0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 320d - první dojmy spokojeného majitele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 08:17, Pěkné auto, ale
snad se autorovi i nadále budou vyhýbat ony chmurné myšlenky z toho, že by někdy někam nedojel. Jak píše, jeho motor má výkon 100 kW, je tedy osazen ještě rotačním vstřikovacím čerpadlem Bosch VP44, které je známé svými náhlými kolapsy, které mohou přijít zcela bez varování. Držím palce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 12:47, RE: Pěkné auto, ale
A4 napsal:
snad se autorovi i nadále budou vyhýbat ony chmurné myšlenky z toho, že by někdy někam nedojel. Jak píše, jeho motor má výkon 100 kW, je tedy osazen ještě rotačním vstřikovacím čerpadlem Bosch VP44, které je známé svými náhlými kolapsy, které mohou přijít zcela bez varování. Držím palce.
Myslím že bychom napočítali mnohem více koncernových sr...k vyráběných ve stejné době jako toto BMW které nedojeli do cíle z chorobně známých příčin. Akorát se o tom až tolik nemluví jako když se zastaví BMW. To potom všichni bouchaj šampáňo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 12:57, RE: Pěkné auto, ale
Valnoha napsal:
Myslím že bychom napočítali mnohem více koncernových sr...k vyráběných ve stejné době jako toto BMW které nedojeli do cíle z chorobně známých příčin. Akorát se o tom až tolik nemluví jako když se zastaví BMW. To potom všichni bouchaj šampáňo.
Bohužel mám s BMW velice negativní zkušenosti co se týče spolehlivosti, celkem jsem měl 5 aut této značky a vždy jsem byl velký fanda, ale vždy jsem měl spoustu problémů. Teď mám octavii II a najeto 160 000 km bez jediné závady, což se mne u BMW nikdy nepovedlo takže BMW již nechci protože je velice nespolehlivé.

ps.: 3 auta jsem měl od nového BMW 320i, 320D, Z3. Ojeté 525i a 520D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:24, RE: Pěkné auto, ale
Valnoha napsal:
Myslím že bychom napočítali mnohem více koncernových sr...k vyráběných ve stejné době jako toto BMW které nedojeli do cíle z chorobně známých příčin. Akorát se o tom až tolik nemluví jako když se zastaví BMW. To potom všichni bouchaj šampáňo.
Koukám že jsem rýpnul do vosího hnízda.
To chce klid Valnoho, aby ti nepraskla žilka. Stačilo prostě jen napsat "nemám rád koncern".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:37, RE: Pěkné auto, ale
A4 napsal:
Koukám že jsem rýpnul do vosího hnízda.
To chce klid Valnoho, aby ti nepraskla žilka. Stačilo prostě jen napsat "nemám rád koncern".
Mě nevadí koncern jako takový ba naopak takové marketingové tahy jako dělá koncern neumí jen tak někdo a obdivuju je za to. Mě vadí lidé (samozřejmě to nedělají všichni) kteří koncernová auta vynášejí do nebe a myslí si že nad ně není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:50, RE: Pěkné auto, ale
petr artur napsal:
Bohužel mám s BMW velice negativní zkušenosti co se týče spolehlivosti, celkem jsem měl 5 aut této značky a vždy jsem byl velký fanda, ale vždy jsem měl spoustu problémů. Teď mám octavii II a najeto 160 000 km bez jediné závady, což se mne u BMW nikdy nepovedlo takže BMW již nechci protože je velice nespolehlivé.

ps.: 3 auta jsem měl od nového BMW 320i, 320D, Z3. Ojeté 525i a 520D
To jsi nemel psat, za to te tady sezerou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:52, dotazy na autora
1. Mohl by autor vysvetlit co myslel zaporem "drží se hodně v cenně"? Nejak jsem to nepobral.

2. Z tech aut, ktere jste pouzival predtim, mohu ze zeptat ktere se vam nekdy porouchalo cestou ze jste nedojel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:58, RE: Pěkné auto, ale
Valnoha napsal:
Mě nevadí koncern jako takový ba naopak takové marketingové tahy jako dělá koncern neumí jen tak někdo a obdivuju je za to. Mě vadí lidé (samozřejmě to nedělají všichni) kteří koncernová auta vynášejí do nebe a myslí si že nad ně není.
At ctu jak ctu, tak v prvnim A4 prispevku nic o vynaseni koncernu do nebe nevidim, o koncernu dokonce nepise vubec. Nebo ze bych neco prehlidnul? ;o)
Pokud to neni pravda, tak bych cekal ze napises ze totalne keca a ze se to nestava, ale ne, misto toho zacnes nadavat na koncern VW, mas zajimave myslenkove pochody :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 20:50, No,mas ho krasny...
