0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 850i - zkušenosti majitele po deseti letech

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 06:39, RE: autor - video
mike napsal:
to inkognito je pochopitelny. Do toho se nechce ani me. Pokud se nedomluvime na nejaky konspiracni mrtvy schrance, tak to asi nedopadne.. :)) Ne, to asi nema reseni, dekuji za nabidku a s ohledem na to, ze jsem podobny film nevidel (nebo si to nevybavuju), tak zkusim prohledat web a youtube..
během tohoto týdne Ti sem dám mail a nějak to uděláme...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 07:34, RE: autor - video
anonym napsal:
Wau, některý příspěvky jsou vážně pro psychiatra, každopádně asi nejhorší je ten, co tvrdí, že žádný majitel "osmičky" by v životě nespáchal brutální nehodu...No je zjevně mladej. Sám sedlám BMW M5 a Porsche Cayenne Turbo(je mi jedno, když bude nějakej závistivej čecháček odpovídat, že kecám anebo že jsem si na to nakradl v kupónovce) a vzhledem k tomu, že profesní postavení mých dětí a má finanční situace mi umožňuje plnit si klukovské sny a mí firemní partneři mají různá vozítka, můžu vám gar...
no, v prvni rade dekuji za obsahlou reakci. Ja jsem si svuj vnitrni filtr nastavil tak, ze na prispevky, ktere postradaji vecnost a nesou znamky nejake odchylky autora od normalu, nereaguji. Neustalym vzajemnym posilam se k psychiatrovi by totiz mohlo dojit k tomu, ceho jsme svedky u nasi volene politicke elity v TV. Tam uz se nehovori o nicem jinem, nez o psychiatrii, a meritum veci je tim zapomenuto.. k veci, nemam problem s Vami souhlasit s tvrzenim, ze neplati rovnice znacka auta = ridic s typickymi vlastnostmi. Pokud jde o me auto, tak jste zrejme zcela nepochopil muj clanek. Ani spotreba, ani fakt, ze elektronika ma sve vrtochy, mnou nejsou chapany jako trapeni, ale jako projev osobnosti tohoto auta a mimochodem i zdroj prihod, se kterymi se pote mohu v usmevne nadsazce se ctenari podelit. Uz vubec nejsou na prekazku pro pouziti v beznem provozu, protoze proste v beznem provozu jiz neni. Je to z meho pohledu veteran, takze vic pod plachtou, nez na silnici. Na Vas argument o porizovani si auta nad moznosti Vas rad odkazuji na svuj clanek na Tipcars nebo v lidovkach asi pred mesicem: http://auto2.lidovky.cz/clanek_lidovky.php?id_clanek=3159 Za provozni kapaliny, vsechny mozne prohlidky a dalsi naklady utratim i ja dost penez, ale spocitane to nemam. Jednak se domnivam, ze to pro nikoho neni zajimave cteni a za druhe by me to mohlo dostat, no vite kam.. uplne na konec mala moralitka. Nejsem volicem pana Bursika, ale jeho verejne vyjadreni podpory hybridnim autum mi prijde sympaticke..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 09:57, pěkný článek, parádní kára a dotázek
anonym napsal:
Kolik to prosimtě stálo jako nové? matně si vzpomínám, že v té době cca. rok 91stála M5 myslym něco okolo 1 milionu Kčs. Jinak pěknej kočár akorát ten automat by mně vadil, není nad manuál. Je škoda, že současná šestka nemá podobný design, dnes neumí Bmw vyrobit tak přitažlivé auto jako např. tuhle osmu či starou šestku.
Super auťák, obdivuhodné nadšení majitele a jeden z nejlepších článků tady - stejně jako u Vašeho předchozího Porsche. Kloubouk dolů. Chtěl bych se zaptat, jestli jezdíte s vysunutými světly nebo máte přimontováno nějaké denní svícení? Osobně se mi osma líbí víc se zasunutými světly, na druhou stranu nevím, jestli by skalního fandu BMW po takovém "vylepšení" unikátního vozu neklepla pepka..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 09:59, díky za článek
anonym napsal:
během tohoto týdne Ti sem dám mail a nějak to uděláme...
