0
zpět
 

diskuze k tématu: BANDA Podvodník Pardubice

kategorie zařazení tématu: volná diskuze
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Pátek 10.01.2020 13:32, RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: BANDA Podvodník Pardubice
Mail
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Pátek 10.01.2020 13:34, RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: BANDA Podvodník Pardubice
Muzeme řešit zde raději smaznu jen jestli chcete muzeme komunikovat na tomto mailu
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pondělí 20.01.2020 22:24, Banda
Zdravím pánové.
Tak jsem jeden z Vás. V sobotu jsem Bandovi prodal auto. Píšete tu o depozitu, co to je? Díky za každou radu a pomoc.
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 06:40, RE: Banda
No .... s autem teď může jezdit a dělat pokuty, a problémy, ale nemůže ho přepsat. Je to obchodník s autama, takze na vaši octavii za 7000 mu určitě nesejde on si ji nenechá. Kdy tomu konči technicka ?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 21.01.2020 07:43, RE: RE: Banda
Díky za zprávu. Ještě kupoval to na svoji manželku, ani jsem si nezkontroloval jeho doklady, manželka jestli vůbec existuje. Měl jsem za to, že to pořád funguje polopřevodem, až mě vyvedli z omylu na registru, že už to tak několik let není. Díky za další rady.
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 08:01, RE: Banda
citace:
reakce na: Maxi, 20.01.2020 22:24 (Zdravím pánové.Tak jsem jeden ...)


To jsem rád, že se po čase zase někdo ozval. Začíná nás přibývat, možná už to pardubickou policii přiměje k řešení. Nicméně, já pak dalo auto do depozitu a tím, že ho pak někde chytil, tak mu ho odstavili a pak už mi volali, že moje auto je na odstavným parkovišti. Tím že je ale jeho, jsem to poslal do správního, nikdo se od tý doby neozval. Tak snad je to pryč. Oni o něm vědí, i v PCE i v Praze, ale zatím se nic neděje. Za ten depozit jsem dostal pokutu, 1000,- Ale aspoň s tím autem nemohl jezdit a předělávat mi práci pokutami :)

Pokud byste měl zájem, klidně se ozvěte na mail autapce@seznam.cz
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 08:03, RE: RE: RE: Banda
To je otázka......můžete tam zkusit zajet. Určitě ne sám. Budou to zkoušet, že auto je rozbitý a co teď má dělat, že ani nemůže dojet a nakonec vás tam může nechat čekat jak už jsem taky někde četl že to tak udělal. Hlavně neposilat žádný prachy na opravy a podobně. To s tím že má nemocný děcka a že je v těžké situaci bude taky sračka.
Je blbý že vam stk konci tak pozdě. Já se s ním hádal 4 měsíce a přišli mi pokuty za 4.000. Nechci strašit. Já s ním potom vedl rozhovor jinak. Auto do depozitu dat můžete, když ho chytí musí auto odstavit a tím jej jak říkal tady kolega dostanete že silnice, když ho chytí když ne a blokem ho radar je to problém. To samý když udělá pokutu. Blikne ho radar, vám přijde pokuta. Já s tím byl na úřadě a řekli mi, že mu můžou poslat výzvu k zaplaceni (pokud máte kupní smlouvu), ovšem jestli on se k tomu nepřizná jde to stejně za vámi a ještě dostanete 1000 kč za správní řízení protože to nestihnete do 15 ti dnů zaplatit. Po nezaplacení ani tohohle je to samozřejmě další problém. Jediná cesta je buď občansko pravni spor (takže právník a k soudu na určení vlastnictví), nebo prostě počkat až tomu bude končit technická a on to prodá a přepíše tak jak to udělal u mě. Když tu technickou neudělá a bude s tím jezdit tak je to na hovno. Ale on si takhle dlouho ty auta nenechává. Jinak máte alespoň tu kupní smlouvu ?
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 08:08, RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Maxi, 21.01.2020 07:43 (Díky za zprávu, technická konč ...)


To on zkouší, psal jsem si tu s pánem, ze kterého chtěl tahat peníze "na opravy".... Dal bych si velký pozor, jestli bych tam jel... Oni rádi jednají ve větší skupině. To auto rozhodně přepsat nechce, proč by to dělal. Když na něj vlastně nikdo nemůže.
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 08:12, RE: RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Labrador, 21.01.2020 08:03 (To je otázka......můžete tam z ...)