Jezdim autem stejne znacky,se skoro stejnym motorem,jen o 4 roky novejsim.Facelift jsem vybiral jedine kvuli novemu motoru se vstrikovanim CommonRail,ktery nezni jak traktor a jede.Jinak bych jeste poopravil termin"tradicne dobra vybava".BMW totiz zadara nic nedava,takze zakladni verze jsou docela oholene,vcetne radia na kazety,bez loketnich operek,svihadla vzadu,pouze ASC v zakladu.Bavime se porad o aute ktere stalo nove pres 900k.Jinak za sebe muzu rict,ze jsem s nim velmi spokojeny,pokud se nepodlehne masazi LongLife oleju a podobnych sracek tak vydrzi opravdu hodne,nicmene problemy se mu nevyhybaji.Ceny dilu na urovni Octavie jsou zname,kvalita je samozrejme vyssi,BMW je premiova znacka VW nebo Skoda ne.O jizdnich vlastnostech a motorech se nema cenu bavit,to bude VW koncern vzdy pozadu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 21:15, Combi
Mohl by mi tady někdo vysvětlit,možná i třeba autor článku,proč musí mít češi i takové značky jako je BMW a Audi (dokonce Jaguar) v provedení combi.To se potřebuje člověk tak často stěhovat,ale tyhle auta nejsou stěhováky,na to je tu Škoda nebo VW.Podle mě je to hrůza,jen si to zkuste někdy říct "Mám BMW 320 combi" a navíc to vypadá jak limuzína které přivážete za nárazník balon
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 22:19, OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
mikes napsal:
At ctu jak ctu, tak v prvnim A4 prispevku nic o vynaseni koncernu do nebe nevidim, o koncernu dokonce nepise vubec. Nebo ze bych neco prehlidnul? ;o)
Pokud to neni pravda, tak bych cekal ze napises ze totalne keca a ze se to nestava, ale ne, misto toho zacnes nadavat na koncern VW, mas zajimave myslenkove pochody :o)
Pánové sorry, ale už mě ty plky některých zde přítomných(zejména těch kteří slepě nenávidí koncern) lezou krkem... Jasně , tak autor je spokojen se svým BMW, které je podle jeho názoru samozřejmě ve všem lepší než koncern a má hlavně levnější náhr. díly... proboha chlapi !!! Proberte se někteří, jasně BMW je fajn auto, ale taky má svoje chyby a nedostatky a někdy dost zásadní-viz jak psal A4 o čerpadle... Jako plky o tom, že se u koncernu musí na nápravě měnit vše jsou silně zavádějící, je to pouze u některých koncernových aut, dnes už nevyráběných. Ano, BMW nemá řemen, ale řetěz, fajn, odpadají tedy náklady na rozvody. Já na to namítám, že zas nás u Bmw čekají dříve, nebo později starosti s kardanem, jeho uložením a klouby...Prostě každé auto má svá plus a mínus... a když už jsme u těch levných náhradních dílů...tak nevím nevím, ať koukám jak koukám, spojková sada na tento typ BMW-320 D 100KW vychází od firmy VALEO na 21 400, od stejné firmy vychází spojková sada na Octavii 2,0 TDi 103KW na 10 800... trošku mi ta výhodnost nějak nesedí ....např.chladič klima BMW 5700, Octavia 3700, tak nevím nevím a dalo by se pokračovat. tak buďte soudní...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 23:08, RE: Combi
Rover623 napsal:
Mohl by mi tady někdo vysvětlit,možná i třeba autor článku,proč musí mít češi i takové značky jako je BMW a Audi (dokonce Jaguar) v provedení combi.To se potřebuje člověk tak často stěhovat,ale tyhle auta nejsou stěhováky,na to je tu Škoda nebo VW.Podle mě je to hrůza,jen si to zkuste někdy říct "Mám BMW 320 combi" a navíc to vypadá jak limuzína které přivážete za nárazník balon
Třeba proto, že má rodinu s malými dětmi a musí naložit kočárek? A nebo, protože to potřebuje kvůli výkonu svého povolání? Tahle reakce je fakt jeden z největších blábolů, co sem tu kdy čet. Byť taky preferuji sedany, věřím, že v budoucnu se bez kombi neobejdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 23:16, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
cruise napsal:
Pánové sorry, ale už mě ty plky některých zde přítomných(zejména těch kteří slepě nenávidí koncern) lezou krkem... Jasně , tak autor je spokojen se svým BMW, které je podle jeho názoru samozřejmě ve všem lepší než koncern a má hlavně levnější náhr. díly... proboha chlapi !!! Proberte se někteří, jasně BMW je fajn auto, ale taky má svoje chyby a nedostatky a někdy dost zásadní-viz jak psal A4 o čerpadle... Jako plky o tom, že se u koncernu musí na nápravě měnit vše jsou silně zavádějící, je to po...
