0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A4 2.0 TDI

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 11:44, RE: Mám lepší čas
anonym napsal:
Já jsem jel od rakouských hranic do prahy za 91 min., cca nějakých 250 km., jsem lepší kámo. Z kyjova to může být odhadem 240-250km?
Jsi lepší co? Potenciální vrah? Tak to máš pravdu. Doufám, že se jednou dočkám už konečně doby, kdy takovýhle vychloubači místo aby v hospodě sklízeli obdiv, tak jim dá někdo radši rovnou do tlamy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 16:13, RE: Mám lepší čas
anonym napsal:
Jsi lepší co? Potenciální vrah? Tak to máš pravdu. Doufám, že se jednou dočkám už konečně doby, kdy takovýhle vychloubači místo aby v hospodě sklízeli obdiv, tak jim dá někdo radši rovnou do tlamy.
Kdyz jede nekdo po prazdne dalnici 170 km/h dle meho nazoru nebezpecne neni. Myslim ze se na silnicich dejou daleko horsi veci. Pilot kdejake octavie TDi, ktery mysli ze ma snad raketu a predjizdi jak o zivot je nebezpecnejsi. Mozna i to prohlubuje moji averzi k TDi. Personalni oddeleni ve firme by melo udelat nejdriv psychotest nez da nekomu klicky od octavie TDi :)... jinak se mi libi ta reklama od Besipu - Uzijte si rychlost az dokonce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 09:45, pozdrav od majitele
Zdarec pánové, tak si tady pročítám vaše příspěvky jen chci podotknout, že nejsem majitel Topcentra (i když by to nemuselo být špatné), nemám tam ani žádného známého a nejsem ani zaměstnancem této firmy, jsem jen člověk, kterému se líbíla A4 v Autoplus a koupil jsem si ji, já nejsem člověk, který chválí zbytečně, jsem realista, pokud by na tomto voze byl nějaký problém, tak bych to tady napsal.
Tuto recenzi jsem napsal pro lidi, kteří si třeba takové, nebo podobné auto, příp. se stejným motorem chtějí koupit, a kdyby si třeba jen jednu zkušenost z tohoto článku vzal, tak je to dobré, nepsal jsem tento článek pro závistivce, kteří si tady budou honit triko a pomlouvat to, co nikdy nezkusili. Ti kteří mají špatnou zkušenost, tak pro ty bych řekl jen to, že vžycky jsou spokojení i nespokojení lidé s jednou značkou auta, pokud budu mít špatnou zkušenost, tak sem napíšu i to špatné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.11.2007 13:33, RE: Předváděcí vozy?!
anonym napsal:
Mám Passata 103 kw 4motion a pod 7 litrů to nejezdí . Takže obdivuji ty co jezdí za 5 asi jezdí hodně z kopce.
ale notak pánové... všichni přeci víme, že kolega myslel aktuální spotřebu :D :D :D ... jen mu přišlo blbý nám tu tvdit, že mu to občas jezdí i za nula... ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.12.2007 11:08, RE: Osobně bych do předváděčky nešel-cena servisu
Pepe napsal:
Zajížděly se snad naposled Š 120, ne? Současné motory mohou dostat nálož hned od 1. km, ano po cca 10 tkm sleze spotřeba paliva i oleje, toť vše. Jinak 9.000,- za cca 2 hod. a nic, nedokážu si představit, tu sumu, až se bude řešit nějaký problém. Nebo nebude?
Pro porovnani cen servisu, mam novou Hondu CR-V diesel, servisuji v Chemnitzu, pricemz obe dosavadni prohlidky (15k, 30k) byly za 149,-EUR. Samozrejme na pockani. Za tu cestu z okresu P-Z to stoji.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.