Mimochodem, to s těmi pokutami, rozhodně nic neplatit - úřady si jen snaží ulehčit práci, takže to chtějí zaplatit po někom, z koho to alepoň můžou vymáhat. Ale auto už není vaše - vmete si tu stejnou situaci, ke které dojde, když nový majitel ještě nestihne auto přepsat - taky pokuta už musí jít za ním. Registr je jedna věc, skutečný vlastník druhá (registr je prostě jen registr). Často se i MP i úředníci snaží navenek podávat informace typu, jste zapsaný na registru, pokuty musí jít za vámi.
Po mě dokonce chtěli abych si to auto odtáhl z ostavného parkoviště. Na otázku, že bych vlastně odtáhnul cizí auto a jestli je to v pořádku mi řekli, že kdyby pak te hajzl chtěl, tak mě na tom může ještě nachytat. Takže mi vlastně řekli odtáhněte to, ale je to nelegální... Jak takhle může fungovat policie?....
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 08:43, RE: RE: RE: RE: RE: Banda
Ja bych jim ten technicak asi poslal. Jeste pak reknou ze chteli auto prepsat a nemohli protoze jste jim neposlal TP. Navic kdyby ho chtel prodat a treba prepsat tak ani nemuze. Nebo tam zkusit zajet no. Tezko říct.
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 09:10, RE: RE: RE: RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Labrador, 21.01.2020 08:43 (Ja bych jim ten technicak asi ...)


Přesně tak, ten techničák je vám v tuhle chvíli asi k ničemu, pokud nemáte jeho plnou moc. Teoreticky můžete udělat následující, napsat mu, aby on udělal evidenční kontrolu a protokol Vám poslal poštou v originále. Pak mu naproti tomu poslat techničák (ne dřív) a pak, kdyby nechtěl auto přepsat, byste měl mít nárok na přepsání bez jeho vědomí a plné moci. Musíte mít ale tu evidenčku, takhle mi to řekli na registru. Pokud se prokáže, že on nespolupracuje, můžete to doložit díky dopisům, které mu pošlete a ony se vrátí a díky kupní smlouvě, pak by měl registr přikročit k přepsání auta na něj, ale musíte mít evidenčku.

Jen nevím, co vám řeknou, když tam přijdete s evidenčkou, ale bez techničáku, ale ten (logicky) by měl mít on, když to auto měl za úkol přepsat.... Možná bych zkusil s evidenčkou a techničákem nejdříve zajít na registr, když by vám ten protokol poslal.... a pak až bych mu ten techničák posílal.

případně se ozvěte na autapce@seznam.cz (čím víc nás bude v kontaktu, tím lépe)
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 09:12, RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Maxi, 21.01.2020 07:43 (Díky za zprávu, technická konč ...)


Mimochodem, jaké na něj máte telefonní číslo? A byl to pan Nikolas B?
reagovat
Suanne93
počet příspěvků4
datum registrace02.11.2019
Úterý 21.01.2020 10:23, RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Labrador, 21.01.2020 06:40 (No .... s autem teď může jezdi ...)


Jestli máte velký techničák tak mu ho určitě nedávejte, ty nervy a peníze za nějakého blbečka nestojí. S velkým techničakem máte něco ruce. Buď ať Vám pošle plnou moc a evidenci, vy vůz dojdete přepsat a pak mu ho klidně dejte a nebo odstupte od smlouvy ať vám auto vrátí. Když mu vše dáte tak se na vás leda všude vyserou nikoho to pak nezajímá nějaká kupní smlouva ta může být i ústní a vy jste 1 a bandovych je 10 a budou tvrdit že jste přepsat nechtěl. Kupní smlouva žádnou váhu nemá, ta má váhu až když budete chtít jít do sporu o vlastnictví, tam smlouva udává že on je majitel, vás to bude stát zase peníze a po 2 letech soudu dosáhnete toho že opravdu nejste majitel ale to už bude autem jezdit jiný dežo a vy v klidu můžete honit někoho jiného a pořád platit pokuty. Za mě vyserte se na něj, ať pošle co má a nebo ať přiveze auto a táhne. Za 7tacu to auto dojezděte do sraček a vyhoďte do šrotu, méně starostí. Sice přijdete o 7 tisíc ale auto vám posloužilo, tak z toho nechtějte vydělat, dnes je dražší i kolo. Byla jsem podobně naivní, nechala jsem auto za 2 tácy a sraní s tím na 1,5 roku a dalších aspoň 6 taců mě to stálo.
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 10:39, RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Suanne93, 21.01.2020 10:23 (Jestli máte velký techničák ta ...)