Dobrý deň,nedá mi nezareagovať na tu vašu spojkovú sadu na Octáviu,buď ste to myslel bez zotrváčniku alebo ste potom z lacného kraja???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 23:26, RE: Combi
Rover623 napsal:
Mohl by mi tady někdo vysvětlit,možná i třeba autor článku,proč musí mít češi i takové značky jako je BMW a Audi (dokonce Jaguar) v provedení combi.To se potřebuje člověk tak často stěhovat,ale tyhle auta nejsou stěhováky,na to je tu Škoda nebo VW.Podle mě je to hrůza,jen si to zkuste někdy říct "Mám BMW 320 combi" a navíc to vypadá jak limuzína které přivážete za nárazník balon
Takze za prve.
Nemame kombi,ale mame Touring
Za druhe.
Hodne lidi rika,ze touring je vzhledove povedenejsi nez sedan a daleko vice povedenejsi nezli coupe.Osobne z meho BMW Touring sly dolu hagusy,daly se 17tky kola a auto vypada velmi dobre.Nemluve o tom,ze do nej nalozim kocarek,4 becky piva a tak dale.Tyto kombiky treba spolecne s AR 156,Chrysler 300c jsou takzvane imagove kombiky,nejsou zdaleka tak prakticke jako treba VW Passat,ale vypadaji sportovne a hezky,ne jako krabice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 07:54, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
mareq333 napsal:
Dobrý deň,nedá mi nezareagovať na tu vašu spojkovú sadu na Octáviu,buď ste to myslel bez zotrváčniku alebo ste potom z lacného kraja???
Dobrý den, je to spojková sada bez setrvačníku, jak u BMW, tak u Octavie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 08:28, RE: Pěkné auto, ale
mikes napsal:
To jsi nemel psat, za to te tady sezerou...
Neměl bych strach - nesežerou. To dělají ve většině případů pouze koncerňáci, když se jim naznačí že jsou i lepší vozy než jejich vehicles
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 09:02, RE: Combi
martilulin napsal:
Takze za prve.
Nemame kombi,ale mame Touring
Za druhe.
Hodne lidi rika,ze touring je vzhledove povedenejsi nez sedan a daleko vice povedenejsi nezli coupe.Osobne z meho BMW Touring sly dolu hagusy,daly se 17tky kola a auto vypada velmi dobre.Nemluve o tom,ze do nej nalozim kocarek,4 becky piva a tak dale.Tyto kombiky treba spolecne s AR 156,Chrysler 300c jsou takzvane imagove kombiky,nejsou zdaleka tak prakticke jako treba VW Passat,ale vypadaji sportovne a hezky,ne jako krabice.
Jsem rád,že je pán vozem spokojen,jsem taktéž velký fanda i majitel vozů BMW i když si myslím,že po 15.000Km je trochu brzy na nějaké větší závěry ohledně poruch.Měl jsem všechny 5.kové BMW bohužel na poslední model jsem zatím nedosáhl. Podotýkám,že vždy ojeté,někdy více někdy méně,dříve i opravené po havárii.začal jsem E28 524Td,asi tak 300.tis v zádech, v roce 1993.Klasický problém prasklá hlava.Pak bylo několik E34 jak tds tak i benzíny,nebyl nejmenší problém!!!Opravdu jen provozní věci.Pak E39 530d měla 250.tis,ta mě taky poučila,že ojetý diesel radši né!!Teď E39 v benzínu už skoro 50.tis Km najeto,teď mám 210.tis a chodí super!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 10:22, RE: Pěkné auto, ale
Radek napsal:
Neměl bych strach - nesežerou. To dělají ve většině případů pouze koncerňáci, když se jim naznačí že jsou i lepší vozy než jejich vehicles
Prvni adept se ozval... :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 10:31, RE: dotazy na autora
mikes napsal:
1. Mohl by autor vysvetlit co myslel zaporem "drží se hodně v cenně"? Nejak jsem to nepobral.

2. Z tech aut, ktere jste pouzival predtim, mohu ze zeptat ktere se vam nekdy porouchalo cestou ze jste nedojel?
Nevýhoda je to pro zájemce o koupi. Koupí draho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 10:52, RE: OPĚT ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACE
cruise napsal:
Dobrý den, je to spojková sada bez setrvačníku, jak u BMW, tak u Octavie.
Valeo jsem teda nenašel ale spojková sada bez setrváku v Elitu Sachs a LUK 7900,- resp 8100,- na zde recenzovane bmw
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.