0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 - Přednosti i problémy ve větším balení

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 15:25, Hm..
Tak to me tedy prekvapil, az taky rozdil mezi starou a6 a novejsi... zrovna jsem si chtel koupit a6 okolo 200/250 t. prave tuhle novejsi ovsem, neni zadna slusna s qutrem. Takze jsem uprednostnil tiptronic a jen predni nahon.
Jake jsou vase zkusenosti s motorem 2,4 ve spolupraci s tiptronicem? rok okolo 99 az 2001.. predem dekuji L
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 16:59, RE: Hm..
Lubos napsal:
Tak to me tedy prekvapil, az taky rozdil mezi starou a6 a novejsi... zrovna jsem si chtel koupit a6 okolo 200/250 t. prave tuhle novejsi ovsem, neni zadna slusna s qutrem. Takze jsem uprednostnil tiptronic a jen predni nahon.
Jake jsou vase zkusenosti s motorem 2,4 ve spolupraci s tiptronicem? rok okolo 99 az 2001.. predem dekuji L
A člověk by řekl,že audiny jakožto germáni by měli být kvalitní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 19:58, RE: Hm..
Roňouch napsal:
A člověk by řekl,že audiny jakožto germáni by měli být kvalitní.
ty jo tak to cumim prvne co snad vidim otevrenou a opravnenou kritiku na audi jinak se mi moc libi. hm a co benzinove motory jake doporucujete? co by se dalo udelat i na plyn teda jestli to za to stoji dik za info lukáš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 20:21, RE: Hm..
Roňouch napsal:
A člověk by řekl,že audiny jakožto germáni by měli být kvalitní.
Germani jsou zarukou kvality? Od kdy? Pokud je neco zarukou kvality, tak spis japonci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 22:07, ja se vubec nedivim tomu, ze je o srac
ve firme mame 2,5 tdi A4, 2,7 biturbo A6 a porad neco, porad kraviny s motorem, porad neco nekde klape ci susti, to auto neni vubec jako celek povedeny, rekneme, ze nejvice povedeny je vnitrek, ale to je asi tak vsechno. A to maji najeto okolo pouze 100 000 km...takze nedoporucuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.01.2006 22:55, RE: ja se vubec nedivim tomu, ze je o srac
Tomas napsal:
ve firme mame 2,5 tdi A4, 2,7 biturbo A6 a porad neco, porad kraviny s motorem, porad neco nekde klape ci susti, to auto neni vubec jako celek povedeny, rekneme, ze nejvice povedeny je vnitrek, ale to je asi tak vsechno. A to maji najeto okolo pouze 100 000 km...takze nedoporucuji.
sakra chlape, ze by to byl az takovej srac :( a to do ni opravdu chci jit ve 2,4 V6 benzin tiptronic.. ma najete prave pres 100tis.
Prave potrebuju auto, ktery bude snaset dlouhy trasy ob tyden a zaroven popojizdeni po prahe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 15:58, RE: Hm..
Radek napsal:
Germani jsou zarukou kvality? Od kdy? Pokud je neco zarukou kvality, tak spis japonci.
Japonci jsou podle mě zárukou spolehlivosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 16:24, RE: Hm..
Roňouch napsal:
Japonci jsou podle mě zárukou spolehlivosti.
To je sice pravda, ale co ty jejich turbodiesely!? Možná tak poslední rok dva, ale předtím to byla ubohost. Navíc jejich interiéry jsou hodně fádní - samej divnej plast.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 17:03, RE: ja se vubec nedivim tomu, ze je o srac
Lubos napsal:
sakra chlape, ze by to byl az takovej srac :( a to do ni opravdu chci jit ve 2,4 V6 benzin tiptronic.. ma najete prave pres 100tis.
Prave potrebuju auto, ktery bude snaset dlouhy trasy ob tyden a zaroven popojizdeni po prahe.
ok, ale hlavne si kup opravdu neco co mel 1 majitel, na tyhle auta odborne, moc vymen v servisce ti napovi....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.01.2006 13:55, A6
Tak tuhle krasavici jsem si pořídil asi před 2 měsíci (1,9 Tdi 81 Kw) a musím říct že to svezení nemá absolutně chybu. Interier je ze všech aut této třídy nejpovedenější a motor ani neslyším.Pravda je jedna-drahý servis ale u oktávky to není o moc levnější. Bojím se jen jednoho-aby někdy neskončila u východních sousedů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.01.2006 13:15, RE: A6
Alex napsal:
Tak tuhle krasavici jsem si pořídil asi před 2 měsíci (1,9 Tdi 81 Kw) a musím říct že to svezení nemá absolutně chybu. Interier je ze všech aut této třídy nejpovedenější a motor ani neslyším.Pravda je jedna-drahý servis ale u oktávky to není o moc levnější. Bojím se jen jednoho-aby někdy neskončila u východních sousedů.
