0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 18:50, soki
anonym napsal:
...ti jebe...audiny s 2.5 TDi vydržia s radosťou 500 000 km Trošku sa spametaj a potom niečo píš
Momentálně se vozím V A6 avant quattro 132KW 6 kvalt. Spotřeba 7,5-10. 4x4 si prostě vezme více. Rozvody se dají udělat ve slušném servise za 18 tis (+vod.pumpa,filtry a oleje).Ikdyž už má audinka něco odjeto přední náprava zaím vypadá slušně. Myslím,že spolehlivost je,jak už tady zanělo, dána servisem(nemusí být zrovna autorizovaný) a ridičem. S Tdi a vůbec turbodiesly se musí umět jezdit, pak vydrží. Navíc u 132KW je váha vzduchu hodně spolehlivá .HDI od PSA a hlavně 2,0 a 2,2,bych co se týká spolehlivosti sem moc netahal a i-cdti od hondy a dieseyl od BMW a Mercedesu,proc ne,ale jsou to o generaci novějsí motory.Ročne najezdí cca 50 tis km a jsem s 16 spokojený,ikdyž každé auto a svoje vady Tohle je moje zkušenost, a to už jsem se vozil v hodně autech. P.S.Každý ať si jezdí v čem chce a to neznamená,že si tady musíme nadávat apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.06.2008 22:37, RE: Průměrná spotřeba???
Passat napsal:
To sme 2 komu se ta průměrná spotřeba nezdá.......jak může 2.5 žrat tak málo.......a že přes 8 se nedostal......Tak to to auto snad jenom stojí v garáži a je tam na ozdobu.Nechcu se do nikoho navážet,ale proč nenapíše nějakou rozumnou hodnotu.Kdyby napsal 8l no budiž,ale když se takovému autu šlape podle mě není problém vzít i 10l.
Neni to jen o motoru kdz koupis spatnej benzim zezere ti to i 20 ale kdyz koupis treba na shellce tak to zere kolem 7 mam tu samou adinu co on
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.