0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 11:32, RE: Pro všechny RE :o)
anonym napsal:
Trochu se musim zastat Jarmila. Turbodiesel od hondy je teprve na trhu max 3 roky ale stojí fakt za to. Pravem se stal motorem roku. TDI-íčka jsou sice na trhu dlouho, ale KDE je ta spolehlivost?? Ve 40 tis výměna váhy vzduchu, v 100 tis píská turbo a pak výměna. Ne, děkuji už nikdy více.
Těma "pičutkářema" si myslel KOHO? Doufám že majitele třeba Octavek 1,6 a 2,0, že jo??
To i-CTDI od Hondy určitě není špatnej motor, mně jen vadí, když tady někdo (třeba Jarmil) vyzdvihuje jeden motor (i-CTDI) do nebes, a druhej např. TDI jen hloupě schazuje, včetně lidí, který s TDI jezdí.
Je pravda, že váhy vzduchu jsou u TDI velkou slabinou, ale s tím názorem na turbo bych nesouhlasil. Životnost turba závisí hlavně na zacházení s motorem, když je majitel prase, vytáčí motor za studena a kašle na výměnu oleje, oddělá turbo ještě mnohem dřív. Takový zacházení by určitě ani motor od Hondy nepřežil bez úhony.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 13:25, MILÝ JARMÍLKU
A4 napsal:
To i-CTDI od Hondy určitě není špatnej motor, mně jen vadí, když tady někdo (třeba Jarmil) vyzdvihuje jeden motor (i-CTDI) do nebes, a druhej např. TDI jen hloupě schazuje, včetně lidí, který s TDI jezdí.
Je pravda, že váhy vzduchu jsou u TDI velkou slabinou, ale s tím názorem na turbo bych nesouhlasil. Životnost turba závisí hlavně na zacházení s motorem, když je majitel prase, vytáčí motor za studena a kašle na výměnu oleje, oddělá turbo ještě mnohem dřív. Takový zacházení by určitě ani motor...
PRO KOMPLEXÁKA JARMÍLKA : Ano, máš pravdu zaměnil jsem dvě velmi podobný označení (který stejně vycházejí z průkopníka TDi ) a přiřknul ti opela a přitom ty jsi úžasný a máš Hondu... nevím , kde si ty kokote přišel na to, že tady něco " pořádů plácám, tohle je můj druhej příspěvek v týhle diskuzi. Nalož se do svý úžasný Hondy (bůh ví jestli to není jen tvůj onanistickej sen) a běž se s ní třeba vystavit. Srovnávej až budeš mít co, ne motor o kterym nikdo neví, jestli je a bude spolehlivý, jaký budou jeho slabiny a kolik vydrží km. Seš vypláchnutý Hovado (proto máš možná H ve znaku auta) který umí jen plivat na motory koncernu VW a neumí se fakticky zapojit do diskuze. Možná to bude tím, že tě nějaký to "úděsný" TDi někde vybouchalo a ty máš jen prachsprostý komplexy...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 13:28, RE: MILÝ JARMÍLKU
cruise napsal:
PRO KOMPLEXÁKA JARMÍLKA : Ano, máš pravdu zaměnil jsem dvě velmi podobný označení (který stejně vycházejí z průkopníka TDi ) a přiřknul ti opela a přitom ty jsi úžasný a máš Hondu... nevím , kde si ty kokote přišel na to, že tady něco " pořádů plácám, tohle je můj druhej příspěvek v týhle diskuzi. Nalož se do svý úžasný Hondy (bůh ví jestli to není jen tvůj onanistickej sen) a běž se s ní třeba vystavit. Srovnávej až budeš mít co, ne motor o kterym nikdo neví, jestli je a bude spolehlivý, jaký ...
PRO JARMÍLKA: A ještě v něčem si pleteš pojmy a dojmy Passata nemám, mám Oktávku 1,8 T 4x4 , ale předpokládám, že mě s i-CTDi předjedeš s fuckerem a budeš si u toho honit, jak si úžasnej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 15:11, RE: MILÝ JARMÍLKU
cruise napsal:
PRO JARMÍLKA: A ještě v něčem si pleteš pojmy a dojmy Passata nemám, mám Oktávku 1,8 T 4x4 , ale předpokládám, že mě s i-CTDi předjedeš s fuckerem a budeš si u toho honit, jak si úžasnej
Waauu, teda ta diskuse se rozjela. Super
Děkuju a ještě jednou děkuju jak nádherně se bavim!!!!!
Pozn. pro Cruise: To řikáš že já sem zakomlexovanej jo? Přečti si si svůj přízpěvek!!! Ty seš ale případ, co!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 15:30, RE: MILÝ JARMÍLKU
Jarmil napsal:
Waauu, teda ta diskuse se rozjela. Super
Děkuju a ještě jednou děkuju jak nádherně se bavim!!!!!
Pozn. pro Cruise: To řikáš že já sem zakomlexovanej jo? Přečti si si svůj přízpěvek!!! Ty seš ale případ, co!
