0
zpět
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOST se servisem: Audi A6 2,5 TDI

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 05:39, co Oktávka
A nebude lepší koupit škodovku, servis má nejlepší, auto je to pěkné, myslím že je to rozumová volba. A ve spolehlivosti patří k nejlepším.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 06:11, RE: co Oktávka
anonym napsal:
A nebude lepší koupit škodovku, servis má nejlepší, auto je to pěkné, myslím že je to rozumová volba. A ve spolehlivosti patří k nejlepším.
Hmm, tak srovnávat Oktávku a Audi je trošku mimo mísu.
A nebude nakonec lepší koupit Logana? Je za polovinu toho co oktávka a servis přece vůbec nepotřebuje! ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 07:21, RE: co Oktávka
anonym napsal:
Hmm, tak srovnávat Oktávku a Audi je trošku mimo mísu.
A nebude nakonec lepší koupit Logana? Je za polovinu toho co oktávka a servis přece vůbec nepotřebuje! ))
A naviac je k Loganu teraz v akcii diagnostický kufrík a sada montážneho náradia zdarma, nehovoriac o nadštandardnej výbave lekárničky doplnenej o lieky od stresu a od bolenia hlavy!...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 07:27, RE: co Oktávka
anonym napsal:
A nebude lepší koupit škodovku, servis má nejlepší, auto je to pěkné, myslím že je to rozumová volba. A ve spolehlivosti patří k nejlepším.
Jestli to byl for, tak povedenej. Jinak nejak nedokazu vylovit z pameti skodovku, ktera by se parametrama blizila Q7 )

PS - jo, skodovka dela dobry auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 07:36, RE: co Oktávka
Womaida napsal:
Jestli to byl for, tak povedenej. Jinak nejak nedokazu vylovit z pameti skodovku, ktera by se parametrama blizila Q7 )

PS - jo, skodovka dela dobry auta.
Q7 je okopírovanej Scout
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 07:58, RE: co Oktávka
edmund napsal:
Q7 je okopírovanej Scout
Myslel jsem si, že tady bude dnes nějaká solidní diskuse o autech, ale když někdo ke shorauvedenému textu napíše " a co Oktávka" tak už nemám slov. To musí být jeden z těch šílenců, co trošku nepochopil, kde je místo Octávie a kde Q7.

PS: Edmunde nesklalmal jsi mě, opět jsi potvrdil mou doměnku, že jsi psychicky narušený člověk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:04, RE: co Oktávka
anonym napsal:
Myslel jsem si, že tady bude dnes nějaká solidní diskuse o autech, ale když někdo ke shorauvedenému textu napíše " a co Oktávka" tak už nemám slov. To musí být jeden z těch šílenců, co trošku nepochopil, kde je místo Octávie a kde Q7.

PS: Edmunde nesklalmal jsi mě, opět jsi potvrdil mou doměnku, že jsi psychicky narušený člověk.
neZklamal, neZklamal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:14, RE: co Oktávka
anonym napsal:
Myslel jsem si, že tady bude dnes nějaká solidní diskuse o autech, ale když někdo ke shorauvedenému textu napíše " a co Oktávka" tak už nemám slov. To musí být jeden z těch šílenců, co trošku nepochopil, kde je místo Octávie a kde Q7.

PS: Edmunde nesklalmal jsi mě, opět jsi potvrdil mou doměnku, že jsi psychicky narušený člověk.
nehledě na fakt, že se to tu netýká Q7, ale A6 a možná ani té ne, jako nejspíš servisů v ČR. Q7 do toho přimotal Womaida, no a já jsem jen trochu dále rozvedl jeho konstrukci ( a mimichodem velmi zdařile myslím ). Ale co ti tady vlastně vysvětluji??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:20, RE: co Oktávka
anonym napsal:
A naviac je k Loganu teraz v akcii diagnostický kufrík a sada montážneho náradia zdarma, nehovoriac o nadštandardnej výbave lekárničky doplnenej o lieky od stresu a od bolenia hlavy!...
No tím montážním nářadím bych moc neoperoval. Kladivo, šroubovák, 13ka a 17ka klíč a v případě nouze nejvyšší 5l benzínu a zapalovač??? Nápadně mi to připomíná výbavu, kterou jsem sebou vozil v 15letech na fichtlu. ))