špatně jsem zařadil svůj příspěvek, takže ho píšu ještě jednou na konec: Super auťák, obdivuhodné nadšení majitele a jeden z nejlepších článků tady - stejně jako u Vašeho předchozího Porsche. Kloubouk dolů. Chtěl bych se zaptat, jestli jezdíte s vysunutými světly nebo máte přimontováno nějaké denní svícení? Osobně se mi osma líbí víc se zasunutými světly, na druhou stranu nevím, jestli by skalního fandu BMW po takovém "vylepšení" unikátního vozu neklepla pepka..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 10:27, RE: díky za článek
anonym napsal:
špatně jsem zařadil svůj příspěvek, takže ho píšu ještě jednou na konec: Super auťák, obdivuhodné nadšení majitele a jeden z nejlepších článků tady - stejně jako u Vašeho předchozího Porsche. Kloubouk dolů. Chtěl bych se zaptat, jestli jezdíte s vysunutými světly nebo máte přimontováno nějaké denní svícení? Osobně se mi osma líbí víc se zasunutými světly, na druhou stranu nevím, jestli by skalního fandu BMW po takovém "vylepšení" unikátního vozu neklepla pepka..
i Vam dekuji za uznani, jsem z toho lehce v rozpacich, tak rychle k tematu. Vysunuta svetla se na aute moc nelibi ani me. Takze za denniho svetla jezdim se zatazenymi a svitim pozicnimi svetly v narazniku (neboli prvni poloha spinace svetel, je to primo tovarni reseni). U policie mi to prochazi, jen jednou jsem byl zastaven a kárán. Nicmene jsem to uhral na to, ze jsem se "omylem prehmatl" a posunul spinac jen do prvni polohy.. Takze, umysl rozsvitit tu evidentne byl a pokuta nebo body nikoliv :)) Vecer samozrejme dojde na vysunuti svetel. A vlastne, taky to s nimi nevypada spatne :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 12:01, RE: mike
mike napsal:
dekuji. Nevim ale, jestli jsem se vic vycerpal pri sepisovani recenze nebo pri cteni nekterych prispevku. Co se na techto chatech objevi za individua, to je celkem slusny studijni material pro psychologa, mozna i psychiatra.. Je taky zvlastni, ze tito "prispivatele" vylezaji ze svych der hlavne v pozdni vecer a v noci. To mozna taky o necem svedci.. Ale objektivne a s notnou davkou spokojenosti musim uznat, ze jsou v mensine! Hezky vikend
zkus si přečíst recenzi na Cayenne Turbo, tam teprve zjistíš co znamená výraz ´´duševní ejakulát´´ v podání malého českého závistivého človíčka... jinak gratuluju k super autu a děkuju za špičkovou recenzi. Tomáš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 13:19, RE: mike
anonym napsal:
zkus si přečíst recenzi na Cayenne Turbo, tam teprve zjistíš co znamená výraz ´´duševní ejakulát´´ v podání malého českého závistivého človíčka... jinak gratuluju k super autu a děkuju za špičkovou recenzi. Tomáš
ja uz to cetl drive, ted jsem si to vcetne "diskuze" osvezil.. mas pravdu, ze hodnoceni samotnyho auta a prace autora se sepsanim clanku se to tyka bohuzel minimalne. O to vic je to o zavisti a falesne moralce. Mel bych k tomu poznamku. Kdyz pominu tezko resitelny problem pozadavku na adresnejsi registraci diskutujicich, myslim, ze diskuze se da korigovat aktivni ucasti autora. V tomto pripade tomu tak nebylo. Navic jsou lide citlivi na arogantni chovani a u majitelu drazsich aut hledaji zaminku k vyrizeni si uctu. Tady ji v jednom miste mohli najit. Ja je vubec neobhajuji, jen se snazim o pohled z vice uhlu.. za tvoje uznani recenze i auta dekuji, Tome!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 14:11, 850
anonym napsal:
během tohoto týdne Ti sem dám mail a nějak to uděláme...
Zdravím všechny příznivce 850ky. Já jí mám v garáži již třetím rokem a musím vás ujistit, že kdo nezkusil neuvěří. 850 je prostě jedinečné, respekt budící, auto. I přes velké provozní náklady (s popisem autora se plně ztotožňuji) jsem se rozhodl si auto ponechat. Mám vyprepanované katalyzátory a sportovní výfuk, takže má auto cca o 25 koní víc a zvukově se nedá s žádným, mě z doslechu známým, autem srovnat. V12, vyklápěcí světla, absence sloupku, ohromné zadní lampy . . . to všechno jsou věci, kvůli kterým jsem tomuto autu totálně propadl. Dokonce i doma mám nad televizí 850 1:18 ve stejné barvě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 15:18, Zábavné
Pěkná recenze, hezky jsem se pobavil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 19:19, RE: díky za článek
mike napsal:
i Vam dekuji za uznani, jsem z toho lehce v rozpacich, tak rychle k tematu. Vysunuta svetla se na aute moc nelibi ani me. Takze za denniho svetla jezdim se zatazenymi a svitim pozicnimi svetly v narazniku (neboli prvni poloha spinace svetel, je to primo tovarni reseni). U policie mi to prochazi, jen jednou jsem byl zastaven a kárán. Nicmene jsem to uhral na to, ze jsem se "omylem prehmatl" a posunul spinac jen do prvni polohy.. Takze, umysl rozsvitit tu evidentne byl a pokuta nebo body nikoliv :...