JARMÍLKU: přečti si svůj první příspěvek o úděsných TDi a tvém předjíždění a ukazování fuckera a pak mluv něco o tom, že je někdo zakomplexovanej....nedá se nic dělat tvoje příspěvky hovořej za vše, tipoval bych to, že tě vybouchala nějaká audina s 3,0tdi, nebo dokonce oktávka s 2,0tdi (103 kw) ?? tak šup přiznej se z čeho máš ty komplexy :o)))))))
věř, že i ty mě dobře bavíš, tak spoň v něčem se shodneme .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 12:30, RE: MILÝ JARMÍLKU
cruise napsal:
JARMÍLKU: přečti si svůj první příspěvek o úděsných TDi a tvém předjíždění a ukazování fuckera a pak mluv něco o tom, že je někdo zakomplexovanej....nedá se nic dělat tvoje příspěvky hovořej za vše, tipoval bych to, že tě vybouchala nějaká audina s 3,0tdi, nebo dokonce oktávka s 2,0tdi (103 kw) ?? tak šup přiznej se z čeho máš ty komplexy :o)))))))
věř, že i ty mě dobře bavíš, tak spoň v něčem se shodneme .....
Už se nabavim. Jseš hoooodně trapnej. Meleš už z posledního ....
Třeba se setkáme při jiné diskusi, těšim se na tebe.
Arrivederci, cuore mio.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 21:09, RE: MILÝ JARMÍLKU
Jarmil napsal:
Už se nabavim. Jseš hoooodně trapnej. Meleš už z posledního ....
Třeba se setkáme při jiné diskusi, těšim se na tebe.
Arrivederci, cuore mio.
JARMÍLKU: Z posledního meleš ty, protože víš, že mám pravdu a s těma svejma slátaninama o předjíždění s fuckerem si to prostě přehnal a víš to moc dobře .Proto se tady tak vztekáš. Seš nula a nezachrání tě ani předjíždění s tvým i CTDi a se zdviženým fuckerem. To jen dokazuje, že nulou zůstaneš. Jinak doufám, narozdíl od tebe, že se při jiné diskuzi už nesetkáme, je mi z takovej trapáků jako ty na zvracení .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 12:10, Moje zkušenost s A6 2,5 TDI quattro
Od dubna mam A6 2.5 TDI quattro 132 kW, jezdim za 8 nafty coz odpovida te recenzi. Rok vyroby mam 2002 tak doufam ze uz mam tu lepsi predni napravu... Nalitano to melo 130 tis, menil jsem rozvody a kladky. (v dobrym ale neautorizovanym servisu 18.000) Jinak svezeni paradni, treba s Passatem nesrovnatelny, motor akorat silnej, na volnobeh je to sice trochu klapak, ale pri jizde o nem nevim a na dalnici ve 180 na sestku jenom susti vzduch kolem auta. Pokud jde o jizdni vlastnosti - je znat, ze to auto neco vazi, neni to malej obratnej zavodak ale zvyknete si Tresnicka na dortu je ted v zime quattro, jezdim casto do hor a tohle jede jako kdyz zadnej snih neni, fakt neuveritelny. Pokud jde o zavady - menil jsem spojku (mam manual, byla to honicka ho sehnat s timhle motorem a quattrem, ale automat mi nesmi do baraku... teda mozna casem DSG... no nic) asi se na ni podepsal obrovskej kroutak toho motoru... no a pak zlobila klima, byla prosoupana nejaka hlinikova trubka a unikala kapalina. Celkove ale spokojenost az nadseni...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.02.2006 21:27, RE: Průměrná spotřeba???
Passat napsal:
To sme 2 komu se ta průměrná spotřeba nezdá.......jak může 2.5 žrat tak málo.......a že přes 8 se nedostal......Tak to to auto snad jenom stojí v garáži a je tam na ozdobu.Nechcu se do nikoho navážet,ale proč nenapíše nějakou rozumnou hodnotu.Kdyby napsal 8l no budiž,ale když se takovému autu šlape podle mě není problém vzít i 10l.
mam audi a6 quattro a moje spotreba pod 10 litru. Ale jinak super.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 22:22, RE: Průměrná spotřeba???
petr napsal:
mam audi a6 quattro a moje spotreba pod 10 litru. Ale jinak super.
NONO... JÁ MÁM A6 132KW A PŘEDTÍM BYL I PAŠÍK 110KW, ZA 6L SE JET DÁ ALE JE TO OPRAVDOVÁ COURAČKAM S MAXIMÁLNÍM OHLEDEM NA STYL A SPOTŘEBU,. BĚŽNĚ TO PAPÁ KOLEM 9L!!! ALE POZOR TO NEZNAMENÁ ŽE TO NA DÁLNICI NEMŮŽE ŽRÁT 16L KDYŽ SE POJEDE 200KM/H A VÍC
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 21:35,
BMW 740i, zadne courani, 11,5l /100km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.08.2006 17:56, RE: bez předmětu
LAĎA napsal:
Vaše recenze na A6 není vůbec špatná.Nenechte se znechutit názory několika hlupáků,kteří nám dnes přispěli do diskuze.
