0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 - Přednosti i problémy ve větším balení

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 11:43, RE: Hm..
Lubos napsal:
Tak to me tedy prekvapil, az taky rozdil mezi starou a6 a novejsi... zrovna jsem si chtel koupit a6 okolo 200/250 t. prave tuhle novejsi ovsem, neni zadna slusna s qutrem. Takze jsem uprednostnil tiptronic a jen predni nahon.
Jake jsou vase zkusenosti s motorem 2,4 ve spolupraci s tiptronicem? rok okolo 99 az 2001.. predem dekuji L
Mám A6 2.8 2001 s tiptronikem a jsem více než spokojený až na cenu servisu.Pro více info richard.grieco@seznam.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 22:13, RE: A6 2.5 TDI quattro
balu napsal:
Zkus,teda pokud maš 2klíče jeden z nich strčit do spínačky a otočit,druhy dej do zamku a zamkni auto.Potom nevytahuj klíč a otoč ještě 3krat,pak zmačkni na ovladači zamknutí a podrž asi 2sekundy.Měli by Ti bliknout blinkry.Pak zmačkni odemknout taky 2sekundy a zase bliknuti.Pak pauza asi 5sekund a zase odemknuti a pokud vše klaplo,tak už by jsi měl odemknout auto dalkačem.Totež udělej z druhym klíčem
Tak záhada s DO je vyřešena. Dlouho jsem tu nebyl takže to už ani neni aktuální ale pro někoho by se to možná mohlo hodit...Borec ze značkového servisu si s tím mimo pracovní dobu dal práci a zjistil po nekonečném pátrání že krabičky dálkáčů nejsou originální z audiny ale snad z oktávky, proto to nemělo šanci spolu komunikovat.Do klíčů to pasovalo takže na první pohled se to nemělo šanci poznat. Po přeprogramování to funguje bez problémů...no kdo ví co to je vlestně za klíče....snad ten poznatek pomůže někomu kdo má podobný problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 19:43, RE: Hm..
Petr napsal:
Mám A6 2.8 2001 s tiptronikem a jsem více než spokojený až na cenu servisu.Pro více info richard.grieco@seznam.cz
Ja mam A6,2,5 tdi 100KW a som na 100%spokojny...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2007 19:26, RE: Hm..
Radek napsal:
Germani jsou zarukou kvality? Od kdy? Pokud je neco zarukou kvality, tak spis japonci.
Ty vole! Němci vyrábějí ty nejlepší auta VW, Audi, Mercedes, Opel, BMW atd. Češi neumi vyrobit ani tu Škodovku, vždyť je celá taky německá!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.07.2007 12:25, Bývalo hezké
Bývalo to krásné auto, ale dnes je to již stařec téměř na odpis. Léta běží a čas zastavit zkrátka nelze. Mám Q7 a jsem spokojen .... zatím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 07:45, RE: Bývalo hezké
anonym napsal:
Bývalo to krásné auto, ale dnes je to již stařec téměř na odpis. Léta běží a čas zastavit zkrátka nelze. Mám Q7 a jsem spokojen .... zatím.
užij si to IQ sýbn,technika a její vývoj je o něčem naprosto jiném,než uvádíš, resp.uvádíte Vy pane
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.09.2007 14:26, RE: Bývalo hezké
anonym napsal:
Bývalo to krásné auto, ale dnes je to již stařec téměř na odpis. Léta běží a čas zastavit zkrátka nelze. Mám Q7 a jsem spokojen .... zatím.
to tim tak žerem.Máš nanejvýš tramvajenku a slintáš nad ojetou A6 za 300 tisíc,který nikdy nenašetříš.Ty "kvé-sedmo".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.09.2007 14:26, RE: Bývalo hezké
anonym napsal:
Bývalo to krásné auto, ale dnes je to již stařec téměř na odpis. Léta běží a čas zastavit zkrátka nelze. Mám Q7 a jsem spokojen .... zatím.
to tim tak žerem.Máš nanejvýš tramvajenku a slintáš nad ojetou A6 za 300 tisíc,který nikdy nenašetříš.Ty "kvé-sedmo".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.09.2007 13:05, Audi A6 2,5TDI 103KW
Prosím o radu. S vozem jsem velmi spokojený, ikdyž je to strarší typ (1996). V poslední době se mi vyskytl problém. Při delším stání (12 hodin až do druhého dne) musím dlouho startovat, než to chytne. Potom to startuje kdykoli jen na ťuknutí. Nevíte, čím je to způsobeno? Díky za odpověď
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.11.2007 17:56, RE: Audi A6 2,5TDI 103KW
anonym napsal:
Prosím o radu. S vozem jsem velmi spokojený, ikdyž je to strarší typ (1996). V poslední době se mi vyskytl problém. Při delším stání (12 hodin až do druhého dne) musím dlouho startovat, než to chytne. Potom to startuje kdykoli jen na ťuknutí. Nevíte, čím je to způsobeno? Díky za odpověď
Zkuste si přivstat a startovat po11 hodinách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.01.2008 11:21, RE: Hm..
Lado napsal:
Ja mam A6,2,5 tdi 100KW a som na 100%spokojny...
já ji mám taky je to supr svezení na dálnici nechávam všechno vzadu a jedu jak král Viktor
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.