shopu nevidim.
Tohle beru zpet, jsou to ceny za 110kW, pro 100kw plati to co pisete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 21:34, ?
Pan má 28, tudle káru má 3 roky, takže od svých 18 vystřídal ještě další 2x BMW, audi, renault, mazda, škoda, mercedes, VW, opel atd... vystřídal jako že v nich jel nebo vlastnil? Tak nebo tak, byla by to dost krátká doba na to, aby je nějak blíž spoznal, ale třeba se pletu. Každopádně bávo dobrý, recenze trochu špatnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.06.2009 06:42, RE: Combi
mikes napsal:
Jj, pobavil, a Valnoha mu na to skocil. Btw, chip za 8milionu, to je neco, ja chci taky :o)))
Je zajimave ze v opacnem gardu se tady takove stupidni prispevky neobjevuji, cim to asi bude ;o)
Buď v klidu že mu na to Valnoha skočil.........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.06.2009 19:37, RE: ?
pargi napsal:
Pan má 28, tudle káru má 3 roky, takže od svých 18 vystřídal ještě další 2x BMW, audi, renault, mazda, škoda, mercedes, VW, opel atd... vystřídal jako že v nich jel nebo vlastnil? Tak nebo tak, byla by to dost krátká doba na to, aby je nějak blíž spoznal, ale třeba se pletu. Každopádně bávo dobrý, recenze trochu špatnější.
Myslím, že se to dá. Mě je 22, teď mám třetí auto, první jsem měl rok Opel Corsa s kterou jsem najel asi 25000 km, pak rok a pul Opel Omega 35000 km a ted mam necely rok Toyotu Avensis a zatim s ni mam najeto 20000 km, takže když člověk hodně jezdí hned od začátku, tak se dá dobře poznat auto i za rok a dá se jich do třiceti vystřídat poměrně dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.10.2010 11:10, RE: No,mas ho krasny...
martilulin napsal:
Jezdim autem stejne znacky,se skoro stejnym motorem,jen o 4 roky novejsim.Facelift jsem vybiral jedine kvuli novemu motoru se vstrikovanim CommonRail,ktery nezni jak traktor a jede.Jinak bych jeste poopravil termin"tradicne dobra vybava".BMW totiz zadara nic nedava,takze zakladni verze jsou docela oholene,vcetne radia na kazety,bez loketnich operek,svihadla vzadu,pouze ASC v zakladu.Bavime se porad o aute ktere stalo nove pres 900k.Jinak za sebe muzu rict,ze jsem s nim velmi spokojeny,pokud se n...
tak dá rozum i žáčkovi 2 třídy, že auto průměrnou cenou milion korun bude prémiovější než auto o polovinu levnější.
Avšak těší mě, že tyto koncernové vozy srovnáváte:) to o něčem vypovídá
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.