Áááá, pozor. Další co utratil milion za A6 a teď se nedokáže smířit s tím, že to byla blbost !!! Ach jo, tak to konečně někdo přiznejte že ste naletěli !!!! Ale pozor, ona je to vlastně Audi - to je vlastně kvalita, já zapoměl.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.10.2006 21:59, RE: Pro všechny RE :o)
A4 napsal:
Přesně tak. Audi A6 2,5 TDI je hodně dobrý auto. Musím se smát názoru pana O. Matyáska, že motor je stavěný na 80 tkm. Hned se pozná názor odborníka. Vlastním Audi A4 se stejným motorem 2,5 TDI a jsem moc spokojen. Spíš bych se víc než motoru bál choulostivé přední nápravy, která pod takovým motorem a zejména na našich rozbitých silnicích dost trpí. Audi zdar!
O kvalitách 2,5 TDi V6 nejlépe vypoví pročíst forum audiclubu nebo dieselpowerfora. Vačky, hydroštely, čerpadlo a turbo - málokteré přežije 150kk. Ceny servisu 2,5ky taky mimo realitu. Takže jsem volil A6 s 1,9. Ovšem zarytí 2,5káři namítnou, že to nejede, že 6V zvuk se nedá napodobit. prostě kdo chce jezdit sa olympiádou s motorem 2 a více nesmí řešit spotřebu a pár dalších věcí co odejdou. To svezení za to stojí. Kdo chce řešit peníze, ať si koupí Logana nebo Thálii a je to. Já mu toi nevyčítám :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.10.2006 22:00, RE: diagnostika
pola napsal:
jeeeeeeee a kolik takova vecicka na diagnostiku a opravovani stoji nevite nekdo?
notebook, kabel za litr a 5 minut surfování netem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.11.2006 18:49, audi a6 2,5dti
co se týče spotřeby u audi pokud nema někdo nohu z olše tak proč by se nevešel do 8litru kornouti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.11.2006 19:00, Audi A6
Co se týče tohoto vozidla, tak opravdu nevím, co bych dodal, poněvadž jej nevlastním, ale jedno vím, že je to sráč na entou, hlavně vozidla dovezené z EU, tachometr ztažený, rodný list auta (serviska ) vždy není k nalezení a víte proč? Je s úmyslem natáhnout na penězích zájmece
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.11.2006 16:24, RE: Průměrná spotřeba???
petr napsal:
mam audi a6 quattro a moje spotreba pod 10 litru. Ale jinak super.
mám audi A6 quattro 2,5TDi 132KW automat-spotřeba8,5-9L/100Km-supr auto!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.11.2006 16:37, RE: Průměrná spotřeba???
Zdenek napsal:
mám audi A6 quattro 2,5TDi 132KW automat-spotřeba8,5-9L/100Km-supr auto!
Jezdim se Superbem 2,5TDI 114KW,manual.Nejsem zadny sporil,pomalu nejezdim.Najedu cca 60tis km za rok.Spotreba 7-10litru.A to je realita.Ac se tu ten motor neskutecne kritizuje jsem zatim spokojen.Na nizsi spotrebu tu jsou 1,9TDI.A ja jsem chtel proste V6 :]
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.09.2007 01:22, RE: bez předmětu
Ondřej Matyásek napsal:
No já bych se tou audinou po roce 2000 radši ani moc nevozil jede pěkně ale motor je stavěnej tak do 80 000km pak je to na rakev......
...ti jebe...audiny s 2.5 TDi vydržia s radosťou 500 000 km Trošku sa spametaj a potom niečo píš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 18:50, soki
anonym napsal:
...ti jebe...audiny s 2.5 TDi vydržia s radosťou 500 000 km Trošku sa spametaj a potom niečo píš
Momentálně se vozím V A6 avant quattro 132KW 6 kvalt. Spotřeba 7,5-10. 4x4 si prostě vezme více. Rozvody se dají udělat ve slušném servise za 18 tis (+vod.pumpa,filtry a oleje).Ikdyž už má audinka něco odjeto přední náprava zaím vypadá slušně. Myslím,že spolehlivost je,jak už tady zanělo, dána servisem(nemusí být zrovna autorizovaný) a ridičem. S Tdi a vůbec turbodiesly se musí umět jezdit, pak vydrží. Navíc u 132KW je váha vzduchu hodně spolehlivá .HDI od PSA a hlavně 2,0 a 2,2,bych co se týká spolehlivosti sem moc netahal a i-cdti od hondy a dieseyl od BMW a Mercedesu,proc ne,ale jsou to o generaci novějsí motory.Ročne najezdí cca 50 tis km a jsem s 16 spokojený,ikdyž každé auto a svoje vady Tohle je moje zkušenost, a to už jsem se vozil v hodně autech. P.S.Každý ať si jezdí v čem chce a to neznamená,že si tady musíme nadávat apod.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.