Ale bez srandiček: Logan MPV, za ty prachy, to se prodávat bude a docela dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:34, Q7
Asi to není úplně nejpovzbudivější faktor ( i když mě osobně je to silně ukradené ), ale právě Q7 byla v nějaké anketě vyhodnocena jako nejženštější auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:54, RE: Q7
edmund napsal:
Asi to není úplně nejpovzbudivější faktor ( i když mě osobně je to silně ukradené ), ale právě Q7 byla v nějaké anketě vyhodnocena jako nejženštější auto.
Fiiha, clovek si da kafe a jak se to tu rozjelo Nevim, jestli je Q7 nejzenstejsi auto (ale je fakt, ze snad kazda zenska ho chce). Kazdopadne se mi ze vsech SUV tehle kategorie libi fakt nejmin. Takovej bastl. Ja za sebe rozhodne radsi toho Scouta, koneckoncu, kdyz je to ta predloha )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 09:07, RE: Q7
Womaida napsal:
Fiiha, clovek si da kafe a jak se to tu rozjelo Nevim, jestli je Q7 nejzenstejsi auto (ale je fakt, ze snad kazda zenska ho chce). Kazdopadne se mi ze vsech SUV tehle kategorie libi fakt nejmin. Takovej bastl. Ja za sebe rozhodne radsi toho Scouta, koneckoncu, kdyz je to ta predloha )
Co se týká kafe, tak už tady proběhla výchova. Klapnou dveře a káva je na stole. Ten Scout je takovej normálnější. Ale zase Q7 rozhodně vzbuzuje respekt. To když proti mě vykoukne někde v zatáčce, tak rychle uhejbám. Podvědomí je sviňa a ten předek vypadá tvrdě. Proti, oblíbeným mezi těmi co na to nemají, ale chtěli by mít, korejským SUV, které jsou jak hračky pro děti, je Q7 úplně jiné kafe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 09:18, faktor závisti
A6 jako manažer ukecáš, v pohodě. Prostě normální lepší osobáček. Můžeš vesele jednat s člověkem, který přijel do práce tramvají, Škodou 120 nebo třeba Focusem. Ale nedokážu si představit, že přijedu dojednávat obchod a ceny s dělem jako je Q7. Prostě třída Q7 je pro vysoké managery, u kterých je možnost rizika závisti minimalizována.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 10:35, RE: Q7
edmund napsal:
Co se týká kafe, tak už tady proběhla výchova. Klapnou dveře a káva je na stole. Ten Scout je takovej normálnější. Ale zase Q7 rozhodně vzbuzuje respekt. To když proti mě vykoukne někde v zatáčce, tak rychle uhejbám. Podvědomí je sviňa a ten předek vypadá tvrdě. Proti, oblíbeným mezi těmi co na to nemají, ale chtěli by mít, korejským SUV, které jsou jak hračky pro děti, je Q7 úplně jiné kafe.
No jo, jenze ja byvam v kanclu prvni a taky bych se nemusel dockat. Q7 je obrovska, ale me se proporcne libi vic Touareg, prijde mi takovej vyvazenejsi, vec nazoru. Ja radsi uhybam i tem korejskem hrackam, furt jsou o dost vetsi nez ja a fyziku neukecas.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 10:41, RE: faktor závisti
edmund napsal:
A6 jako manažer ukecáš, v pohodě. Prostě normální lepší osobáček. Můžeš vesele jednat s člověkem, který přijel do práce tramvají, Škodou 120 nebo třeba Focusem. Ale nedokážu si představit, že přijedu dojednávat obchod a ceny s dělem jako je Q7. Prostě třída Q7 je pro vysoké managery, u kterých je možnost rizika závisti minimalizována.
Myslim, ze taky hodne zalezi, s kym jednas. Obecne se u nas lidi porad strasne posuzujou podle toho, v cem jezdi. Pritom tak polovina naroda ma auto o tridu vys, nez zivotni uroven. Nezavidim jim to, nechtel bych zazit ten pocit, kdy se zustatek uctu limitne blizi nule a splatka leasingu ve vzduchu.