....Hold někdo si vybírá auto podle jízdních vlastností, spolehlivosti, nákladů na provoz a DRUHÝ ZASE PODLE INTERIÉRU !!!! Gratuluji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.01.2006 11:50, RE: A6
dada napsal:
....Hold někdo si vybírá auto podle jízdních vlastností, spolehlivosti, nákladů na provoz a DRUHÝ ZASE PODLE INTERIÉRU !!!! Gratuluji.
Tím jsem ovšem neměl na mysli že si auto vybírám podle interiéru, to jen že se to tu propíralo a někdo si stěžoval na to že někde to sem tam skřípne,něco upadne a tak. Samozřejmě že za tu dobu co to auto mám nemůžu nic objektivně hodnotit ale co se týče spotřeby tak jezdím něco málo přez 6 l a jízdní vlastnosti jsou špičkové...no čas ukáže jaké mouchy to má.Toť vše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 22:26, A6 2.5 TDI quattro
Od dubna mam A6 2.5 TDI quattro 132 kW, jezdim za 8 nafty coz odpovida te recenzi. Rok vyroby mam 2002 tak doufam ze uz mam tu lepsi predni napravu... Nalitano to melo 130 tis, menil jsem rozvody a kladky. Jinak svezeni paradni, treba s Passatem nesrovnatelny, motor akorat silnej, na volnobeh je to sice trochu klapak, ale pri jizde o nem nevim a na dalnici ve 180 na sestku jenom susti vzduch kolem auta. Pokud jde o jizdni vlastnosti - je znat, ze to auto neco vazi, neni to malej obratnej zavodak ale zvyknete si Tresnicka na dortu je ted v zime quattro, jezdim casto do hor a tohle jede jako kdyz zadnej snih neni, fakt neuveritelny. Pokud jde o zavady - menil jsem spojku (mam manual, byla to honicka ho sehnat s timhle motorem a quattrem, ale automat mi nesmi do baraku... teda mozna casem DSG... no nic) asi se na ni podepsal obrovskej kroutak toho motoru... no a pak zlobila klima, byla prosoupana nejaka hlinikova trubka a unikala kapalina. Celkove ale spokojenost az nadseni...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.02.2006 22:06, RE: A6 2.5 TDI quattro
Haďák napsal:
Od dubna mam A6 2.5 TDI quattro 132 kW, jezdim za 8 nafty coz odpovida te recenzi. Rok vyroby mam 2002 tak doufam ze uz mam tu lepsi predni napravu... Nalitano to melo 130 tis, menil jsem rozvody a kladky. Jinak svezeni paradni, treba s Passatem nesrovnatelny, motor akorat silnej, na volnobeh je to sice trochu klapak, ale pri jizde o nem nevim a na dalnici ve 180 na sestku jenom susti vzduch kolem auta. Pokud jde o jizdni vlastnosti - je znat, ze to auto neco vazi, neni to malej obratnej zavodak...
Konečně někdo,kdo i přez drobnější závady tohle auto nekritizuje. Fakt je jeden že pokud jsou to závady menšího rázu (a ty se vyskytují u všech vozidel ) tak to člověka až tolik nebolí...Já mám menší problém taky,nějak mi nefachčí dálkové které je orig.(na klíči) Prodejcem jsem byl ubezpečen že stačí vyměnit baterky,to jsem učinil a pořád nic. Není to žádná tragedie protože centrál funguje takže zamykám jen klíčem a do servisu se mi s tím zatím taky nechce...Chci se jen zeptat-nemáš s tím nějakou zkušenost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.02.2006 12:10, RE: A6 2.5 TDI quattro
Alex napsal:
Konečně někdo,kdo i přez drobnější závady tohle auto nekritizuje. Fakt je jeden že pokud jsou to závady menšího rázu (a ty se vyskytují u všech vozidel ) tak to člověka až tolik nebolí...Já mám menší problém taky,nějak mi nefachčí dálkové které je orig.(na klíči) Prodejcem jsem byl ubezpečen že stačí vyměnit baterky,to jsem učinil a pořád nic. Není to žádná tragedie protože centrál funguje takže zamykám jen klíčem a do servisu se mi s tím zatím taky nechce...Chci se jen zeptat-nemáš s tím nějakou zkušenost?