Díky za recenzi. Auto tohoto druhu si těžko pořídím, ale mám je rád. Jinak jsem se bavil se švagrem o jeho spotřebě oleje a on okamžitě prohlásil, že to jsou špatná vodítka ventilů a že jeden náš společný známý to mění i bez demontáže hlavy (má prý nějaká udělátka, aby ventily nespadla do válce) no nejsem odborník přes motory, ale něco na té diagnóze bude, protože nejsem první v této diskuzi, kdo na to poukazuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 19:43, RE: díky za článek
anonym napsal:
Díky za recenzi. Auto tohoto druhu si těžko pořídím, ale mám je rád. Jinak jsem se bavil se švagrem o jeho spotřebě oleje a on okamžitě prohlásil, že to jsou špatná vodítka ventilů a že jeden náš společný známý to mění i bez demontáže hlavy (má prý nějaká udělátka, aby ventily nespadla do válce) no nejsem odborník přes motory, ale něco na té diagnóze bude, protože nejsem první v této diskuzi, kdo na to poukazuje.
tak to zni zajimave. Muzete mi, prosim, na uvod napsat, v ktere lokalite (idealne mesto) se Vas znamy nachazi? Pokud by to nebylo nejak extra daleko z Brna, pozadal bych Vas pak o dalsi podrobnosti..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 21:11, RE: Zábavné
David V napsal:
Pěkná recenze, hezky jsem se pobavil.
No já se výborně pobavil, huáááááááááááááá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.03.2008 22:27, RE: díky za článek
mike napsal:
tak to zni zajimave. Muzete mi, prosim, na uvod napsat, v ktere lokalite (idealne mesto) se Vas znamy nachazi? Pokud by to nebylo nejak extra daleko z Brna, pozadal bych Vas pak o dalsi podrobnosti..
je to Příbram 604116016,zkuste mu mu zavolat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 07:37, RE: díky za článek
anonym napsal:
je to Příbram 604116016,zkuste mu mu zavolat
dekuji, zkusim!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.03.2008 11:39,
Zdravím,jsem docela blázen do automobilů téhle značky a proto musím majiteli tohohle krasavce složit poklonu. 850 i je perfektní kára,ten motor má skvělej tah,vím o čem mluvím protože jsem kdysi osobně vyzkoušel 750 iL. Sám vlastním taky BMW ale moje finační situace mi nedovoluje krmit pětilitr a proto jezdím s 318 i E36.K tomu mám ještě E30 v úpravě TC Baur-znalci značky jistě vědí o co jde.Tohle auto je zatím ve fázi oprav a úprav ale až bude hotové určitě ho tady vystavím a budu zvědavej na váš názor. Se značkou BMW jsem nadmíru spokojen a další auto bude zřejmě 530d. Přeju hodně šťastných kilometrů a skvělých zážitků za volantem BMW. S pozdravem Dušan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 31.03.2008 09:57, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Zdravím,jsem docela blázen do automobilů téhle značky a proto musím majiteli tohohle krasavce složit poklonu. 850 i je perfektní kára,ten motor má skvělej tah,vím o čem mluvím protože jsem kdysi osobně vyzkoušel 750 iL. Sám vlastním taky BMW ale moje finační situace mi nedovoluje krmit pětilitr a proto jezdím s 318 i E36.K tomu mám ještě E30 v úpravě TC Baur-znalci značky jistě vědí o co jde.Tohle auto je zatím ve fázi oprav a úprav ale až bude hotové určitě ho tady vystavím a budu zvědavej na v...
dekuji za prispevek a pozitivni reakci. Na Vas clanek se tesim! Hodne stastnych kilometru i Vam!!
reagovat
zbysa.rezkuFB
počet příspěvků1
datum registrace09.01.2013
Středa 09.01.2013 21:48, Děkuji
Ahoj, tvoje recenze je skvělá, zároveň si mi velice pomohl, pracuji jako autoelektrikář a přivezli sme 850i že nejede, jel maximalně 10km/h, hned nam přišlo divně že "dým" jde jen z jedné koncovky, když sme sním najižděli na přivěs. Zkoumal sem ho pohledem, hodně mě zaujalo, ten koncept...v podstatě dva motory tak jak ty popisuješ, pro mě geniální věc, ale chtěl sem se dozvědět vic, a po přečtení tvé recenze sem okamžitě věděl kde je chyba. Byly odpojené baterie, nesetkal sem se stim poprve, ale ušetřilo mi to spoustu času, nejradši bych tě pozval na panáka. Opět jezdí, a jezdí krásně, divím se že není obrys mého těla vylisovanej v sedadle :D a spotřebě taky nevěřím....řekl bych že (alespoň tenhle kousek) žere i víc když mu fakt šlapeš na krk :D :)
reagovat
  1 ... 7 8 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.