0
zpět
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOST se servisem: Audi A6 2,5 TDI

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 12:20, RE: Q7
Womaida napsal:
Kdyz bych vybiral auto v tehle cenove hladine, tak bych volil asi BMW 535DxDrive v kombiku. A nebo prave A6 allroad. A jeste by mi zbylo na zensky
Bohuzel zatim vybiram auta z cenove skupiny pod 1,5mkc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 12:49, RE: Q7
Womaida napsal:
Bohuzel zatim vybiram auta z cenove skupiny pod 1,5mkc
no tak to jsi o třidu výš než já. Já si ani nedokážu představit jezdit pravidelně v něčem takovém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 13:52, Q7
Pokud uvažujete o Q7 tak jedině 3.OTDi a připlatit za vzduchový podvozek, jinak se to chová na silnici jako žebřiňák na polňačce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 14:23, RE: Q7
edmund napsal:
no tak to jsi o třidu výš než já. Já si ani nedokážu představit jezdit pravidelně v něčem takovém.
Ja si to predstavit dokazu, ale myslim, ze jeste par let zustanu spokojene jen u tech predstav.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 15:38, RE: co Oktávka
anonym napsal:
Hmm, tak srovnávat Oktávku a Audi je trošku mimo mísu.
A nebude nakonec lepší koupit Logana? Je za polovinu toho co oktávka a servis přece vůbec nepotřebuje! ))
A co koupit raději Opela? Jsou to přece ty nejlepší auta co tady jezdí, říkal to zigi a ten se vyzná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 15:59, Q7?
Q7 je sračka, kup si radši ocfáfku s červeným tédéíčkem ve stříbrný metle s křídlem, ta táhne brutálně vocpodu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 17:10, RE: Q7?
anonym napsal:
Q7 je sračka, kup si radši ocfáfku s červeným tédéíčkem ve stříbrný metle s křídlem, ta táhne brutálně vocpodu
ty seš originál jako svině.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 17:44, Řekni mi v čem jezdíš a já ti řeknu,co jsi za člověka.
Trochu je to pravda.Znám pár lidí z Q7 a abych řekl provdu,tak moc solidní lidi to nejsou (čest vyjímkám).Ale znám také hodně lidí ze stříbrných oktávek TDI a to je fakt někdy děs.Lidi z BMW jsou velice solidní,hlavně na platby.Řidiči Mazdy jsou celkem pohodový,ale neplatí to 100% na všechny,jen co jsem si vzpoměl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 17:52, RE: Řekni mi v čem jezdíš a já ti řeknu,co jsi za člověka.
anonym napsal:
Trochu je to pravda.Znám pár lidí z Q7 a abych řekl provdu,tak moc solidní lidi to nejsou (čest vyjímkám).Ale znám také hodně lidí ze stříbrných oktávek TDI a to je fakt někdy děs.Lidi z BMW jsou velice solidní,hlavně na platby.Řidiči Mazdy jsou celkem pohodový,ale neplatí to 100% na všechny,jen co jsem si vzpoměl
No, nevim nakolik solidne pusobi clovek v 20 let starem 7er BMW s RZ zacinajici 7a6 xxxx Ale rec byla asi o mladsich rocnicich,co? Jinak ja mel mazdu, a ted mam oktavku (neee stribrnou) tak nejak nevim, kam se zaradit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 19:59, RE: Řekni mi v čem jezdíš a já ti řeknu,co jsi za člověka.
Womaida napsal:
No, nevim nakolik solidne pusobi clovek v 20 let starem 7er BMW s RZ zacinajici 7a6 xxxx Ale rec byla asi o mladsich rocnicich,co? Jinak ja mel mazdu, a ted mam oktavku (neee stribrnou) tak nejak nevim, kam se zaradit.
No ale asi se bere koupě nového vozu.To bere člověk,co chce.Ojeté bere,které na něj za ty prachy zůstane...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 20:35, RE: co Oktávka
anonym napsal:
A nebude lepší koupit škodovku, servis má nejlepší, auto je to pěkné, myslím že je to rozumová volba. A ve spolehlivosti patří k nejlepším.
Prostě simply clever. Servis každých 30km na cestě, kamkoliv jedete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.09.2007 23:03, edmund
jsem nejzženštělejší klučina jakého jste kdy poznali
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 13:35, RE: faktor závisti
edmund napsal:
A6 jako manažer ukecáš, v pohodě. Prostě normální lepší osobáček. Můžeš vesele jednat s člověkem, který přijel do práce tramvají, Škodou 120 nebo třeba Focusem. Ale nedokážu si představit, že přijedu dojednávat obchod a ceny s dělem jako je Q7. Prostě třída Q7 je pro vysoké managery, u kterých je možnost rizika závisti minimalizována.
Edmunde, teď jsi to zrovna vystihl. Kolega si koupil jako služebáka ojetého Bentleyho (jeho srdeční záležitost) a začal mít přesně ty problémy, o kterých jsi mluvil. Já se svou tuctovou Oktávkou problémy nemám a vím, že v mé branži je takováto výstřednost spíše na obtíž.
Karel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 13:47, RE: Q7
Womaida napsal:
No jo, jenze ja byvam v kanclu prvni a taky bych se nemusel dockat. Q7 je obrovska, ale me se proporcne libi vic Touareg, prijde mi takovej vyvazenejsi, vec nazoru. Ja radsi uhybam i tem korejskem hrackam, furt jsou o dost vetsi nez ja a fyziku neukecas.
Některé ty korejské SUV jsou skutečně hračky. Na vlastní oči jsem viděl Hyundai SF verzus Š Octavia. Čelo na čelo! Oktávka měla od kapoty po palubku na odpis, ale prostor pro řidiče a spolujezdce nebyl ani tknutej! Korejec se všemi těmi rádoby rámy měl opticky předek na tom líp, ale šoférovi se volant a sloupek zastavily tak cenťák od hrudníku a hlavy. Jo jako karosář se na auta už dívám trochu jinak. No, Q7 jsme ještě u nás neměli, tak nemůžu soudit.
Zatím zdar Milan
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.