Přesně, jak říkáte. rád bych ale měl kontakt na co nejvíc lidí, které tenhle pán podvedl.(komunikuji i s dalšími podvedenými, pro případ, že by se tím hajzlem konečně někdo začal zabývat) Byl to i ve vašem případě pan Nikolas B? Jaké na něj máte telefonní číslo?

Jak píše Suanne93 - nic mu neposílat. O odstoupení od smlouvy jsem též přemýšlel. Ale on to auto už nevrátí, bude dělat mrtvého brouka. Jediné, co mě napadá je, jestli s tím pak nebude něco dělat policie, když vám nebude chtít auto vrátit. Ale myslím, že ne. Protože to bude mimo jejich pravomoce. Bylo by to na soud... A tím se asi zabývat nechcete.

Ovšem, když nás bude víc, tak už by to mohlo něco znamenat. Já mám veškeré jejich inzeráty a telefony schované i s spz těch aut. (uvidíme, zda to k něčemu bude). Jak to dopadlo u Vás Suanne93? (klidně se ozvěte na autapce@seznam.cz)
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 10:43, RE: RE: RE: Banda
On to auto nevrátí...... řekne že na něm udělal x oprav a že chce aby mu to zaplatil.... i když je to sračka a jsme zase u obcansko právního sporu.
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 10:47, RE: RE: RE: RE: Banda
Samozřejmě je to nejlepší varianta když to to hovada nechce přepisovat. Jenže jak od něj to auto dostat zpět ? Domluva s nima je úplně na hovno clovek tam jede přes půl republiky a oni se na to vyserou.
reagovat
Labrador
počet příspěvků18
datum registrace10.01.2020
Úterý 21.01.2020 10:50, RE: RE: RE: RE: RE: Banda
A evidenčku a plnou moc taky nic. On je ten co je v klidu protože má auto, se kterým si může jezdit jak kreten.
reagovat
Suanne93
počet příspěvků4
datum registrace02.11.2019
Úterý 21.01.2020 11:35, RE: RE: RE: RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Labrador, 21.01.2020 10:50 (A evidenčku a plnou moc taky n ...)


Tak běžte na benga že jste mu dal auto projet a on s ním ujel a nechce ho vrátit. Je to blbá situace. Každý jsme se tam dostal svým jednáním a sami to musíme řešit, vím že jste jednal solidně ale oni s vámi ne, musíte jednat jako zmrd stejně jako oni.
reagovat
CPKH
počet příspěvků33
datum registrace10.04.2019
Úterý 21.01.2020 11:42, RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Banda
citace:
reakce na: Suanne93, 21.01.2020 11:35 (Tak běžte na benga že jste mu ...)


To bych nedělal, lhát by se v tomhle případě nemuselo vyplatit. Osobně bych to udělat tak, jak jsme psali. Chtít po něm evidenčku, když nedodá, neposílat techničák, poslat sms a dopis, že se odstupuje od smlouvy (protože nespolupracuje a auto nepřepsal - porušil smlouvu - doufám, že tam máte lhůtu). Uložit si odpověď z konverzace. Následně pokud auto nevrátí se obrátit na policii.

Jen vás prosím, ozvěte se mi do mailu (autapce@seznam.cz). Abychom mohli být ve spojení a nemuseli si případně citlivé informace sdělovat prostřednictvím tohoto chatu. Můžu pro vaši potřebu nasdílet další telefony toho člověka, ty inzeráty, kdyby to pomohlo někomu při vyšetřování policií, případně jako důkazní materiál, třeba mám inzerát i s vaším autem.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 21.01.2020 21:28, Banda
Díky za rady a podporu. Mám z toho velkou hlavu. Jsem duvěřivej vůl. Ještě s ním mám domluveno, že přijede do Prahy na evidenčku a na převod. Tak zatím doufám. Pak uvidím jak se to vyvine. Asi když se mi to nepovede do 10 dnů přepsat tak vyrazím na policii a ohlásím auto jako ukradený. Ať má babu někdo jiný.
Dám vědět co bude. S pozdravem.
reagovat
  1 2 3 ... 19


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.