S dálkovým ovládáním centálu žádný problém nemám... (klep klep, klepu na dřevo A dělají to oba klíčky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.02.2006 22:41, RE: A6 2.5 TDI quattro
Haďák napsal:
S dálkovým ovládáním centálu žádný problém nemám... (klep klep, klepu na dřevo A dělají to oba klíčky?
Jo,dělají to oba-nefungují a baterku jsem měnil v obou,snad mě naprodali vybité obě Ale jak jsem říkal,až tak mě to nevadí ikdyž to dálkové otevírání je pohodlnější...Jo a když jsme u toho (opět maličkost) nesvítí mě podsvícení autoradia při zapnutých světlech.Ovšem nevím jestli to svítit má nebo ne,jedná se vlastně o podsvícení těch tlačítek,displej je v poho. mám tam autoradio concert(s CD.)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 18:03, RE: A6 2.5 TDI quattro
Alex napsal:
Jo,dělají to oba-nefungují a baterku jsem měnil v obou,snad mě naprodali vybité obě Ale jak jsem říkal,až tak mě to nevadí ikdyž to dálkové otevírání je pohodlnější...Jo a když jsme u toho (opět maličkost) nesvítí mě podsvícení autoradia při zapnutých světlech.Ovšem nevím jestli to svítit má nebo ne,jedná se vlastně o podsvícení těch tlačítek,displej je v poho. mám tam autoradio concert(s CD.)
To je zajímavý to s tím rádiem - taky mně nesvítí tlačítka... svítí jenom displej, považoval jsem to za chybu, ale když to máš taky tak to tak třeba má bejt? Ale svítit by to mělo... přepnout po tmě rádio na CD je docela nic moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.03.2006 18:59, RE: A6 2.5 TDI quattro
anonym napsal:
To je zajímavý to s tím rádiem - taky mně nesvítí tlačítka... svítí jenom displej, považoval jsem to za chybu, ale když to máš taky tak to tak třeba má bejt? Ale svítit by to mělo... přepnout po tmě rádio na CD je docela nic moc.
No právě,taky se mě to nezdá,v autě svítí kdejaká blbost tak mě nejde do hlavy proč by nepodsvítily tlačítka na radiu. Myslím si že by to mohla být nějaká pojistka ale štourat do toho se mi zatím nechce.Takže to cd budem muset přepínat po tmě časem si člověk asi zvykne....jo aještě jedna maličkost ...protože k tomu autu nemám žádný manuál,dodnes jsem nepřišel na to, na co je to tlačítko ve sloupku u řidiče.Zřejmě to asi souvisí s tím alarmem který mě nejde takže to nepoužívám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.10.2006 20:58, RE: A6 2.5 TDI quattro
Alex napsal:
Konečně někdo,kdo i přez drobnější závady tohle auto nekritizuje. Fakt je jeden že pokud jsou to závady menšího rázu (a ty se vyskytují u všech vozidel ) tak to člověka až tolik nebolí...Já mám menší problém taky,nějak mi nefachčí dálkové které je orig.(na klíči) Prodejcem jsem byl ubezpečen že stačí vyměnit baterky,to jsem učinil a pořád nic. Není to žádná tragedie protože centrál funguje takže zamykám jen klíčem a do servisu se mi s tím zatím taky nechce...Chci se jen zeptat-nemáš s tím nějakou zkušenost?
Zkus,teda pokud maš 2klíče jeden z nich strčit do spínačky a otočit,druhy dej do zamku a zamkni auto.Potom nevytahuj klíč a otoč ještě 3krat,pak zmačkni na ovladači zamknutí a podrž asi 2sekundy.Měli by Ti bliknout blinkry.Pak zmačkni odemknout taky 2sekundy a zase bliknuti.Pak pauza asi 5sekund a zase odemknuti a pokud vše klaplo,tak už by jsi měl odemknout auto dalkačem.Totež udělej z druhym klíčem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 18:49, RE: A6
Alex napsal:
Tak tuhle krasavici jsem si pořídil asi před 2 měsíci (1,9 Tdi 81 Kw) a musím říct že to svezení nemá absolutně chybu. Interier je ze všech aut této třídy nejpovedenější a motor ani neslyším.Pravda je jedna-drahý servis ale u oktávky to není o moc levnější. Bojím se jen jednoho-aby někdy neskončila u východních sousedů.
neboj!....ja sa o to postarám!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.