Jsou lidi, ktery se prenesou v klidu pres A6, a jsou lidi, ktery nerozdejchaj ani toho Focuse.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 10:45, RE: Q7
Womaida napsal:
No jo, jenze ja byvam v kanclu prvni a taky bych se nemusel dockat. Q7 je obrovska, ale me se proporcne libi vic Touareg, prijde mi takovej vyvazenejsi, vec nazoru. Ja radsi uhybam i tem korejskem hrackam, furt jsou o dost vetsi nez ja a fyziku neukecas.
To zas už raději Q7. Ale ten proklínanej Allroad má takovou rozumnou velikost a stavbu. Tyhle superSUV mi připadají děsně snobsky a nejsem si jistý, že bych do nich šel, i kdybych na to měl. A já nemám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 10:57, RE: faktor závisti
Womaida napsal:
Myslim, ze taky hodne zalezi, s kym jednas. Obecne se u nas lidi porad strasne posuzujou podle toho, v cem jezdi. Pritom tak polovina naroda ma auto o tridu vys, nez zivotni uroven. Nezavidim jim to, nechtel bych zazit ten pocit, kdy se zustatek uctu limitne blizi nule a splatka leasingu ve vzduchu.

Jsou lidi, ktery se prenesou v klidu pres A6, a jsou lidi, ktery nerozdejchaj ani toho Focuse.
Jenže osobně jednám s lidmi, kteří rozhodují o mé úspěšnosti a přitom jsou na nižších pozicích a to v takovém počtu, že riziko toho, že mi to někdo omele o ústa se mění v jistotu. Ale máš recht, že lidé podle auta soudí. Zbytečně. je to jen prostředek k práci a nikoli cíl snažení. Ale zase mi jeden zákazník řekl: Až budete opravdu vydělávat prachy, kupte si superbezpečné auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 11:35, RE: co Oktávka
edmund napsal:
nehledě na fakt, že se to tu netýká Q7, ale A6 a možná ani té ne, jako nejspíš servisů v ČR. Q7 do toho přimotal Womaida, no a já jsem jen trochu dále rozvedl jeho konstrukci ( a mimichodem velmi zdařile myslím ). Ale co ti tady vlastně vysvětluji??
Edmunde máš to za 100 bodů, mně se ten fórek s okopírováním Scouta hodně líbí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 11:40, RE: faktor závisti
edmund napsal:
Jenže osobně jednám s lidmi, kteří rozhodují o mé úspěšnosti a přitom jsou na nižších pozicích a to v takovém počtu, že riziko toho, že mi to někdo omele o ústa se mění v jistotu. Ale máš recht, že lidé podle auta soudí. Zbytečně. je to jen prostředek k práci a nikoli cíl snažení. Ale zase mi jeden zákazník řekl: Až budete opravdu vydělávat prachy, kupte si superbezpečné auto.
Moje kamaradka, velmi uspesna podnikatelka, hodne dela s Cinany. Jezdila v Golfu, celkem spokojena. Jenze dokud tam jezdila v normalnim aute, tak se s ni skoro nebavili. Tak si koupila ML, a od te doby jdou jednani jak na dratku. Pry jsou na to extremne vysazeni.

Ja to vidim podobne, pro me je to nastroj, ne vizitka. Prodava me neco jinyho a tak s klidnym svedomim zapadnu do davu oktavek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 12:20, RE: Q7
edmund napsal:
To zas už raději Q7. Ale ten proklínanej Allroad má takovou rozumnou velikost a stavbu. Tyhle superSUV mi připadají děsně snobsky a nejsem si jistý, že bych do nich šel, i kdybych na to měl. A já nemám.
Kdyz bych vybiral auto v tehle cenove hladine, tak bych volil asi BMW 535DxDrive v kombiku. A nebo prave A6 allroad. A jeste by mi zbylo na zensky
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.